02.09.2019 < | Football matches for 3.09.2019 | > 04.09.2019 |
19:00 | FK Tyumen (Tyumen) | | Yenisey (Krasnoyarsk) | 0:1 (0:0) | |||||
Tyumen | |||||||||
19:00 | Irtysh (Omsk) | | Tom (Tomsk) | 0:2 (0:1) | |||||
Omsk | |||||||||
19:00 | Sakhalin (Yuzhno-Sahalinsk) | | SKA-Khabarovsk (Khabarovsk) | 0:2 (0:1) | |||||
Yuzhno-Sakhalinsk |
Day 7 | |||||||||
17:00 | FK Nikopol | | Real Pharma | 1:0 (0:0) | |||||
Nikopol |
19:30 | Exmouth Town | | Yate Town | 2:0 (0:0)* | |||||
Exmouth | |||||||||
19:45 | AFC Stoneham | | Winchester City | 1:3 (0:2)* | |||||
Eastleigh | |||||||||
19:45 | Hebburn Town | | Pontefract Collieries | 0:4 (0:3)* | |||||
Hebburn | |||||||||
19:45 | Mossley AFC | | Widnes | 2:3 (0:1)* | |||||
Mossley | |||||||||
19:45 | Glossop North End | | Eccleshill United | 3:1 (0:0)* | |||||
Glossop | |||||||||
19:45 | West Didsbury & Chorlton | | Stalybridge Celtic | 2:3 (2:2)* | |||||
Manchester | |||||||||
19:45 | Marine | | Padiham | 3:0 (2:0)* | |||||
Crosby | |||||||||
19:45 | Newcastle Town | | Kidsgrove Athletic | 1:2 (0:1)* | |||||
Newcastle-under-Lyme | |||||||||
19:45 | Sporting Khalsa | | Belper Town | 1:3 aet (1:0, 1:1)* | |||||
Willenhall | |||||||||
19:45 | Sherwood Colliery | | Loughborough Dynamo | 0:1 (0:1)* | |||||
Mansfield Woodhouse | |||||||||
19:45 | AFC Mansfield | | Heanor Town | 1:0 (1:0)* | |||||
Mansfield | |||||||||
19:45 | South Normanton Athletic | | Long Eaton United | 1:0 (0:0)* | |||||
South Normanton | |||||||||
19:45 | Ely City | | Wisbech Town | 0:4 (0:3)* | |||||
Ely | |||||||||
19:45 | St Neots Town | | Godmanchester Rovers | 3:1 (2:1)* | |||||
St Neots | |||||||||
19:45 | Brentwood Town | | Harlow Town | 2:1 (2:0)* | |||||
Brentwood | |||||||||
19:45 | Leighton Town | | Thame United | 2:1 (2:0)* | |||||
Leighton Buzzard | |||||||||
19:45 | Burnham | | Slimbridge AFC | 1:1 aet (0:0, 0:0), pen. 5:4* | |||||
Burnham | |||||||||
19:45 | Hayes & Yeading United | | AFC Dunstable | 2:1 aet (1:0, 1:1)* | |||||
London | |||||||||
19:45 | AFC Croydon Athletic | | Herne Bay | 0:1 (0:0)* | |||||
London | |||||||||
19:45 | AFC Uckfield Town | | VCD Athletic | 1:1 aet (1:0, 1:1), pen. 4:5* | |||||
Uckfield | |||||||||
19:45 | Hassocks | | Chipstead | 2:3 (0:1)* | |||||
Hassocks | |||||||||
19:45 | Witham Town | | Clacton | 3:2 aet (1:2, 2:2)* | |||||
Witham | |||||||||
19:45 | Morpeth Town | | Brighouse Town | 3:2 (1:1)* | |||||
Morpeth | |||||||||
19:45 | Goole AFC | | Dunston UTS | 1:4 (0:1)* | |||||
Goole | |||||||||
19:45 | Ware | | FC Romania | 2:1 (2:0)* | |||||
Ware |
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |