USSR 1989, second league, Zone 4 |
| 07.10.1989 | | Luch Vladivostok | | Selenga | | 0:0 |
| |
USSR 1989, second league, Zone 4 |
| 25.09.1989 | | Selenga | | Vulkan | | 1:1 |
| |
USSR 1989, second league, Zone 4 |
| 19.09.1989 | | Selenga | | Chkalovets | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1989, second league, Zone 4 |
| 16.09.1989 | | Selenga | | Irtysh | | 1:1 (0:1) |
| Ulan-Ude |
USSR 1989, second league, Zone 4 |
| 10.09.1989 | | Progress Biysk | | Selenga | | 2:2 |
| |
USSR 1989, second league, Zone 4 |
| 13.08.1989 | | Selenga | | Dynamo Barnaul | | 2:2 (1:2) |
| Ulan-Ude |
USSR 1989, second league, Zone 4 |
| 07.06.1989 | | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Selenga | | 1:1 |
| Komsomolsk-on-Amur |
USSR 1989, second league, Zone 4 |
| 09.05.1989 | | Selenga | | Zvezda Irkutsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1988, second league, Zone 4 |
| 13.08.1988 | | Tom | | Selenga | | 0:0 |
| Tomsk |
USSR 1988, second league, Zone 4 |
| 02.07.1988 | | Selenga | | Amur Komsomolsk-na-Amure | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1988, second league, Zone 4 |
| 19.06.1988 | | Selenga | | Avtomobilist Krasnoyarsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1988, second league, Zone 4 |
| 12.06.1988 | | Selenga | | Lokomotiv Chita | | 0:0 |
| |
USSR 1988, second league, Zone 4 |
| 18.05.1988 | | Selenga | | Dynamo Barnaul | | 0:0 |
| |
USSR 1987, second league, Zone 4 |
| 14.09.1987 | | Okean Nakhodka | | Selenga | | 1:1 |
| Nakhodka |
USSR 1987, second league, Zone 4 |
| 05.09.1987 | | Selenga | | Amur Komsomolsk-na-Amure | | 2:2 |
| Ulan-Ude |
USSR 1987, second league, Zone 4 |
| 24.07.1987 | | Selenga | | Amur Blagoveshchensk | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1987, second league, Zone 4 |
| 07.07.1987 | | Selenga | | Chkalovets | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1986, second league, Zone 4 |
| 03.10.1986 | | Selenga | | Geolog Tumen | | 0:0 |
| |
USSR 1986, second league, Zone 4 |
| 15.09.1986 | | Selenga | | Lokomotiv Chita | | 0:0 |
| |
USSR 1986, second league, Zone 4 |
| 06.09.1986 | | Selenga | | Zvezda Irkutsk | | 2:2 |
| |
USSR 1986, second league, Zone 4 |
| 04.07.1986 | | Selenga | | Luch | | 1:1 |
| |
USSR 1986, second league, Zone 4 |
| 25.06.1986 | | Zvezda Irkutsk | | Selenga | | 0:0 |
| |
USSR 1985, second league, Zone 4 |
| 17.09.1985 | | Selenga | | Dynamo Barnaul | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1985, second league, Zone 4 |
| 13.09.1985 | | Selenga | | Torpedo Rubtsovsk | | 1:1 (1:1) |
| Ulan-Ude |
USSR 1985, second league, Zone 4 |
| 10.09.1985 | | Selenga | | Geolog Tumen | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1985, second league, Zone 4 |
| 25.07.1985 | | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Selenga | | 1:1 (1:0) |
| Komsomolsk-on-Amur |
USSR 1985, second league, Zone 4 |
| 04.07.1985 | | Dynamo Barnaul | | Selenga | | 1:1 (0:1) |
| Barnaul |
USSR 1985, second league, Zone 4 |
| 20.06.1985 | | Zvezda Irkutsk | | Selenga | | 1:1 (0:0) |
| Irkutsk |
USSR 1984, second league, Zone 4 |
| 09.09.1984 | | Selenga | | Dynamo Barnaul | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1984, second league, Zone 4 |
| 28.06.1984 | | Lokomotiv Chita | | Selenga | | 1:1 |
| Chita |
USSR 1983, second league, Zone 4 |
| 10.08.1983 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Avtomobilist Krasnoyarsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1983, second league, Zone 4 |
| 06.08.1983 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Manometr | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1983, second league, Zone 4 |
| 17.07.1983 | | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 0:0 |
| Krasnoyarsk |
USSR 1983, second league, Zone 4 |
| 02.07.1983 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Torpedo Rubtsovsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1983, second league, Zone 4 |
| 15.05.1983 | | Amur Blagoveshchensk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
USSR 1982, second league, Zone 4 |
| 14.06.1982 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Zvezda Irkutsk | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1982, second league, Zone 4 |
| 11.06.1982 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Angara | | 1:1 |
| |
USSR 1982, second league, Zone 4 |
| 12.05.1982 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Irtysh | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1981, second league, Zone 4 |
| 07.10.1981 | | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 |
| Komsomolsk-on-Amur |
USSR 1981, second league, Zone 4 |
| 29.09.1981 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Torpedo Rubtsovsk | | 0:0 |
| |
USSR 1981, second league, Zone 4 |
| 21.06.1981 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Avtomobilist Krasnoyarsk | | 0:0 |
| |
USSR 1981, second league, Zone 4 |
| 13.06.1981 | | Fakel | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 |
| Tyumen |
USSR 1981, second league, Zone 4 |
| 31.05.1981 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Zapsibovets | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1981, second league, Zone 4 |
| 10.05.1981 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Luch | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1980, second league, Zone 4 |
| 17.10.1980 | | Amur Blagoveshchensk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 0:0 |
| Blagoveshchensk |
USSR 1980, second league, Zone 4 |
| 21.09.1980 | | Luch | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 |
| Vladivostok |
USSR 1980, second league, Zone 4 |
| 06.09.1980 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Zvezda Irkutsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1980, second league, Zone 4 |
| 22.08.1980 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Avtomobilist Krasnoyarsk | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1980, second league, Zone 4 |
| 09.08.1980 | | Zapsibovets | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 2:2 |
| Novokuznetsk |
USSR 1980, second league, Zone 4 |
| 07.08.1980 | | Zapsibovets | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 3:3 (2:1) |
| Novokuznetsk |
USSR 1980, second league, Zone 4 |
| 25.06.1980 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Luch | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1980, second league, Zone 4 |
| 01.06.1980 | | Torpedo Tomsk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 0:0 |
| Tomsk |
USSR 1980, second league, Zone 4 |
| 04.05.1980 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Amur Blagoveshchensk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1979, second league, Zone 6 |
| 25.08.1979 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Zvezda Irkutsk | | 0:0 |
| |
USSR 1979, second league, Zone 6 |
| 19.08.1979 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Tselinnik | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1979, second league, Zone 6 |
| 05.08.1979 | | Manometr | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 |
| Tomsk |
USSR 1979, second league, Zone 6 |
| 03.06.1979 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Luch | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1979, second league, Zone 6 |
| 26.05.1979 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Amur Komsomolsk-na-Amure | | 1:1 |
| |
USSR 1979, second league, Zone 6 |
| 12.05.1979 | | Dynamo Barnaul | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 1:1 (0:0) |
| Barnaul |
USSR 1979, second league, Zone 6 |
| 28.04.1979 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Shakhtyor Karaganda | | 0:0 |
| |
USSR 1978, second league, Zone 6 |
| 20.09.1978 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Avtomobilist Krasnoyarsk | | 0:0 |
| |
USSR 1978, second league, Zone 6 |
| 14.08.1978 | | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 2:2 |
| |
USSR 1978, second league, Zone 6 |
| 25.07.1978 | | Irtysh | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 2:2 |
| Omsk |
USSR 1978, second league, Zone 6 |
| 15.06.1978 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Dynamo Barnaul | | 1:1 (1:0) |
| Ulan-Ude |
USSR 1978, second league, Zone 6 |
| 03.06.1978 | | Zvezda Irkutsk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 0:0 |
| |
USSR 1978, second league, Zone 6 |
| 14.05.1978 | | Shakhtyor Karaganda | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 2:2 |
| Karagandy |
USSR 1978, second league, Zone 6 |
| 02.05.1978 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | SKA Khabarovsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1977, second league, Zone 6 |
| 11.10.1977 | | Selenga | | Gornyak | | 1:1 |
| |
USSR 1977, second league, Zone 6 |
| 07.08.1977 | | Selenga | | Torpedo Tomsk | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1977, second league, Zone 6 |
| 03.08.1977 | | Selenga | | Chkalovets | | 1:1 |
| |
USSR 1977, second league, Zone 6 |
| 31.07.1977 | | Selenga | | Dynamo Barnaul | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1977, second league, Zone 6 |
| 22.06.1977 | | Torpedo Tomsk | | Selenga | | 1:1 (1:0) |
| Tomsk |
USSR 1977, second league, Zone 6 |
| 09.06.1977 | | Selenga | | Tselinnik | | 2:2 |
| |
USSR 1977, second league, Zone 6 |
| 05.06.1977 | | Selenga | | Irtysh | | 1:1 |
| |
USSR 1977, second league, Zone 6 |
| 10.05.1977 | | Selenga | | SKA Khabarovsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1976, second league, Zone 5 |
| 26.09.1976 | | Selenga | | Energiya | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1976, second league, Zone 5 |
| 20.09.1976 | | Irtysh | | Selenga | | 1:1 |
| Omsk |
USSR 1976, second league, Zone 5 |
| 06.09.1976 | | Selenga | | Stroitel | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1976, second league, Zone 5 |
| 02.09.1976 | | Selenga | | Uralmash | | 1:1 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR 1976, second league, Zone 5 |
| 09.08.1976 | | Selenga | | Chkalovets | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1976, second league, Zone 5 |
| 01.08.1976 | | Selenga | | Torpedo Tomsk | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1976, second league, Zone 5 |
| 14.07.1976 | | Dynamo Barnaul | | Selenga | | 0:0 |
| Barnaul |
USSR 1976, second league, Zone 5 |
| 10.07.1976 | | Torpedo Tomsk | | Selenga | | 0:0 |
| Tomsk |
USSR 1976, second league, Zone 5 |
| 16.05.1976 | | Selenga | | Amur | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1975, second league, Zone 5 |
| 12.10.1975 | | Vostok | | Selenga | | 0:0 |
| Ust-Kamenogorsk |
USSR 1975, second league, Zone 5 |
| 19.09.1975 | | Selenga | | SKA | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1975, second league, Zone 5 |
| 16.09.1975 | | Selenga | | Luch | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1975, second league, Zone 5 |
| 12.09.1975 | | Selenga | | Amur | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1975, second league, Zone 5 |
| 07.07.1975 | | Selenga | | Dynamo Barnaul | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1975, second league, Zone 5 |
| 03.07.1975 | | Selenga | | Chkalovets | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1975, second league, Zone 5 |
| 09.06.1975 | | Tselinnik | | Selenga | | 1:1 |
| Tselinograd |
USSR 1975, second league, Zone 5 |
| 22.05.1975 | | Selenga | | Shakhtyor | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 21.10.1974 | | Zauralets | | Selenga | | 0:0 |
| Kurgan |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 13.10.1974 | | Chkalovets | | Selenga | | 2:2 |
| Novosibirsk |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 27.09.1974 | | Selenga | | SKA | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 23.09.1974 | | Selenga | | Vulkan | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 15.09.1974 | | Neftyanik Tumen | | Selenga | | 2:2 |
| |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 30.08.1974 | | Selenga | | Dynamo Barnaul | | 0:0 |
| |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 02.08.1974 | | Lokomotiv Chita | | Selenga | | 1:1 (1:0) |
| Chita |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 25.07.1974 | | Sakhalin | | Selenga | | 0:0 |
| Yuzhno-Sakhalinsk |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 27.06.1974 | | Selenga | | Chkalovets | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 30.05.1974 | | Dynamo Barnaul | | Selenga | | 1:1 (0:0) |
| Barnaul |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 26.05.1974 | | Shakhtyor Prokopievsk | | Selenga | | 1:1 (0:0) |
| Prokopyevsk |
USSR 1974, second league, Zone 5 |
| 18.05.1974 | | Torpedo Tomsk | | Selenga | | 0:0 |
| Tomsk |
USSR 1973, second league, Zone 7 |
| 19.10.1973 | | Luch | | Selenga | | 1:1, pen. 6:5 |
| Vladivostok |
USSR 1973, second league, Zone 7 |
| 12.08.1973 | | Selenga | | Start | | 0:0, pen. 4:3 |
| Ulan-Ude |
USSR 1973, second league, Zone 7 |
| 22.07.1973 | | Selenga | | Luch | | 0:0, pen. 6:5 |
| Ulan-Ude |
USSR 1973, second league, Zone 7 |
| 18.07.1973 | | Selenga | | Sakhalin | | 1:1 (0:1), pen. 2:3 |
| Ulan-Ude |
USSR 1973, second league, Zone 7 |
| 11.07.1973 | | Vulkan | | Selenga | | 1:1 (0:0), pen. 4:3 |
| |
USSR 1973, second league, Zone 7 |
| 14.05.1973 | | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Selenga | | 1:1 (1:0), pen. 5:4 |
| Krasnoyarsk |
USSR 1973, second league, Zone 7 |
| 06.05.1973 | | Start | | Selenga | | 1:1 (1:0), pen. 5:4 |
| Angarsk |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 22.10.1972 | | Selenga | | Sibiryak | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 07.10.1972 | | Selenga | | SKA Khabarovsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 26.09.1972 | | Aeroflot | | Selenga | | 1:1 |
| Irkutsk |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 03.09.1972 | | Vulkan | | Selenga | | 1:1 |
| |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 22.07.1972 | | Selenga | | SKA Khabarovsk | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 18.07.1972 | | Selenga | | Sakhalin | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 14.07.1972 | | Selenga | | Luch | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 29.06.1972 | | Selenga | | Sibiryak | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 10.05.1972 | | Selenga | | Vulkan | | 1:1 |
| |
USSR 1972, second league, Zone 7 |
| 06.05.1972 | | Selenga | | SKA Chita | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 15.10.1971 | | Dynamo Tselinograd | | Selenga | | 1:1 |
| |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 11.10.1971 | | Traktor | | Selenga | | 0:0 |
| Pavlodar |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 17.09.1971 | | Aeroflot | | Selenga | | 1:1 (1:1) |
| Irkutsk |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 24.08.1971 | | Selenga | | SKA Chita | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 06.08.1971 | | Selenga | | Luch | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 02.08.1971 | | Selenga | | Vulkan | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 15.07.1971 | | Selenga | | Dynamo Barnaul | | 1:1 (1:1) |
| Ulan-Ude |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 22.06.1971 | | Selenga | | Start | | 1:1 (1:0) |
| Ulan-Ude |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 15.06.1971 | | Vulkan | | Selenga | | 1:1 |
| Petropavlovsk-Kamchatsky |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 07.06.1971 | | Sakhalin | | Selenga | | 0:0 |
| Yuzhno-Sakhalinsk |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 03.06.1971 | | Luch | | Selenga | | 1:1 |
| Vladivostok |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 28.05.1971 | | Selenga | | Spartak Semipalatinsk | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 24.05.1971 | | Selenga | | Vostok | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1971, second league, Zone 6 |
| 28.04.1971 | | Zauralets | | Selenga | | 0:0 |
| Kurgan |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 02.11.1970 | | Dynamo Barnaul | | Selenga | | 0:0 |
| Barnaul |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 12.10.1970 | | Selenga | | Metallurg Chimkent | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 02.10.1970 | | Torpedo Tolyatti | | Selenga | | 0:0 |
| Tolyatti |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 23.09.1970 | | Selenga | | Irtysh | | 1:1 (1:1) |
| Ulan-Ude |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 15.09.1970 | | Selenga | | Lokomotiv Chelyabinsk | | 1:1 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 26.08.1970 | | Selenga | | Kuzbass | | 1:1 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 22.08.1970 | | Selenga | | Luch | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 18.08.1970 | | SKA Chita | | Selenga | | 1:1 |
| Chita |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 04.08.1970 | | Selenga | | Spartak Yoshkar-Ola | | 1:1 (1:1) |
| Ulan-Ude |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 16.07.1970 | | Irtysh | | Selenga | | 1:1 (0:1) |
| Omsk |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 03.07.1970 | | Selenga | | Tomles | | 1:1 (1:1) |
| Ulan-Ude |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 25.06.1970 | | Selenga | | Avtomobilist Krasnoyarsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 13.05.1970 | | Selenga | | Politotdel | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1970, second group A, Zone 3 |
| 28.04.1970 | | Metallurg Chimkent | | Selenga | | 1:1 (0:0) |
| Chimkent |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| 08.10.1967 | | Neftyanik Omsk | | Selenga | | 1:1 |
| Omsk |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| 21.07.1967 | | Angara | | Selenga | | 1:1 |
| |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| 18.07.1967 | | Selenga | | Neftyanik Omsk | | 0:0 |
| |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| 07.05.1967 | | Selenga | | Angara | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1966, class B, RSFSR, zone 6 |
| 29.08.1966 | | Selenga | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| 20.10.1965 | | Start | | Armeyets | | 1:1 (1:1) |
| |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| 07.09.1965 | | Zabaikalets | | Armeyets | | 0:0 |
| Chita |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| 15.08.1965 | | Armeyets | | Temp | | 1:1 (0:1) |
| Ulan-Ude |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| 21.07.1965 | | Armeyets | | Angara | | 0:0 |
| |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| 13.06.1965 | | Armeyets | | Luch | | 2:2 |
| Ulan-Ude |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| 05.06.1965 | | Armeyets | | SKA | | 1:1 |
| |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 11.10.1964 | | Amur | | Armeyets | | 0:0 |
| Blagoveshchensk |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 03.10.1964 | | SKA | | Armeyets | | 1:1 |
| Khabarovsk |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 06.08.1964 | | Armeyets | | Shakhtyor Prokopievsk | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 01.08.1964 | | Start | | Armeyets | | 1:1 |
| Angarsk |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 24.07.1964 | | Armeyets | | Torpedo Tomsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 07.07.1964 | | Armeyets | | Luch | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 25.06.1964 | | Tsementnik | | Armeyets | | 0:0 |
| SemIpalatinsk |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 17.06.1964 | | Armeyets | | Temp | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 13.06.1964 | | Armeyets | | Irtysh | | 1:1 |
| Ulan-Ude |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 07.06.1964 | | Armeyets | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 02.06.1964 | | Torpedo Tomsk | | Armeyets | | 0:0 |
| Tomsk |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 29.05.1964 | | Khimik Kemerovo | | Armeyets | | 0:0 |
| Kemerovo |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 25.05.1964 | | Shakhtyor Prokopievsk | | Armeyets | | 0:0 |
| Prokopyevsk |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 21.05.1964 | | Sibselmash | | Armeyets | | 0:0 |
| Novosibirsk |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 14.05.1964 | | Armeyets | | Zabaikalets | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1964, class B, RSFSR, zone 6 |
| 02.05.1964 | | Armeyets | | Start | | 0:0 |
| Ulan-Ude |
USSR 1963, class B, RSFSR, zone 5 |
| 19.07.1963 | | Baikal | | Amur | | 1:1 (0:1) |
| Ulan-Ude |
USSR 1963, class B, RSFSR, zone 5 |
| 14.07.1963 | | Baikal | | Luch | | 1:1 (1:1) |
| Ulan-Ude |
USSR 1963, class B, RSFSR, zone 5 |
| 30.06.1963 | | Baikal | | Khimik Kemerovo | | 0:0 |
| |
USSR 1987, second league, Zone 4 |
| | | Zvezda Irkutsk | | Selenga | | 0:0 |
| |
USSR 1984, second league, Zone 4 |
| | | Angara | | Selenga | | 2:2 |
| |
USSR 1983, second league, Zone 4 |
| | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Luch | | 0:0 |
| |
USSR 1975, second league, Zone 5 |
| | | Lokomotiv Chita | | Selenga | | 0:0 |
| |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Selenga | | Shakhtyor Kiselyovsk | | 1:1 |
| |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Selenga | | Okean | | 1:1 |
| |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Selenga | | Start | | 0:0 |
| |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Metallurg Novokuznetsk | | Selenga | | 1:1 |
| |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Torpedo Rubtsovsk | | Selenga | | 1:1 |
| |
USSR 1967, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Progress Biysk | | Selenga | | 0:0 |
| |
USSR 1966, class B, RSFSR, semifinal Ordzhonikidze |
| | | Spartak Ordzhonikidze | | Selenga | | 1:1 |
| Ordzhonikidze |
USSR 1966, class B, RSFSR, semifinal Ordzhonikidze |
| | | Selenga | | Strela | | 2:2 |
| Ordzhonikidze |
USSR 1966, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Selenga | | 1:1 |
| |
USSR 1966, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Selenga | | Start | | 0:0 |
| |
USSR 1966, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Selenga | | Metallurg Novokuznetsk | | 0:0 |
| |
USSR 1966, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Selenga | | Tsementnik | | 1:1 |
| |
USSR 1966, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Okean | | Selenga | | 3:3 |
| |
USSR 1966, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | Selenga | | 2:2 |
| |
USSR 1966, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Zabaikalets | | Selenga | | 1:1 |
| |
USSR 1966, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Torpedo Rubtsovsk | | Selenga | | 1:1 |
| |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Armeyets | | Khimik Kemerovo | | 2:2 |
| |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Armeyets | | Irtysh Pavlodar | | 0:0 |
| |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Khimik Kemerovo | | Armeyets | | 0:0 |
| |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Shakhtyor Prokopievsk | | Armeyets | | 2:2 |
| |
USSR 1965, class B, RSFSR, zone 6 |
| | | Metallurg Novokuznetsk | | Armeyets | | 2:2 |
| |
USSR 1963, class B, RSFSR, zone 5 |
| | | Khimik Kemerovo | | Baikal | | 1:1 (1:0) |
| Kemerovo |
USSR 1963, class B, RSFSR, zone 5 |
| | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Baikal | | 0:0 |
| |
USSR 1963, class B, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Tomich | | 2:2 |
| |
USSR 1963, class B, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Start | | 0:0 |
| |
USSR 1963, class B, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Sibselmash | | 2:2 |
| |