Team 1- All4th Div. Signals RegimentAEC AthleticAbbey UnitedAbingdon TownAccrington StanleyAldershotAltrinchamAnnfield PlainApsleyArlesey TownArsenalAshfordAshingtonAshton NationalAston VillaAtherstone TownAylesbury UnitedAylesford Paper MillsBadsey RangersBaldock TownBangor CityBarkingBarnard Castle AthleticBarnetBarnsleyBarnton VictoriaBarrowBarryBarton TownBasford UnitedBath CityBeckenhamBeddington CornerBedford Queens Park RangersBedford TownBedouinsBentley CollieryBerkhamsted TownBexhillBexleyBexleyheath & WellingBicester TownBiggleswade & DistrictBirmingham Corporation TramwaysBirminghamBirtleyBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackhall Colliery WelfareBlackpoolBlandfordBlyth SpartansBoldmere St MichaelsBolton WanderersBoots AthleticBostall HeathBostonBournemouth AmateursBournemouth TramwaysBournemouthBournville AthleticBoxmoor St JohnsBradford CityBradford Park AvenueBreightmet UnitedBrentfordBrentwood & WarleyBridlington TownBrierley Hill AllianceBrigg 2nd Lincs Sugar Co.Brigg TownBrightlingsea UnitedBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBristol St GeorgeBrodsworth Main CollieryBromleyBromsgrove RoversBurnhope InstituteBurnleyBurnsideBurton TownBury TownBuryBushey UnitedCadbury HeathCallender AthleticCalne & Harris UnitedCamberley & YorktownCannock TownCanterbury WaverleyCardiff CityCardiff CorinthiansCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChathamChatteris EngineersChatteris TownChelmsfordChelseaCheltenham TownChesham UnitedChesterChesterfieldChichesterChippenham RoversChippenham TownChopwell InstituteChorleyCivil ServiceClacton TownClandownClapton OrientClaptonCleator Moor CelticClevedonCockfieldColchester TownColwyn BayCongleton TownConsettCortonwoodCourage & Co.'s SportsCoventry CityCowesCowleyCradley HeathCranleighCrawcrook AlbionCray WanderersCrewe AlexandraCrittall AthleticCromerCrook TownCrookhall Colliery WelfareCrossensCrystal PalaceCudworth VillageCustom HouseDagenham TownDarlingtonDartfordDartmouth UnitedDarwenDawdon Colliery RecreationDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDevizes TownDick KerrsDinnington AthleticDipton UnitedDoncaster RoversDorchester TownDorkingDroylsdenDudley TownDulwich HamletDurham CityEarleEasington Colliery WelfareEast GrinsteadEastbourne Old ComradesEbbw ValeEghamEnfieldEpsom TownErith & BelvedereEvenwood TownEvertonEvesham TownExeter CityFelixstowe TownFerryhill AthleticFiley TownFinchleyFolkestoneFrickley CollieryFrodingham AthleticFrome TownFrosts AthleticFulhamGainsborough TrinityGarrards AthleticGatesheadGillinghamGlastonburyGlossopGodalmingGolders GreenGoldthorpe UnitedGoole TownGorlestonGosforth & CoxlodgeGosportGradwell SportsGranthamGrays AthleticGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGreen WavesGresley RoversGrimethorpe CollieryGrimsby TownGuildford CityGuildfordGuiseleyHalesowen TownHalifax TownHamworthyHanham AthleticHarrowbyHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHastings & St LeonardsHayesHaywards HeathHeadingleyHeanor TownHednesford TownHendon TownHenley TownHereford UnitedHershamHertford TownHeybridgeHigham Ferrers TownHinckley UnitedHiston InstituteHitchin TownHoddesdon TownHolme Head WorksHorden Colliery WelfareHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslow TownHoveHowdon British LegionHuddersfield TownHull CityHumber UnitedICI AlkaliIlfordIpswich TownJ.S. Fry & SonsJarrowJohnson & BarnesJurgensKells UnitedKempston RoversKettering TownKeynshamKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianKingswoodKirkleyLancaster TownLangfordLeamington TownLeavesden Mental HospitalLeeds UnitedLeicester CityLeighton UnitedLeiston Works AthleticLentonLetchworth TownLeyland Motors KingstonLeyland MotorsLeytonLeytonstoneLincoln CityLinotype & MachineryLittlehamptonLiverpoolLlandudnoLlanelliLloydsLondon CaledoniansLondon Paper MillsLostock GralamLoughborough CorinthiansLouth TownLovells AthleticLowestoft TownLuton AmateurLuton TownLysaght's SportsLythamMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedManchester CityManchester North EndManchester UnitedMansfield TownMarch Great Eastern UnitedMarfleetMargateMarineMarket Harborough TownMarlowMaryportMatlock TownMelkshamMerthyr TownMexborough AthleticMiddlesbroughMiddlewich AthleticMillwallMineheadMonckton AthleticMorecambeMorris MotorsMoulton VerdinMount Hill EnterpriseMurton Colliery WelfareNetherfieldNew BrightonNewark TownNewbury TownNewcastle East EndNewcastle UnitedNewhavenNewmarket TownNewport CountyNewport IOWNormanby MangnesiteNorth ShieldsNorthampton TownNorthern NomadsNorthfleet UnitedNorthwich VictoriaNorwich CEYMSNorwich CityNorwich St BarnabasNorwich YMCANottingham ForestNotts CountyNuneaton TownNunheadOakengates TownOld JohniansOld LyonianOldham AthleticOrrellOsborne AthleticOswestry TownOwston Park RangersOxford CityPO EngineersPark RoyalPaulton RoversPease & PartnersPelawPenrithPeterbro' Westwood WorksPhorpres SportsPilkington RecreationPlymouth ArgylePlymouth UnitedPoole TownPort ValePortsmouthPrescot CablesPreston North EndQueens Park RangersRAMC AldershotRAOC HilseaRM ChathamRM DealRM PortsmouthRadstock TownRamsgate Press WanderersRansome & MarlesRawmarsh WelfareReadingRedditchRhylRipley TownRochdaleRomfordRosehillRossendale UnitedRossington MainRotherham UnitedRothwell TownRufford CollieryRugby TownRushden TownRyde SportsSalisbury CitySalisbury CorinthiansSandbach RamblersSandiacre Excelsior FoundrySandy AlbionScarboroughScotswoodScunthorpe UnitedSeaforth AlbionSeaham Colliery WelfareSelby OCOSelby TownSeveralls AthleticShaftesburyShankhouseShanklin & LakeSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldShell MexSheppey UnitedSheringhamShildonShorehamShotton Colliery WelfareShredded WheatShrewsbury TownSilverwood CollierySkelmersdale UnitedSloughSouth Bank East EndSouth Bank St PetersSouth BankSouth Hetton Colliery WelfareSouth Kirkby CollierySouth West HamSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSouthwickSpalding UnitedSpen Black & WhiteSpennymoor UnitedSt Albans CitySt Neots & DistrictSt Philips AthleticSt Philips Marsh Adult SchoolStaines TownStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStevenage TownStockport CountyStocktonStoke CityStokenchurchStourbridgeStreatham TownStreetSunderlandSutton JunctionSutton TownSutton UnitedSwanley AthleticSwansea TownSwindon CorinthiansSwindon TownSwindon VictoriaTanfield Lea RoversTaunton TownThame UnitedThorne CollieryThornycrofts BasingstokeThrockley WelfareThurnscoe VictoriaTilburyTimperleyTiverton TownTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTottonTow Law TownTranmere RoversTrimdon Grange CollieryTrowbridge TownTufnell ParkTunbridge Wells RangersUGB SportsUrmston Old BoysUsworth CollieryUxbridgeVauxhall Motors LutonVernon AthleticWalker CelticWalker ParkWalsallWalthamstow AvenueWalton-on-ThamesWardley WelfareWareWarminster TownWaterlowsWatford British LegionWatfordWath AthleticWealdstoneWellingborough TownWellington TownWellington WorksWells CityWelton RoversWelwyn Garden CityWesley RangersWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest NorwoodWest StanleyWest Wylam Colliery WelfareWestbury UnitedWesthoughtonWeston-Super-MareWeymouthWhiston ParishWhitby Albion RangersWhitby UnitedWhitchurchWhitehaven AthleticWigan AthleticWillaston White StarWillingtonWills SportsWimbledonWinchester CityWindermereWindsor & EtonWinsford UnitedWisbech TownWitney TownWitton AlbionWokingWolverhampton AmateurWolverhampton WanderersWolverton TownWombwell Main WelfareWood Green TownWoolwich Borough Council AthleticWoolwich PolytechnicWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil & Petter's UnitedYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllМёртон Колиери ВелфайрШоттон Колиери Велфайр
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 30
Bayern Real Madrid
21:00
Pachuca América
19:15
Rodina FK Tyumen
15:00
Coventry City Ipswich Town
20:00
Yesterday, April 28
Dreams Zamalek SC
0:3
Renaissance Berkane USM Alger
3:0
Akhmat FK Nizhniy Novgorod
5:1
Spartak Lokomotiv
3:2
Dynamo Zenit
1:0
Baltika CSKA
3:1
Yenisey Volgar
1:1
Shinnik Sokol
KAMAZ Akron
Arsenal Alaniya
3:3
Leningradets SKA-Khabarovsk
0:1
Torpedo FK Khimki
1:2
Kuban Neftekhimik
FK Krasnodar-2 FK Chelyabinsk
0:0
Veles Chaika
FK Ufa FK Novosibirsk
2:1
Rodina-2 Metallurg
FK Murom Rotor
FK Kaluga Tekstilshchik
4:1
Spartak Kostroma Avangard
Volga Irtysh
4:0
Dynamo Bryansk Khimik
4:4
Torpedo Miass Mashuk-KMV
Alania-2 Kuban-Holding
Rubin Yalta FK Astrakhan
0:2
FK Chertanovo Zenit-2
FK Tver Saturn
2:3
Dynamo Vologda Spartak-2
Torpedo Vladimir Rodina-M
Znamya Truda Baltika-2
Dynamo-2 Irkutsk
6:1
Yenisey-2 Luki-Energiya
Sakhalin Kosmos
SKA-Khabarovsk-2 Kompozit
Kvant FK Khimki-M
FK Ryazan Arsenal-2
FK Oryol Spartak Tambov
Salyut-Belgorod Zenit Penza
Sokol Krylia Sovetov-2
Akron-2 Uralets
4:2
FK Orenburg-2 Ural-2
2:0
Zorya Obolon
0:0*
Kolos FK Oleksandriya
Kryvbas Metalist 1925
3:0*
Rukh-2 Real Pharma
1:0*
Nyva Vinnytsya Kremin-2
2:0*
Qəbələ Kəpəz
Neftçi Turan
Sumqayıt Qarabağ
Alashkert CSKA
Pyunik Urartu
5:0
FK Homel FK Minsk
Slavia Arsenal
Shakhtsyor FK Slutsk
Shakhtyor Aksu
*
Yelimay Ordabasy
Zhetysu Aqtöbe
AFC Bournemouth Brighton & Hove Albion
Tottenham Hotspur Arsenal
Nottingham Forest Manchester City
Kisvárda MOL Fehérvár
MTK Ferencváros
Borussia Mönchengladbach Union
Mainz 05 Köln
Darmstadt 98 Heidenheim
NEC AZ
Zwolle Heracles Almelo
Sparta Volendam
Waalwijk Utrecht
2:2
Vitesse Fortuna
Cádiz Mallorca
Granada Atlético Osasuna
Villarreal Rayo Vallecano
Real Betis Sevilla
Inter Torino
Bologna Udinese
Atalanta Empoli
Napoli Roma
Fiorentina Sassuolo
Hegelmann Litauen Žalgiris Kaunas
Banga Šiauliai
Sūduva Žalgiris Vilnius
Dainava Panevėžys
Fredrikstad Sandefjord
KFUM-Kameratene Brann
Lillestrøm Ham-Kam
Molde Haugesund
Strømsgodset Kristiansund
Tromsø Sarpsborg 08
Odd Viking
Radomiak Zagłębie
3:4
Stal Legia
1:3
Lech Cracovia
Portimonense Moreirense
Estoril-Praia Famalicão
Porto Sporting
Celje Olimpija
Rogaška Koper
Metz Lille
Clermont Reims
Lorient Toulouse
Strasbourg Nice
Rennes Brest
4:5
Lyon Monaco
Marseille Lens
Gorica Osijek
Lokomotiva Rijeka
Baník Slovan
Bohemians 1905 Pardubice
Dynamo Slovácko
Hradec Králové Slavia
Trinity Karviná
Jablonec Mladá Boleslav
Sigma Sparta
1:4
Viktoria Teplice
Malmö AIK
Värnamo Halmstad
Häcken Norrköping
Djurgårdens GAIS
Tammeka Levadia
Trans Paide
Flamengo Botafogo
Corinthians Fluminense
Cruzeiro Vitória
Fortaleza Bragantino
Juventude Atlético Paranaense
Internacional Atlético
Sydney Perth Glory
7:1
Melbourne City Western United
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament