USSR Cup 1981 |
09.05.1981 | Spartak (Moscow) | | SKA (Rostov-on-Don) | 0:1 (0:0) | |||
Moscow |
27.04.1981 | Dynamo (Moscow) | | SKA (Rostov-on-Don) | 0:1 (0:1) | |||
Moscow | |||||||
27.04.1981 | Metallist (Kharkov) | | Spartak (Moscow) | 0:0 aet, pen. 2:4 | |||
Kharkiv |
22.03.1981 | Spartak (Moscow) | | Dynamo (Kiev) | 3:0 (3:0) | |||
Moscow | |||||||
21.03.1981 | Metallist (Kharkov) | | Dynamo (Minsk) | 1:0 aet (0:0, 0:0) | |||
Kharkiv | |||||||
21.03.1981 | Dynamo (Moscow) | | Chernomorets (Odessa) | 1:1 aet (0:1, 1:1), pen. 4:2 | |||
Moscow | |||||||
21.03.1981 | SKA (Rostov-on-Don) | | Ararat (Yerevan) | 2:1 aet (0:0, 1:1) | |||
Rostov-on-Don |
12.03.1981 | Spartak (Moscow) | | Shakhtyor (Donetsk) | 1:0 (0:0) | |||
Moscow | |||||||
12.03.1981 | Ararat (Yerevan) | | Dynamo (Tbilisi) | 2:1 aet (1:1, 1:1) | |||
Yerevan | |||||||
12.03.1981 | Chernomorets (Odessa) | | CSKA (Moscow) | 1:0 (1:0) | |||
Odesa | |||||||
12.03.1981 | Dynamo (Kiev) | | Kairat (Alma-Ata) | 3:0 (2:0) | |||
Uzhgorod | |||||||
12.03.1981 | Dynamo (Minsk) | | Pamir (Dushanbe) | 1:0 (1:0) | |||
Leningrad | |||||||
12.03.1981 | Lokomotiv (Moscow) | | Metallist (Kharkov) | 2:2 aet (1:0, 1:1), pen. 0:3 | |||
Moscow | |||||||
12.03.1981 | SKA (Rostov-on-Don) | | Iskra (Smolensk) | 3:1 (0:1) | |||
Rostov-on-Don | |||||||
12.03.1981 | Zenit (Leningrad) | | Dynamo (Moscow) | 0:2 (0:0) | |||
Leningrad |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Dynamo (Kiev) | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 - 1 | 9 | |
2. | Kairat (Alma-Ata) | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 - 4 | 6 | |
3. | Karpaty (Lvov) | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 - 4 | 6 | |
4. | Prikarpatye (Ivano-Frankovsk) | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 - 1 | 5 | |
5. | Nistru (Kishinyov) | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 - 6 | 4 | |
6. | Khimik (Grodno) | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 - 14 | 0 |
05.03.1981 | Dynamo (Kiev) | | Kairat (Alma-Ata) | 3:0 (1:0) | |||
Uzhgorod | |||||||
05.03.1981 | Karpaty (Lvov) | | Prikarpatye (Ivano-Frankovsk) | 0:0 | |||
Vynohradiv | |||||||
05.03.1981 | Nistru (Kishinyov) | | Khimik (Grodno) | 2:1 (0:1) | |||
Mukacheve City Stadium |
01.03.1981 | Dynamo (Kiev) | | Nistru (Kishinyov) | 2:0 (2:0) | |||
Uzhgorod | |||||||
01.03.1981 | Karpaty (Lvov) | | Kairat (Alma-Ata) | 1:0 (0:0) | |||
Mukacheve City Stadium | |||||||
01.03.1981 | Prikarpatye (Ivano-Frankovsk) | | Khimik (Grodno) | 1:0 (1:0) | |||
Vynohradiv City Stadium |
26.02.1981 | Dynamo (Kiev) | | Karpaty (Lvov) | 3:1 (1:0) | |||
Uzhgorod | |||||||
26.02.1981 | Kairat (Alma-Ata) | | Khimik (Grodno) | 5:0 (2:0) | |||
Vynohradiv City Stadium | |||||||
26.02.1981 | Nistru (Kishinyov) | | Prikarpatye (Ivano-Frankovsk) | 0:0 | |||
Mukacheve City Stadium |
23.02.1981 | Dynamo (Kiev) | | Prikarpatye (Ivano-Frankovsk) | 0:0 | |||
Uzhgorod | |||||||
23.02.1981 | Karpaty (Lvov) | | Khimik (Grodno) | 5:0 | |||
Vynohradiv City Stadium | |||||||
23.02.1981 | Nistru (Kishinyov) | | Kairat (Alma-Ata) | 0:2 | |||
Mukacheve City Stadium |
20.02.1981 | Dynamo (Kiev) | | Khimik (Grodno) | 1:0 (0:0) | |||
Uzhgorod | |||||||
20.02.1981 | Kairat (Alma-Ata) | | Prikarpatye (Ivano-Frankovsk) | 1:0 (0:0) | |||
Vynohradiv City Stadium | |||||||
20.02.1981 | Karpaty (Lvov) | | Nistru (Kishinyov) | 1:1 (0:1) | |||
Mukacheve City Stadium |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Shakhtyor (Donetsk) | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 - 2 | 7 | |
2. | Metallurg (Zaporozhye) | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 2 | 5 | |
3. | Kuzbass (Kemerovo) | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 - 2 | 5 | |
4. | Kuban (Krasnodar) | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 5 | 3 | |
5. | Lokomotiv (Samtredia) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 - 7 | 0 |
05.03.1981 | Lokomotiv (Samtredia) | | Kuzbass (Kemerovo) | 0:1 (0:0) | |||
Adler | |||||||
05.03.1981 | Shakhtyor (Donetsk) | | Kuban (Krasnodar) | 1:1 (0:1) | |||
Sochi |
01.03.1981 | Lokomotiv (Samtredia) | | Shakhtyor (Donetsk) | 0:1 (0:1) | |||
Adler | |||||||
01.03.1981 | Metallurg (Zaporozhye) | | Kuban (Krasnodar) | 3:0 (2:0) | |||
Sochi |
26.02.1981 | Kuban (Krasnodar) | | Kuzbass (Kemerovo) | 0:1 (0:1) | |||
Sochi | |||||||
26.02.1981 | Shakhtyor (Donetsk) | | Metallurg (Zaporozhye) | 2:1 (2:0) | |||
Adler |
23.02.1981 | Kuzbass (Kemerovo) | | Shakhtyor (Donetsk) | 0:2 (0:1) | |||
Adler | |||||||
23.02.1981 | Metallurg (Zaporozhye) | | Lokomotiv (Samtredia) | 2:0 (0:0) | |||
Adler |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Zenit (Leningrad) | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 - 9 | 7 | |
2. | Iskra (Smolensk) | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 - 5 | 7 | |
3. | Neftchi (Baku) | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 - 8 | 6 | |
4. | Torpedo (Kutaisi) | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 - 11 | 5 | |
5. | Zarya (Voroshilovgrad) | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 - 7 | 4 | |
6. | SKA (Khabarovsk) | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 - 10 | 1 |
01.03.1981 | Zarya (Voroshilovgrad) | | Torpedo (Kutaisi) | 0:0 | |||
Leningrad | |||||||
01.03.1981 | Iskra (Smolensk) | | SKA (Khabarovsk) | 2:0 (1:0) | |||
Leningrad | |||||||
01.03.1981 | Zenit (Leningrad) | | Neftchi (Baku) | 3:3 (1:2) | |||
Leningrad |
26.02.1981 | Iskra (Smolensk) | | Zarya (Voroshilovgrad) | 2:1 (2:1) | |||
Leningrad | |||||||
26.02.1981 | Torpedo (Kutaisi) | | Neftchi (Baku) | 2:1 (1:0) | |||
Leningrad | |||||||
26.02.1981 | Zenit (Leningrad) | | SKA (Khabarovsk) | 2:1 (0:1) | |||
Leningrad |
23.02.1981 | Zarya (Voroshilovgrad) | | SKA (Khabarovsk) | 3:0 (2:0) | |||
Leningrad | |||||||
23.02.1981 | Neftchi (Baku) | | Iskra (Smolensk) | 2:1 (2:1) | |||
Leningrad | |||||||
23.02.1981 | Zenit (Leningrad) | | Torpedo (Kutaisi) | 8:1 (6:0) | |||
Leningrad |
20.02.1981 | Neftchi (Baku) | | Zarya (Voroshilovgrad) | 1:1 (0:0) | |||
Leningrad | |||||||
20.02.1981 | Torpedo (Kutaisi) | | SKA (Khabarovsk) | 1:1 (0:0) | |||
Leningrad | |||||||
20.02.1981 | Zenit (Leningrad) | | Iskra (Smolensk) | 1:3 (1:1) | |||
Leningrad |
17.02.1981 | Zenit (Leningrad) | | Zarya (Voroshilovgrad) | 4:1 (2:1) | |||
Leningrad | |||||||
17.02.1981 | Iskra (Smolensk) | | Torpedo (Kutaisi) | 1:1 (0:1) | |||
Leningrad | |||||||
17.02.1981 | Neftchi (Baku) | | SKA (Khabarovsk) | 2:1 (0:1) | |||
Leningrad |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Dynamo (Minsk) | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 - 1 | 6 | |
2. | Spartak (Ordzhonikidze) | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 - 2 | 5 | |
3. | Guria (Lanchkhuti) | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 - 4 | 4 | |
4. | Dynamo (Stavropol) | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 - 3 | 3 | |
5. | Dnepr (Dnepropetrovsk) | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 - 7 | 2 |
05.03.1981 | Dynamo (Minsk) | | Dnepr (Dnepropetrovsk) | 3:1 (1:1) | |||
Kislovodsk | |||||||
05.03.1981 | Spartak (Ordzhonikidze) | | Dynamo (Stavropol) | 0:0 | |||
Lermontov |
01.03.1981 | Dynamo (Minsk) | | Guria (Lanchkhuti) | 0:0 | |||
Kislovodsk | |||||||
01.03.1981 | Spartak (Ordzhonikidze) | | Dnepr (Dnepropetrovsk) | 3:1 (2:0) | |||
Lermontov |
26.02.1981 | Dnepr (Dnepropetrovsk) | | Guria (Lanchkhuti) | 1:1 (1:0) | |||
Kislovodsk | |||||||
26.02.1981 | Dynamo (Minsk) | | Dynamo (Stavropol) | 1:0 (0:0) | |||
Kislovodsk |
23.02.1981 | Dynamo (Stavropol) | | Dnepr (Dnepropetrovsk) | 0:0 | |||
Kislovodsk | |||||||
23.02.1981 | Guria (Lanchkhuti) | | Spartak (Ordzhonikidze) | 1:1 (0:1) | |||
Kislovodsk |
20.02.1981 | Dynamo (Minsk) | | Spartak (Ordzhonikidze) | 0:0 | |||
Kislovodsk | |||||||
20.02.1981 | Dynamo (Stavropol) | | Guria (Lanchkhuti) | 2:2 (0:2) | |||
Kislovodsk |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Dynamo (Moscow) | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 - 2 | 9 | |
2. | CSKA (Moscow) | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 - 4 | 8 | |
3. | Zhalgiris (Vilnius) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 - 7 | 7 | |
4. | Shinnik (Yaroslavl) | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 - 6 | 4 | |
5. | Torpedo (Tolyatti) | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 - 12 | 2 | |
6. | SKA (Kiev) | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 - 13 | 0 |
05.03.1981 | Dynamo (Moscow) | | CSKA (Moscow) | 2:0 (1:0) | |||
Moscow | |||||||
05.03.1981 | Torpedo (Tolyatti) | | SKA (Kiev) | 1:0 (0:0) | |||
Moscow | |||||||
04.03.1981 | Zhalgiris (Vilnius) | | Shinnik (Yaroslavl) | 2:0 (1:0) | |||
Moscow |
02.03.1981 | Dynamo (Moscow) | | SKA (Kiev) | 2:0 (1:0) | |||
Moscow | |||||||
02.03.1981 | CSKA (Moscow) | | Shinnik (Yaroslavl) | 2:1 (0:1) | |||
Moscow | |||||||
01.03.1981 | Zhalgiris (Vilnius) | | Torpedo (Tolyatti) | 3:1 (1:0) | |||
Moscow |
27.02.1981 | Dynamo (Moscow) | | Zhalgiris (Vilnius) | 1:1 (1:1) | |||
Moscow | |||||||
26.02.1981 | CSKA (Moscow) | | SKA (Kiev) | 2:0 (2:0) | |||
Moscow | |||||||
26.02.1981 | Torpedo (Tolyatti) | | Shinnik (Yaroslavl) | 0:2 (0:0) | |||
Moscow |
24.02.1981 | Dynamo (Moscow) | | Torpedo (Tolyatti) | 2:1 (2:1) | |||
Moscow | |||||||
23.02.1981 | Shinnik (Yaroslavl) | | SKA (Kiev) | 4:0 (2:0) | |||
Moscow | |||||||
23.02.1981 | CSKA (Moscow) | | Zhalgiris (Vilnius) | 4:0 (4:0) | |||
Moscow |
21.02.1981 | Dynamo (Moscow) | | Shinnik (Yaroslavl) | 2:0 (0:0) | |||
Moscow | |||||||
20.02.1981 | Zhalgiris (Vilnius) | | SKA (Kiev) | 4:1 (0:0) | |||
Moscow | |||||||
20.02.1981 | CSKA (Moscow) | | Torpedo (Tolyatti) | 5:1 (3:0) | |||
Moscow |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Pamir (Dushanbe) | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 - 1 | 9 | |
2. | SKA (Rostov-on-Don) | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 - 4 | 6 | |
3. | Pakhtakor (Tashkent) | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 - 2 | 6 | |
4. | Dynamo (Samarkand) | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 - 6 | 4 | |
5. | Buston (Dzhizak) | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 - 5 | 3 | |
6. | Traktor (Pavlodar) | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 - 7 | 2 |
05.03.1981 | Buston (Dzhizak) | | Traktor (Pavlodar) | 1:0 (1:0) | |||
Qurghonteppa | |||||||
05.03.1981 | Pamir (Dushanbe) | | Dynamo (Samarkand) | 2:0 (0:0) | |||
05.03.1981 | SKA (Rostov-on-Don) | | Pakhtakor (Tashkent) | 1:0 (0:0) | |||
Dushanbe |
01.03.1981 | Buston (Dzhizak) | | Pakhtakor (Tashkent) | 0:1 (0:0) | |||
Qurghonteppa | |||||||
01.03.1981 | Dynamo (Samarkand) | | SKA (Rostov-on-Don) | 2:0 (1:0) | |||
Nurek Energiya Stadium | |||||||
01.03.1981 | Pamir (Dushanbe) | | Traktor (Pavlodar) | 3:1 (2:1) | |||
26.02.1981 | Pamir (Dushanbe) | | Pakhtakor (Tashkent) | 0:0 | |||
26.02.1981 | SKA (Rostov-on-Don) | | Buston (Dzhizak) | 1:0 (0:0) | |||
Nurek Energiya Stadium | |||||||
26.02.1981 | Traktor (Pavlodar) | | Dynamo (Samarkand) | 2:0 (1:0) | |||
Dushanbe |
23.02.1981 | Buston (Dzhizak) | | Dynamo (Samarkand) | 1:1 (0:0) | |||
Qurghonteppa | |||||||
23.02.1981 | Pakhtakor (Tashkent) | | Traktor (Pavlodar) | 1:0 (1:0) | |||
Nurak | |||||||
23.02.1981 | Pamir (Dushanbe) | | SKA (Rostov-on-Don) | 1:0 (0:0) | |||
Dushanbe |
20.02.1981 | Pakhtakor (Tashkent) | | Dynamo (Samarkand) | 1:1 (0:0) | |||
Nurak | |||||||
20.02.1981 | Pamir (Dushanbe) | | Buston (Dzhizak) | 2:0 (1:0) | |||
20.02.1981 | SKA (Rostov-on-Don) | | Traktor (Pavlodar) | 2:1 | |||
Kurgan-Tyube |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Chernomorets (Odessa) | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 - 5 | 8 | |
2. | Lokomotiv (Moscow) | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 - 5 | 7 | |
3. | Tavriya (Simferopol) | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 - 5 | 6 | |
4. | Kolos (Nikopol) | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 - 7 | 6 | |
5. | Fakel (Voronezh) | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 - 9 | 3 | |
6. | Dynamo (Barnaul) | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 - 14 | 0 |
05.03.1981 | Chornomorets (Odessa) | | Tavriya (Simferopol) | 3:2 (1:1) | |||
Gurzuf | |||||||
05.03.1981 | Fakel (Voronezh) | | Dynamo (Barnaul) | 3:1 (2:0) | |||
Sevastopol | |||||||
05.03.1981 | Lokomotiv (Moscow) | | Kolos (Nikopol) | 4:2 (3:0) | |||
Gurzuf |
01.03.1981 | Chernomorets (Odessa) | | Fakel (Voronezh) | 1:0 (0:0) | |||
Sevastopol | |||||||
01.03.1981 | Kolos (Nikopol) | | Dynamo (Barnaul) | 3:2 (1:1) | |||
Sevastopol | |||||||
01.03.1981 | Lokomotiv (Moscow) | | Tavriya (Simferopol) | 1:0 (1:0) | |||
Yalta |
26.02.1981 | Chornomorets (Odessa) | | Kolos (Nikopol) | 0:1 (0:1) | |||
Gurzuf | |||||||
26.02.1981 | Dynamo (Barnaul) | | Lokomotiv (Moscow) | 0:2 (0:2) | |||
Sevastopol | |||||||
26.02.1981 | Tavriya (Simferopol) | | Fakel (Voronezh) | 3:1 (0:1) | |||
Yalta |
23.02.1981 | Chernomorets (Odessa) | | Dynamo (Barnaul) | 4:1 (1:0) | |||
Gurzuf | |||||||
23.02.1981 | Fakel (Voronezh) | | Lokomotiv (Moscow) | 1:1 (0:0) | |||
Sevastopol | |||||||
23.02.1981 | Tavriya (Simferopol) | | Kolos (Nikopol) | 1:0 (0:0) | |||
Sevastopol |
20.02.1981 | Chernomorets (Odessa) | | Lokomotiv (Moscow) | 2:1 (1:1) | |||
Gurzuf | |||||||
20.02.1981 | Fakel (Voronezh) | | Kolos (Nikopol) | 0:3 (0:0) | |||
Sevastopol | |||||||
20.02.1981 | Tavriya (Simferopol) | | Dynamo (Barnaul) | 2:0 (1:0) | |||
Gurzuf |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||
1. | Metallist (Kharkov) | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 - 2 | 8 | |
2. | Ararat (Yerevan) | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 - 5 | 7 | |
3. | SKA (Odessa) | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 - 6 | 6 | |
4. | Torpedo (Moscow) | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 - 5 | 5 | |
5. | Spartak (Kostroma) | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 - 5 | 2 | |
6. | Rotor (Volgograd) | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 - 11 | 2 |
05.03.1981 | Ararat (Yerevan) | | Torpedo (Moscow) | 2:2 (2:1) | |||
Yerevan | |||||||
05.03.1981 | Rotor (Volgograd) | | Metallist (Kharkov) | 0:4 (0:1) | |||
Artashat | |||||||
05.03.1981 | Spartak (Kostroma) | | SKA (Odessa) | 0:1 (0:0) | |||
Hoktemberyan |
01.03.1981 | Ararat (Yerevan) | | Rotor (Volgograd) | 2:0 (1:0) | |||
Yerevan | |||||||
01.03.1981 | Metallist (Kharkov) | | Spartak (Kostroma) | 1:0 (0:0) | |||
Hoktemberyan | |||||||
01.03.1981 | SKA (Odessa) | | Torpedo (Moscow) | 1:0 (0:0) | |||
Artashat |
26.02.1981 | Ararat (Yerevan) | | SKA (Odessa) | 3:1 (1:1) | |||
Yerevan | |||||||
26.02.1981 | Spartak (Kostroma) | | Rotor (Volgograd) | 0:1 (0:1) | |||
Artashat | |||||||
26.02.1981 | Torpedo (Moscow) | | Metallist (Kharkov) | 0:1 (0:0) | |||
Armavir |
23.02.1981 | Ararat (Yerevan) | | Metallist (Kharkov) | 2:1 (0:1) | |||
Yerevan | |||||||
23.02.1981 | SKA (Odessa) | | Rotor (Volgograd) | 3:2 (2:0) | |||
Hoktemberyan | |||||||
23.02.1981 | Torpedo (Moscow) | | Spartak (Kostroma) | 2:0 (1:0) | |||
Artashat |
20.02.1981 | Ararat (Yerevan) | | Spartak (Kostroma) | 0:1 (0:1) | |||
Yerevan | |||||||
20.02.1981 | Metallist (Kharkov) | | SKA (Odessa) | 1:0 (0:0) | |||
Artashat | |||||||
20.02.1981 | Torpedo (Moscow) | | Rotor (Volgograd) | 2:1 (1:0) | |||
Hoktemberyan |
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |