05.08.2022 < | Football matches for 6.08.2022 | > 07.08.2022 |
Day 4 | |||||||||
17:00 | Yenisey | | Veles | 2:1 (2:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
18:00 | SKA-Khabarovsk | | Akron | 3:0 (1:0) | |||||
Kazan |
Day 4 | |||||||||
16:00 | Rodina-M | | Luki-Energiya | 1:1 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
18:00 | Leningradets | | Baltika-BFU | 4:0 (3:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
18:00 | Zorkiy | | Zvezda | 1:3 (1:1) | |||||
Krasnogorsk |
Day 4 | |||||||||
16:00 | FK Tver | | FK Chertanovo | 0:2 (0:1) | |||||
Tver | |||||||||
16:00 | Dynamo Vologda | | Dynamo-2 | 3:0 (1:0) | |||||
Vologda | |||||||||
18:00 | Tekstilshchik | | Torpedo Vladimir | 4:0 (2:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
18:00 | Spartak Kostroma | | FK Murom | 0:2 (0:1) | |||||
Karavayevo |
Day 4 | |||||||||
14:00 | Arsenal-2 | | Spartak Tambov | 4:0 (0:0) | |||||
Tula | |||||||||
17:00 | Metallurg | | FK Strogino | 0:0 | |||||
Lipetsk | |||||||||
17:00 | Kvant | | Sakhalin | 2:0 (2:0) | |||||
Obninsk | |||||||||
17:00 | Dynamo Bryansk | | FK Ryazan | 0:0 | |||||
Bryansk | |||||||||
20:00 | Sakhalinets | | Avangard | 1:7 (1:3) | |||||
Moscow |
Day 4 | |||||||||
13:00 | FK Kolomna | | Znamya | 1:0 (0:0) | |||||
Kolomna | |||||||||
17:00 | Saturn | | FK Balashikha | 4:0 (3:0) | |||||
Ramenskoye | |||||||||
18:00 | FK Kaluga | | FK Khimki-M | 2:1 (0:0) | |||||
Kaluga |
Day 2 | |||||||||
17:30 | Noah | | Lernayin Artsakh | 0:1 (0:0) | |||||
Armavir | |||||||||
18:00 | Alashkert | | Ararat | 2:0 (0:0) | |||||
Yerevan |
Day 5 | |||||||||
18:00 | Atyrau (Atyrau) | | Aksu (Aksu) | 0:0 | |||||
Atyrau |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Qayrat (Almaty) | 6 | 5 | 1 | 0 | 15-6 | 16 | ||
2. | Ordabasy (Shymkent) | 6 | 3 | 0 | 3 | 9-8 | 9 | ||
3. | Atyrau (Atyrau) | 6 | 2 | 1 | 3 | 6-11 | 7 | ||
4. | Aksu (Aksu) | 6 | 0 | 2 | 4 | 3-8 | 2 |
Day 5 | |||||||||
20:00 | Aqtöbe (Aqtöbe) | | Makhtaaral (Zhetysai) | 1:0 (0:0) | |||||
Aqtöbe |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Taraz (Taraz) | 6 | 3 | 3 | 0 | 17-8 | 12 | ||
2. | Makhtaaral (Zhetysai) | 6 | 3 | 1 | 2 | 11-9 | 10 | ||
3. | Aqtöbe (Aqtöbe) | 6 | 2 | 2 | 2 | 6-6 | 8 | ||
4. | Tobil (Kostanay) | 6 | 1 | 0 | 5 | 7-18 | 3 |
Day 2 | |||||||||
18:00 | Dinamo-Auto | | Zimbru | 0:0 | |||||
Tîrnauca | |||||||||
18:00 | Sfîntul Gheorghe | | Sheriff | 1:3 (1:2) | |||||
Chişinău |
Day 11 | |||||||||
19:00 | Soʼgʼdiyona | | Paxtakor | 2:2 (1:2) | |||||
Jizzax |
Day 1 | |||||||||
12:30 | Fulham | | Liverpool | 2:2 (1:0) | |||||
London | |||||||||
15:00 | AFC Bournemouth | | Aston Villa | 2:0 (1:0) | |||||
Bournemouth | |||||||||
15:00 | Leeds United | | Wolverhampton Wanderers | 2:1 (1:1) | |||||
Leeds | |||||||||
15:00 | Newcastle United | | Nottingham Forest | 2:0 (0:0) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
15:00 | Tottenham Hotspur | | Southampton | 4:1 (2:1) | |||||
London | |||||||||
17:30 | Everton | | Chelsea | 0:1 (0:1) | |||||
Liverpool |
Day 2 | |||||||||
12:30 | Norwich City | | Wigan Athletic | 1:1 (0:1) | |||||
Norwich | |||||||||
15:00 | Bristol City | | Sunderland | 2:3 (1:1) | |||||
Bristol | |||||||||
15:00 | Burnley | | Luton Town | 1:1 (0:1) | |||||
Burnley | |||||||||
15:00 | Reading | | Cardiff City | 2:1 (1:1) | |||||
Reading | |||||||||
15:00 | Preston North End | | Hull City | 0:0 | |||||
Preston | |||||||||
15:00 | Queens Park Rangers | | Middlesbrough | 3:2 (3:1) | |||||
London | |||||||||
15:00 | Sheffield United | | Millwall | 2:0 (2:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
15:00 | Stoke City | | Blackpool | 2:0 (1:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
15:00 | Swansea City | | Blackburn Rovers | 0:3 (0:1) | |||||
Swansea |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Burnley | 46 | 29 | 14 | 3 | 87-35 | 101 | ||
2. | Sheffield United | 46 | 28 | 7 | 11 | 73-39 | 91 | ||
3. | Luton Town | 46 | 21 | 17 | 8 | 57-39 | 80 | ||
4. | Middlesbrough | 46 | 22 | 9 | 15 | 84-56 | 75 | ||
5. | Coventry City | 46 | 18 | 16 | 12 | 58-46 | 70 | ||
6. | Sunderland | 46 | 18 | 15 | 13 | 68-55 | 69 | ||
7. | Blackburn Rovers | 46 | 20 | 9 | 17 | 52-54 | 69 | ||
8. | Millwall | 46 | 19 | 11 | 16 | 57-50 | 68 | ||
9. | West Bromwich Albion | 46 | 18 | 12 | 16 | 59-53 | 66 | ||
10. | Swansea City | 46 | 18 | 12 | 16 | 68-64 | 66 |
15:00 | North Shields | | Knaresborough Town | 2:1 (2:0) | |||||
North Shields | |||||||||
15:00 | Garforth Town | | Pontefract Collieries | 0:1 (0:0) | |||||
Garforth | |||||||||
15:00 | Newcastle Benfield | | Crook Town AFC | 2:0 (1:0) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
15:00 | Goole AFC | | Consett AFC | 4:1 (2:0) | |||||
Goole | |||||||||
15:00 | Sunderland RCA | | Hebburn Town | 3:1 (1:0) | |||||
Sunderland | |||||||||
15:00 | West Auckland Town | | Carlisle City | 1:2 (1:1) | |||||
West Auckland | |||||||||
15:00 | Bridlington Town | | Whitley Bay | 3:1 (2:0) | |||||
Bridlington | |||||||||
15:00 | Thornaby | | Kendal Town | 1:3 (0:0) | |||||
Thornaby-on-Tees | |||||||||
15:00 | Tadcaster Albion | | Tow Law Town | 1:1 (0:1) | |||||
Tadcaster | |||||||||
15:00 | Ashington | | Newton Aycliffe | 3:2 (1:2) | |||||
Ashington | |||||||||
15:00 | North Ferriby | | Northallerton Town | 3:0 (2:0) | |||||
North Ferriby | |||||||||
15:00 | Guisborough Town | | Bishop Auckland | 0:1 (0:0) | |||||
Guisborough | |||||||||
15:00 | Penrith | | West Allotment Celtic | 0:2 (0:2) | |||||
Penrith | |||||||||
15:00 | Heaton Stannington | | Pickering Town | 1:0 (1:0) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
15:00 | Thackley | | Ramsbottom United | 1:1 (0:1) | |||||
Bradford | |||||||||
15:00 | Yorkshire Amateur | | Charnock Richard | 2:2 (2:0) | |||||
Leeds | |||||||||
15:00 | Silsden AFC | | Burscough | 1:0 (0:0) | |||||
Silsden | |||||||||
15:00 | Whitchurch Alport | | Vauxhall Motors | 2:0 (2:0) | |||||
Whitchurch | |||||||||
15:00 | Wythenshawe Town | | Macclesfield Town | 0:2 (0:1) | |||||
Macclesfield | |||||||||
15:00 | Colne | | 1874 Northwich | 2:1 (1:0) | |||||
Colne | |||||||||
15:00 | Glossop North End | | AFC Emley | 1:0 (0:0) | |||||
Glossop | |||||||||
15:00 | Skelmersdale United | | Padiham | 2:1 (1:1) | |||||
Skelmersdale | |||||||||
15:00 | Longridge Town | | West Didsbury & Chorlton | 0:1 (0:0) | |||||
Longridge | |||||||||
15:00 | Ossett United | | New Mills | 2:0 (2:0) | |||||
Ossett | |||||||||
15:00 | Prestwich Heys | | Litherland REMYCA | 1:1 (0:1) | |||||
Prestwich | |||||||||
15:00 | Trafford | | AFC Liverpool | 6:0 (4:0) | |||||
Flixton | |||||||||
15:00 | Winsford United | | Widnes | 1:1 (0:1) | |||||
Winsford | |||||||||
15:00 | Irlam | | Avro | 0:4 (0:3) | |||||
Salford | |||||||||
15:00 | Barnoldswick Town | | Albion Sports | 1:1 (0:1) | |||||
Barnoldswick | |||||||||
15:00 | Stocksbridge Park Steels | | Golcar United | 3:0 (0:0) | |||||
Stocksbridge | |||||||||
15:00 | Lower Breck | | Penistone Church | 0:2 (0:1) | |||||
Liverpool | |||||||||
15:00 | Eccleshill United | | Sheffield | 0:4 (0:3) | |||||
Wrose | |||||||||
15:00 | Prescot Cables | | Ashton Athletic | 1:1 (0:0) | |||||
Prescot | |||||||||
15:00 | Squires Gate | | Northwich Victoria | 1:2 (0:2) | |||||
Squires Gate | |||||||||
15:00 | Abbey Hey | | Congleton Town | 0:4 (0:2) | |||||
Manchester | |||||||||
15:00 | Daventry Town | | Worcester Raiders | 2:2 (2:1) | |||||
Daventry | |||||||||
15:00 | Malvern Town | | Worcester City | 2:1 (2:0) | |||||
Malvern | |||||||||
15:00 | Coventry Sphinx | | Bedworth United | 0:1 (0:0) | |||||
Coventry | |||||||||
15:00 | Atherstone Town | | Gresley Rovers | 2:1 (1:0) | |||||
Atherstone | |||||||||
15:00 | Darlaston Town 1874 | | Tividale | 0:4 (0:3) | |||||
Walsall | |||||||||
15:00 | Hereford Lads Club | | Hanley Town | 1:5 (1:1) | |||||
Hereford | |||||||||
15:00 | Bugbrooke St Michaels | | Long Buckby | 3:0 (1:0) | |||||
Bugbrooke | |||||||||
15:00 | Racing Club Warwick | | Bewdley Town | 2:1 (2:0) | |||||
Warwick | |||||||||
15:00 | AFC Wulfrunians | | Newcastle Town | 1:2 (0:1) | |||||
Wolverhampton Castlecroft Stadium | |||||||||
15:00 | Heanor Town | | Studley | 1:5 (0:4) | |||||
Heanor | |||||||||
15:00 | Romulus | | Sutton Coldfield Town | 2:0 (2:0) | |||||
Sutton Coldfield | |||||||||
15:00 | Evesham United | | Hinckley Leicester Road | 1:2 (1:1) | |||||
Evesham | |||||||||
15:00 | Coventry United | | Highgate United | 2:2 (0:1) | |||||
Coventry | |||||||||
15:00 | Westfields | | Rugby Town | 2:2 (0:2) | |||||
Hereford | |||||||||
15:00 | Boldmere St Michaels | | Walsall Wood | 1:0 (1:0) | |||||
Sutton Coldfield | |||||||||
15:00 | Cogenhoe United | | Stone Old Alleynians | 1:1 (1:0) | |||||
Cogenhoe | |||||||||
15:00 | Hereford Pegasus | | Stourport Swifts | 0:6 (0:0) | |||||
Hereford | |||||||||
15:00 | Kimberley Miners Welfare | | Lutterworth Town | 5:1 (3:1) | |||||
Kimberley | |||||||||
15:00 | Loughborough University | | Newark and Sherwood United | 5:1 (3:0) | |||||
Loughborough | |||||||||
15:00 | Spalding United | | Deeping Rangers | 2:1 (1:0) | |||||
Spalding | |||||||||
15:00 | Skegness Town | | Loughborough Dynamo | 2:0 (1:0) | |||||
Skegness | |||||||||
15:00 | Melton Town | | Pinchbeck United | 2:2 (1:1) | |||||
Melton Mowbray | |||||||||
15:00 | Leicester Nirvana | | Selston | 1:1 (1:1) | |||||
Leicester | |||||||||
15:00 | Anstey Nomads | | Radford | 1:1 (0:0) | |||||
Anstey | |||||||||
15:00 | Shepshed Dynamo | | Winterton Rangers | 0:0 | |||||
Shepshed | |||||||||
15:00 | Grimsby Borough | | Lincoln United | 2:3 (1:3) | |||||
Grimsby | |||||||||
15:00 | Bottesford Town | | Barton Town FC | 1:1 (1:0) | |||||
Scunthorpe | |||||||||
15:00 | Sherwood Colliery | | Long Eaton United | 2:2 (0:1) | |||||
Mansfield Woodhouse | |||||||||
15:00 | Maltby Main | | Quorn | 0:1 (0:0) | |||||
Maltby | |||||||||
15:00 | Handsworth | | Sleaford Town | 1:0 (0:0) | |||||
Worksop | |||||||||
15:00 | Boston Town | | Harborough Town | 0:0 | |||||
Boston | |||||||||
15:00 | Corby Town | | AFC Mansfield | 0:1 (0:0) | |||||
Corby | |||||||||
15:00 | Hadleigh United | | Mildenhall Town | 0:1 (0:0) | |||||
Hadleigh | |||||||||
15:00 | AFC Kempston Rovers | | Long Melford | 2:0 (0:0) | |||||
Kempston | |||||||||
15:00 | Gorleston | | Biggleswade United | 4:0 (4:0) | |||||
Gorleston | |||||||||
15:00 | Desborough Town | | Histon | 0:0 | |||||
Desborough | |||||||||
15:00 | March Town United | | Sheringham | 1:2 (1:0) | |||||
March | |||||||||
15:00 | Wisbech Town | | Ely City | 5:1 (1:0) | |||||
Wisbech | |||||||||
15:00 | Godmanchester Rovers | | Rothwell Corinthians | 3:0 (2:0) | |||||
Godmanchester | |||||||||
15:00 | Haverhill Rovers | | Mulbarton Wanderers | 0:0 | |||||
Haverhill | |||||||||
15:00 | Eynesbury Rovers | | Newmarket Town | 1:3 (1:0) | |||||
St Neots | |||||||||
15:00 | Kirkley & Pakefield | | Fakenham Town | 1:2 (0:2) | |||||
Lowestoft | |||||||||
15:00 | Lakenheath | | Bury Town | 0:4 (0:1) | |||||
Lakenheath | |||||||||
15:00 | Whitton United | | Wellingborough Town | 3:2 (2:0) | |||||
Ipswich | |||||||||
15:00 | Ipswich Wanderers | | Yaxley | 1:0 | |||||
Rushmere | |||||||||
15:00 | Norwich United | | Potton United | 2:3 (0:2) | |||||
Potton | |||||||||
15:00 | Coggeshall Town | | Barking | 0:0 | |||||
Coggeshall | |||||||||
15:00 | Leighton Town | | Baldock Town | 9:2 (4:2) | |||||
Leighton Buzzard | |||||||||
15:00 | Brantham Athletic | | Basildon United | 3:0 (2:0) | |||||
Brantham | |||||||||
15:00 | Stotfold | | Newport Pagnell Town | 2:2 (1:0) | |||||
Stotfold | |||||||||
15:00 | London Colney | | Witham Town | 0:5 (0:2) | |||||
London Colney | |||||||||
15:00 | Leverstock Green | | Halstead Town | 3:0 (1:0) | |||||
Leverstock Green | |||||||||
15:00 | Shefford Town & Campton | | Stanway Rovers | 4:1 (2:1) | |||||
Shefford | |||||||||
15:00 | Redbridge | | Takeley | 1:2 (0:2) | |||||
London | |||||||||
15:00 | Heybridge Swifts | | Clapton | 4:0 (2:0) | |||||
Heybridge | |||||||||
15:00 | Buckhurst Hill | | Walthamstow | 2:1 (2:0) | |||||
Buckhurst Hill | |||||||||
15:00 | Little Oakley | | Clacton | 1:2 (1:0) | |||||
Little Oakley | |||||||||
15:00 | Harpenden Town | | New Salamis | 2:1 (0:1) | |||||
Harpenden | |||||||||
15:00 | Southend Manor | | Cockfosters | 1:0 (0:0) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
15:00 | Milton Keynes Irish | | Tilbury | 2:4 (1:2) | |||||
Milton Keynes | |||||||||
15:00 | White Ensign | | St. Panteleimon | 1:2 | |||||
Basildon | |||||||||
15:00 | West Essex | | Crawley Green | 2:1 (0:1) | |||||
London | |||||||||
15:00 | Enfield 1893 | | Hullbridge Sports | 3:1 (1:0) | |||||
London | |||||||||
15:00 | Barton Rovers | | Arlesey Town | 1:1 (0:0) | |||||
Barton-le-Clay | |||||||||
15:00 | Hertford Town | | Colney Heath | 1:1 (1:1) | |||||
Hertford | |||||||||
15:00 | Waltham Abbey | | Woodford Town | 4:1 (3:0) | |||||
Waltham Abbey | |||||||||
15:00 | Dunstable Town | | Great Wakering Rovers | 2:0 (1:0) | |||||
Dunstable | |||||||||
15:00 | Romford | | Saffron Walden Town | 5:2 (4:0) | |||||
Aveley | |||||||||
15:00 | Ilford | | Sawbridgeworth Town | 4:1 | |||||
London | |||||||||
15:00 | Ashton & Backwell United | | Aylesbury United | 0:2 (0:1) | |||||
Backwell | |||||||||
15:00 | Flackwell Heath | | Keynsham Town | 4:0 (1:0) | |||||
Flackwell Heath | |||||||||
15:00 | Brimscombe & Thrupp | | Fairford Town | 2:1 (1:0) | |||||
Brimscombe & Thrupp | |||||||||
15:00 | Ardley United | | Wokingham & Emmbrook | 3:2 (1:2) | |||||
Ardley | |||||||||
15:00 | Longlevens | | Aylesbury Vale Dynamos | 2:3 (2:2) | |||||
Longlevens | |||||||||
15:00 | Risborough Rangers | | Holyport | 0:1 (0:1) | |||||
Princes Risborough | |||||||||
15:00 | Highworth Town | | Reading City | 0:2 (0:0) | |||||
Highworth | |||||||||
15:00 | Tuffley Rovers | | Slimbridge AFC | 1:2 (0:0) | |||||
Tuffley | |||||||||
15:00 | Clevedon Town | | Chalfont St Peter | 2:1 (1:0) | |||||
Clevedon | |||||||||
15:00 | Burnham | | Easington Sports | 1:1 | |||||
Burnham | |||||||||
15:00 | Thornbury Town | | Chipping Sodbury Town | 1:3 (0:2) | |||||
Thornbury | |||||||||
15:00 | Royal Wootton Bassett Town | | Windsor | 1:1 (0:0) | |||||
Wootton Bassett | |||||||||
15:00 | Bitton | | Cinderford Town | 1:3 (1:1) | |||||
Bitton | |||||||||
15:00 | Cadbury Heath | | Mangotsfield United | 2:2 (0:1) | |||||
Cadbury Heath | |||||||||
15:00 | Roman Glass St George | | Tring Athletic | 3:1 | |||||
Bristol | |||||||||
15:00 | Lydney Town | | Kidlington | 2:4 (1:2) | |||||
Lydney | |||||||||
15:00 | Didcot Town | | Shrivenham | 1:1 (1:0) | |||||
Didcot | |||||||||
15:00 | Canterbury City | | Newhaven | 1:1 (0:1) | |||||
Herne Bay | |||||||||
15:00 | Raynes Park Vale | | Erith & Belvedere | 1:1 (0:1) | |||||
London | |||||||||
15:00 | Rusthall | | Loxwood | 3:2 (1:1) | |||||
Rusthall | |||||||||
15:00 | Glebe | | Holmesdale | 4:3 (1:0) | |||||
Bromley | |||||||||
15:00 | Horsham YMCA | | Beckenham Town | 0:3 (0:2) | |||||
Horsham | |||||||||
15:00 | Virginia Water | | Hilltop | 1:0 (0:0) | |||||
Windsor | |||||||||
15:00 | Whitehawk | | K Sports | 0:0 | |||||
Whitehawk | |||||||||
15:00 | Banstead Athletic | | Sheerwater | 0:1 (0:0) | |||||
Tadworth | |||||||||
15:00 | Southall | | Redhill | 0:0 | |||||
London | |||||||||
15:00 | Harefield United | | Lordswood | 3:2 (2:0) | |||||
London | |||||||||
15:00 | Pagham | | Erith Town | 0:4 (0:2) | |||||
Pagham | |||||||||
15:00 | Chipstead | | Tunbridge Wells | 1:2 (1:0) | |||||
Chipstead | |||||||||
15:00 | Punjab United | | Balham | 2:1 | |||||
Gravesend Elite Venue | |||||||||
15:00 | Alfold | | Knaphill | 1:4 (1:1) | |||||
Alfold | |||||||||
15:00 | East Grinstead Town | | Hollands & Blair | 1:0 (0:0) | |||||
East Grinstead | |||||||||
15:00 | Lancing | | Roffey | 4:0 (0:0) | |||||
Lancing | |||||||||
15:00 | Oxhey Jets | | Phoenix Sports | 1:3 (0:2) | |||||
South Oxhey | |||||||||
15:00 | Deal Town | | Egham Town | 2:2 (2:0) | |||||
Deal | |||||||||
15:00 | Hassocks | | Lingfield | 1:0 (1:0) | |||||
Hassocks | |||||||||
15:00 | Broadfields United | | Guildford City | 1:2 (0:2) | |||||
London | |||||||||
15:00 | Sutton Athletic | | Welling Town | 1:0 (0:0) | |||||
Sutton-at-Hone | |||||||||
15:00 | Eastbourne Town | | Steyning Town | 2:1 (1:1) | |||||
Eastbourne | |||||||||
15:00 | Crowborough Athletic | | Crawley Down Gatwick | 2:3 (1:1) | |||||
Crowborough | |||||||||
15:00 | Faversham Town | | Colliers Wood United | 0:1 (0:1) | |||||
Faversham | |||||||||
15:00 | Horley Town | | Sevenoaks Town | 0:5 (0:2) | |||||
Horley | |||||||||
15:00 | Westfield | | Eastbourne United | 2:0 (1:0) | |||||
Woking | |||||||||
15:00 | Peacehaven & Telscombe | | AFC Croydon Athletic | 2:2 | |||||
Peacehaven | |||||||||
15:00 | Three Bridges | | Whitstable Town | 3:0 (1:0) | |||||
Three Bridges | |||||||||
15:00 | Chichester City | | Frimley Green | 4:0 (2:0) | |||||
Chichester | |||||||||
15:00 | AFC Uckfield Town | | Midhurst & Easebourne | 1:4 (0:2) | |||||
Uckfield | |||||||||
15:00 | Northwood | | South Park | 2:1 (2:1) | |||||
London | |||||||||
15:00 | Saltdean United | | Ashford Town | 0:8 (0:1) | |||||
Saltdean | |||||||||
15:00 | Walton & Hersham | | Kennington | 2:2 (1:2) | |||||
Walton-on-Thames | |||||||||
15:00 | Littlehampton Town | | Broadbridge Heath | 3:1 (1:0) | |||||
Littlehampton | |||||||||
15:00 | Cobham | | Tooting & Mitcham United | 0:3 (0:1) | |||||
Cobham | |||||||||
15:00 | Abbey Rangers | | Hanworth Villa | 0:3 (0:2) | |||||
Addlestone Addlestone Moor | |||||||||
15:00 | Fisher | | Sutton Common Rovers | 0:0 | |||||
London | |||||||||
15:00 | Bexhill United | | North Greenford United | 2:3 (1:2) | |||||
Bexhill-on-Sea | |||||||||
15:00 | Bearsted | | Spelthorne Sports | 3:3 (3:0) | |||||
Otham | |||||||||
15:00 | AFC Varndeanians | | Hythe Town | 0:1 (0:0) | |||||
Brighton & Hove | |||||||||
15:00 | Bradford Town | | Hamworthy United | 0:4 (0:2) | |||||
Bradford on Avon | |||||||||
15:00 | Alresford Town | | Laverstock & Ford | 2:2 (1:1) | |||||
New Alresford | |||||||||
15:00 | Fareham Town | | Hythe & Dibden | 3:1 (1:1) | |||||
Fareham | |||||||||
15:00 | Badshot Lea | | Brockenhurst | 4:0 (2:0) | |||||
Wrecclesham | |||||||||
15:00 | Lymington Town | | Portland United | 2:0 (0:0) | |||||
Lymington | |||||||||
15:00 | Warminster Town | | Andover New Street | 0:2 (0:0) | |||||
Warminster | |||||||||
15:00 | Welton Rovers | | United Services Portsmouth | 0:1 (0:1) | |||||
Midsomer Norton | |||||||||
15:00 | Thatcham Town | | Horndean | 2:3 (1:1) | |||||
Thatcham | |||||||||
15:00 | Corsham Town | | AFC Portchester | 0:2 (0:1) | |||||
Corsham | |||||||||
15:00 | Larkhall Athletic | | Folland Sports | 4:1 (2:1) | |||||
Bath | |||||||||
15:00 | Westbury United | | AFC Bournemouth | 2:1 (1:0) | |||||
Westbury | |||||||||
15:00 | Cowes Sports | | Hamble Club | 1:0 | |||||
Cowes | |||||||||
15:00 | Fleet Town | | Newport Isle of Wight | 1:3 | |||||
Fleet | |||||||||
15:00 | Christchurch | | Blackfield & Langley | 2:3 (1:3) | |||||
Blackfield | |||||||||
15:00 | Tadley Calleva | | Wincanton Town | 2:6 (2:3) | |||||
Tadley | |||||||||
15:00 | Moneyfields | | Bemerton Heath Harlequins | 5:0 (1:0) | |||||
Bemerton | |||||||||
15:00 | AFC Stoneham | | Bashley | 2:1 (1:0) | |||||
Eastleigh | |||||||||
15:00 | Street | | Helston Athletic | 1:2 | |||||
Street | |||||||||
15:00 | Buckland Athletic | | Exmouth Town | 2:1 (2:1) | |||||
Newton Abbot | |||||||||
15:00 | Willand Rovers | | Wellington AFC | 2:1 (2:0) | |||||
Willand | |||||||||
15:00 | Liskeard Athletic | | Shepton Mallet | 1:4 (1:0) | |||||
Liskeard | |||||||||
15:00 | Torpoint Athletic | | Millbrook | 1:1 (1:0) | |||||
Torpoint | |||||||||
15:00 | Tavistock | | Brixham | 2:3 | |||||
Tavistock | |||||||||
15:00 | Falmouth Town | | Saltash United | 2:1 (0:1) | |||||
Falmouth | |||||||||
15:00 | Bideford | | Bridgwater United | 1:0 (0:0) | |||||
Bideford | |||||||||
15:00 | Sherborne Town | | Ilfracombe Town | 1:1 (1:0) | |||||
Sherborne | |||||||||
15:00 | Barnstaple Town | | Mousehole | 1:1 (1:1) | |||||
Barnstaple |
Day 3 | |||||||||
16:00 | Genk | | Eupen | 4:2 (3:1) | |||||
Genk | |||||||||
18:15 | Kortrijk | | Sint-Truiden | 0:0 | |||||
Kortrijk | |||||||||
18:15 | Charleroi | | Oostende | 1:3 (0:1) | |||||
Charleroi | |||||||||
20:45 | Mechelen | | Union Saint-Gilloise | 3:0 (1:0) | |||||
Mechelen |
Day 5 | |||||||||
18:45 | Beroe | | Cherno More | 0:2 (0:1) | |||||
Stara Zagora | |||||||||
21:00 | CSKA 1948 | | Botev Vratsa | 5:2 (2:0) | |||||
Bistritsa |
Day 1 | |||||||||
15:30 | Union Berlin | | Hertha | 3:1 (1:0) | |||||
Berlin | |||||||||
15:30 | Borussia Mönchengladbach | | Hoffenheim | 3:1 (1:1) | |||||
Mönchengladbach | |||||||||
15:30 | Wolfsburg | | Werder | 2:2 (1:2) | |||||
Wolfsburg | |||||||||
15:30 | Bochum | | Mainz 05 | 1:2 (1:1) | |||||
Bochum | |||||||||
15:30 | Augsburg | | Freiburg | 0:4 (0:0) | |||||
Augsburg | |||||||||
18:30 | Borussia Dortmund | | Bayer 04 | 1:0 (1:0) | |||||
Dortmund |
Day 24 | |||||||||
14:00 | Valmiera | | Tukums 2000 | 6:1 (4:0) | |||||
Valmiera |
Day 21 | |||||||||
15:00 | Džiugas | | Lietava | 2:2 (2:0) | |||||
Telšiai | |||||||||
17:00 | Žalgiris Vilnius | | Banga | 2:1 (0:0) | |||||
Vilnius |
Day 17 | |||||||||
16:00 | Bodø/Glimt | | Odd | 7:0 (4:0) | |||||
Bodø | |||||||||
18:00 | Rosenborg | | Ham-Kam | 2:1 (1:1) | |||||
Trondheim |
Day 5 | |||||||||
18:55 | TSC | | Novi Pazar | 0:1 (0:0) | |||||
Bačka Topola | |||||||||
21:00 | Mladost Lučani | | Radnički Niš | 2:2 (1:1) | |||||
Lučani |
Day 1 | |||||||||
17:00 | Strasbourg | | Monaco | 1:2 (0:1) | |||||
Strasbourg | |||||||||
21:00 | Clermont | | Paris Saint-Germain | 0:5 (0:3) | |||||
Clermont-Ferrand |
Day 4 | |||||||||
18:55 | Slaven | | Šibenik | 0:0 | |||||
Koprivnica | |||||||||
21:00 | Istra 1961 | | Osijek | 1:0 (0:0) | |||||
Pula |
Day 17 | |||||||||
15:00 | Norrköping | | Degerfors | 2:0 (1:0) | |||||
Norrköping |
Day 2 | |||||||||
15:00 | Aberdeen | | St. Mirren | 4:1 (3:0) | |||||
Aberdeen | |||||||||
15:00 | Rangers | | Kilmarnock | 2:0 (0:0) | |||||
Glasgow | |||||||||
15:00 | Motherwell | | St. Johnstone | 1:2 (0:1) | |||||
Motherwell | |||||||||
15:00 | Ross County | | Celtic | 1:3 (0:0) | |||||
Dingwall |
Day 22 | |||||||||
17:00 | Vaprus | | Kuressaare | 0:1 (0:0) | |||||
Pärnu | |||||||||
19:30 | Nõmme Kalju | | Kalev | 6:0 (5:0) | |||||
Tallinn |
Day 12 | |||||||||
13:00 | Arsenal | | Atlético Tucumán | 3:1 (1:1) | |||||
Sarandí | |||||||||
15:00 | Barracas Central | | Racing Club | 0:0 | |||||
Buenos Aires | |||||||||
18:00 | Talleres | | Argentinos Juniors | 2:0 (1:0) | |||||
Córdoba | |||||||||
18:00 | Unión | | Vélez Sársfield | 2:1 (0:1) | |||||
Santa Fe | |||||||||
21:00 | Boca Juniors | | Platense | 2:1 (2:0) | |||||
Buenos Aires |
Day 21 | |||||||||
16:30 | Botafogo | | Ceará | 1:1 (1:0) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
16:30 | Juventude | | América | 0:1 (0:1) | |||||
Caxias do Sul | |||||||||
19:00 | Atlético | | Bragantino | 2:1 (0:0) | |||||
Goiânia | |||||||||
19:00 | Avaí | | Corinthians | 1:1 (1:0) | |||||
Florianópolis | |||||||||
20:30 | São Paulo | | Flamengo | 0:2 (0:1) | |||||
São Paulo |
15:00 | Atlanta United | | Seattle Sounders | 2:1 (1:0) | |||||
Atlanta | |||||||||
19:00 | Charlotte | | Chicago Fire | 2:3 (2:2) | |||||
Charlotte | |||||||||
19:00 | Nashville | | Toronto | 3:4 (2:2) | |||||
Nashville | |||||||||
19:00 | Colorado Rapids | | Minnesota United | 4:3 (3:2) | |||||
Commerce City | |||||||||
19:30 | Montréal | | Inter Miami | 2:2 (2:1) | |||||
Montréal | |||||||||
19:30 | Columbus Crew | | New York City | 3:2 (2:1) | |||||
Columbus | |||||||||
19:30 | DC United | | New York Red Bulls | 0:0 | |||||
Washington | |||||||||
19:30 | Cincinnati | | Philadelphia Union | 3:1 (0:0) | |||||
Cincinnati | |||||||||
19:30 | Orlando City | | New England Revolution | 0:3 (0:1) | |||||
Orlando | |||||||||
19:30 | Sporting Kansas City | | Los Angeles Galaxy | 4:2 (3:0) | |||||
Kansas City | |||||||||
19:30 | Portland Timbers | | Dallas | 1:1 (0:0) | |||||
Portland | |||||||||
20:00 | Austin | | San Jose Earthquakes | 3:3 (3:2) | |||||
Austin | |||||||||
20:00 | Real Salt Lake | | Los Angeles | 1:4 (1:2) | |||||
Sandy |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Philadelphia Union | 34 | 19 | 10 | 5 | 72-26 | 67 | ||
2. | Montréal | 34 | 20 | 5 | 9 | 63-50 | 65 | ||
3. | New York City | 34 | 16 | 7 | 11 | 57-41 | 55 | ||
4. | New York Red Bulls | 34 | 15 | 8 | 11 | 50-41 | 53 | ||
5. | Cincinnati | 34 | 12 | 13 | 9 | 64-56 | 49 | ||
6. | Inter Miami | 34 | 14 | 6 | 14 | 47-56 | 48 | ||
7. | Orlando City | 34 | 14 | 6 | 14 | 44-53 | 48 | ||
8. | Columbus Crew | 34 | 10 | 16 | 8 | 46-41 | 46 | ||
9. | Charlotte | 34 | 13 | 3 | 18 | 44-52 | 42 | ||
10. | New England Revolution | 34 | 10 | 12 | 12 | 47-50 | 42 |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Los Angeles | 34 | 21 | 4 | 9 | 66-38 | 67 | ||
2. | Austin | 34 | 16 | 8 | 10 | 65-49 | 56 | ||
3. | Dallas | 34 | 14 | 11 | 9 | 48-37 | 53 | ||
4. | Los Angeles Galaxy | 34 | 14 | 8 | 12 | 58-51 | 50 | ||
5. | Nashville | 34 | 13 | 11 | 10 | 52-41 | 50 | ||
6. | Minnesota United | 34 | 14 | 6 | 14 | 48-51 | 48 | ||
7. | Real Salt Lake | 34 | 12 | 11 | 11 | 43-45 | 47 | ||
8. | Portland Timbers | 34 | 11 | 13 | 10 | 53-53 | 46 | ||
9. | Vancouver Whitecaps | 34 | 12 | 7 | 15 | 40-57 | 43 | ||
10. | Colorado Rapids | 34 | 11 | 10 | 13 | 46-57 | 43 |
Day 11 | |||||||||
17:30 | Dalian Professional | | Shanghai Port | 1:1 (0:1) | |||||
Dalian | |||||||||
19:30 | Guangzhou City | | Wuhan Three Towns | 0:3 (0:0) | |||||
Guangzhou | |||||||||
20:00 | Tianjin Jinmen Tiger | | Shandong Taishan | 0:1 (0:0) | |||||
Tianjin |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Wuhan Three Towns | 34 | 25 | 3 | 6 | 91-28 | 78 | ||
2. | Shandong Taishan | 34 | 25 | 3 | 6 | 87-29 | 78 | ||
3. | Zhejiang Professional | 34 | 18 | 11 | 5 | 64-28 | 65 | ||
4. | Shanghai Port | 34 | 20 | 5 | 9 | 55-25 | 65 | ||
5. | Chengdu Rongcheng | 34 | 18 | 11 | 5 | 49-28 | 65 | ||
6. | Henan Songshan Longmen | 34 | 17 | 8 | 9 | 60-32 | 59 | ||
7. | Beijing Guoan | 34 | 17 | 7 | 10 | 57-49 | 58 | ||
8. | Tianjin Jinmen Tiger | 34 | 14 | 7 | 13 | 45-42 | 49 | ||
9. | Meizhou Hakka | 34 | 14 | 7 | 13 | 43-41 | 49 | ||
10. | Shanghai Shenhua | 34 | 14 | 11 | 9 | 42-34 | 47 |
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |