25.06.1997 < | Football matches for 26.06.1997 | > 27.06.1997 |
Day 17 | |||||||||
Avangard | | Spartak Anapa | 2:1 (0:0) | ||||||
Kursk | |||||||||
Avtomobilist | | Torpedo Taganrog | 0:0 | ||||||
Noginsk | |||||||||
Venets | | Avtodor-BMK | 4:1 (1:1) | ||||||
Gulkevichi | |||||||||
Mosenergo | | SKA Rostov-on-Don | 1:1 (0:1) | ||||||
Moscow | |||||||||
MChS-Selyatino | | Avtozapchast | 4:2 (3:0) | ||||||
Selyatino | |||||||||
Spartak Tambov | | Angusht | 5:0 (1:0) | ||||||
Tambov | |||||||||
Torpedo Armavir | | Kavkazkabel | 0:1 (0:1) | ||||||
Armavir | |||||||||
FK Gatchina | | Lokomotiv | 1:2 (1:2) | ||||||
Gatchina | |||||||||
18:30 | Dynamo Vologda | | Arsenal | 2:3 (0:2) | |||||
Vologda |
Day 17 | |||||||||
Torpedo Arzamas | | Tekstilshchik | 1:1 (0:0) | ||||||
Arzamas | |||||||||
Torpedo Pavlovo | | Spartak-Orekhovo | 2:1 (1:0) | ||||||
Pavlovo | |||||||||
18:00 | Svetotechnika | | Spartak Shchyolkovo | 2:1 (1:1) | |||||
Saransk | |||||||||
18:00 | Sibir | | Zenit | 4:0 (1:0) | |||||
Kurgan | |||||||||
18:00 | UralAZ | | Rubin | 1:0 (0:0) | |||||
Miass | |||||||||
18:00 | Energiya Chaikovskiy | | Magnitka | 1:1 (1:0) | |||||
Chaykovsky | |||||||||
18:30 | Amkar | | Nosta | 1:1 (0:0) | |||||
Perm | |||||||||
18:30 | Sodovik | | Volga Tver | 1:0 (1:0) | |||||
Sterlitamak |
Day 16 | |||||||||
Anzhi-D | | Iriston | 2:0 (1:0) | ||||||
Dynamo-D Stavropol | | Beshtau | 2:1 (0:0) | ||||||
FK Mozdok | | Lokomotiv Mineralnye Vody | 1:1 (0:1) | ||||||
Nart Nartkala | | Olimp | 2:0 (1:0) | ||||||
Spartak-D Nalchik | | Alania-D | 2:1 (0:0) | ||||||
Torpedo Georgievsk | | Dynamo-Imamat | 6:0 (2:0) | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Lokomotiv Mineralnye Vody | 48 | 33 | 11 | 4 | 112-40 | 110 | |
2. | FK Mozdok | 48 | 29 | 8 | 11 | 105-46 | 95 | |
3. | Torpedo Georgievsk | 48 | 28 | 9 | 11 | 85-36 | 93 | |
4. | Anzhi-D | 48 | 29 | 5 | 14 | 114-58 | 92 | |
5. | Nart Nartkala | 48 | 27 | 6 | 15 | 109-74 | 87 | |
6. | Iriston | 48 | 25 | 9 | 14 | 98-63 | 84 | |
7. | Nart Cherkessk | 48 | 21 | 7 | 20 | 83-80 | 70 | |
8. | Dynamo-D Stavropol | 48 | 15 | 14 | 19 | 69-76 | 59 | |
9. | Alania-D | 48 | 12 | 7 | 29 | 66-119 | 43 | |
10. | Spartak-D Nalchik | 48 | 11 | 10 | 27 | 65-99 | 43 |
Day 16 | |||||||||
Asmaral | | CSKA-D | 0:1 (0:0) | ||||||
Dynamo-2 | | Titan | 2:2 (2:1) | ||||||
FK Kolomna | | Torpedo-Luzhniki-D | 2:1 (2:0) | ||||||
Kosmos | | Sportakademklub | 2:3 (1:2) | ||||||
Krasnogvardeyets | | Torpedo-ZIL | 0:3 (0:2) | ||||||
Lokomotiv-D Moskva | | Spartak-D Moskva | 2:2 (0:0) | ||||||
Balashikha | |||||||||
MEPhI | | FK Chertanovo | 2:0 (1:0) | ||||||
Spartak Lukhovitsy | | Monolit | 2:0 (1:0) | ||||||
Lukhovitsy | |||||||||
Fabus | | Torgmash | 1:3 (0:1) | ||||||
18:00 | FK Khimki | | Dynamo-D Moskva | 0:4 (0:2) | |||||
Khimki |
Day 17 | |||||||||
Volochanin | | Lokomotiv-D Sankt-Petersburg | 1:0 (0:0) | ||||||
Vyshny Volochyok | |||||||||
Dynamo Bryansk | | Lokomotiv-D Nizhniy Novgorod | 3:0 (2:0) | ||||||
Luch | | Spartak Rybnoye | 1:0 (0:0) | ||||||
Tula | |||||||||
Mashinostroitel | | Torpedo Vladimir | 1:3 (1:1) | ||||||
Neftyanik Yaroslavl | | Metallurg Vyksa | 1:2 (1:1) | ||||||
Torpedo-Viktoriya | | Lokomotiv Kaluga | 4:1 (2:1) | ||||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
Energetik | | Spartak Bryansk | 4:0 (1:0) | ||||||
Energiya Velikiye Luki | | Khimik | 1:0 (1:0) | ||||||
16:00 | Spartak Kostroma | | Stroitel | 0:2 (0:1) | |||||
Kostroma |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Metallurg Vyksa | 36 | 24 | 7 | 5 | 54-20 | 79 | |
2. | Energetik | 36 | 23 | 7 | 6 | 70-35 | 76 | |
3. | Torpedo Vladimir | 36 | 21 | 10 | 5 | 60-27 | 73 | |
4. | Torpedo-Viktoriya | 36 | 21 | 7 | 8 | 62-18 | 70 | |
5. | Spartak Bryansk | 36 | 17 | 10 | 9 | 54-38 | 61 | |
6. | Stroitel | 36 | 19 | 2 | 15 | 53-42 | 59 | |
7. | Luch | 36 | 17 | 7 | 12 | 41-37 | 58 | |
8. | Lokomotiv Kaluga | 36 | 16 | 6 | 14 | 56-47 | 54 | |
9. | Energiya Velikiye Luki | 36 | 13 | 14 | 9 | 43-36 | 53 | |
10. | Volochanin | 36 | 14 | 8 | 14 | 33-40 | 50 |
Day 13 | |||||||||
Druzhba | | Neftyanik Pokhvistnevo | 5:1 | ||||||
KAMAZ-Chally-D | | Volga | 0:0 | ||||||
Neftyanik Bugulma | | Iskra | 2:1 | ||||||
Progress | | Energiya Ulyanovsk | 2:1 | ||||||
17:30 | Trubnik | | Elektron | 2:1 (1:1) | |||||
Kamensk-Uralsky | |||||||||
17:30 | Uralets | | Zenit Penza | 2:2 (1:0) | |||||
Nizhny Tagil | |||||||||
18:00 | Gornyak | | Biokhimik-Mordovia | 1:1 (0:0) | |||||
Kachkanar | |||||||||
18:00 | Zenit Chelyabinsk | | Dynamo Perm | 3:0 (2:0) | |||||
Chelyabinsk |
Day 12 | |||||||||
18:00 | Tarpeda-Kadzina | | Tarpeda Minsk | 0:2 (0:0) | |||||
Mogilev | |||||||||
18:00 | Dynamo Minsk | | Dnepr | 3:1 (3:1) | |||||
Minsk |
Day 11 | |||||||||
Ventspils | | Lokomotīve | 4:0 | ||||||
Valmiera | | Baltika/Metalurgs | 3:1 | ||||||
Dinaburg | | Daugava | 1:0 | ||||||
Now in database:
|
05.12.2023 current |
15:00 | |
21:00 | |
22:00 | |
15:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
* | |
* | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
* | |
14:00 | |
16:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
19:30 | |
16:30 | |
18:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
14:50 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
20:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |