Copa do Brasil 2020 |
07.03.2021 18:00 | Palmeiras (São Paulo) | | Grêmio (Porto Alegre) | 2:0 (0:0) | |||
São Paulo |
28.02.2021 21:00 | Grêmio (Porto Alegre) | | Palmeiras (São Paulo) | 0:1 (0:1) | |||
Porto Alegre |
30.12.2020 21:30 | América Mineiro (Belo Horizonte) | | Palmeiras (São Paulo) | 0:2 (0:0) | |||
Belo Horizonte | |||||||
30.12.2020 21:30 | São Paulo (São Paulo) | | Grêmio (Porto Alegre) | 0:0 | |||
São Paulo |
23.12.2020 21:30 | Grêmio (Porto Alegre) | | São Paulo (São Paulo) | 1:0 (0:0) | |||
Porto Alegre | |||||||
23.12.2020 21:30 | Palmeiras (São Paulo) | | América Mineiro (Belo Horizonte) | 1:1 (1:1) | |||
São Paulo |
18.11.2020 21:30 | América Mineiro (Belo Horizonte) | | Internacional (Porto Alegre) | 0:1 (0:0), pen. 6:5 | |||
Belo Horizonte | |||||||
18.11.2020 21:30 | São Paulo (São Paulo) | | Flamengo (Rio de Janeiro) | 3:0 (0:0) | |||
São Paulo | |||||||
18.11.2020 19:00 | Ceará (Fortaleza) | | Palmeiras (São Paulo) | 2:2 (0:2) | |||
Fortaleza | |||||||
18.11.2020 16:30 | Grêmio (Porto Alegre) | | Cuiabá (Cuiabá) | 2:0 (2:0) | |||
Porto Alegre |
11.11.2020 21:30 | Flamengo (Rio de Janeiro) | | São Paulo (São Paulo) | 1:2 (0:0) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
11.11.2020 21:30 | Internacional (Porto Alegre) | | América Mineiro (Belo Horizonte) | 0:1 (0:1) | |||
Porto Alegre | |||||||
11.11.2020 18:00 | Cuiabá (Cuiabá) | | Grêmio (Porto Alegre) | 1:2 (1:2) | |||
Cuiabá | |||||||
11.11.2020 16:30 | Palmeiras (São Paulo) | | Ceará (Fortaleza) | 3:0 (3:0) | |||
São Paulo |
05.11.2020 21:30 | Juventude (Caxias do Sul) | | Grêmio (Porto Alegre) | 0:1 (0:0) | |||
Caxias do Sul | |||||||
05.11.2020 19:00 | Palmeiras (São Paulo) | | Bragantino (Bragança Paulista) | 1:0 (1:0) | |||
São Paulo | |||||||
04.11.2020 21:30 | Flamengo (Rio de Janeiro) | | Atlético Paranaense (Curitiba) | 3:2 (2:1) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
04.11.2020 21:30 | América Mineiro (Belo Horizonte) | | Corinthians (São Paulo) | 1:1 (0:0) | |||
Belo Horizonte | |||||||
04.11.2020 19:00 | Ceará (Fortaleza) | | Santos (Santos) | 1:0 (0:0) | |||
Fortaleza | |||||||
03.11.2020 21:30 | Internacional (Porto Alegre) | | Atlético Goianiense (Goiânia) | 2:1 (0:0) | |||
Porto Alegre | |||||||
03.11.2020 19:00 | Cuiabá (Cuiabá) | | Botafogo (Rio de Janeiro) | 0:0 | |||
Cuiabá | |||||||
25.10.2020 20:30 | São Paulo (São Paulo) | | Fortaleza (Fortaleza) | 2:2 (1:0), pen. 10:9 | |||
São Paulo |
29.10.2020 21:30 | Grêmio (Porto Alegre) | | Juventude (Caxias do Sul) | 1:0 (1:0) | |||
Porto Alegre | |||||||
29.10.2020 19:00 | Bragantino (Bragança Paulista) | | Palmeiras (São Paulo) | 1:3 (0:3) | |||
Bragança Paulista | |||||||
28.10.2020 21:30 | Atlético Paranaense (Curitiba) | | Flamengo (Rio de Janeiro) | 0:1 (0:1) | |||
Curitiba | |||||||
28.10.2020 21:30 | Corinthians (São Paulo) | | América Mineiro (Belo Horizonte) | 0:1 (0:0) | |||
São Paulo | |||||||
28.10.2020 19:00 | Atlético Goianiense (Goiânia) | | Internacional (Porto Alegre) | 1:2 (0:1) | |||
Goiânia | |||||||
28.10.2020 16:00 | Santos (Santos) | | Ceará (Fortaleza) | 0:0 | |||
Santos | |||||||
27.10.2020 21:30 | Botafogo (Rio de Janeiro) | | Cuiabá (Cuiabá) | 0:1 (0:0) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
14.10.2020 19:15 | Fortaleza (Fortaleza) | | São Paulo (São Paulo) | 3:3 (2:2) * | |||
Fortaleza |
24.09.2020 20:00 | Atlético Goianiense (Goiânia) | | Fluminense (Rio de Janeiro) | 3:1 (1:1) * | |||
Goiânia | |||||||
23.09.2020 21:30 | Ceará (Fortaleza) | | Brusque (Brusque) | 5:1 (1:1) * | |||
Fortaleza | |||||||
23.09.2020 21:30 | Vasco da Gama (Rio de Janeiro) | | Botafogo (Rio de Janeiro) | 0:0 * | |||
Rio de Janeiro | |||||||
22.09.2020 21:30 | América Mineiro (Belo Horizonte) | | Ponte Preta (Campinas) | 3:1 (2:0) * | |||
Belo Horizonte | |||||||
22.09.2020 19:00 | CRB (Maceió) | | Juventude (Caxias do Sul) | 1:0 (1:0) * | |||
Maceió |
17.09.2020 19:00 | Botafogo (Rio de Janeiro) | | Vasco da Gama (Rio de Janeiro) | 1:0 (0:0) * | |||
Rio de Janeiro | |||||||
17.09.2020 16:00 | Juventude (Caxias do Sul) | | CRB (Maceió) | 2:0 (1:0) * | |||
Caxias do Sul | |||||||
16.09.2020 21:30 | Fluminense (Rio de Janeiro) | | Atlético Goianiense (Goiânia) | 1:0 (0:0) * | |||
Rio de Janeiro | |||||||
16.09.2020 21:30 | Brusque (Brusque) | | Ceará (Fortaleza) | 0:2 (0:1) | |||
Brusque | |||||||
16.09.2020 19:00 | Ponte Preta (Campinas) | | América Mineiro (Belo Horizonte) | 2:2 (1:1) * | |||
Campinas |
27.08.2020 21:30 | São José (Porto Alegre) | | Atlético Goianiense (Goiânia) | 1:0 (1:0) * | |||
Porto Alegre | |||||||
27.08.2020 19:00 | Brusque (Brusque) | | Brasil (Pelotas) | 1:0 (1:0) | |||
Brusque | |||||||
26.08.2020 21:30 | Vilhena (Vilhena) | | Ceará (Fortaleza) | 3:4 (2:1) * | |||
Salvador | |||||||
26.08.2020 21:30 | Goiás (Goiânia) | | Vasco da Gama (Rio de Janeiro) | 1:2 (1:1), pen. 2:3 * | |||
Goiânia | |||||||
26.08.2020 19:00 | Paraná (Curitiba) | | Botafogo (Rio de Janeiro) | 1:2 (0:0) * | |||
Curitiba | |||||||
26.08.2020 16:00 | América (Natal) | | Juventude (Caxias do Sul) | 1:1 (0:1), pen. 3:5 * | |||
Natal | |||||||
26.08.2020 16:00 | CRB (Maceió) | | Cruzeiro (Belo Horizonte) | 1:1 (0:1) * | |||
Maceió | |||||||
25.08.2020 21:30 | Fluminense (Rio de Janeiro) | | Figueirense (Florianópolis) | 3:0 (1:0) * | |||
Rio de Janeiro | |||||||
25.08.2020 19:00 | Atlético Mineiro (Belo Horizonte) | | Ferroviária (Araraquara) | 1:0 (0:0) * | |||
Belo Horizonte | |||||||
25.08.2020 16:00 | Afogados (Afogados da Ingazeira) | | Ponte Preta (Campinas) | 0:2 (0:1) | |||
Afogados da Ingazeira |
12.03.2020 21:30 | Brasil (Pelotas) | | Brusque (Brusque) | 0:1 (0:1) | |||
Pelotas | |||||||
12.03.2020 21:30 | Vasco da Gama (Rio de Janeiro) | | Goiás (Goiânia) | 0:1 (0:1) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
12.03.2020 19:15 | Ceará (Fortaleza) | | Vilhena (Vilhena) | 1:0 (1:0) | |||
Fortaleza | |||||||
12.03.2020 19:15 | Ponte Preta (Campinas) | | Afogados (Afogados da Ingazeira) | 3:0 (1:0) | |||
Campinas | |||||||
11.03.2020 21:30 | Cruzeiro (Belo Horizonte) | | CRB (Maceió) | 0:2 (0:1) | |||
Belo Horizonte | |||||||
11.03.2020 21:30 | Atlético Goianiense (Goiânia) | | São José (Porto Alegre) | 2:0 (2:0) | |||
Goiânia | |||||||
11.03.2020 19:15 | Juventude (Caxias do Sul) | | América (Natal) | 1:1 (0:1) | |||
Caxias do Sul | |||||||
11.03.2020 19:15 | Figueirense (Florianópolis) | | Fluminense (Rio de Janeiro) | 1:0 (0:0) | |||
Florianópolis | |||||||
11.03.2020 19:15 | Ferroviária (Araraquara) | | Atlético Mineiro (Belo Horizonte) | 0:0 | |||
Araraquara | |||||||
10.03.2020 19:15 | Botafogo (Rio de Janeiro) | | Paraná (Curitiba) | 1:0 (1:0) | |||
Rio de Janeiro |
Local time
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |