31.12.1969 < | Football matches for 0.07.1959 | > 02.01.1970 |
Tahiti | | New Caledonia | 2:4 | ||||||
Tahiti | | New Caledonia | 3:1 | ||||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Dynamo Praha | | MTK | 4:2 | 0:5 (0:3) | 4:7 | ||||
First Vienna | | Vojvodina | 3:3 (0:2) | 0:1 (0:1) | 3:4 | ||||
Partizan | | Baník | 3:2 | 1:1 | 4:3 | ||||
Belgrade | |||||||||
Honvéd | | Wiener AC | 7:0 (3:0) | 1:2 (1:0) | 8:2 | ||||
Budapest | |||||||||
Day 1 | |||||||||
Wiener AC | | Honvéd | 2:1 (0:1) | ||||||
Wien | |||||||||
MTK | | Dynamo Praha | 5:0 (3:0) | ||||||
Vojvodina | | First Vienna | 1:0 (1:0) | ||||||
Novi Sad | |||||||||
Baník | | Partizan | 1:1 | ||||||
Day 18 | |||||||||
Dynamo Kiev | | CSK MO | 2:0 (0:0) | ||||||
Kiev | |||||||||
Day 17 | |||||||||
Dynamo Moscow | | Zenit | 4:1 (2:1) | ||||||
Moscow | |||||||||
Day 12 | |||||||||
Torpedo | | Moldova | 2:0 (0:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Spartak | | Dynamo Tbilisi | 4:5 (3:3) | ||||||
Moscow |
Day 11 | |||||||||
CSK MO | | Shakhtyor | 2:0 (1:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Moldova | | Zenit | 3:2 (3:1) | ||||||
Kishinyov | |||||||||
Spartak | | Dynamo Kiev | 0:1 (0:1) | ||||||
Moscow | |||||||||
SKVO | | Lokomotiv | 1:2 (0:0) | ||||||
Rostov-on-Don | |||||||||
Torpedo | | Dynamo Moscow | 2:1 (2:1) | ||||||
Moscow | |||||||||
Day 10 | |||||||||
SKVO | | Spartak | 1:3 (1:2) | ||||||
Rostov-on-Don | |||||||||
Dynamo Moscow | | Moldova | 2:1 (0:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Krylya Sovetov | | Dynamo Kiev | 0:2 (0:0) | ||||||
Kuybyshev | |||||||||
Day 9 | |||||||||
Shakhtyor | | Dynamo Kiev | 0:2 (0:1) | ||||||
Stalino |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Trud Voronezh | 28 | 20 | 6 | 2 | 57-16 | 46 | ||
2. | Dynamo Kirov | 28 | 14 | 11 | 3 | 47-17 | 39 | ||
3. | Avangard Nikolayev | 28 | 14 | 9 | 5 | 52-28 | 37 | ||
4. | Metallurg Dnepropetrovsk | 28 | 14 | 6 | 8 | 47-37 | 34 | ||
5. | Iskra | 28 | 12 | 9 | 7 | 36-27 | 33 | ||
6. | Metallurg Zaporozhye | 28 | 14 | 4 | 10 | 40-30 | 32 | ||
7. | Khimik Yaroslavl | 28 | 10 | 8 | 10 | 31-28 | 28 | ||
8. | Lokomotiv Saratov | 28 | 8 | 11 | 9 | 39-32 | 27 | ||
9. | Spartak Leningrad | 28 | 11 | 5 | 12 | 43-48 | 27 | ||
10. | Spartak Kherson | 28 | 5 | 14 | 9 | 31-35 | 24 |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Trudovye Rezervy Leningrad | 28 | 19 | 6 | 3 | 55-19 | 44 | ||
2. | Trud Glukhovo | 28 | 13 | 11 | 4 | 41-23 | 37 | ||
3. | Avangard Kharkov | 28 | 13 | 11 | 4 | 40-26 | 37 | ||
4. | Kolhospnyk Cherkassy | 28 | 14 | 8 | 6 | 36-24 | 36 | ||
5. | Arsenal | 28 | 13 | 8 | 7 | 49-37 | 34 | ||
6. | Zvezda Kirovograd | 28 | 11 | 10 | 7 | 42-21 | 32 | ||
7. | Spartak Minsk | 28 | 13 | 5 | 10 | 33-28 | 31 | ||
8. | Shakhtyor Stalinogorsk | 28 | 9 | 11 | 8 | 24-23 | 29 | ||
9. | Avangard Zhitomir | 28 | 9 | 9 | 10 | 41-34 | 27 | ||
10. | Znamya Truda | 28 | 9 | 8 | 11 | 33-39 | 26 |
Avangard Simferopol | | Spartak Vilnius | 1:1 | ||||||
Simferopol | |||||||||
SKChF | | Spartak Vilnius | 0:0 | ||||||
Sevastopol SKChF Stadium | |||||||||
Daugava | | Baltika | 5:1 | ||||||
Rīga | |||||||||
Dynamo Tallin | | Urozhay Minsk | 2:0 | ||||||
Tallinn | |||||||||
SKVO Odessa | | Avangard Simferopol | 1:1 | ||||||
Odesa | |||||||||
SKVO Odessa | | SKChF | 2:0 (0:0) | ||||||
Odesa | |||||||||
Baltika | | Spartak Uzhgorod | 1:0 (1:0) | ||||||
Kaliningrad | |||||||||
Dynamo Tallin | | Daugava | 1:1 | ||||||
Tallinn | |||||||||
Kolhospnyk Rovno | | Avangard Simferopol | 1:1 | ||||||
Rivne | |||||||||
Lokomotiv Vinnitsa | | Urozhay Minsk | 4:0 | ||||||
Vinnytsia | |||||||||
Spartak Vilnius | | Spartak Stanislav | 4:0 | ||||||
Vilnius | |||||||||
Chernomorets | | Avangard Ternopol | 6:0 (1:0) | ||||||
Odesa |
Lokomotiv Stalino | | Traktor Stalingrad | 2:0 (1:0) | ||||||
Stalino | |||||||||
Spartak Ulyanovsk | | Raketa | 1:0 (0:0) | ||||||
Ulyanovsk | |||||||||
Tekstilshchik Ivanovo | | Admiralteyets | 2:2 (0:0) | ||||||
Ivanovo | |||||||||
Raketa | | Zenit | 1:0 | ||||||
Gorky | |||||||||
Volga Kalinin | | Traktor Stalingrad | 1:1 (1:1) | ||||||
Kalinin | |||||||||
Torpedo Gorkiy | | Trudovye Rezervy Lugansk | 2:1 | ||||||
Gorky | |||||||||
Admiralteyets | | Traktor Stalingrad | 0:3 (0:2) | ||||||
Leningrad Kirov Factory Stadium | |||||||||
Zenit | | Shakhtyor Gorlovka | 2:2 | ||||||
Izhevsk | |||||||||
Spartak Ulyanovsk | | Shakhtyor Kadiyevka | 1:2 (0:0) | ||||||
Ulyanovsk | |||||||||
Torpedo Gorkiy | | Lokomotiv Stalino | 0:1 | ||||||
Gorky | |||||||||
Raketa | | Energiya | 3:0 (2:0) | ||||||
Gorky |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Admiralteyets | 26 | 13 | 10 | 3 | 53-27 | 36 | ||
2. | Volga Kalinin | 26 | 15 | 6 | 5 | 58-31 | 36 | ||
3. | Zenit | 26 | 14 | 6 | 6 | 48-33 | 34 | ||
4. | Trudovye Rezervy Lugansk | 26 | 15 | 3 | 8 | 55-31 | 33 | ||
5. | Lokomotiv Stalino | 26 | 15 | 3 | 8 | 58-42 | 33 | ||
6. | Shakhtyor Kadiyevka | 26 | 10 | 8 | 8 | 29-28 | 28 | ||
7. | Traktor Stalingrad | 26 | 10 | 6 | 10 | 46-39 | 26 | ||
8. | Torpedo Gorkiy | 26 | 9 | 7 | 10 | 39-37 | 25 | ||
9. | Gorky team | 26 | 7 | 8 | 11 | 33-39 | 22 | ||
10. | Spartak Ulyanovsk | 26 | 9 | 3 | 14 | 36-53 | 21 |
Metallurg Magnitogorsk | | Zvezda Perm | 2:1 | ||||||
Magnitogorsk | |||||||||
Lokomotiv Chelyabinsk | | Kolkhozchy | 1:3 | ||||||
Chelyabinsk | |||||||||
Mashinostroitel | | Khosilot | 4:0 | ||||||
Sverdlovsk Trud Stadium | |||||||||
Metallurg Nizhniy Tagil | | Pamir | 1:2 | ||||||
Nizhny Tagil Metallurg Stadium | |||||||||
Stroitel Ufa | | Pakhtakor | 1:2 (0:1) | ||||||
Ufa | |||||||||
Shakhtyor Karaganda | | Spartak Frunze | 0:2 | ||||||
Karaganda | |||||||||
Mashinostroitel | | Kolkhozchy | 2:0 | ||||||
Sverdlovsk | |||||||||
Shakhtyor Karaganda | | Trudovye Rezervy Tashkent | 1:0 | ||||||
Karaganda | |||||||||
Zvezda Perm | | Khosilot | 2:1 | ||||||
Perm | |||||||||
Lokomotiv Chelyabinsk | | Pamir | 0:0 | ||||||
Chelyabinsk | |||||||||
Metallurg Magnitogorsk | | Stroitel Ufa | 4:1 | ||||||
Magnitogorsk | |||||||||
Metallurg Nizhniy Tagil | | Pakhtakor | 4:1 | ||||||
Nizhny Tagil Trud Stadium | |||||||||
Spartak Frunze | | Kairat | 0:0 | ||||||
Frunze |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Pamir | 26 | 16 | 4 | 6 | 41-34 | 36 | |
2. | Mashinostroitel | 26 | 13 | 6 | 7 | 51-29 | 32 | |
3. | Metallurg Magnitogorsk | 26 | 15 | 2 | 9 | 46-31 | 32 | |
4. | Pakhtakor | 26 | 13 | 6 | 7 | 40-33 | 32 | |
5. | Zvezda Perm | 26 | 13 | 5 | 8 | 41-31 | 31 | |
6. | Kairat | 26 | 11 | 8 | 7 | 46-37 | 30 | |
7. | Trudovye Rezervy Tashkent | 26 | 11 | 7 | 8 | 33-28 | 29 | |
8. | Spartak Frunze | 26 | 8 | 10 | 8 | 36-36 | 26 | |
9. | Metallurg Nizhniy Tagil | 26 | 9 | 6 | 11 | 44-36 | 24 | |
10. | Lokomotiv Chelyabinsk | 26 | 7 | 6 | 13 | 34-40 | 20 |
SKVO Khabarovsk | | Lokomotiv Ulan-Ude | 2:0 | ||||||
Khabarovsk | |||||||||
Irtysh | | Lokomotiv Krasnoyarsk | 2:2 | ||||||
Omsk | |||||||||
Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | | Energiya Irkutsk | 0:0 | ||||||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||||
Luch | | SKVO Chita | 5:0 | ||||||
Vladivostok Avangard Stadium | |||||||||
Urozhay Barnaul | | Sibelektromotor | 2:0 | ||||||
Barnaul | |||||||||
Khimik Kemerovo | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | 1:1 | ||||||
Kemerovo | |||||||||
SKVO Sverdlovsk | | Sibselmash | 3:1 | ||||||
Sverdlovsk | |||||||||
Urozhay Barnaul | | Sibselmash | 5:1 | ||||||
Barnaul | |||||||||
Energiya Irkutsk | | SKVO Chita | 2:1 | ||||||
Irkutsk | |||||||||
Irtysh | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | 3:1 | ||||||
Omsk | |||||||||
Sibselmash | | SKVO Sverdlovsk | 1:0 | ||||||
Novosibirsk | |||||||||
Luch | | Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | 1:3 | ||||||
Vladivostok Avangard Stadium | |||||||||
Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | | Khimik Kemerovo | 2:0 | ||||||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||||
Luch | | Urozhay Barnaul | 1:3 | ||||||
Vladivostok Avangard Stadium | |||||||||
SKVO Sverdlovsk | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | 2:3 | ||||||
Sverdlovsk | |||||||||
Sibelektromotor | | Energiya Irkutsk | 1:1 | ||||||
Tomsk | |||||||||
SKVO Khabarovsk | | Lokomotiv Krasnoyarsk | 1:1 | ||||||
Khabarovsk | |||||||||
SKVO Sverdlovsk | | Irtysh | 2:2 | ||||||
Sverdlovsk |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | SKVO Sverdlovsk | 26 | 17 | 5 | 4 | 64-24 | 39 | ||
2. | Lokomotiv Krasnoyarsk | 26 | 17 | 5 | 4 | 50-20 | 39 | ||
3. | SKVO Khabarovsk | 26 | 14 | 8 | 4 | 39-23 | 36 | ||
4. | Khimik Kemerovo | 26 | 14 | 5 | 7 | 56-38 | 33 | ||
5. | Sibselmash | 26 | 12 | 6 | 8 | 47-37 | 30 | ||
6. | Irtysh | 26 | 11 | 5 | 10 | 35-44 | 27 | ||
7. | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | 26 | 10 | 6 | 10 | 33-35 | 26 | ||
8. | Urozhay Barnaul | 26 | 11 | 3 | 12 | 43-39 | 25 | ||
9. | Sibelektromotor | 26 | 9 | 6 | 11 | 41-50 | 24 | ||
10. | Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | 26 | 7 | 9 | 10 | 21-31 | 23 |
Energiya (Irkutsk) | | Spartak (Moscow) | 0:3 (0:1) | ||||||
Irkutsk | |||||||||
Shirak (Leninakan) | | Krylya Sovetov (Kuybyshev) | 5:0 (3:0) | ||||||
Leninakan | |||||||||
Shakhtyor (Shakhty) | | Moldova (Kishinyov) | 1:4 (1:0) | ||||||
Shakhty |
Trud (Vladimir) | | Trudovye Rezervy (Lipetsk) | 2:1 (1:1) | ||||||
Vladimir | |||||||||
Spartak (Kherson) | | Spartak (Leningrad) | 1:0 (1:0) | ||||||
Kherson | |||||||||
Trud (Ryazan) | | Dynamo (Kirov) | 0:1 (0:0) | ||||||
Ryazan |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Khimik (Dneprodzerzhinsk) | | Trud (Ryazan) | 0:1 (0:1)* | 0:1 | |||||
Dniprodzerzhynsk | |||||||||
Day 0 | |||||||||
Trud (Voronezh) | | Spartak (Leningrad) | 1:2 (0:0) | ||||||
Voronezh | |||||||||
Dynamo (Kirov) | | Lokomotiv (Bendery) | 10:3 (1:2) | ||||||
Kirov | |||||||||
Trudovye Rezervy (Lipetsk) | | Avangard (Nikolaev) | 3:0 (1:0) | ||||||
Lipetsk | |||||||||
Khimik (Dneprodzerzhinsk) | | Trud (Ryazan) | 1:1 aet (1:0, 1:1) | ||||||
Dniprodzerzhynsk | |||||||||
Spartak (Kherson) | | Khimik (Yaroslavl) | 2:1 aet (1:0, 1:1) | ||||||
Kherson | |||||||||
Trud (Vladimir) | | Lokomotiv (Saratov) | 4:3 aet (3:1, 3:3) | ||||||
Vladimir |
Khimik (Yaroslavl) | | Iskra (Kazan) | 4:1 (4:0) | ||||||
Yaroslavl | |||||||||
Trud (Ryazan) | | Metallurg (Zaporozhye) | 4:1 aet (0:1, 1:1) | ||||||
Ryazan | |||||||||
Metallurg (Dnepropetrovsk) | | Lokomotiv (Saratov) | 1:2 (0:0) | ||||||
Dnipropetrovsk |
Arsenal (Kiev) | | Avangard (Zhitomir) | 2:0 (1:0) | ||||||
Kiev | |||||||||
Trud (Glukhovo) | | Znamya Truda (Orehovo-Zuevo) | 5:3 aet | ||||||
Noginsk |
Znamya Truda (Orehovo-Zuevo) | | Lokomotiv (Gomel) | 3:0 (3:0) | ||||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
Avangard (Zhitomir) | | Krivoy Rog team (Krivoy Rog) | 3:1 | ||||||
Zhytomyr Dzerzhinsky Stadium | |||||||||
Trudovye Rezervy (Leningrad) | | Zvezda (Kirovograd) | +:- | ||||||
Leningrad | |||||||||
Avangard (Kharkov) | | Kolhospnyk (Poltava) | 5:4 aet (2:1, 3:3) | ||||||
Kharkiv | |||||||||
Trud (Tula) | | Arsenal (Kiev) | 0:2 (0:0) | ||||||
Tula | |||||||||
Kolhospnyk (Cherkassy) | | Trud (Glukhovo) | 0:2 | ||||||
Cherkasy |
Arsenal (Kiev) | | Spartak (Minsk) | +:- | ||||||
Kiev | |||||||||
Trudovye Rezervy (Kursk) | | Kolhospnyk (Poltava) | 0:6 | ||||||
Kursk | |||||||||
Shakhtyor (Stalinogorsk) | | Trud (Glukhovo) | 1:2 (1:2) | ||||||
Stalinogorsk |
Shirak (Leninakan) | | Spartak (Yerevan) | 2:0 (1:0) | ||||||
Leninakan | |||||||||
Spartak (Stavropol) | | Neftyanik (Baku) | 1:2 aet (0:0, 1:1) | ||||||
Stavropol | |||||||||
SKVO (Tbilisi) | | Rostselmash (Rostov-on-Don) | 7:2 | ||||||
Tbilisi |
SKVO (Odessa) | | Spartak (Stanislav) | 6:0 | ||||||
Odesa | |||||||||
SKVO (Lvov) | | Spartak (Vilnius) | 0:1 (0:1) | ||||||
Lviv | |||||||||
Lokomotiv (Vinnitsa) | | Spartak (Uzhgorod) | 7:1 | ||||||
Vinnytsia |
Avangard (Simferopol) | | Spartak (Stanislav) | 0:3 | ||||||
Simferopol | |||||||||
Baltika (Kaliningrad) | | Spartak (Uzhgorod) | 0:1 (0:1) | ||||||
Kaliningrad | |||||||||
SKVO (Lvov) | | Dynamo (Tallin) | 2:1 (0:0) | ||||||
Lviv | |||||||||
Daugava (Riga) | | SKVO (Odessa) | 1:2 aet (0:1, 1:1) | ||||||
Rīga | |||||||||
Spartak (Vilnius) | | Chernomorets (Odessa) | 2:1 (1:1) | ||||||
Vilnius | |||||||||
Lokomotiv (Vinnitsa) | | SKChF (Sevastopol) | 3:0 (2:0) | ||||||
Vinnytsia |
Dynamo (Tallin) | | Urozhay (Minsk) | 4:0 (4:0) | ||||||
Tallinn | |||||||||
Kolhospnyk (Rovno) | | SKVO (Odessa) | 2:3 (1:2) | ||||||
Rivne | |||||||||
SKChF (Sevastopol) | | Avangard (Ternopol) | 3:1 | ||||||
Sevastopol |
Shakhtyor (Shakhty) | | Energiya (Volzhskiy) | 3:0 aet (0:0, 0:0) | ||||||
Shakhty | |||||||||
Traktor (Stalingrad) | | Spartak (Ulyanovsk) | 4:1 | ||||||
Stalingrad | |||||||||
Admiralteyets (Leningrad) | | Tekstilshchik (Ivanovo) | 4:0 | ||||||
Leningrad |
Energiya (Volzhskiy) | | Zenit (Izhevsk) | 4:1 (2:1) | ||||||
Volzhsky | |||||||||
Tekstilshchik (Ivanovo) | | Torpedo (Gorkiy) | 3:2 aet (1:0, 2:2) | ||||||
Ivanovo | |||||||||
Lokomotiv (Stalino) | | Traktor (Stalingrad) | 3:4 (2:2) | ||||||
Stalino | |||||||||
Shakhtyor (Shakhty) | | Gorky team (Gorkiy) | 3:0 | ||||||
Shakhty | |||||||||
Spartak (Ulyanovsk) | | Trudovye Rezervy (Lugansk) | 3:1 aet | ||||||
Ulyanovsk | |||||||||
Admiralteyets (Leningrad) | | Shakhtyor (Kadievka) | 4:2 | ||||||
Admiralteyets (Leningrad) | | Volga (Kalinin) | 3:2 | ||||||
Leningrad | |||||||||
Spartak (Ulyanovsk) | | Shakhtyor (Gorlovka) | 3:2 (2:0) | ||||||
Ulyanovsk |
Pamir (Leninabad) | | Zvezda (Perm) | 1:2 (0:2) | ||||||
Chkalovsk | |||||||||
Kairat (Alma-Ata) | | Stroitel (Ufa) | 1:2 | ||||||
Almaty |
Pamir (Leninabad) | | Mashinostroitel (Sverdlovsk) | +:- | ||||||
Leninabad | |||||||||
Zvezda (Perm) | | Lokomotiv (Chelyabinsk) | 2:0 (2:0) | ||||||
Perm | |||||||||
Stroitel (Ufa) | | Kolkhozchi (Ashkhabad) | 4:1 (1:0) | ||||||
Ufa | |||||||||
Kairat (Alma-Ata) | | Khosilot (Stalinabad) | +:- | ||||||
Almaty |
Khosilot (Stalinabad) | | Spartak (Frunze) | 2:1 (0:1) | ||||||
Stalinabad |
Energiya (Irkutsk) | | Luch (Vladivostok) | 2:0 (0:0) | ||||||
Irkutsk | |||||||||
Urozhay (Barnaul) | | Lokomotiv (Krasnoyarsk) | 0:1 aet (0:0, 0:0) | ||||||
Barnaul | |||||||||
Lokomotiv (Komsomolsk-na-Amure) | | Sibelektromotor (Tomsk) | 0:1 | ||||||
Komsomolsk-on-Amur |
Lokomotiv (Krasnoyarsk) | | Khimik (Kemerovo) | 4:1 (1:0) | ||||||
Krasnoyarsk | |||||||||
Sibelektromotor (Tomsk) | | Irtysh (Omsk) | 4:1 | ||||||
Tomsk | |||||||||
Lokomotiv (Komsomolsk-na-Amure) | | Sibselmash (Novosibirsk) | 1:0 | ||||||
Komsomolsk-on-Amur |
Sibselmash (Novosibirsk) | | SKVO (Sverdlovsk) | +:- | ||||||
Novosibirsk |
Day 13 | |||||||||
18:00 | Vorwärts | | Turbine | 3:2 | |||||
18:00 | Wismut | | Lokomotive Leipzig | 3:0 | |||||
16:00 | Aktivist | | Lokomotive Stendal | 2:0 | |||||
16:00 | Rotation | | Dynamo | 0:3 | |||||
Day 1 | |||||||||
Start | | Viking | 2:3 | ||||||
Vålerengen | | Lillestrøm | 3:0 | ||||||
Greåker | | Larvik | 3:2 | ||||||
Sandefjord | | Brann | 2:2 | ||||||
Day 12 | |||||||||
Rosario Central | | Atlanta | 0:0 | ||||||
Argentinos Juniors | | Newell's Old Boys | 1:2 | ||||||
Boca Juniors | | Independiente | 0:1 | ||||||
Estudiantes | | River Plate | 2:0 | ||||||
Ferro Carril Oeste | | Central Córdoba | 4:0 | ||||||
Huracán | | San Lorenzo de Almagro | 1:4 | ||||||
Lanús | | Vélez Sársfield | 2:2 | ||||||
Racing Club | | Gimnasia y Esgrima | 2:3 | ||||||
Day 11 | |||||||||
Central Córdoba | | Argentinos Juniors | 0:0 | ||||||
Atlanta | | Lanús | 2:2 | ||||||
Gimnasia y Esgrima | | Boca Juniors | 1:3 | ||||||
Independiente | | Rosario Central | 3:1 | ||||||
Newell's Old Boys | | Estudiantes | 2:0 | ||||||
River Plate | | Racing Club | 3:2 | ||||||
San Lorenzo de Almagro | | Ferro Carril Oeste | 5:3 | ||||||
Vélez Sársfield | | Huracán | 1:2 | ||||||
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
18:00 | |
15:30* | |
17:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
20:45 | |
17:30 | |
18:30 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
15:30 | |
19:00 | |
21:15 | |
21:15 | |
Local time | |
3:0 | |
1:0 | |
4:2 aet | |
2:1 | |
2:2 | |
1:2 | |
2:1 | |
0:8 | |
0:6 | |
1:2 | |
2:2 | |
0:2 | |
1:2 | |
4:2 | |
2:0 | |
19:30* | |
1:0 | |
20:00* | |
2:1 | |
21:30* | |
1:2 | |
2:2 | |
2:0 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
08.02.2024 – 24.05.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
08.08.2023 – 22.05.2024
18.08.2023 – 19.05.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |