Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 16.07.2023 | | Salyut-Belgorod | | Tekstilshchik | | 4:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 21.05.2023 | | Dynamo Bryansk | | Salyut-Belgorod | | 0:1 (0:0) |
| Bryansk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 15.05.2023 | | Salyut-Belgorod | | Sakhalinets | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 11.05.2023 | | FK Ryazan | | Salyut-Belgorod | | 0:4 (0:4) |
| Kolomna |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 05.05.2023 | | Salyut-Belgorod | | Avangard | | 4:1 (3:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 29.04.2023 | | Metallurg | | Salyut-Belgorod | | 0:2 (0:2) |
| Lipetsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 15.04.2023 | | Sakhalinets | | Salyut-Belgorod | | 1:2 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 08.04.2023 | | Salyut-Belgorod | | FK Ryazan | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 02.04.2023 | | Rodina-2 | | Salyut-Belgorod | | 1:2 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 12.11.2022 | | FK Balashikha | | Salyut-Belgorod | | 1:3 (0:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 05.11.2022 | | Salyut-Belgorod | | FK Khimki-M | | 2:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 20.10.2022 | | Salyut-Belgorod | | SKA-Khabarovsk-2 | | 3:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 08.10.2022 | | Znamya | | Salyut-Belgorod | | 1:3 (0:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 02.10.2022 | | Salyut-Belgorod | | FK Kaluga | | 6:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 22.09.2022 | | Zenit Penza | | Salyut-Belgorod | | 1:3 (0:2) |
| Penza |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 18.09.2022 | | Salyut-Belgorod | | Zenit Penza | | 7:0 (4:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 10.09.2022 | | Salyut-Belgorod | | FK Kolomna | | 4:0 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 27.08.2022 | | Salyut-Belgorod | | Znamya | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 13.08.2022 | | SKA-Khabarovsk-2 | | Salyut-Belgorod | | 0:2 (0:0) |
| Yuzhno-Sakhalinsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 05.08.2022 | | Salyut-Belgorod | | Kosmos | | 2:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 30.07.2022 | | FK Khimki-M | | Salyut-Belgorod | | 1:2 (1:2) |
| Khimki |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 16.07.2022 | | Salyut-Belgorod | | FK Balashikha | | 1:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 10.06.2022 | | Salyut-Belgorod | | FK Saransk | | 4:0 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 04.06.2022 | | Salyut-Belgorod | | SKA-Khabarovsk-2 | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 28.05.2022 | | Salyut-Belgorod | | Peresvet | | 4:1 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 15.05.2022 | | Salyut-Belgorod | | FK Strogino | | 3:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 11.05.2022 | | Salyut-Belgorod | | FK Khimki-M | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 29.04.2022 | | Peresvet | | Salyut-Belgorod | | 1:3 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 02.04.2022 | | FK Saransk | | Salyut-Belgorod | | 0:2 (0:0) |
| Saransk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 11.11.2021 | | Sakhalin | | Salyut-Belgorod | | 0:1 (0:1) |
| Yuzhno-Sakhalinsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 04.11.2021 | | Salyut-Belgorod | | Fakel-M | | 1:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 19.10.2021 | | Salyut-Belgorod | | Arsenal-2 | | 2:1 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 10.10.2021 | | FK Kaluga | | Salyut-Belgorod | | 2:3 (0:3) |
| Kaluga |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 04.10.2021 | | Salyut-Belgorod | | FK Ryazan | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 26.09.2021 | | Salyut-Belgorod | | Sokol | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 14.09.2021 | | Salyut-Belgorod | | Dynamo Vladivostok | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 04.09.2021 | | Fakel-M | | Salyut-Belgorod | | 0:8 (0:3) |
| Voronezh |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 29.08.2021 | | Salyut-Belgorod | | Avangard | | 2:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 01.08.2021 | | Salyut-Belgorod | | FK Kaluga | | 2:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 23.07.2021 | | FK Ryazan | | Salyut-Belgorod | | 0:4 (0:2) |
| Ryazan |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 18.07.2021 | | Salyut-Belgorod | | Zenit | | 3:1 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 04.06.2021 | | Fakel-M | | Salyut-Belgorod | | 0:3 (0:1) |
| Voronezh |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 30.05.2021 | | Salyut-Belgorod | | FK Kaluga | | 3:1 (3:1) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 25.05.2021 | | Avangard | | Salyut-Belgorod | | 1:2 (0:1) |
| Kursk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 15.05.2021 | | Khimik-Arsenal | | Salyut-Belgorod | | 0:4 (0:3) |
| Novomoskovsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 23.04.2021 | | Metallurg Vidnoye | | Salyut-Belgorod | | 0:5 (0:1) |
| Vidnoye |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 18.04.2021 | | Salyut-Belgorod | | Sakhalin | | 2:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 12.04.2021 | | FK Khimki-M | | Salyut-Belgorod | | 1:3 (1:2) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 01.04.2021 | | FK Strogino | | Salyut-Belgorod | | 0:2 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 08.11.2020 | | Znamya | | Salyut-Belgorod | | 0:1 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 04.11.2020 | | Salyut-Belgorod | | Fakel-M | | 3:0 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 29.10.2020 | | FK Kaluga | | Salyut-Belgorod | | 2:3 (1:0) |
| Kaluga |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 04.10.2020 | | Sakhalin | | Salyut-Belgorod | | 0:2 (0:1) |
| Yuzhno-Sakhalinsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 27.09.2020 | | Salyut-Belgorod | | FK Khimki-M | | 6:0 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 23.08.2020 | | Metallurg Lipetsk | | Salyut-Belgorod | | 1:2 (0:2) |
| Lipetsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 15.08.2020 | | Salyut-Belgorod | | FK Strogino | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 09.08.2020 | | Salyut-Belgorod | | Saturn | | 2:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 09.11.2019 | | Salyut-Belgorod | | FK Strogino | | 1:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 02.11.2019 | | Kvant | | Salyut-Belgorod | | 0:3 (0:0) |
| Obninsk |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 26.10.2019 | | Salyut-Belgorod | | Rotor-2 | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 12.10.2019 | | Salyut-Belgorod | | Ararat | | 3:0 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 21.09.2019 | | Salyut-Belgorod | | FK Kaluga | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 24.08.2019 | | Salyut-Belgorod | | Khimik-Arsenal | | 2:1 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 01.08.2019 | | Rotor-2 | | Salyut-Belgorod | | 0:3 (0:2) |
| Volgograd |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 16.07.2019 | | Zorkiy | | Salyut-Belgorod | | 0:4 (0:2) |
| Krasnogorsk |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 29.05.2019 | | Zorkiy | | Salyut-Belgorod | | 0:4 (0:1) |
| Krasnogorsk |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 04.05.2019 | | Khimik | | Salyut-Belgorod | | 0:1 (0:0) |
| Novomoskovsk |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 06.04.2019 | | FK Ryazan | | Salyut-Belgorod | | 0:1 (0:1) |
| Ryazan |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 20.10.2018 | | Salyut-Belgorod | | Saturn | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 21.09.2018 | | Salyut-Belgorod | | Khimik | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 15.09.2018 | | FK Kaluga | | Salyut-Belgorod | | 1:2 (0:2) |
| Kaluga |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 10.08.2018 | | FK Strogino | | Salyut-Belgorod | | 0:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 04.06.2012 | | Salyut | | FK Kaluga | | 2:0 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 23.05.2012 | | Salyut | | Zenit | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 11.05.2012 | | Salyut | | Vityaz | | 6:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 29.04.2012 | | Salyut | | Zvezda | | 3:0 (3:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 23.04.2012 | | FK Gubkin | | Salyut | | 0:1 (0:0) |
| Gubkin |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 17.04.2012 | | Salyut | | Lokomotiv | | 2:1 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 29.10.2011 | | Metallurg | | Salyut | | 0:2 (0:2) |
| Lipetsk |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 23.10.2011 | | Salyut | | Podolye | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 05.10.2011 | | Salyut | | Rusichi | | 7:2 (3:2) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 16.09.2011 | | Zenit | | Salyut | | 1:2 (1:1) |
| Penza |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 10.09.2011 | | Salyut | | Avangard | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 11.08.2011 | | Lokomotiv | | Salyut | | 0:1 (0:0) |
| Liski |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 05.08.2011 | | Salyut | | Metallurg | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 20.07.2011 | | Podolye | | Salyut | | 0:4 (0:1) |
| Yerino |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 13.07.2011 | | Salyut | | Metallurg-Oskol | | 2:1 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 07.07.2011 | | Salyut | | FK Kaluga | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 29.06.2011 | | Spartak Tambov | | Salyut | | 2:3 (0:2) |
| Tambov |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 23.06.2011 | | Salyut | | Zenit | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 11.06.2011 | | Salyut | | Vityaz | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 03.06.2011 | | Sokol | | Salyut | | 1:3 (0:1) |
| Saratov |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 28.05.2011 | | Salyut | | Zvezda | | 1:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 16.05.2011 | | Salyut | | Lokomotiv | | 4:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 08.05.2011 | | Metallurg | | Salyut | | 0:2 (0:1) |
| Lipetsk |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 02.05.2011 | | Salyut | | Podolye | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 17.04.2011 | | Rusichi | | Salyut | | 0:2 (0:1) |
| Orel |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 29.10.2005 | | Lokomotiv Liski | | Salyut-Energiya | | 1:2 (1:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 20.10.2005 | | Salyut-Energiya | | Lokomotiv Kaluga | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 17.10.2005 | | Salyut-Energiya | | Lokomotiv-M | | 3:0 (1:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 07.10.2005 | | Saturn Egoryevsk | | Salyut-Energiya | | 1:3 (0:1) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 01.10.2005 | | Salyut-Energiya | | Spartak Tambov | | 3:1 (2:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 28.09.2005 | | Salyut-Energiya | | Iskra | | 5:0 (2:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 18.09.2005 | | Lobnya-Alla | | Salyut-Energiya | | 1:3 (1:1) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 08.09.2005 | | Salyut-Energiya | | Nika | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 21.08.2005 | | Salyut-Energiya | | Zenit Penza | | 2:0 (2:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 18.08.2005 | | Salyut-Energiya | | Mordovia | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 11.08.2005 | | Don | | Salyut-Energiya | | 0:3 (0:1) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 08.08.2005 | | FK Yelyets | | Salyut-Energiya | | 1:3 (1:2) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 24.07.2005 | | Lokomotiv Kaluga | | Salyut-Energiya | | 0:3 (0:2) |
| Kaluga |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 21.07.2005 | | Lokomotiv-M | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 13.07.2005 | | Salyut-Energiya | | Spartak-MZK | | 3:2 (1:1) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 10.07.2005 | | Salyut-Energiya | | Saturn Egoryevsk | | 2:1 (2:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 03.07.2005 | | Spartak Tambov | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 30.06.2005 | | Iskra | | Salyut-Energiya | | 2:3 (1:2) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 22.06.2005 | | Salyut-Energiya | | Vityaz | | 4:1 (2:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 19.06.2005 | | Salyut-Energiya | | Lobnya-Alla | | 4:2 (0:1) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 12.06.2005 | | Titan | | Salyut-Energiya | | 0:4 (0:2) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 09.06.2005 | | Nika | | Salyut-Energiya | | 0:3 (0:1) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 29.05.2005 | | Salyut-Energiya | | Ryazan-Agrokomplekt | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 19.05.2005 | | Mordovia | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:1) |
| Saransk |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 11.05.2005 | | Salyut-Energiya | | Don | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 08.05.2005 | | Salyut-Energiya | | FK Yelyets | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 30.10.2004 | | Don | | Salyut-Energiya | | 1:3 (1:1) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 19.10.2004 | | Avangard | | Salyut-Energiya | | 2:4 (1:4) |
| Kursk |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 10.10.2004 | | Salyut-Energiya | | FK Yelyets | | 4:0 (3:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 07.10.2004 | | Salyut-Energiya | | Fakel | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 30.09.2004 | | Spartak Lukhovitsy | | Salyut-Energiya | | 1:2 (1:0) |
| Lukhovitsy |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 20.09.2004 | | Salyut-Energiya | | Lobnya-Alla | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 17.09.2004 | | Salyut-Energiya | | Saturn | | 3:2 (1:1) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 10.09.2004 | | Biokhimik-Mordovia | | Salyut-Energiya | | 0:2 (0:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 28.08.2004 | | Salyut-Energiya | | Vityaz Podolsk | | 3:1 (1:1) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 18.08.2004 | | Lokomotiv | | Salyut-Energiya | | 1:2 (1:2) |
| Kaluga |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 10.08.2004 | | Salyut-Energiya | | Iskra | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 07.08.2004 | | Salyut-Energiya | | Zenit Penza | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 27.06.2004 | | Salyut-Energiya | | Ryazan-Agrokomplekt | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 16.05.2004 | | Salyut-Energiya | | Lokomotiv | | 2:0 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 06.05.2004 | | Zenit Penza | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 24.04.2004 | | Salyut-Energiya | | Spartak Tambov | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 26.10.2003 | | Salyut-Energiya | | Metallurg Vyksa | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 23.10.2003 | | Salyut-Energiya | | Torpedo Pavlovo | | 4:2 (3:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 17.10.2003 | | Salyut-Energiya | | Avangard | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 07.10.2003 | | Spartak Tambov | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 04.10.2003 | | Iskra | | Salyut-Energiya | | 1:6 (1:2) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 28.09.2003 | | Salyut-Energiya | | Ryazan-Agrokomplekt | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 25.09.2003 | | Salyut-Energiya | | Spartak Lukhovitsy | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 10.09.2003 | | Salyut-Energiya | | Titan | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 07.09.2003 | | Salyut-Energiya | | Vityaz Podolsk | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 01.09.2003 | | Znamya Truda | | Salyut-Energiya | | 1:2 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 29.08.2003 | | Kosmos | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 23.08.2003 | | Salyut-Energiya | | FK Oryol | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 20.08.2003 | | Dynamo Bryansk | | Salyut-Energiya | | 1:2 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 13.08.2003 | | Biokhimik-Mordovia | | Salyut-Energiya | | 1:2 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 05.08.2003 | | Salyut-Energiya | | Lokomotiv | | 3:0 (3:0) |
| Belgorod |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 20.07.2003 | | Metallurg Vyksa | | Salyut-Energiya | | 3:4 (2:2) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 17.07.2003 | | Torpedo Pavlovo | | Salyut-Energiya | | 0:3 (0:3) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 11.07.2003 | | Avangard | | Salyut-Energiya | | 1:3 (0:2) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 03.07.2003 | | Salyut-Energiya | | Spartak Tambov | | 4:1 (3:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 30.06.2003 | | Salyut-Energiya | | Iskra | | 2:1 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 11.06.2003 | | Salyut-Energiya | | FK Yelyets | | 5:1 (3:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 05.06.2003 | | Titan | | Salyut-Energiya | | 0:2 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 24.05.2003 | | Salyut-Energiya | | Kosmos | | 4:0 (3:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 07.05.2003 | | Salyut-Energiya | | Biokhimik-Mordovia | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 04.05.2003 | | Salyut-Energiya | | Zenit Penza | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 26.04.2003 | | Dynamo Tula | | Salyut-Energiya | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 26.10.2002 | | Salyut-Energiya | | FK Kolomna | | 2:0 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 23.10.2002 | | Salyut-Energiya | | Spartak Lukhovitsy | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 15.10.2002 | | Salyut-Energiya | | Avangard | | 3:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 07.10.2002 | | FK Yelyets | | Salyut-Energiya | | 1:2 (1:1) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 29.09.2002 | | Salyut-Energiya | | Fabus | | 2:1 (2:1) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 26.09.2002 | | Salyut-Energiya | | Spartak-Orekhovo | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 10.09.2002 | | Salyut-Energiya | | Kosmos | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 23.08.2002 | | Salyut-Energiya | | FK Oryol | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 19.08.2002 | | Dynamo Bryansk | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 13.08.2002 | | Lokomotiv Liski | | Salyut-Energiya | | 2:4 (1:3) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 10.08.2002 | | Spartak Tambov | | Salyut-Energiya | | 1:3 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 05.08.2002 | | Salyut-Energiya | | Arsenal-2 | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 02.08.2002 | | Salyut-Energiya | | Lokomotiv Kaluga | | 3:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 21.07.2002 | | FK Kolomna | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 01.07.2002 | | Salyut-Energiya | | Metallurg Lipetsk | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 15.06.2002 | | Salyut-Energiya | | Ryazan-Agrokomplekt | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 12.06.2002 | | Salyut-Energiya | | Don | | 3:2 (2:2) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 05.06.2002 | | Kosmos | | Salyut-Energiya | | 0:2 (0:2) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 02.06.2002 | | Titan | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 26.05.2002 | | Salyut-Energiya | | Mostransgaz | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 04.05.2002 | | Salyut-Energiya | | Spartak Tambov | | 3:1 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 26.04.2002 | | Arsenal-2 | | Salyut-Energiya | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 25.10.2001 | | Salyut-Energiya | | Lokomotiv Kaluga | | 3:1 (2:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 22.10.2001 | | Salyut-Energiya | | Arsenal-2 | | 4:1 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 16.10.2001 | | Avangard | | Salyut-Energiya | | 1:2 (0:1) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 07.10.2001 | | Agrokomplekt | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 04.10.2001 | | Don | | Salyut-Energiya | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 29.09.2001 | | Salyut-Energiya | | FK Oryol | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 21.09.2001 | | Krasnoznamensk | | Salyut-Energiya | | 2:5 (1:2) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 15.09.2001 | | Salyut-Energiya | | Spartak Lukhovitsy | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 12.09.2001 | | Salyut-Energiya | | FK Kolomna | | 4:0 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 31.08.2001 | | Fabus | | Salyut-Energiya | | 1:4 (1:2) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 25.08.2001 | | Salyut-Energiya | | FK Yelyets | | 2:1 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 22.08.2001 | | Salyut-Energiya | | Lokomotiv Liski | | 3:1 (1:1) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 05.08.2001 | | Salyut-Energiya | | Kosmos | | 4:0 (3:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 02.08.2001 | | Salyut-Energiya | | Titan | | 4:2 (3:1) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 20.07.2001 | | Arsenal-2 | | Salyut-Energiya | | 1:2 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 11.07.2001 | | Salyut-Energiya | | Avangard | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 06.07.2001 | | Salyut-Energiya | | Agrokomplekt | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 03.07.2001 | | Salyut-Energiya | | Don | | 4:0 (2:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 23.06.2001 | | Dynamo Bryansk | | Salyut-Energiya | | 0:2 (0:2) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 16.06.2001 | | Salyut-Energiya | | Krasnoznamensk | | 2:0 (2:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 13.06.2001 | | Salyut-Energiya | | Vityaz Podolsk | | 3:2 (2:1) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 06.06.2001 | | FK Kolomna | | Salyut-Energiya | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 28.05.2001 | | Salyut-Energiya | | Spartak-Orekhovo | | 4:0 (2:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 25.05.2001 | | Salyut-Energiya | | Fabus | | 3:1 (2:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 15.05.2001 | | Lokomotiv Liski | | Salyut-Energiya | | 1:4 (1:1) |
| |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 14.09.1999 | | Salyut-Yukos | | Lokomotiv Kaluga | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 18.08.1999 | | Salyut-Yukos | | Spartak Lukhovitsy | | 1:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 07.07.1999 | | Salyut-Yukos | | Torpedo Vladimir | | 4:2 (3:1) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 19.06.1999 | | Salyut-Yukos | | Spartak-Telekom | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 25.10.1998 | | Salyut-YUKOS | | Asmaral | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 13.10.1998 | | Titan | | Salyut-YUKOS | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 07.10.1998 | | Salyut-YUKOS | | Fabus | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 29.08.1998 | | Salyut-YUKOS | | Avangard | | 2:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 20.06.1998 | | Salyut-YUKOS | | FK Oryol | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 17.06.1998 | | Salyut-YUKOS | | Dynamo Bryansk | | 5:1 (4:1) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 02.06.1998 | | Salyut-YUKOS | | Stroitel | | 6:2 (2:2) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 17.04.1998 | | Salyut-YUKOS | | Torpedo Vladimir | | 2:1 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 01.11.1997 | | Avtodor-BMK | | Salyut-YUKOS | | 0:1 (0:1) |
| Vladikavkaz |
Russia 1997, Second league, West |
| 20.10.1997 | | Salyut-YUKOS | | Angusht | | 2:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 04.10.1997 | | Salyut-YUKOS | | SKA Rostov-on-Don | | 2:1 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 01.10.1997 | | Salyut-YUKOS | | Torpedo Taganrog | | 5:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 13.09.1997 | | Salyut-YUKOS | | Dynamo Vologda | | 1:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 07.09.1997 | | Mosenergo | | Salyut-YUKOS | | 1:4 (1:2) |
| Moscow |
Russia 1997, Second league, West |
| 25.08.1997 | | Salyut-YUKOS | | Avangard | | 4:0 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 19.08.1997 | | Salyut-YUKOS | | MChS-Selyatino | | 2:1 (2:1) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 16.08.1997 | | Salyut-YUKOS | | Spartak Tambov | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 09.08.1997 | | Venets | | Salyut-YUKOS | | 2:5 (0:5) |
| Gulkevichi |
Russia 1997, Second league, West |
| 06.08.1997 | | Torpedo Armavir | | Salyut-YUKOS | | 2:4 (0:2) |
| Armavir |
Russia 1997, Second league, West |
| 27.07.1997 | | Salyut-YUKOS | | Energiya Pyatigorsk | | 2:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 19.07.1997 | | Salyut-YUKOS | | Avtodor-BMK | | 2:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 16.07.1997 | | Salyut-YUKOS | | Kavkazkabel | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 19.06.1997 | | SKA Rostov-on-Don | | Salyut-YUKOS | | 1:2 (1:2) |
| Rostov-on-Don |
Russia 1997, Second league, West |
| 31.05.1997 | | FK Gatchina | | Salyut-YUKOS | | 1:2 (1:1) |
| Gatchina |
Russia 1997, Second league, West |
| 28.05.1997 | | Dynamo Vologda | | Salyut-YUKOS | | 0:1 (0:0) |
| Vologda |
Russia 1997, Second league, West |
| 21.05.1997 | | Salyut-YUKOS | | Mosenergo | | 1:0 |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 18.05.1997 | | Salyut-YUKOS | | Avtomobilist | | 6:1 (4:1) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 28.04.1997 | | MChS-Selyatino | | Salyut-YUKOS | | 3:4 (2:1) |
| Naro-Fominsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 18.04.1997 | | Salyut-YUKOS | | Venets | | 4:0 (4:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 15.04.1997 | | Salyut-YUKOS | | Torpedo Armavir | | 3:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 05.04.1997 | | Energiya Pyatigorsk | | Salyut-YUKOS | | 1:3 (0:2) |
| Pyatigorsk |
Russia 1995, Second league, West |
| 29.10.1995 | | Salyut | | Avtodor-BMK | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 26.10.1995 | | Salyut | | Avtozapchast | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 03.09.1995 | | Salyut | | Anzhi | | 4:2 (3:0) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 31.08.1995 | | Salyut | | Iriston | | 2:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 11.08.1995 | | Salyut | | SKA Rostov-on-Don | | 5:1 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 30.06.1995 | | Salyut | | FK Gatchina | | 3:1 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 18.06.1995 | | GFK Orekhovo | | Salyut | | 0:2 |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 1995, Second league, West |
| 11.06.1995 | | Salyut | | Avangard-Kortek | | 3:0 |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 08.06.1995 | | Salyut | | Spartak Shchyolkovo | | 2:1 |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 23.05.1995 | | Salyut | | Venets | | 2:0 |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 05.04.1995 | | Salyut | | Trion-Volga | | 3:1 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 03.09.1994 | | Salyut | | Avangard-Kortek | | 3:0 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 31.08.1994 | | Salyut | | Trion-Volga | | 7:1 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 14.08.1994 | | Salyut | | Dynamo Vologda | | 3:1 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 11.08.1994 | | Salyut | | Vympel | | 1:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 30.06.1994 | | Salyut | | Spartak Anapa | | 2:0 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 04.06.1994 | | Salyut | | Iriston | | 1:0 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 15.05.1994 | | Salyut | | Kuban | | 1:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 12.05.1994 | | Salyut | | Venets | | 3:0 (3:0) |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 25.04.1994 | | Salyut | | Tekstilshchik | | 2:1 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 22.04.1994 | | Salyut | | FK Orekhovo | | 1:0 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 05.04.1994 | | Salyut | | Spartak-Nalchik | | 1:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 06.10.1993 | | Metallurg Krasny Sulin | | Salyut | | 1:3 |
| Krasny Sulin |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 28.09.1993 | | Salyut | | Istochnik | | 1:0 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 25.09.1993 | | Salyut | | Rostselmash-D | | 2:0 (1:0) |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 18.09.1993 | | Salyut | | Avangard | | 3:1 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 09.09.1993 | | Kolos-2 | | Salyut | | 1:2 |
| Krasnodar |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 06.09.1993 | | Kuban | | Salyut | | 1:2 |
| Baranikovsky |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 30.08.1993 | | Salyut | | Atommash | | 4:1 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 26.08.1993 | | Salyut | | Rotor-D | | 2:0 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 05.08.1993 | | Salyut | | Khimik Belorechensk | | 4:0 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 02.07.1993 | | Salyut | | Shakhtyor Shakhty | | 3:0 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 29.06.1993 | | Salyut | | Metallurg Krasny Sulin | | 6:0 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 20.06.1993 | | Rostselmash-D | | Salyut | | 0:2 |
| Novocherkassk |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 11.06.1993 | | Avangard | | Salyut | | 0:2 |
| Kursk |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 05.06.1993 | | Salyut | | Kuban | | 1:0 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 02.06.1993 | | Salyut | | Kolos-2 | | 6:2 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 25.05.1993 | | Atommash | | Salyut | | 0:1 |
| Volgodonsk |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 16.05.1993 | | Salyut | | Torpedo Armavir | | 6:1 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 13.05.1993 | | Salyut | | Venets | | 3:0 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 01.05.1993 | | Torpedo Adler | | Salyut | | 2:3 |
| Khosta |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 26.04.1993 | | Salyut | | Niva | | 2:0 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 23.04.1993 | | Salyut | | SKA | | 1:0 |
| Belgorod |
Russia 2005, Second division, Centre |
| | | Salyut-Energiya | | Titan | | 3:0 |
| |
Russia 1994, Second league, West |
| | | Salyut | | Dynamo Makhachkala | | 3:0 |
| |
Russia 1994, Second league, West |
| | | Salyut | | Terek | | 3:0 |
| |