24.06.1999 < | Football matches for 25.06.1999 | > 26.06.1999 |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
The Strongest | | Oriente Petrolero | 1:0 | 0:0 | 1:0 | ||||
Day 15 | |||||||||
Avtomobilist | | Neftyanik Yaroslavl | 2:1 (0:1) | ||||||
Noginsk | |||||||||
Dynamo Sankt-Petersburg | | Sportakademklub | 4:2 (2:0) | ||||||
Saint Petersburg | |||||||||
Zenit-2 | | Spartak-Peresvet | 6:0 (1:0) | ||||||
Saint Petersburg | |||||||||
Oazis | | Lokomotiv-2 | 2:0 (1:0) | ||||||
Yartsevo | |||||||||
Saturn-2 | | Volga Tver | 2:0 (0:0) | ||||||
Klimovsk | |||||||||
Spartak Shchyolkovo | | Mosenergo | 1:0 (0:0) | ||||||
Shchyolkovo | |||||||||
Spartak-2 | | Dynamo Vologda | 3:1 (2:1) | ||||||
Moscow | |||||||||
Torpedo-2 | | Volochanin-89 | 1:2 (0:1) | ||||||
Moscow | |||||||||
CSKA-2 | | Spartak Kostroma | 4:2 (3:2) | ||||||
Moscow | |||||||||
Energiya Velikie Luki | | Dynamo-2 | 2:1 (2:1) | ||||||
Velikiye Luki |
Day 15 | |||||||||
Dynamo Bryansk | | FK Kolomna | 2:0 (1:0) | ||||||
Bryansk | |||||||||
Don | | Salyut-Yukos | 1:0 (1:0) | ||||||
Novomoskovsk | |||||||||
Kosmos | | Fabus | 3:0 (2:0) | ||||||
Elektrostal | |||||||||
Spartak Ryazan | | Avangard | 3:2 (1:1) | ||||||
Ryazan | |||||||||
Spartak Tambov | | Spartak-Chukotka | 2:0 (1:0) | ||||||
Tambov | |||||||||
Spartak-Telekom | | Arsenal-2 | 2:1 (2:1) | ||||||
Shuya | |||||||||
Torpedo Vladimir | | FK Khimki | 0:2 (0:1) | ||||||
Vladimir | |||||||||
FK Oryol | | Spartak Lukhovitsy | 6:0 (1:0) | ||||||
Oryol | |||||||||
19:00 | Lokomotiv Liski | | Titan | 1:1 (1:1) | |||||
Liski |
Day 15 | |||||||||
Avtodor | | Torpedo Taganrog | 3:0 (0:0) | ||||||
Oktyabrskoye | |||||||||
Kuban | | Druzhba | 2:0 (0:0) | ||||||
Krasnodar |
Day 12 | |||||||||
Lada | | Energiya Ulyanovsk | 5:0 (4:0) | ||||||
Tolyatti | |||||||||
Torpedo Volzhskiy | | Energetik | 0:2 (0:0) | ||||||
Volzhsky |
Day 30 | |||||||||
CSKA | | Metalurh Zaporizhzhya | 1:0 (0:0) | ||||||
Kiev | |||||||||
Dnipro | | Metalurh Donetsk | 5:1 (1:1) | ||||||
Dnipropetrovsk | |||||||||
Nyva | | SK Mykolaiv | 3:1 (2:0) | ||||||
Ternopil | |||||||||
Metalist | | Metalurh Mariupol | 0:1 (0:1) | ||||||
Kharkiv | |||||||||
Karpaty | | Dynamo | 2:1 (1:0) | ||||||
Lviv | |||||||||
Vorskla | | Prykarpattya | 4:0 (3:0) | ||||||
Kremenchuk |
Sturm (Graz) | | LASK (Linz) | 1:1 (0:1), pen. 5:4 | ||||||
Graz |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
15:00 | |
21:00 | |
22:00 | |
15:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
* | |
* | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
* | |
14:00 | |
16:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
19:30 | |
16:30 | |
18:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
14:50 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
20:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |