Copa do Brasil 2019 |
18.09.2019 21:30 | Internacional (Porto Alegre) | | Atlético (Curitiba) | 1:2 (1:1) | |||
Porto Alegre |
04.09.2019 21:30 | Internacional (Porto Alegre) | | Cruzeiro ( | 3:0 (1:0) | |||
Porto Alegre | |||||||
04.09.2019 19:00 | Atlético (Curitiba) | | Grêmio (Porto Alegre) | 2:0 (1:0), pen. 5:4 | |||
São Paulo |
14.08.2019 21:30 | Grêmio (Porto Alegre) | | Atlético (Curitiba) | 2:0 (1:0) | |||
Porto Alegre | |||||||
07.08.2019 21:30 | Cruzeiro ( | | Internacional (Porto Alegre) | 0:1 (0:0) | |||
Belo Horizonte |
17.07.2019 21:30 | Flamengo (Rio de Janeiro) | | Atlético (Curitiba) | 1:1 (0:0), pen. 1:3 | |||
Rio de Janeiro | |||||||
17.07.2019 21:30 | Internacional (Porto Alegre) | | Palmeiras (São Paulo) | 1:0 (1:0), pen. 5:4 | |||
Porto Alegre | |||||||
17.07.2019 19:15 | Atlético (Belo Horizonte) | | Cruzeiro ( | 2:0 (1:0) | |||
Belo Horizonte | |||||||
17.07.2019 19:15 | Bahia (Salvador) | | Grêmio (Porto Alegre) | 0:1 (0:0) | |||
Salvador |
11.07.2019 20:00 | Cruzeiro ( | | Atlético (Belo Horizonte) | 3:0 (2:0) | |||
Belo Horizonte | |||||||
10.07.2019 21:30 | Atlético (Curitiba) | | Flamengo (Rio de Janeiro) | 1:1 (0:0) | |||
Curitiba | |||||||
10.07.2019 21:30 | Palmeiras (São Paulo) | | Internacional (Porto Alegre) | 1:0 (1:0) | |||
São Paulo | |||||||
10.07.2019 19:15 | Grêmio (Porto Alegre) | | Bahia (Salvador) | 1:1 (1:0) | |||
Porto Alegre |
06.06.2019 20:00 | Santos (Santos) | | Atlético (Belo Horizonte) | 1:2 (1:1) | |||
Santos | |||||||
05.06.2019 19:15 | Atlético (Curitiba) | | Fortaleza (Fortaleza) | 1:0 (0:0) | |||
Curitiba | |||||||
05.06.2019 19:15 | Cruzeiro ( | | Fluminense (Rio de Janeiro) | 2:2 (0:1), pen. 3:1 | |||
Belo Horizonte | |||||||
04.06.2019 21:30 | Flamengo (Rio de Janeiro) | | Corinthians (São Paulo) | 1:0 (0:0) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
30.05.2019 20:00 | Palmeiras (São Paulo) | | Sampaio Correa (São Luis) | 2:0 (1:0) | |||
São Paulo | |||||||
29.05.2019 21:30 | Baré (Boa Vista) | | São Paulo (São Paulo) | 1:0 (0:0) | |||
Salvador | |||||||
29.05.2019 21:30 | Grêmio (Porto Alegre) | | Juventude (Caxias do Sul) | 3:0 (1:0) | |||
Porto Alegre | |||||||
29.05.2019 19:15 | Paysandu (Belém) | | Internacional (Porto Alegre) | 0:1 (0:0) | |||
Belém |
23.05.2019 20:00 | Internacional (Porto Alegre) | | Paysandu (Belém) | 3:1 (1:0) | |||
Porto Alegre | |||||||
22.05.2019 21:30 | Juventude (Caxias do Sul) | | Grêmio (Porto Alegre) | 0:0 | |||
Caxias do Sul | |||||||
22.05.2019 21:30 | São Paulo (São Paulo) | | Baré (Boa Vista) | 0:1 (0:0) | |||
São Paulo | |||||||
22.05.2019 19:15 | Sampaio Correa (São Luis) | | Palmeiras (São Paulo) | 0:1 (0:0) | |||
São Luís | |||||||
16.05.2019 19:15 | Fortaleza (Fortaleza) | | Atlético (Curitiba) | 0:0 | |||
Fortaleza | |||||||
15.05.2019 21:30 | Corinthians (São Paulo) | | Flamengo (Rio de Janeiro) | 0:1 (0:0) | |||
São Paulo | |||||||
15.05.2019 21:30 | Fluminense (Rio de Janeiro) | | Cruzeiro (Belo Horizonte) | 1:1 (0:0) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
15.05.2019 19:15 | Atlético (Belo Horizonte) | | Santos (Santos) | 0:0 | |||
Belo Horizonte |
07.05.2019 21:30 | Vila Nova (Goiânia) | | Juventude (Caxias do Sul) | 0:0, pen. 3:4 | |||
Goiânia | |||||||
25.04.2019 21:30 | Santa Cruz (Recife) | | Fluminense (Rio de Janeiro) | 2:0 (0:0), pen. 2:3 | |||
Recife | |||||||
25.04.2019 19:15 | Londrina (Londrina) | | Bahia (Salvador) | 2:1 (2:1) | |||
Londrina | |||||||
24.04.2019 21:30 | Corinthians (São Paulo) | | Chapecoense (Chapecó) | 2:0 (1:0) | |||
São Paulo | |||||||
24.04.2019 19:15 | Vasco da Gama (Rio de Janeiro) | | Santos (Santos) | 2:1 (2:0) | |||
Rio de Janeiro |
24.04.2019 21:30 | Juventude (Caxias do Sul) | | Vila Nova (Goiânia) | 0:0 | |||
Caxias do Sul | |||||||
18.04.2019 20:00 | Bahia (Salvador) | | Londrina (Londrina) | 4:0 (2:0) | |||
Salvador | |||||||
17.04.2019 21:30 | Chapecoense (Chapecó) | | Corinthians (São Paulo) | 1:0 (1:0) | |||
Chapecó | |||||||
17.04.2019 21:30 | Fluminense (Rio de Janeiro) | | Santa Cruz (Recife) | 2:0 (2:0) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
17.04.2019 19:15 | Santos (Santos) | | Vasco da Gama (Rio de Janeiro) | 2:0 (0:0) | |||
Santos |
20.04.2019 16:00 | Bragantino (Bragança) | | Vila Nova (Goiânia) | 2:1 (1:1) | |||
Belém | |||||||
11.04.2019 21:30 | Santos (Santos) | | Atlético Goianiense (Goiânia) | 3:0 (1:0) | |||
São Paulo | |||||||
11.04.2019 19:15 | Juventude (Caxias do Sul) | | Botafogo (Rio de Janeiro) | 2:1 (0:1) | |||
Caxias do Sul | |||||||
10.04.2019 21:30 | Avaí (Florianópolis) | | Vasco da Gama (Rio de Janeiro) | 0:1 (0:0) | |||
Florianópolis | |||||||
10.04.2019 21:30 | Santa Cruz (Recife) | | ABC (Natal) | 3:0 (2:0) | |||
Recife | |||||||
10.04.2019 19:15 | Criciúma (Criciúma) | | Chapecoense (Chapecó) | 0:2 (0:1) | |||
Criciúma | |||||||
10.04.2019 19:15 | Fluminense (Rio de Janeiro) | | Luverdense (Lucas do Rio Verde) | 2:0 (0:0) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
09.04.2019 19:15 | Bahia (Salvador) | | CRB (Maceió) | 1:0 (0:0) | |||
Salvador | |||||||
03.04.2019 21:30 | Corinthians (São Paulo) | | Ceará (Fortaleza) | 0:1 (0:0) | |||
São Paulo | |||||||
03.04.2019 20:30 | Londrina (Londrina) | | Botafogo (João Pessoa) | 3:3 (1:1) | |||
Londrina |
16.04.2019 20:00 | Vila Nova (Goiânia) | | Bragantino (Bragança) | 2:0 (1:0) | |||
Goiânia | |||||||
04.04.2019 21:30 | Botafogo (Rio de Janeiro) | | Juventude (Caxias do Sul) | 1:1 (0:1) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
04.04.2019 19:15 | Atlético Goianiense (Goiânia) | | Santos (Santos) | 1:0 (0:0) | |||
Goiânia | |||||||
03.04.2019 21:30 | ABC (Natal) | | Santa Cruz (Recife) | 1:0 (0:0) | |||
Natal | |||||||
03.04.2019 18:15 | Luverdense (Lucas do Rio Verde) | | Fluminense (Rio de Janeiro) | 0:0 | |||
Lucas do Rio Verde | |||||||
02.04.2019 19:15 | CRB (Maceió) | | Bahia (Salvador) | 1:1 (1:0) | |||
Maceió | |||||||
27.03.2019 19:15 | Chapecoense (Chapecó) | | Criciúma (Criciúma) | 3:2 (2:0) | |||
Chapecó | |||||||
14.03.2019 21:30 | Vasco da Gama (Rio de Janeiro) | | Avaí (Florianópolis) | 3:2 (1:1) | |||
Rio de Janeiro | |||||||
13.03.2019 21:50 | Ceará (Fortaleza) | | Corinthians (São Paulo) | 1:3 (1:1) | |||
Fortaleza | |||||||
13.03.2019 19:15 | Botafogo (João Pessoa) | | Londrina (Londrina) | 0:2 (0:0) | |||
João Pessoa |
Local time
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |