FA Cup 1950/51 |
28.04.1951 15:00 | Newcastle United | | Blackpool | 2:0 (0:0) | |||
London |
14.03.1951 | Birmingham City | | Blackpool | 1:2 * | |||
Liverpool | |||||||
14.03.1951 | Wolverhampton Wanderers | | Newcastle United | 1:2 * | |||
Huddersfield |
10.03.1951 | Blackpool | | Birmingham City | 0:0 | |||
Manchester | |||||||
10.03.1951 | Newcastle United | | Wolverhampton Wanderers | 0:0 | |||
Sheffield |
28.02.1951 | Bristol Rovers | | Newcastle United | 1:3 * | |||
Bristol | |||||||
28.02.1951 | Wolverhampton Wanderers | | Sunderland | 3:1 * | |||
Wolverhampton |
24.02.1951 | Birmingham City | | Manchester United | 1:0 | |||
Birmingham | |||||||
24.02.1951 | Blackpool | | Fulham | 1:0 | |||
Blackpool | |||||||
24.02.1951 | Newcastle United | | Bristol Rovers | 0:0 | |||
Newcastle upon Tyne | |||||||
24.02.1951 | Sunderland | | Wolverhampton Wanderers | 1:1 | |||
Sunderland |
14.02.1951 | Fulham | | Chelsea | 3:0 * | |||
31.01.1951 | Chelsea | | Exeter City | 2:0 * | |||
31.01.1951 | Mansfield Town | | Sheffield United | 2:1 * | |||
11.01.1951 | Carlisle United | | Arsenal | 1:4 * | |||
10.01.1951 | Blackpool | | Charlton Athletic | 3:0 * | |||
10.01.1951 | Exeter City | | Grimsby Town | 4:2 * | |||
10.01.1951 | West Bromwich Albion | | Derby County | 0:1 * | |||
08.01.1951 | Port Vale | | Stoke City | 0:1 * | |||
Stoke-on-Trent |
18.12.1950 | Bristol Rovers | | Gillingham | 2:1 * | |||
London |
13.12.1950 | Bradford Park Avenue | | Millwall | 0:1 * | |||
13.12.1950 | Gillingham | | Bristol Rovers | 1:1 aet * | |||
13.12.1950 | Plymouth Argyle | | Crewe Alexandra | 3:0 * | |||
04.12.1950 | Bristol Rovers | | Llanelli | 3:1 * | |||
Cardiff |
29.11.1950 | Bromley | | Aldershot | 0:1 * | |||
29.11.1950 | Tonbridge | | Chelmsford City | 0:1 * | |||
29.11.1950 | York City | | Bishop Auckland | 2:1 * | |||
28.11.1950 | Llanelli | | Bristol Rovers | 1:1 aet * | |||
28.11.1950 | Oldham Athletic | | Bradford City | 2:1 * | |||
28.11.1950 | Southport | | Lincoln City | 3:2 * | |||
Bedford Town | | Guildford City | 1:2 * | ||||
Dartford | | King's Lynn | 3:0 * | ||||
Hendon | | Tonbridge | 1:2 * | ||||
Nelson | | Hyde United | 3:0 * | ||||
Wigan Athletic | | Rhyl | 2:3 * | ||||
Worcester City | | Stocksbridge Works | 3:0 * | ||||
Ashington | | Farsley Celtic | 2:1 | ||||
Billingham Synthonia | | Scarborough | 1:3 | ||||
Bishop Auckland | | Horden Colliery Welfare | 2:0 | ||||
Bromley | | Leytonstone | 3:1 | ||||
Bromsgrove Rovers | | Kettering Town | 3:2 | ||||
Dorchester Town | | Glastonbury | 1:4 | ||||
Gainsborough Trinity | | Brush Sports | 3:1 | ||||
Gloucester City | | Salisbury | 2:1 | ||||
Guildford City | | Bedford Town | 0:0 | ||||
Hereford United | | Scunthorpe United | 1:0 | ||||
Hyde United | | Nelson | 2:2 | ||||
King's Lynn | | Dartford | 1:1 | ||||
Linby Colliery | | Nuneaton Borough | 3:1 | ||||
Llanelli | | Weymouth | 5:0 | ||||
Rhyl | | Wigan Athletic | 0:0 | ||||
Stocksbridge Works | | Worcester City | 2:2 | ||||
Stockton | | North Shields | 0:1 | ||||
Tonbridge | | Hendon | 3:3 | ||||
Tooting & Mitcham United | | Great Yarmouth Town | 5:3 | ||||
Walthamstow Avenue | | Eastbourne | 2:0 | ||||
Witton Albion | | Northwich Victoria | 4:2 | ||||
Woodford Town | | Colchester United | 1:7 | ||||
Workington | | Cleator Moor Celtic | 0:1 | ||||
Wycombe Wanderers | | Chelmsford City | 0:4 | ||||
Yeovil Town | | Cheltenham Town | 2:4 | ||||
Woodford Town | | Romford | 2:1 * | ||||
Dorchester Town | | Alton Town | 1:0 * | ||||
Altrincham | | Hyde United | 1:2 * | ||||
Barry Town | | Llanelli | 1:2 * | ||||
Linby Colliery | | Spalding United | 3:1 * | ||||
Romford | | Woodford Town | 1:1 aet * | ||||
Snowdown Colliery Welfare | | Tonbridge | 3:6 * | ||||
Wycombe Wanderers | | Slough Town | 2:0 * | ||||
Alton Town | | Dorchester Town | 2:2 | ||||
Ashington | | Cramlington Welfare | 3:1 | ||||
Bacup Borough | | Nelson | 0:2 | ||||
Burscough | | Wigan Athletic | 0:2 | ||||
Carshalton Athletic | | Tooting & Mitcham United | 1:3 | ||||
Cleator Moor Celtic | | Netherfield | 2:1 | ||||
Corby Town | | Kettering Town | 1:5 | ||||
Eastbourne | | Haywards Heath | 4:2 | ||||
Enfield | | Hendon | 2:4 | ||||
Farsley Celtic | | Goole Town | 3:2 | ||||
Hinckley Athletic | | Brush Sports | 0:1 | ||||
Hitchin Town | | Bedford Town | 2:3 | ||||
Horden Colliery Welfare | | Blackhall Colliery Welfare | 4:1 | ||||
Hyde United | | Altrincham | 1:1 | ||||
King's Lynn | | Histon Institute | 3:1 | ||||
Llanelli | | Barry Town | 1:1 | ||||
Lowestoft Town | | Great Yarmouth Town | 1:2 | ||||
Oswestry Town | | Hereford United | 1:2 | ||||
Salisbury | | Trowbridge Town | 1:0 | ||||
Scarborough | | Whitby Town | 3:0 | ||||
Slough Town | | Wycombe Wanderers | 1:1 | ||||
Spalding United | | Linby Colliery | 2:2 | ||||
Street | | Glastonbury | 0:1 | ||||
Tonbridge | | Snowdown Colliery Welfare | 1:1 | ||||
Woodford Town | | Romford | 2:2 | ||||
Worksop Town | | Stocksbridge Works | 1:2 | ||||
Barry Town | | Stonehouse | 3:2 * | ||||
Blackhall Colliery Welfare | | Tow Law Town | 3:0 * | ||||
Briggs Sports | | Romford | 1:2 * | ||||
Chingford Town | | Woodford Town | 0:4 * | ||||
Hexham Hearts | | Ashington | 2:6 * | ||||
Hyde United | | Runcorn | 3:0 * | ||||
Kingstonian | | Carshalton Athletic | 2:4 * | ||||
Langold WMC | | Spalding United | 1:2 * | ||||
Lowestoft Town | | Eastern Coachworks | 2:1 * | ||||
Merthyr Tydfil | | Llanelli | 1:2 * | ||||
Peterborough United | | Kettering Town | 1:2 * | ||||
Snowdown Colliery Welfare | | Betteshanger Colliery Welfare | 1:0 * | ||||
Abbey United | | King's Lynn | 0:1 * | ||||
Aylesbury United | | Yiewsley | 2:0 * | ||||
Barnstaple Town | | Bideford | 3:1 * | ||||
Boston United | | Grantham | 4:1 * | ||||
Briggs Sports | | Barking | 2:1 * | ||||
Dorchester Town | | Romsey Town | 2:0 * | ||||
Fleetwood | | Leyland Motors | 2:4 * | ||||
Flint Town United | | Wigan Athletic | 1:3 * | ||||
Kettering Town | | Rushden Town | 4:0 * | ||||
Llanelli | | Clevedon | 7:1 * | ||||
Oxford City | | Slough Town | 1:2 * | ||||
Poole Town | | Newport IOW | 1:0 * | ||||
Snowdown Colliery Welfare | | Bowater Lloyds | 2:0 * | ||||
Stourbridge | | Dudley Town | 1:3 * | ||||
Sudbury Town | | Eastern Coachworks | 0:1 * | ||||
Worksop Town | | Beighton Miners Welfare | 5:3 * | ||||
Wycombe Wanderers | | Chesham United | 4:2 * | ||||
Aylesbury United | | Uxbridge | 4:1 * | ||||
Ferryhill Athletic | | Crook Town | 0:4 * | ||||
Abingdon Town | | Slough Centre | 4:3 * | ||||
Annfield Plain | | South Shields Ex-schoolboys | 3:1 * | ||||
Banbury Spencer | | Hemel Hempstead | 5:1 * | ||||
Bungay Town | | Haverhill Rovers | 2:1 * | ||||
Carshalton Athletic | | Woking | 7:4 * | ||||
Crook Town | | Ferryhill Athletic | 4:4 aet * | ||||
Exmouth Town | | St Blazey | 1:4 * | ||||
Hamworthy | | Longfleet St Mary's | 1:0 * | ||||
Huntingdon United | | Shefford Town | 5:4 * | ||||
Long Eaton Town | | Teversal & Silverhill Colliery Welfare | 3:2 * | ||||
Lye Town | | Moor Green | 3:1 * | ||||
Maidenhead United | | Windsor & Eton | 2:1 * | ||||
Pilkington Recreation | | Thorne Colliery | 3:5 * | ||||
Pirelli General Cables | | Thornycroft Athletic | 3:2 * | ||||
Raleigh Athletic | | Stamford | 5:2 * | ||||
Vickers Armstrong | | Redhill | 4:2 * | ||||
Local time
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |