Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 11.11.2023 | | Tekstilshchik | | Salyut-Belgorod | | 4:0 (1:0) |
| Ivanovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 04.11.2023 | | Salyut-Belgorod | | Metallurg | | 0:4 (0:4) |
| Belgorod |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 28.10.2023 | | Amkar | | Salyut-Belgorod | | 5:1 (0:0) |
| Perm |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 21.10.2023 | | Salyut-Belgorod | | FK Chelyabinsk | | 0:3 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 14.10.2023 | | FK Novosibirsk | | Salyut-Belgorod | | 3:2 (1:0) |
| Novosibirsk |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 07.10.2023 | | FK Chertanovo | | Salyut-Belgorod | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 01.10.2023 | | Salyut-Belgorod | | Rodina-2 | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 23.09.2023 | | Avangard | | Salyut-Belgorod | | 6:1 (2:1) |
| Kursk |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 17.09.2023 | | Salyut-Belgorod | | FK Forte | | 0:4 (0:3) |
| Belgorod |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 02.09.2023 | | Salyut-Belgorod | | Amkar | | 2:3 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 27.08.2023 | | FK Chelyabinsk | | Salyut-Belgorod | | 2:1 (0:1) |
| Chelyabinsk |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 19.08.2023 | | Salyut-Belgorod | | FK Novosibirsk | | 1:2 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 05.08.2023 | | Rodina-2 | | Salyut-Belgorod | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 29.07.2023 | | Salyut-Belgorod | | Avangard | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 22.07.2023 | | FK Forte | | Salyut-Belgorod | | 1:0 (0:0) |
| Taganrog |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 10.06.2023 | | Salyut-Belgorod | | Rodina-2 | | 0:1 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 04.06.2023 | | Avangard | | Salyut-Belgorod | | 2:0 (0:0) |
| Kursk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 22.04.2023 | | Salyut-Belgorod | | Dynamo Bryansk | | 0:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 09.11.2022 | | Sokol | | Salyut-Belgorod | | 1:0 (1:0) |
| Saratov |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 23.10.2022 | | Salyut-Belgorod | | Dynamo Vladivostok | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 03.09.2022 | | FK Kaluga | | Salyut-Belgorod | | 1:0 (1:0) |
| Kaluga |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 23.07.2022 | | Salyut-Belgorod | | Sokol | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 22.05.2022 | | Rodina | | Salyut-Belgorod | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 23.04.2022 | | Salyut-Belgorod | | Rodina | | 0:1 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 16.04.2022 | | FK Strogino | | Salyut-Belgorod | | 4:2 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 31.10.2021 | | Avangard | | Salyut-Belgorod | | 1:0 (0:0) |
| Kursk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 14.10.2021 | | Dynamo Bryansk | | Salyut-Belgorod | | 3:0 (3:0) |
| Bryansk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 18.09.2021 | | Sokol | | Salyut-Belgorod | | 5:0 (4:0) |
| Saratov |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 11.09.2021 | | Salyut-Belgorod | | Sakhalin | | 0:2 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 07.08.2021 | | Salyut-Belgorod | | Dynamo Bryansk | | 0:2 (0:2) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 21.05.2021 | | Salyut-Belgorod | | Kvant | | 1:2 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 10.05.2021 | | Salyut-Belgorod | | FK Ryazan | | 0:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 03.05.2021 | | Krasny | | Salyut-Belgorod | | 2:1 (2:0) |
| Smolensk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 29.04.2021 | | Salyut-Belgorod | | Metallurg Lipetsk | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 17.10.2020 | | Sokol | | Salyut-Belgorod | | 1:0 (0:0) |
| Saratov |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 11.10.2020 | | Salyut-Belgorod | | Metallurg Vidnoye | | 1:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 19.10.2019 | | Sokol | | Salyut-Belgorod | | 2:1 (1:1) |
| Saratov |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 05.10.2019 | | Saturn | | Salyut-Belgorod | | 5:1 (2:1) |
| Ramenskoye |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 14.09.2019 | | Metallurg | | Salyut-Belgorod | | 2:0 (0:0) |
| Lipetsk |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 06.09.2019 | | Salyut-Belgorod | | FK Ryazan | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 01.09.2019 | | FK Khimki-M | | Salyut-Belgorod | | 7:0 (2:0) |
| Khimki |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 09.08.2019 | | Salyut-Belgorod | | Kvant | | 0:1 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2019/20, Second division, Centre |
| 24.07.2019 | | Salyut-Belgorod | | Sokol | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 19.05.2019 | | Dynamo Bryansk | | Salyut-Belgorod | | 3:1 (1:0) |
| Bryansk |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 11.05.2019 | | Salyut-Belgorod | | Metallurg | | 1:3 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 20.04.2019 | | Kvant | | Salyut-Belgorod | | 3:1 (1:0) |
| Obninsk |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 13.04.2019 | | Salyut-Belgorod | | Sokol | | 1:2 (0:2) |
| Belgorod |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 03.11.2018 | | Salyut-Belgorod | | FK Strogino | | 0:1 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 29.09.2018 | | Metallurg | | Salyut-Belgorod | | 3:0 (2:0) |
| Lipetsk |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 17.08.2018 | | Salyut-Belgorod | | FK Khimki-M | | 2:3 (2:1) |
| Belgorod |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 03.08.2018 | | Salyut-Belgorod | | Torpedo Moskva | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2018/19, Second division, Centre |
| 18.07.2018 | | Salyut-Belgorod | | Zorkiy | | 1:3 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 29.05.2012 | | Spartak Tambov | | Salyut | | 1:0 (1:0) |
| Tambov |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 17.05.2012 | | Avangard | | Salyut | | 1:0 (0:0) |
| Kursk |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 17.10.2011 | | Metallurg-Oskol | | Salyut | | 1:0 (1:0) |
| Stary Oskol |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 04.09.2011 | | Vityaz | | Salyut | | 2:1 (1:1) |
| Podolsk |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 17.06.2011 | | Avangard | | Salyut | | 2:0 (0:0) |
| Kursk |
Russia 2011/12, Second division, Centre |
| 22.05.2011 | | FK Gubkin | | Salyut | | 4:2 (1:1) |
| Gubkin |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 10.10.2005 | | Spartak-MZK | | Salyut-Energiya | | 3:1 (2:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 21.09.2005 | | Vityaz | | Salyut-Energiya | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2005, Second division, Centre |
| 30.04.2005 | | Salyut-Energiya | | Lokomotiv Liski | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 27.10.2004 | | Spartak Tambov | | Salyut-Energiya | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 31.08.2004 | | Salyut-Energiya | | Titan | | 1:2 (0:2) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 21.08.2004 | | FK Obninsk | | Salyut-Energiya | | 3:1 (1:1) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 08.07.2004 | | Fakel | | Salyut-Energiya | | 3:1 (2:1) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 30.06.2004 | | Salyut-Energiya | | Spartak Lukhovitsy | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 20.06.2004 | | Lobnya-Alla | | Salyut-Energiya | | 2:1 (0:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 17.06.2004 | | Saturn | | Salyut-Energiya | | 5:3 (3:2) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 30.05.2004 | | Titan | | Salyut-Energiya | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 27.05.2004 | | Vityaz Podolsk | | Salyut-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2004, Second division, Centre |
| 27.04.2004 | | Salyut-Energiya | | Don | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 19.09.2003 | | Don | | Salyut-Energiya | | 2:0 (2:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 16.09.2003 | | FK Yelyets | | Salyut-Energiya | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 24.06.2003 | | Ryazan-Agrokomplekt | | Salyut-Energiya | | 3:2 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 14.06.2003 | | Salyut-Energiya | | Don | | 1:2 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 02.06.2003 | | Vityaz Podolsk | | Salyut-Energiya | | 2:0 (2:0) |
| |
Russia 2003, Second division, Centre |
| 13.05.2003 | | Salyut-Energiya | | Dynamo Bryansk | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 04.10.2002 | | Metallurg Lipetsk | | Salyut-Energiya | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 20.09.2002 | | Ryazan-Agrokomplekt | | Salyut-Energiya | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 17.09.2002 | | Don | | Salyut-Energiya | | 4:1 (2:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 07.09.2002 | | Salyut-Energiya | | Titan | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 29.08.2002 | | Vityaz Podolsk | | Salyut-Energiya | | 2:1 (2:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 04.07.2002 | | Salyut-Energiya | | FK Yelyets | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 25.06.2002 | | Fabus | | Salyut-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 22.06.2002 | | Spartak-Orekhovo | | Salyut-Energiya | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, Centre |
| 13.05.2002 | | Salyut-Energiya | | Dynamo Bryansk | | 1:2 (0:1) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 18.09.2001 | | Vityaz Podolsk | | Salyut-Energiya | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 12.08.2001 | | Metallurg Lipetsk | | Salyut-Energiya | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, Centre |
| 23.07.2001 | | Lokomotiv Kaluga | | Salyut-Energiya | | 3:1 (1:0) |
| |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 24.10.1999 | | Salyut-Yukos | | FK Oryol | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 15.10.1999 | | Torpedo Vladimir | | Salyut-Yukos | | 5:1 (2:0) |
| Vladimir |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 12.10.1999 | | Kosmos | | Salyut-Yukos | | 4:1 (0:1) |
| Elektrostal |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 03.10.1999 | | Salyut-Yukos | | Don | | 0:4 (0:2) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 26.09.1999 | | Spartak-Telekom | | Salyut-Yukos | | 2:0 (2:0) |
| Shuya |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 05.09.1999 | | Salyut-Yukos | | Avangard | | 1:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 30.08.1999 | | Fabus | | Salyut-Yukos | | 5:1 (3:1) |
| Bronnitsy |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 27.08.1999 | | FK Khimki | | Salyut-Yukos | | 4:2 (0:0) |
| Khimki |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 21.08.1999 | | Salyut-Yukos | | FK Kolomna | | 1:3 (0:2) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 12.08.1999 | | Titan | | Salyut-Yukos | | 2:0 (1:0) |
| Balashikha |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 09.08.1999 | | Spartak-Chukotka | | Salyut-Yukos | | 4:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 03.08.1999 | | Salyut-Yukos | | Spartak Tambov | | 1:2 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 31.07.1999 | | Lokomotiv Liski | | Salyut-Yukos | | 5:0 (3:0) |
| Liski |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 16.07.1999 | | Dynamo Bryansk | | Salyut-Yukos | | 1:0 (0:0) |
| Bryansk |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 13.07.1999 | | FK Oryol | | Salyut-Yukos | | 3:0 (1:0) |
| Oryol |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 04.07.1999 | | Salyut-Yukos | | Kosmos | | 1:3 (1:2) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 28.06.1999 | | Spartak Ryazan | | Salyut-Yukos | | 1:0 (1:0) |
| Ryazan |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 25.06.1999 | | Don | | Salyut-Yukos | | 1:0 (1:0) |
| Novomoskovsk |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 10.06.1999 | | Arsenal-2 | | Salyut-Yukos | | 3:2 (1:1) |
| Tula |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 23.05.1999 | | Salyut-Yukos | | Fabus | | 1:2 (0:2) |
| Belgorod |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 14.05.1999 | | FK Kolomna | | Salyut-Yukos | | 2:0 (0:0) |
| Kolomna |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 11.05.1999 | | Spartak Lukhovitsy | | Salyut-Yukos | | 2:0 (1:0) |
| Lukhovitsy |
Russia 1999, Second division, Centre |
| 26.04.1999 | | Spartak Tambov | | Salyut-Yukos | | 4:0 (1:0) |
| Tambov |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 16.10.1998 | | Spartak-Orekhovo | | Salyut-YUKOS | | 4:1 (2:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 28.09.1998 | | FK Oryol | | Salyut-YUKOS | | 3:1 (3:1) |
| Oryol |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 25.09.1998 | | Dynamo Bryansk | | Salyut-YUKOS | | 1:0 (0:0) |
| Bryansk |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 19.09.1998 | | Salyut-YUKOS | | Arsenal-2 | | 1:4 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 16.09.1998 | | Salyut-YUKOS | | Lokomotiv Liski | | 0:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 10.09.1998 | | Stroitel | | Salyut-YUKOS | | 3:2 (0:1) |
| |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 07.09.1998 | | Spartak Tambov | | Salyut-YUKOS | | 2:1 (2:1) |
| Tambov |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 23.08.1998 | | Salyut-YUKOS | | Spartak Ryazan | | 0:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 20.08.1998 | | Salyut-YUKOS | | Don | | 1:2 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 14.08.1998 | | Spartak Lukhovitsy | | Salyut-YUKOS | | 2:1 (2:0) |
| Lukhovitsy |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 11.08.1998 | | FK Kolomna | | Salyut-YUKOS | | 3:1 (2:1) |
| |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 15.07.1998 | | Kosmos | | Salyut-YUKOS | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 09.07.1998 | | Salyut-YUKOS | | Spartak-Orekhovo | | 1:2 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 08.06.1998 | | Lokomotiv Liski | | Salyut-YUKOS | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 20.05.1998 | | Avangard | | Salyut-YUKOS | | 1:0 (0:0) |
| Kursk |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 14.05.1998 | | Spartak Ryazan | | Salyut-YUKOS | | 6:3 (4:3) |
| Ryazan |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 11.05.1998 | | Don | | Salyut-YUKOS | | 2:1 (1:1) |
| Novomoskovsk |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 02.05.1998 | | Salyut-YUKOS | | FK Kolomna | | 2:3 (2:0) |
| Belgorod |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 26.04.1998 | | Spartak Bryansk | | Salyut-YUKOS | | 3:2 (2:1) |
| |
Russia 1998, Second division, Centre |
| 14.04.1998 | | Salyut-YUKOS | | Tekstilshchik | | 2:4 (1:3) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 29.10.1997 | | Kavkazkabel | | Salyut-YUKOS | | 3:1 (1:0) |
| Prokhladny |
Russia 1997, Second league, West |
| 13.10.1997 | | Spartak Anapa | | Salyut-YUKOS | | 2:1 (0:1) |
| Anapa |
Russia 1997, Second league, West |
| 25.09.1997 | | Lokomotiv | | Salyut-YUKOS | | 2:1 (1:0) |
| Liski |
Russia 1997, Second league, West |
| 22.09.1997 | | Arsenal | | Salyut-YUKOS | | 4:2 (2:0) |
| Tula |
Russia 1997, Second league, West |
| 09.07.1997 | | Avtozapchast | | Salyut-YUKOS | | 1:0 (0:0) |
| Baksan |
Russia 1997, Second league, West |
| 06.07.1997 | | Angusht | | Salyut-YUKOS | | 5:0 (3:0) |
| Nazran |
Russia 1997, Second league, West |
| 29.06.1997 | | Salyut-YUKOS | | Spartak Anapa | | 1:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 22.06.1997 | | Torpedo Taganrog | | Salyut-YUKOS | | 4:0 (3:0) |
| Taganrog |
Russia 1997, Second league, West |
| 10.06.1997 | | Salyut-YUKOS | | Lokomotiv | | 0:1 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 07.06.1997 | | Salyut-YUKOS | | Arsenal | | 1:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1997, Second league, West |
| 11.05.1997 | | Avangard | | Salyut-YUKOS | | 1:0 (1:0) |
| Kursk |
Russia 1997, Second league, West |
| 25.04.1997 | | Spartak Tambov | | Salyut-YUKOS | | 1:0 (1:0) |
| Tambov |
Russia 1997, Second league, West |
| 08.04.1997 | | Volgar-Gazprom | | Salyut-YUKOS | | 2:0 (0:0) |
| Astrakhan |
Russia 1995, Second league, West |
| 20.10.1995 | | FK Gatchina | | Salyut | | 4:1 (4:0) |
| Gatchina |
Russia 1995, Second league, West |
| 17.10.1995 | | Lokomotiv | | Salyut | | 1:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 1995, Second league, West |
| 01.10.1995 | | Avangard-Kortek | | Salyut | | 6:1 (2:0) |
| Kolomna |
Russia 1995, Second league, West |
| 28.09.1995 | | Spartak Shchyolkovo | | Salyut | | 2:0 (2:0) |
| Ivanteevka |
Russia 1995, Second league, West |
| 21.09.1995 | | Salyut | | Kuban | | 1:4 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 18.09.1995 | | Salyut | | Energiya | | 1:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 12.09.1995 | | Gekris | | Salyut | | 3:0 (2:0) |
| Anapa |
Russia 1995, Second league, West |
| 09.09.1995 | | Venets | | Salyut | | 2:0 (1:0) |
| Gulkevichi |
Russia 1995, Second league, West |
| 24.08.1995 | | Spartak-Nalchik | | Salyut | | 7:0 (3:0) |
| Nalchik |
Russia 1995, Second league, West |
| 21.08.1995 | | Kavkazkabel | | Salyut | | 6:0 (2:0) |
| Prokhladny |
Russia 1995, Second league, West |
| 14.08.1995 | | Salyut | | Torpedo Taganrog | | 2:3 (0:3) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 05.08.1995 | | Metallurg Lipetsk | | Salyut | | 2:0 (1:0) |
| Lipetsk |
Russia 1995, Second league, West |
| 27.07.1995 | | CSK VVS-Kristall | | Salyut | | 1:0 (0:0) |
| Smolensk |
Russia 1995, Second league, West |
| 11.07.1995 | | Avtozapchast | | Salyut | | 3:2 (1:0) |
| Baksan |
Russia 1995, Second league, West |
| 08.07.1995 | | Avtodor-BMK | | Salyut | | 4:0 (1:0) |
| Vladikavkaz |
Russia 1995, Second league, West |
| 27.06.1995 | | Salyut | | Lokomotiv | | 1:4 (1:2) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 21.06.1995 | | Dynamo Vologda | | Salyut | | 3:0 |
| Vologda |
Russia 1995, Second league, West |
| 01.06.1995 | | Kuban | | Salyut | | 5:2 |
| Krasnodar |
Russia 1995, Second league, West |
| 29.05.1995 | | Energiya | | Salyut | | 2:0 |
| Pyatigorsk |
Russia 1995, Second league, West |
| 12.05.1995 | | Iriston | | Salyut | | 4:1 (2:1) |
| Vladikavkaz |
Russia 1995, Second league, West |
| 09.05.1995 | | Anzhi | | Salyut | | 4:1 (4:1) |
| Kaspiysk |
Russia 1995, Second league, West |
| 30.04.1995 | | Salyut | | Kavkazkabel | | 1:2 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 23.04.1995 | | Torpedo Taganrog | | Salyut | | 3:0 (2:0) |
| Taganrog |
Russia 1995, Second league, West |
| 11.04.1995 | | Salyut | | Metallurg Lipetsk | | 0:4 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1995, Second league, West |
| 02.04.1995 | | Salyut | | CSK VVS-Kristall | | 0:2 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 27.10.1994 | | Kolos | | Salyut | | 3:0 |
| Krasnodar |
Russia 1994, Second league, West |
| 21.10.1994 | | Salyut | | Torpedo Taganrog | | 0:3 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 12.10.1994 | | Salyut | | Metallurg Lipetsk | | 0:3 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 09.10.1994 | | Salyut | | Fakel | | 0:3 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 03.10.1994 | | Iriston | | Salyut | | 4:1 |
| Vladikavkaz |
Russia 1994, Second league, West |
| 30.09.1994 | | Kavkazkabel | | Salyut | | 1:0 |
| Prokhladny |
Russia 1994, Second league, West |
| 13.09.1994 | | Kuban | | Salyut | | 4:0 |
| Krasnodar |
Russia 1994, Second league, West |
| 23.08.1994 | | FK Orekhovo | | Salyut | | 1:0 |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 1994, Second league, West |
| 20.08.1994 | | Tekstilshchik | | Salyut | | 2:0 |
| Ivanovo |
Russia 1994, Second league, West |
| 05.08.1994 | | Spartak-Nalchik | | Salyut | | 1:0 |
| Nalchik |
Russia 1994, Second league, West |
| 12.07.1994 | | Lokomotiv | | Salyut | | 5:2 (2:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 1994, Second league, West |
| 03.07.1994 | | Salyut | | Kolos | | 0:1 |
| Belgorod |
Russia 1994, Second league, West |
| 19.06.1994 | | Torpedo Taganrog | | Salyut | | 2:1 |
| Taganrog |
Russia 1994, Second league, West |
| 13.06.1994 | | Fakel | | Salyut | | 4:1 |
| Voronezh |
Russia 1994, Second league, West |
| 10.06.1994 | | Metallurg Lipetsk | | Salyut | | 2:1 |
| Lipetsk |
Russia 1994, Second league, West |
| 25.05.1994 | | Terek | | Salyut | | 4:2 |
| Grozny |
Russia 1994, Second league, West |
| 15.04.1994 | | Dynamo Vologda | | Salyut | | 2:1 |
| Vologda |
Russia 1994, Second league, West |
| 12.04.1994 | | Vympel | | Salyut | | 1:0 (0:0) |
| Rybinsk |
Russia 1994, Second league, West |
| 02.04.1994 | | Salyut | | Anzhi | | 0:1 |
| Belgorod |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 27.10.1993 | | SKA | | Salyut | | 3:1 |
| Rostov-on-Don |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 24.10.1993 | | Niva | | Salyut | | 3:2 |
| Slavyansk-na-Kubani |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 21.08.1993 | | Venets | | Salyut | | 1:0 |
| Gulkevichi |
Russia 1993, Second league, Zone 2 |
| 05.05.1993 | | Khimik Belorechensk | | Salyut | | 4:1 |
| Belorechensk |