14.10.2002 < | Football matches for 15.10.2002 | > 16.10.2002 |
Day 31 | |||||||||
17:00 | Lokomotiv | | Gazovik-Gazprom | 2:1 (0:0) | |||||
Chita | |||||||||
17:30 | Lada | | SKA-Energiya | 0:0 | |||||
Tolyatti | |||||||||
18:00 | SKA Rostov-on-Don | | Kuban | 1:2 (1:1) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
18:00 | Kristall | | Tom | 3:2 (0:1) | |||||
Smolensk | |||||||||
18:00 | Rubin | | Neftekhimik | 2:0 (0:0) | |||||
Kazan | |||||||||
18:00 | Volgar-Gazprom | | Spartak | 1:0 (0:0) | |||||
Astrakhan | |||||||||
18:30 | FK Khimki | | Voronezh | 0:0 | |||||
Khimki | |||||||||
18:30 | Amkar | | Chernomorets | 1:1 (1:0) | |||||
Perm | |||||||||
19:00 | Dynamo SPb | | Metallurg | 0:3 | |||||
Saint Petersburg |
Day 37 | |||||||||
Baltika | | Mosenergo | 5:0 (3:0) | ||||||
Uralan-Plus | | BSK | 0:1 (0:1) | ||||||
Day 38 | |||||||||
Vityaz Podolsk | | Mostransgaz | 1:0 (0:0) | ||||||
Salyut-Energiya | | Avangard | 3:0 (1:0) | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Metallurg Lipetsk | 38 | 29 | 5 | 4 | 74-18 | 92 | ||
2. | Vityaz Podolsk | 38 | 25 | 7 | 6 | 69-29 | 82 | ||
3. | Salyut-Energiya | 38 | 22 | 7 | 9 | 52-32 | 73 | ||
4. | Dynamo Bryansk | 38 | 21 | 9 | 8 | 50-28 | 72 | ||
5. | FK Oryol | 38 | 21 | 8 | 9 | 41-28 | 71 | ||
6. | Spartak Tambov | 38 | 17 | 6 | 15 | 53-51 | 57 | ||
7. | Ryazan-Agrokomplekt | 38 | 14 | 11 | 13 | 42-34 | 53 | ||
8. | Don | 38 | 14 | 11 | 13 | 42-36 | 53 | ||
9. | FK Yelyets | 38 | 14 | 11 | 13 | 46-46 | 53 | ||
10. | Spartak Lukhovitsy | 38 | 14 | 11 | 13 | 31-36 | 53 |
Day 32 | |||||||||
Amur | | Okean | 0:0 | ||||||
Zvezda | | Chkalovets-1936 | 2:1 (0:1) | ||||||
Metallurg-ZAPSIB | | FK Tyumen | 6:4 (3:3) | ||||||
Selenga | | Kuzbass-Dynamo | 1:1 (1:1) | ||||||
Smena | | Luch | 2:0 (2:0) | ||||||
Torpedo-Alttrak | | Sibiryak | 2:3 (0:2) | ||||||
Shakhtyor Prokopievsk | | Irtysh | 0:2 (0:1) | ||||||
16:00 | Dynamo Barnaul | | Chkalovets-Olimpik | 3:1 (2:0) | |||||
Barnaul |
Spennymoor United | | Droylsden | 3:2* | ||||||
Harrogate Town | | Accrington Stanley | 3:2* | ||||||
Welling United | | Dover Athletic | 1:3* | ||||||
Day 11 | |||||||||
Kolkheti 1913 | | WIT Georgia | 0:1 | ||||||
Milani | | Metalurgi | 1:0 | ||||||
Dinamo Tbilisi | | Dila | 4:0 | ||||||
Sioni | | Merani-91 | 4:1 | ||||||
Gorda | | Torpedo | 1:4 | ||||||
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
19:00 | |
21:00 | |
18:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
17:00 | |
19:30 | |
17:30 | |
20:00 | |
20:30 | |
21:00 | |
18:30 | |
20:45 | |
18:00 | |
20:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
19:45 | |
Local time | |
1:1 aet | |
1:0 | |
1:0 | |
4:2 | |
1:1 | |
1:3 | |
2:4 | |
0:0 | |
0:2 | |
1:3* | |
2:2* | |
* | |
+:- | |
0:3* | |
1:7* | |
1:0* | |
2:0* | |
4:0* | |
0:1 | |
2:0 | |
1:0 | |
1:0 | |
1:0 | |
1:2 | |
1:2 | |
2:1 | |
0:0 | |
1:3 | |
2:1 | |
2:0 | |
1:1 | |
1:1 | |
2:0 | |
0:1 | |
2:1 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |