20.04.2010 < | Football matches for 21.04.2010 | > 22.04.2010 |
Day 6 | |||||||||
20:50 | Nacional Asunción | | Monterrey | 2:0 (1:0) | |||||
Asunción | |||||||||
21:50 | São Paulo | | Once Caldas | 1:0 (1:0) | |||||
São Paulo |
Day 6 | |||||||||
19:30 | Nacional Montevideo | | Monarcas | 2:0 (1:0) | |||||
Montevideo | |||||||||
19:30 | Banfield | | Deportivo Cuenca | 4:1 (0:0) | |||||
Buenos Aires |
Day 6 | |||||||||
20:50 | Universidad de Chile | | Universidad Católica | 0:0 | |||||
Santiago | |||||||||
21:50 | Flamengo | | Caracas | 3:2 (2:1) | |||||
Rio de Janeiro |
Day 5 | |||||||||
17:00 | Shabab Al-Ordon | | Al Ahli Sana'a | 6:1 (4:1) | |||||
Amman | |||||||||
19:15 | Saham | | Al Karamah | 1:4 (0:2) | |||||
As Sib |
Day 5 | |||||||||
16:00 | Al Hilal Al Sahili | | Al Kuwait | 0:2 (0:2) | |||||
Sana'a |
Day 5 | |||||||||
16:00 | Sriwijaya | | Victory | 5:0 (1:0) | |||||
Palembang | |||||||||
18:00 | Bình Dương | | Selangor | 4:0 (1:0) | |||||
Thu Dau Mot |
19:00 | Amkar (Perm) | | Zenit (Saint Petersburg) | 0:0 aet, pen. 2:4 | |||||
Perm | |||||||||
19:00 | Sibir (Novosibirsk) | | Alaniya (Vladikavkaz) | 3:0 (1:0) | |||||
Novosibirsk |
Day 6 | |||||||||
16:00 | Dynamo Bryansk | | Mordovia | 0:0 | |||||
Bryansk | |||||||||
18:00 | KAMAZ | | Luch-Energiya | 1:0 (0:0) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
18:30 | Dynamo Sankt-Petersburg | | Volgar-Gazprom | 1:1 (1:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
18:30 | Shinnik | | FK Nizhniy Novgorod | 0:1 (0:1) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
19:00 | FK Khimki | | Kuban | 0:1 (0:0) | |||||
Khimki | |||||||||
19:00 | Zhemchuzhina-Sochi | | FK Krasnodar | 2:0 (1:0) | |||||
Sochi | |||||||||
19:00 | Volga | | SKA-Energiya | 2:0 (2:0) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
19:00 | Ural | | Avangard | 0:0 | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
19:00 | Irtysh | | Salyut | 1:1 (1:0) | |||||
Omsk | |||||||||
19:00 | Baltika | | Rotor | 3:2 (3:2) | |||||
Kaliningrad |
Day 2 | |||||||||
13:00 | Sportakademklub | | Nara-ShBFR | 0:2 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
17:00 | Volochanin-Ratmir | | Tekstilshchik | 0:3 (0:2) | |||||
Vyshny Volochyok | |||||||||
17:30 | Torpedo-ZIL | | Spartak Kostroma | 2:1 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
18:00 | Dynamo Kostroma | | Lokomotiv-2 | 2:2 (1:1) | |||||
Karavayevo | |||||||||
18:30 | Pskov-747 | | FK Istra | 0:1 (0:1) | |||||
Pskov | |||||||||
18:30 | Torpedo Vladimir | | Dnepr | 1:0 (0:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
Day 1 | |||||||||
18:00 | Volga Tver | | Zelenograd | 1:0 (1:0) | |||||
Tver |
Day 25 | |||||||||
Arsenal | | Enerhetyk | 0:0 | ||||||
Makariv | |||||||||
Prykarpattya | | Nyva | 1:1 (1:0) | ||||||
Ivano-Frankivsk | |||||||||
PFK Oleksandriya | | PFK Sevastopol | 2:1 (1:0) | ||||||
Oleksandriia | |||||||||
Dnister | | FK Lviv | 0:1 (0:1) | ||||||
Ovidiopol | |||||||||
Volyn | | Helios | 4:0 (4:0) | ||||||
Lutsk | |||||||||
FK Kharkiv | | Zirka | 0:0 | ||||||
Kharkiv | |||||||||
17:00 | Feniks-Illichovets | | Stal | 3:4 (1:2) | |||||
Kalinine | |||||||||
18:00 | Naftovyk-Ukrnafta | | Krymteplytsya | 1:0 (0:0) | |||||
Okhtyrka |
Day 17 | |||||||||
Olkom | | Shakhtar-3 | 0:0 | ||||||
Day 16 | |||||||||
FK Sumy | | Hirnyk-Sport | 2:1 | ||||||
Day 28 | |||||||||
19:45 | Hull City | | Aston Villa | 0:2 (0:1) | |||||
Kingston upon Hull |
Day 26 | |||||||||
14:00 | Cherno More | | Pirin-Blagoevgrad | 1:1 (0:1) | |||||
Varna | |||||||||
16:00 | Lokomotiv Sofia | | Slavia | 0:0 | |||||
Sofia | |||||||||
17:00 | Sportist | | Montana | 0:1 (0:1) | |||||
Svoge | |||||||||
19:30 | CSKA | | Liteks | 1:0 (0:0) | |||||
Sofia |
Day 7 | |||||||||
19:00 | Tromsø | | Sandefjord | 2:1 (1:1) | |||||
Tromsø | |||||||||
Day 6 | |||||||||
19:00 | Stabæk | | Hønefoss | 0:1 (0:0) | |||||
Day 25 | |||||||||
16:30 | Jagodina | | Spartak Zlatibor Voda | 3:1 (1:1) | |||||
Jagodina | |||||||||
16:30 | Metalac | | Čukarički Stankom | 0:1 (0:1) | |||||
Gornji Milanovac | |||||||||
16:30 | Mladi radnik | | Vojvodina | 1:3 (1:1) | |||||
Požarevac | |||||||||
16:30 | Napredak | | Partizan | 0:1 (0:1) | |||||
Kruŝevac | |||||||||
16:30 | OFK | | Borac | 3:2 (2:1) | |||||
Belgrade | |||||||||
16:30 | Rad | | BSK Borča | 2:0 (1:0) | |||||
Belgrade | |||||||||
16:30 | Smederevo | | Hajduk | 0:0 | |||||
Smederevo | |||||||||
18:00 | Crvena zvezda | | Habitfarm | 0:1 (0:1) | |||||
Belgrade |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
16:00 | Vasco da Gama (Rio de Janeiro) | | Corinthians (São José dos Pinhais) | 2:1 (1:0) | 1:0 (0:0) | 3:1 | |||
Rio de Janeiro | |||||||||
19:30 | Guarani (Campinas) | | Santos (Santos) | 3:2 (0:0) | 1:8 (0:4) | 4:10 | |||
Campinas | |||||||||
21:00 | Atlético (Goiânia) | | Santa Cruz (Recife) | 2:0 (0:0) | 2:1 (1:1) | 4:1 | |||
Goiânia | |||||||||
21:50 | Sport (Recife) | | Atlético (Belo Horizonte) | 0:2 (0:2) | 0:1 (0:1) | 0:3 | |||
Recife | |||||||||
21:50 | Avaí (Florianópolis) | | Grêmio (Porto Alegre) | 3:2 (1:0) | 1:3 (0:1) | 4:5 | |||
Florianópolis | |||||||||
21:50 | Atlético (Curitiba) | | Palmeiras (São Paulo) | 1:1 (0:0) | 0:1 (0:1) | 1:2 | |||
Curitiba |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
21:00 | |
19:30 | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
12:30 | |
13:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
15:50 | |
18:00 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |