USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 11.10.1969 | | Selenga | | Volgar | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 03.10.1969 | | Selenga | | Sokol | | 1:1 (0:1) |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 05.09.1969 | | Selenga | | Spartak Yoshkar-Ola | | 2:2 (0:2) |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 28.08.1969 | | Selenga | | SKA Khabarovsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 23.08.1969 | | Luch | | Selenga | | 0:0 |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 19.08.1969 | | SKA Chita | | Selenga | | 0:0 |
| Chita |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 04.08.1969 | | Rassvet | | Selenga | | 1:1 (1:1) |
| Krasnoyarsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 30.07.1969 | | Kuzbass | | Selenga | | 1:1 (1:0) |
| Kemerovo |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 25.06.1969 | | Selenga | | SKA Chita | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 21.06.1969 | | SKA Khabarovsk | | Selenga | | 2:2 |
| Khabarovsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 05.06.1969 | | Selenga | | Rassvet | | 0:0 |
| |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 25.05.1969 | | Selenga | | Tomles | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 31.10.1968 | | SKA Novosibirsk | | Selenga | | 0:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 23.10.1968 | | Aeroflot | | Selenga | | 0:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 08.10.1968 | | SKA Chita | | Selenga | | 0:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 19.09.1968 | | Selenga | | Zarafshan | | 2:2 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 15.09.1968 | | Selenga | | Politotdel | | 2:2 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 16.08.1968 | | Selenga | | Metallurg Chimkent | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 16.07.1968 | | Selenga | | Shakhtyor | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 05.07.1968 | | Selenga | | Aeroflot | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 27.06.1968 | | Rassvet | | Selenga | | 1:1 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 02.06.1968 | | Selenga | | Kuzbass | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 29.05.1968 | | Selenga | | Tomles | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 17.05.1968 | | Zarafshan | | Selenga | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 09.09.1962 | | Baikal | | SKA Khabarovsk | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 02.09.1962 | | Angara | | Baikal | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 28.06.1962 | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | Baikal | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 23.06.1962 | | SKA Khabarovsk | | Baikal | | 1:1 |
| Khabarovsk |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 17.06.1962 | | Baikal | | Angara | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 02.06.1962 | | SKA Novosibirsk | | Baikal | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 24.09.1961 | | Angara | | Baikal | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 13.08.1961 | | Amur | | Baikal | | 2:2 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 01.08.1961 | | Baikal | | Temp Barnaul | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 15.06.1961 | | Temp Barnaul | | Baikal | | 2:2 (2:1) |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 20.05.1961 | | Baikal | | Zabaikalets | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 18.09.1960 | | Amur | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 (0:1) |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 31.07.1960 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Irtysh | | 1:1 (0:1) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 23.06.1960 | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 22.05.1960 | | Irtysh | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 0:0 |
| Omsk |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 08.05.1960 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 02.05.1960 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Mashinostroitel | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 18.10.1959 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Sibselmash | | 1:1 |
| Ulan-Ude Lokomotiv Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 30.08.1959 | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 |
| Krasnoyarsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 23.08.1959 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | SKVO Khabarovsk | | 1:1 |
| Ulan-Ude Lokomotiv Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 14.05.1959 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude Lokomotiv Stadium |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 07.09.1958 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Sibselmash | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 24.08.1958 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Lokomotiv Svobodny | | 3:3 (1:3) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 07.08.1958 | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 04.06.1958 | | Urozhay Barnaul | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 (1:1) |
| Barnaul |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 25.05.1958 | | Sibselmash | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 11.05.1958 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 2:2 (2:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 07.05.1958 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 1:1 (0:1) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Zabaikalets | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Irtysh | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Luch | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Metallurg Novokuznetsk | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Tomich | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | Baikal | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Baikal | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Baikal | | Khimik Kemerovo | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | Baikal | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| | | Lokomotiv Ulan-Ude | | SKA Chita | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| | | SKA Chita | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 0:0 |
| |