Russian Cup 2020/21 |
12.05.2021 20:00 | Lokomotiv (Moscow) | | Krylia Sovetov (Samara) | 3:1 (1:1) | |||
Nizhny Novgorod |
21.04.2021 19:00 | Lokomotiv (Moscow) | | CSKA (Moscow) | 3:0 (1:0) | |||
Moscow | |||||||
21.04.2021 16:00 | Akhmat (Groznyi) | | Krylia Sovetov (Samara) | 0:0, pen. 1:4 | |||
Grozny |
08.04.2021 19:30 | Arsenal (Tula) | | CSKA (Moscow) | 1:2 (1:0) | |||
Tula | |||||||
08.04.2021 18:30 | Krylia Sovetov (Samara) | | Dynamo (Moscow) | 2:0 (1:0) | |||
Samara | |||||||
07.04.2021 19:00 | Akhmat (Groznyi) | | FK Ufa (Ufa) | 1:0 (0:0) | |||
Grozny | |||||||
07.04.2021 19:00 | FK Sochi (Sochi) | | Lokomotiv (Moscow) | 1:3 (0:1) | |||
Sochi |
03.03.2021 14:00 | FK Ufa (Ufa) | | Ural (Ekaterinburg) | 3:0 (0:0) | |||
Ufa | |||||||
22.02.2021 14:30 | FK Khimki (Khimki) | | Krylia Sovetov (Samara) | 0:4 (0:1) | |||
Khimki | |||||||
21.02.2021 19:30 | FK Rostov (Rostov-on-Don) | | Akhmat (Groznyi) | 0:1 (0:1) | |||
Rostov-on-Don | |||||||
21.02.2021 17:00 | FK Krasnodar (Krasnodar) | | FK Sochi (Sochi) | 1:2 (0:0) | |||
Krasnodar | |||||||
21.02.2021 17:00 | Lokomotiv (Moscow) | | FK Tambov (Tambov) | 3:0 (1:0) | |||
Moscow | |||||||
21.02.2021 14:30 | CSKA (Moscow) | | SKA-Khabarovsk (Khabarovsk) | 2:0 (1:0) | |||
Moscow | |||||||
20.02.2021 19:30 | Dynamo (Moscow) | | Spartak (Moscow) | 2:0 (1:0) | |||
Moscow | |||||||
20.02.2021 17:00 | Zenit (Saint Petersburg) | | Arsenal (Tula) | 1:2 (1:2) | |||
Saint Petersburg |
21.10.2020 14:00 | Veles (Moscow) | | Ural (Ekaterinburg) | 1:3 (0:0) | |||
Domodedovo |
30.09.2020 16:00 | Volga (Ulyanovsk) | | Veles (Moscow) | 2:4 (0:3) | |||
Ulyanovsk |
16.09.2020 17:00 | Volga (Ulyanovsk) | | Ural (Ekaterinburg) | 0:3 (0:2) | |||
Ulyanovsk |
21.10.2020 19:00 | Yenisey (Krasnoyarsk) | | Spartak (Moscow) | 1:0 (0:0) | |||
Krasnoyarsk |
30.09.2020 13:00 | Rodina (Moscow) | | Yenisey (Krasnoyarsk) | 3:0 (1:0) | |||
Moscow |
16.09.2020 19:00 | Rodina (Moscow) | | Spartak (Moscow) | 1:5 (0:1) | |||
Moscow |
21.10.2020 15:00 | Tekstilshchik (Ivanovo) | | Arsenal (Tula) | 0:0, pen. 3:4 | |||
Moscow |
30.09.2020 17:00 | Salyut-Belgorod (Belgorod) | | Tekstilshchik (Ivanovo) | 0:3 (0:3) | |||
Belgorod |
23.09.2020 17:00 | Salyut-Belgorod (Belgorod) | | Arsenal (Tula) | 1:1 (0:0), pen. 3:4 | |||
Belgorod |
21.10.2020 19:00 | FK Chertanovo (Moscow) | | FK Ufa (Ufa) | 0:4 (0:1) | |||
Moscow |
01.10.2020 13:00 | Leningradets (Leningrad Oblast) | | FK Chertanovo (Moscow) | 0:0, pen. 6:5 | |||
Roshchino |
16.09.2020 13:00 | Leningradets (Leningrad Oblast) | | FK Ufa (Ufa) | 0:1 (0:0) | |||
Roshchino |
21.10.2020 16:00 | FK Nizhniy Novgorod (Nizhniy Novgorod) | | FK Khimki (Khimki) | 1:1 (0:0), pen. 9:10 | |||
Nizhny Novgorod |
30.09.2020 19:00 | Zenit (Irkutsk) | | FK Nizhniy Novgorod (Nizhniy Novgorod) | 0:0, pen. 3:4 | |||
Irkutsk |
15.09.2020 19:00 | Zenit (Irkutsk) | | FK Khimki (Khimki) | 0:1 (0:0) | |||
Irkutsk |
21.10.2020 18:30 | Shinnik (Yaroslavl) | | Akhmat (Groznyi) | 1:1 (0:0), pen. 3:4 | |||
Yaroslavl |
17.09.2020 15:00 | Znamya (Noginsk) | | Akhmat (Groznyi) | 0:3 (0:2) | |||
Noginsk |
21.10.2020 19:00 | Krylia Sovetov (Samara) | | Rotor (Volgograd) | 3:0 (2:0) | |||
Samara |
30.09.2020 19:00 | Dynamo (Stavropol) | | Krylia Sovetov (Samara) | 1:4 (0:1) | |||
Stavropol |
23.09.2020 | Dynamo (Stavropol) | | Rotor (Volgograd) | 3:0 | |||
Stavropol |
21.10.2020 19:00 | FK Orenburg (Orenburg) | | FK Sochi (Sochi) | 1:1 (1:1), pen. 2:4 | |||
Orenburg |
16.09.2020 20:00 | Zvezda (Perm) | | FK Sochi (Sochi) | 0:1 (0:1) | |||
Perm |
04.11.2020 17:00 | SKA (Khabarovsk) | | Rubin (Kazan) | 1:0 (0:0) | |||
Khabarovsk |
30.09.2020 19:00 | Chernomorets (Novorossiysk) | | SKA (Khabarovsk) | 1:3 (0:3) | |||
Novorossiysk |
16.09.2020 20:00 | Chernomorets (Novorossiysk) | | Rubin (Kazan) | 2:4 (1:1) | |||
Novorossiysk |
21.10.2020 16:00 | Dynamo (Bryansk) | | FK Tambov (Tambov) | 0:2 (0:1) * | |||
Bryansk |
30.09.2020 16:00 | Mashuk-KMV (Pyatigorsk) | | Dynamo (Bryansk) | 1:0 (0:0) | |||
Pyatigorsk |
16.09.2020 16:00 | Mashuk-KMV (Pyatigorsk) | | FK Tambov (Tambov) | 1:2 (0:1) | |||
Pyatigorsk |
Local time
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |