Russian Cup 2009/10 |
16.05.2010 14:00 | Zenit (Saint Petersburg) | | Sibir (Novosibirsk) | 1:0 (0:0) | |||
Rostov-on-Don |
21.04.2010 19:00 | Amkar (Perm) | | Zenit (Saint Petersburg) | 0:0 aet, pen. 2:4 | |||
Perm | |||||||
21.04.2010 19:00 | Sibir (Novosibirsk) | | Alaniya (Vladikavkaz) | 3:0 (1:0) | |||
Novosibirsk |
07.04.2010 19:30 | Zenit (Saint Petersburg) | | Volga (Tver) | 2:0 (1:0) | |||
Saint Petersburg | |||||||
07.04.2010 19:00 | Sibir (Novosibirsk) | | Luch-Energiya (Vladivostok) | 3:0 (0:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
07.04.2010 18:00 | Mordovia (Saransk) | | Alaniya (Vladikavkaz) | 0:3 (0:1) | |||
Saransk | |||||||
07.04.2010 | FK Moskva (Moscow) | | Amkar (Perm) | -:+ | |||
05.08.2009 19:30 | Zenit (Saint Petersburg) | | FK Nizhniy Novgorod (Nizhniy Novgorod) | 2:1 aet (1:0, 1:1) | |||
Saint Petersburg | |||||||
05.08.2009 19:00 | Alaniya (Vladikavkaz) | | Volgar-Gazprom-2 (Astrakhan) | 2:1 aet (0:0, 1:1) | |||
Vladikavkaz | |||||||
05.08.2009 19:00 | Amkar (Perm) | | Avangard (Podolsk) | 2:1 (1:1) | |||
Perm | |||||||
05.08.2009 19:00 | Luch-Energiya (Vladivostok) | | SKA-Energiya (Khabarovsk) | 2:1 aet (0:0, 1:1) | |||
Vladivostok | |||||||
05.08.2009 19:00 | Spartak (Moscow) | | FK Moskva (Moscow) | 1:2 (1:1) | |||
Moscow | |||||||
05.08.2009 19:00 | Ural (Ekaterinburg) | | Sibir (Novosibirsk) | 1:2 (0:0) | |||
Yekaterinburg | |||||||
05.08.2009 18:30 | FK Chelyabinsk (Chelyabinsk) | | Mordovia (Saransk) | 0:2 (0:2) | |||
Chelyabinsk | |||||||
05.08.2009 18:30 | Volga (Tver) | | Baltika (Kaliningrad) | 2:2 aet (1:2, 2:2), pen. 4:2 | |||
Tver |
18.06.2009 18:30 | Dynamo (Barnaul) | | Metallurg (Krasnoyarsk) | 3:0 (2:0) | |||
Barnaul | |||||||
18.06.2009 18:30 | FK Chelyabinsk (Chelyabinsk) | | Gazovik (Orenburg) | 4:1 (2:0) | |||
Chelyabinsk | |||||||
18.06.2009 18:00 | Amur (Blagoveshchensk) | | Sakhalin (Yuzhno-Sahalinsk) | 2:2 aet (2:1, 2:2), pen. 4:3 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
18.06.2009 18:00 | Mordovia (Saransk) | | Khimik (Dzerzhinsk) | 2:1 (0:1) | |||
Saransk | |||||||
11.06.2009 18:30 | Avangard (Kursk) | | Zodiak-Oskol (Stary Oskol) | 0:0 aet, pen. 5:4 | |||
Kursk | |||||||
11.06.2009 18:00 | Avangard (Podolsk) | | Rusichi (Orel) | 3:1 (2:1) | |||
Podolsk | |||||||
11.06.2009 18:00 | Zvezda (Serpukhov) | | Saturn-2 (Zhukovsky) | 0:3 (0:2) | |||
Serpukhov | |||||||
09.06.2009 18:30 | Zhemchuzhina-Sochi (Sochi) | | FK Stavropol (Stavropol) | 4:0 (3:0) | |||
Sochi | |||||||
09.06.2009 18:00 | Bataisk-2007 (Bataisk) | | FK Volgograd (Volgograd) | 1:2 aet (1:1, 1:1) | |||
Bataysk | |||||||
05.06.2009 18:00 | Spartak (Kostroma) | | Torpedo (Vladimir) | 0:1 (0:1) | |||
Karavayevo | |||||||
05.06.2009 18:00 | Volga (Tver) | | Pskov-747 (Pskov) | 1:0 aet (0:0) | |||
Tver | |||||||
05.06.2009 13:00 | Torpedo-ZIL (Moscow) | | Nara-ShBFR (Naro-Fominsk) | 3:0 (2:0) | |||
Moscow |
03.05.2009 18:00 | Octan (Perm) | | Bashinformsvyaz-Dinamo (Ufa) | 2:1 (0:0) | |||
Perm | |||||||
20.04.2009 18:30 | FK Stavropol (Stavropol) | | Stavropolye-2009 (Stavropol) | 1:0 (0:0) | |||
Stavropol | |||||||
20.04.2009 16:30 | FK Volgograd (Volgograd) | | Rotor (Volgograd) | 1:0 (0:0) | |||
Volgograd | |||||||
20.04.2009 16:00 | Avtodor (Vladikavkaz) | | Angusht (Nazran) | 1:0 (1:0) | |||
Oktyabrskoye |
Local time
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
15:00 | |
20:00 | |
14:00 | |
15:30 | |
19:30 | |
13:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
14:00 | |
14:30 | |
15:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:30 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
15:30* | |
18:00* | |
13:00* | |
16:30 | |
19:00 | |
14:10 | |
16:00 | |
18:00 | |
14:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
19:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:15 | |
17:15 | |
15:15 | |
17:45 | |
20:15 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:30 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
17:00 | |
19:10 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
12:30 | |
14:30 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
18:30 | |
18:30 | |
21:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
15:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time | |
1:1 | |
2:1 | |
0:1 | |
1:0 aet | |
2:0 aet | |
2:1 aet | |
0:2 | |
1:0 aet | |
1:3* | |
1:2 | |
0:0 | |
1:0 | |
1:0 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |