09.05.2023 < | Football matches for 10.05.2023 | > 11.05.2023 |
Day 1 | |||||||||
16:00 | ASEC Mimosas | | USM Alger | 0:0 | |||||
Bouaké | |||||||||
16:00 | Young Africans | | Marumo Gallants | 2:0 (0:0) | |||||
Dar es Salaam |
Day 7 | |||||||||
14:00 | Baltika-2 | | Torpedo Vladimir | 0:0 | |||||
Kaliningrad | |||||||||
16:00 | Zvezda | | Spartak Kostroma | 0:0 | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
18:00 | Zorkiy | | FK Chertanovo | 2:2 (0:1) | |||||
Krasnogorsk | |||||||||
18:00 | Luki-Energiya | | FK Murom | 1:1 (1:1) | |||||
Velikiye Luki | |||||||||
18:00 | Dynamo Vologda | | Leningradets | 0:0 | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
19:00 | Yenisey-2 | | Tekstilshchik | 0:0 | |||||
Krasnoyarsk |
Day 7 | |||||||||
14:00 | Dynamo Vladivostok | | Dynamo Bryansk | 1:0 (0:0) | |||||
Dolgoprudny | |||||||||
16:00 | Rodina-2 | | Kosmos | 1:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
18:00 | Avangard | | FK Kaluga | 0:1 (0:0) | |||||
Kursk | |||||||||
18:00 | Metallurg | | Sokol | 2:0 (0:0) | |||||
Lipetsk | |||||||||
19:00 | Saturn | | Sakhalinets | 1:2 (1:0) | |||||
Ramenskoye |
Day 7 | |||||||||
13:00 | FK Strogino | | FK Khimki-M | 2:0 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
14:00 | Arsenal-2 | | SKA-Khabarovsk-2 | 0:1 (0:0) | |||||
Tula | |||||||||
17:00 | Znamya | | Peresvet | 4:1 (1:0) | |||||
Noginsk | |||||||||
18:00 | Spartak Tambov | | FK Balashikha | 0:0 | |||||
Tambov | |||||||||
18:00 | Kvant | | FK Kolomna | 4:0 (2:0) | |||||
Obninsk | |||||||||
19:00 | Sakhalin | | Zenit Penza | 1:1 (0:1) | |||||
Yuzhno-Sakhalinsk |
Day 31 | |||||||||
19:00 | Ararat-Armenia | | Alashkert | 0:1 (0:0) | |||||
Yerevan |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
18:00 | Tarpeda-BelAZ (Zhodzina) | | Slavia (Mazyr) | 0:0 | 1:0 (0:0) | 1:0 | |||
Zhodzina | |||||||||
20:30 | BATE (Barysaw) | | Neman (Hrodna) | 0:0 aet, pen. 5:4 | 1:1 (0:0) | 1:1 | |||
Barysaw |
Day 19 | |||||||||
18:00 | Makhtaaral | | Astana | 0:1 (0:1) | |||||
Shymkent |
Day 5 | |||||||||
19:00 | Bragantino | | América | 2:2 (2:1) | |||||
Bragança Paulista | |||||||||
19:00 | Cuiabá Esporte Clube | | Atlético Mineiro | 0:4 (0:1) | |||||
Cuiabá | |||||||||
19:00 | Internacional | | Atlético Paranaense | 0:2 (0:0) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
19:00 | Santos | | Bahia | 3:0 (2:0) | |||||
Santos | |||||||||
20:00 | Flamengo | | Goiás | 2:0 (1:0) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
21:30 | Cruzeiro | | Fluminense | 0:2 (0:1) | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
21:30 | Palmeiras | | Grêmio | 4:1 (1:1) | |||||
São Paulo |
19:30 | Pacific | | TSS FC Rovers | 2:0 (0:0) | |||||
Langford | |||||||||
19:30 | York United | | Vancouver Whitecaps | 1:4 (0:0) | |||||
Toronto |
Day 6 | |||||||||
19:35 | Chengdu Rongcheng | | Shandong Taishan | 2:2 (0:0) | |||||
Chengdu | |||||||||
19:35 | Shanghai Port | | Qingdao Hainiu | 2:1 (0:0) | |||||
Shanghai | |||||||||
19:35 | Changchun Yatai | | Meizhou Hakka | 2:4 (2:1) | |||||
Changchun | |||||||||
19:35 | Nantong Zhiyun | | Zhejiang Professional | 1:2 (0:1) | |||||
Nantong | |||||||||
19:35 | Beijing Guoan | | Tianjin Jinmen Tiger | 1:1 (0:0) | |||||
Beijing |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Shanghai Port | 30 | 19 | 6 | 5 | 61-30 | 63 | ||
2. | Shandong Taishan | 30 | 16 | 10 | 4 | 59-25 | 58 | ||
3. | Zhejiang Professional | 30 | 16 | 7 | 7 | 57-34 | 55 | ||
4. | Chengdu Rongcheng | 30 | 15 | 8 | 7 | 51-32 | 53 | ||
5. | Shanghai Shenhua | 30 | 15 | 7 | 8 | 34-31 | 52 | ||
6. | Beijing Guoan | 30 | 14 | 9 | 7 | 53-35 | 51 | ||
7. | Wuhan Three Towns | 30 | 14 | 9 | 7 | 51-35 | 51 | ||
8. | Tianjin Jinmen Tiger | 30 | 11 | 15 | 4 | 40-29 | 48 | ||
9. | Changchun Yatai | 30 | 10 | 9 | 11 | 44-48 | 39 | ||
10. | Henan | 30 | 9 | 9 | 12 | 38-40 | 36 |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
13:00* | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
+:- | |
* | |
12:15* | |
13:45* | |
14:30* | |
18:00 | |
16:00 | |
19:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
20:15 | |
14:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
20:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
16:15 | |
18:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
17:30 | |
20:15 | |
17:00 | |
21:00 | |
17:00 | |
19:10 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
12:30 | |
18:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
17:15 | |
19:15 | |
19:45 | |
Local time | |
0:0 | |
0:2 | |
0:2 | |
20:00 | |
2:0 | |
21:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
2:2 | |
0:2 | |
0:1 | |
0:1 | |
1:0 | |
0:0 | |
0:4 | |
0:8 | |
1:3 | |
1:2* | |
0:1 | |
2:1 | |
4:2 | |
2:3 | |
2:1 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |