13.06.1993 < | Football matches for 14.06.1993 | > 15.06.1993 |
Iran | | Turkmenistan | 2:1 | ||||||
Tehran |
Dynamo-Gazovik (Tyumen) | | Metallurg (Krasnoyarsk) | 1:2 (1:0) | ||||||
Tyumen |
Day 14 | |||||||||
Interros | | Druzhba Yoshkar-Ola | 3:1 (1:0) | ||||||
Mosrentgen | |||||||||
Zenit Sankt-Petersburg | | Rubin-TAN | 4:0 (4:0) | ||||||
Saint Petersburg |
Day 14 | |||||||||
Anzhi | | Mashuk | 4:0 | ||||||
Makhachkala | |||||||||
Beshtau | | Gilyan | 2:1 | ||||||
Lermontov | |||||||||
Iriston | | Kaspiy | 3:1 | ||||||
Vladikavkaz | |||||||||
Kavkazkabel | | Dynamo Makhachkala | 2:0 | ||||||
Prokhladny | |||||||||
Urartu | | Avtozapchast | 1:7 | ||||||
Grozny | |||||||||
Sherstyanik | | Druzhba | 1:2 | ||||||
Nevinnomyssk |
Day 12 | |||||||||
Atommash | | Shakhtyor Shakhty | 1:2 | ||||||
Volgodonsk | |||||||||
Kolos-2 | | Rostselmash-D | 1:0 | ||||||
Krasnodar | |||||||||
Kuban | | Istochnik | 2:0 | ||||||
Baranikovsky | |||||||||
Rotor-D | | Metallurg Krasny Sulin | 5:0 | ||||||
Volgograd | |||||||||
Torpedo Armavir | | Zvezda-Rus | 2:1 | ||||||
Armavir | |||||||||
Khimik Belorechensk | | Niva | 4:2 | ||||||
Belorechensk |
Day 12 | |||||||||
Arsenal | | Kristall | 1:0 (0:0) | ||||||
Tula | |||||||||
Don | | Iskra | 1:2 (0:0) | ||||||
Novomoskovsk | |||||||||
Saranskexport | | Dynamo Bryansk | 2:0 (1:0) | ||||||
Saransk | |||||||||
Spartak Tambov | | Zenit | 1:1 | ||||||
Tambov | |||||||||
Torpedo Arzamas | | Turbostroitel | 1:0 (0:0) | ||||||
Arzamas | |||||||||
Torpedo Pavlovo | | FK Oryol | 3:0 | ||||||
Pavlovo | |||||||||
Khimik Dzerzhinsk | | Metallurg Stary Oskol | 2:1 | ||||||
Dzerzhinsk | |||||||||
Khimik Uvarovo | | Zavolzhye | 2:1 (1:0) | ||||||
Uvarovo Khimik Stadium |
Day 14 | |||||||||
Viktor-Avangard | | Asmaral-D | 1:0 | ||||||
Kolomna | |||||||||
Viktor-Gigant | | FK Obninsk | 2:2 | ||||||
Voskresensk | |||||||||
Kosmos-Quest | | Dynamo-D | 2:1 | ||||||
Dolgoprudny | |||||||||
Lokomotiv-D | | Rekord | 1:3 | ||||||
Moscow | |||||||||
Mosenergo | | Spartak Shchyolkovo | 1:1 | ||||||
Moscow | |||||||||
Spartak-D | | CSKA-2 | 2:1 (1:1) | ||||||
Moscow | |||||||||
SUO | | Torpedo-MKB | 0:2 | ||||||
Moscow | |||||||||
Titan | | Saturn | 2:2 | ||||||
Reutov | |||||||||
Torgmash | | Torpedo-D | 0:0 | ||||||
Lyubertsy | |||||||||
TRASKO | | Oka | 0:2 | ||||||
Moscow |
Day 12 | |||||||||
Volochanin | | FK Gatchina | 1:0 | ||||||
Vyshny Volochyok | |||||||||
Vympel | | Spartak-Arktikbank | 2:0 (0:0) | ||||||
Rybinsk | |||||||||
Kraneks | | Kosmos-Kirovets | 2:0 (1:0) | ||||||
Ivanovo | |||||||||
Lokomotiv Sankt-Petersburg | | Vest | 1:0 | ||||||
Saint Petersburg | |||||||||
Spartak Kostroma | | Prometey-Dynamo | 1:0 | ||||||
Kostroma | |||||||||
Trion-Volga | | Karelia | 2:0 | ||||||
Tver |
Day 14 | |||||||||
Azamat | | Elektron Vyatskie Polyany | 1:1 | ||||||
Cheboksary | |||||||||
Volga | | Zarya | 0:3 (0:0) | ||||||
Balakovo | |||||||||
Gazovik | | Dynamo Perm | 2:0 | ||||||
Orenburg | |||||||||
Devon | | KamAZavtocenter | 1:0 | ||||||
Tuymazy | |||||||||
KAMAZ-D | | Torpedo Izhevsk | 3:1 | ||||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
KDS Samrau | | Uralelektromed | 1:0 (1:0) | ||||||
Ufa | |||||||||
Metallurg Novotroitsk | | Gornyak Kachkanar | 1:0 (0:0) | ||||||
Novotroitsk | |||||||||
Metiznik | | Sibir | 3:0 (0:0) | ||||||
Magnitogorsk | |||||||||
SKD | | Progress Zelenodolsk | 0:0 | ||||||
Samara | |||||||||
Sodovik | | Energiya | 2:0 | ||||||
Sterlitamak | |||||||||
Elektron Almetievsk | | FK Vyatka | 0:4 (0:2) | ||||||
Almetyevsk |
Day 4 | |||||||||
Agan | | Gornyak Gramoteino | 1:1 | ||||||
Nizhnevartovsk |
Day 32 | |||||||||
Hazovyk | | Khimik | 2:2 (1:1) | ||||||
Komarno Gazovyk Stadium | |||||||||
CSK VSU | | Azovets | 0:0 | ||||||
Kiev | |||||||||
Dnipro | | Druzhba | 1:1 (0:0) | ||||||
Cherkasy | |||||||||
Meliorator | | Shakhtar-2 | 2:0 (0:0) | ||||||
Kakhovka Olimp Stadium | |||||||||
Tytan | | Yavir | 2:0 (1:0) | ||||||
Tavriya | | Zirka | 2:2 (2:2) | ||||||
Kherson | |||||||||
Chaika | | Chornomorets-2 | 5:1 (2:0) | ||||||
Vahonobudivnyk | | Halychyna | 2:2 (1:1) | ||||||
Stakhanov | |||||||||
Bazhanovets | | Dnister | 1:0 (0:0) | ||||||
Makiivka |
Day 31 | |||||||||
Silur | | Dynamo | 1:2 (1:1) | ||||||
Prometey Dniprodzerzhynsk | | Torpedo | 1:3 (1:3) | ||||||
Antratsyt | | Voykovets | 2:0 (1:0) | ||||||
Prometey Shakhtarsk | | Naftokhymyk | 1:1 (0:0) | ||||||
Shakhtar | | Electron | 2:0 (0:0) | ||||||
Frunzenets | | Avanhard | 2:1 (2:0) | ||||||
More | | Promin | 2:3 (0:2) | ||||||
Nyva-Borisfen | | Fetrovyk | +:- | ||||||
Olympik | | Lysonya | 3:3 (1:1) | ||||||
Day 11 | |||||||||
Trelleborg | | AIK | 1:1 | ||||||
Trelleborg | |||||||||
Västra Frölunda | | Malmö | 1:2 | ||||||
Göteborg |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
13:00* | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
+:- | |
* | |
12:15* | |
13:45* | |
14:30* | |
18:00 | |
16:00 | |
19:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
20:15 | |
14:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
20:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
16:15 | |
18:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
17:30 | |
20:15 | |
17:00 | |
21:00 | |
17:00 | |
19:10 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
12:30 | |
18:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
17:15 | |
19:15 | |
19:45 | |
Local time | |
0:0 | |
0:2 | |
0:2 | |
20:00 | |
2:0 | |
21:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
2:2 | |
0:2 | |
0:1 | |
0:1 | |
1:0 | |
0:0 | |
0:4 | |
0:8 | |
1:3 | |
1:2* | |
0:1 | |
2:1 | |
4:2 | |
2:3 | |
2:1 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |