30.03.1996 < | Football matches for 31.03.1996 | > 01.04.1996 |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
15:30 | Antigua and Barbuda | | Dominica | 1:3 (0:1) | 3:3 (2:2) | 4:6 | |||
St. John's | |||||||||
18:00 | Aruba | | Dominican Republic | 1:3 (1:1) | 2:3 (0:1) | 3:6 | |||
Oranjestad |
Day 3 | |||||||||
Saint Kitts and Nevis | | Sint Maarten | 3:0 | ||||||
Bassterre |
Day 1 | |||||||||
Sacachispas | | Juventus | 3:1 (2:0) | ||||||
Chiquimula |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
FAS | | Alajuelense | 2:1 (0:1) | 2:4 | 4:5 | ||||
Santa Ana |
Day 23 | |||||||||
Naftokhymyk | | SK Odesa | 0:0 | ||||||
Kremenchuk | |||||||||
Podillya | | Metalist | 1:0 (1:0) | ||||||
Khmelnytsky | |||||||||
Khimik Zhytomyr | | Khimik Severodonetsk | 3:1 (2:0) | ||||||
Zhytomyr | |||||||||
Veres | | Krystal | 0:0 | ||||||
Rivne | |||||||||
FK Lviv | | Bukovyna | 1:1 (1:1) | ||||||
Lviv | |||||||||
Stal | | Zakarpattya | 1:0 (1:0) | ||||||
Alchevsk | |||||||||
Shakhtar | | Skala | 6:0 (2:0) | ||||||
Makiivka | |||||||||
Polihraftekhnika | | Metalurh | 2:1 (1:0) | ||||||
Oleksandriia | |||||||||
Vorskla | | Ratusha | 2:0 (1:0) | ||||||
Poltava | |||||||||
Dnipro | | Dynamo-2 | 0:2 (0:1) | ||||||
Cherkasy Spartak Stadium |
15:00 | Liverpool | | Aston Villa | 3:0 (1:0) | |||||
Manchester | |||||||||
15:00 | Manchester United | | Chelsea | 2:1 (0:1) | |||||
Birmingham |
Day 25 | |||||||||
18:00 | Fortuna | | 1860 München | 1:1 (0:0) | |||||
Düsseldorf |
Day 29 | |||||||||
Waalwijk | | De Graafschap | 5:0 (2:0) | ||||||
Utrecht | | Groningen | 0:1 (0:1) | ||||||
Day 28 | |||||||||
Go Ahead Eagles | | Twente | 1:3 (0:1) | ||||||
Feyenoord | | NEC | 2:1 (2:1) | ||||||
Day 19 | |||||||||
Shevardeni-1906 | | Egrisi | 2:0 | ||||||
Metalurgi | | Guria | 3:0 | ||||||
Dila | | Kakheti | 5:0 | ||||||
Dinamo Batumi | | Dinamo Tbilisi | 1:3 | ||||||
Kolkheti 1913 | | Samtredia | 0:2 | ||||||
Margveti | | Iveria | 3:0 | ||||||
Torpedo | | Duruji | 1:0 | ||||||
Dinamo Zugdidi | | Sioni | 3:0 | ||||||
Day 34 | |||||||||
Tenerife | | Valencia | 2:1 (0:1) | ||||||
Deportivo La Coruna | | Athletic | 0:0 | ||||||
Sevilla | | Real Zaragoza | 1:1 (0:1) | ||||||
Racing | | Real Oviedo | 0:0 | ||||||
Español | | Mérida | 3:0 (0:0) | ||||||
Celta de Vigo | | Real Valladolid | 1:1 (1:0) | ||||||
Real Sociedad | | Real Betis | 1:1 (0:1) | ||||||
Sporting Gijon | | Rayo Vallecano | 3:1 (2:1) | ||||||
Salamanca | | Compostela | 1:0 (0:0) | ||||||
Day 16 | |||||||||
15:00 | Kaunas | | Aras | 1:0 (1:0) | |||||
Kaunas | |||||||||
15:00 | Ekranas | | Inkaras-Grifas | 0:2 (0:2) | |||||
Panevėžys | |||||||||
15:30 | Panerys | | Kareda-Sakalas | 0:7 (0:3) | |||||
Vilnius |
Day 28 | |||||||||
Belenenses | | Estrela | 4:1 (2:1) | ||||||
Lisboa | |||||||||
Braga | | Farense | 3:2 (3:0) | ||||||
Braga | |||||||||
Campomaiorense | | Felgueiras | 2:0 (1:0) | ||||||
Campo Maior | |||||||||
Leça | | Marítimo | 0:0 | ||||||
Leça da Palmeira | |||||||||
Gil Vicente | | Tirsense | 1:0 (0:0) | ||||||
Barcelos | |||||||||
Porto | | União de Leiria | 1:0 (0:0) | ||||||
Porto | |||||||||
Sporting | | Vitória | 2:3 (2:0) | ||||||
Lisboa |
Day 22 | |||||||||
Svit | | Viktoria Žižkov | 0:1 (0:0) | ||||||
Zlín | |||||||||
Sigma | | Union | 3:1 (2:0) | ||||||
Olomouc | |||||||||
Slovan | | Sparta | 1:0 (0:0) | ||||||
Liberec | |||||||||
Hradec Králové | | Viktoria Plzeň | 0:0 | ||||||
Hradec Králové | |||||||||
Baník | | Uherské Hradiště | 2:1 (1:0) | ||||||
Ostrava |
Day 4 | |||||||||
Ferro Carril Oeste | | Boca Juniors | 1:2 | ||||||
Platense | | Gimnasia y Esgrima La Plata | 2:3 | ||||||
Huracán | | Colón | 3:2 | ||||||
Gimnasia y Esgrima de Jujuy | | Argentinos Juniors | 2:1 | ||||||
Racing Club | | Vélez Sársfield | 1:1 | ||||||
River Plate | | Banfield | 2:1 | ||||||
Lanús | | Newell's Old Boys | 4:1 | ||||||
Day 28 | |||||||||
South Melbourne Hellas | | Sydney United | 1:2 | ||||||
Melbourne | |||||||||
Sydney UTS Olympic | | Wollongong City Wolves | 1:0 | ||||||
Sydney | |||||||||
West Adelaide Sharks | | Adelaide City | 0:3 | ||||||
Adelaide |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Marconi Fairfield | 33 | 17 | 9 | 7 | 58-35 | 60 | ||
2. | Melbourne Knights | 33 | 17 | 8 | 8 | 50-28 | 59 | ||
3. | Sydney UTS Olympic | 33 | 17 | 8 | 8 | 55-41 | 59 | ||
4. | Brisbane Strikers | 33 | 17 | 6 | 10 | 54-35 | 57 | ||
5. | Adelaide City | 33 | 15 | 9 | 9 | 65-40 | 54 | ||
6. | Sydney United | 33 | 14 | 12 | 7 | 47-33 | 54 | ||
7. | West Adelaide Sharks | 33 | 16 | 5 | 12 | 49-43 | 53 | ||
8. | South Melbourne Hellas | 33 | 14 | 4 | 15 | 50-56 | 46 | ||
9. | Canberra Cosmos | 33 | 8 | 11 | 14 | 48-61 | 35 | ||
10. | Morwell Falcons | 33 | 9 | 8 | 16 | 35-65 | 35 |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
13:00* | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
+:- | |
* | |
12:15* | |
13:45* | |
14:30* | |
18:00 | |
16:00 | |
19:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
20:15 | |
14:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
20:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
17:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
17:00 | |
19:10 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
16:00 | |
12:45 | |
18:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
17:15 | |
19:15 | |
19:45 | |
Local time | |
0:0 | |
0:2 | |
0:2 | |
3:1 | |
2:0 | |
2:1 | |
1:2 | |
4:2 | |
2:2 | |
0:2 | |
0:1 | |
0:1 | |
1:0 | |
0:0 | |
0:4 | |
0:8 | |
1:3 | |
1:2* | |
0:1 | |
2:1 | |
4:2 | |
2:3 | |
2:1 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |