10.10.1971 < | Football matches for 11.10.1971 | > 12.10.1971 |
Day 37 | |||||||||
Iskra | | Salyut | 1:1 | ||||||
Smolensk | |||||||||
Lokomotiv Kaluga | | Trudovye Rezervy | 2:0 | ||||||
Spartak Petrozavodsk | | Dvina | 0:0 | ||||||
Mashinostroitel Pskov | | Gomselmash | 2:1 | ||||||
Atlantas | | Zveinieks | 1:0 (1:0) | ||||||
Sever | | Spartak Mogilyov | 1:1 | ||||||
Murmansk | |||||||||
Elektron | | Spartak Brest | 0:1 (0:1) | ||||||
Novgorod | |||||||||
Spartak Oryol | | Metallurg Tula | 0:1 (0:1) | ||||||
Oryol | |||||||||
Dynamo Bryansk | | Volga Kalinin | 1:2 | ||||||
Bryansk |
Day 37 | |||||||||
Dynamo Makhachkala | | Terek | 2:1 | ||||||
Lori | | Shirak | 0:1 (0:1) | ||||||
Kirovakan | |||||||||
Torpedo Taganrog | | Mashuk | 1:1 | ||||||
Torpedo Tolyatti | | Khimik Dzerzhinsk | 2:0 (1:0) | ||||||
Tolyatti | |||||||||
17:00 | Kord | | Spartak Yoshkar-Ola | 1:0 | |||||
Balakovo | |||||||||
18:30 | Druzhba | | Uralan | 3:0 | |||||
Maykop | |||||||||
18:30 | Kuban | | Stal | 1:0 (0:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
18:30 | Volga Ulyanovsk | | Volga Gorkiy | 0:1 (0:0) | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
19:00 | Sokol | | Energiya | 0:0 | |||||
Saratov |
Day 37 | |||||||||
Dynamo Batumi | | Dynamo Sukhumi | 4:2 | ||||||
Trud | | Meshakhte | 4:0 | ||||||
Spartak Ryazan | | Spartak Tambov | 1:1 (1:0) | ||||||
Motor | | Metallurg Rustavi | 1:1 | ||||||
Vladimir | |||||||||
Saturn | | Kolkhida | 0:0 | ||||||
Rybinsk | |||||||||
Mashinostroitel Podolsk | | Metallurg Lipetsk | 2:1 | ||||||
Dynamo Vologda | | Khimmashevets | 3:1 (2:1) | ||||||
Vologda | |||||||||
18:30 | Spartak Kostroma | | Mertskhali | 1:0 (1:0) | |||||
Kostroma | |||||||||
19:00 | Dynamo Kirov | | Spartak Saransk | 2:0 | |||||
Kirov |
Day 37 | |||||||||
Yangier | | Lokomotiv Orenburg | 4:1 (1:0) | ||||||
Yangiyer Celinnik stadium | |||||||||
Dynamo Ganja | | Avtomobilist Kzyl-Orda | 2:0 | ||||||
Avtomobilist Termez | | Alatau | 4:0 | ||||||
Neftyanik Fergana | | Stroitel Ufa | 1:0 | ||||||
Fergana | |||||||||
Zarafshan | | Metallurg Magnitogorsk | 1:1 | ||||||
Uralets | | Neftyanik Tumen | 0:0 | ||||||
Alay | | Lokomotiv Chelyabinsk | 0:0 | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Zvezda Perm | 34 | 23 | 8 | 3 | 61-24 | 54 | ||
2. | Alatau | 34 | 19 | 8 | 7 | 43-32 | 46 | ||
3. | Yangier | 34 | 19 | 5 | 10 | 39-24 | 43 | ||
4. | Zenit | 34 | 15 | 11 | 8 | 43-31 | 41 | ||
5. | Dynamo Ganja | 34 | 16 | 7 | 11 | 36-21 | 39 | ||
6. | Avtomobilist Kzyl-Orda | 34 | 12 | 12 | 10 | 33-33 | 36 | ||
7. | Avtomobilist Termez | 34 | 14 | 7 | 13 | 40-39 | 35 | ||
8. | Metallurg Magnitogorsk | 34 | 13 | 9 | 12 | 35-35 | 35 | ||
9. | Neftyanik Fergana | 34 | 12 | 9 | 13 | 30-36 | 33 | ||
10. | Lokomotiv Chelyabinsk | 34 | 10 | 12 | 12 | 40-35 | 32 |
Day 37 | |||||||||
Spartak Semipalatinsk | | SKA Chita | 2:1 | ||||||
Dynamo Tselinograd | | Start | 0:1 | ||||||
Tselinograd | |||||||||
Vostok | | Amur | 1:0 | ||||||
Dzerzhinets | | Dynamo Barnaul | 0:1 (0:0) | ||||||
Novosibirsk | |||||||||
Vulkan | | Sakhalin | 1:1 (1:1) | ||||||
Petropavlovsk-Kamchatsky | |||||||||
15:45 | Zauralets | | Aeroflot | 1:1 (1:0) | |||||
Kurgan | |||||||||
18:00 | Irtysh | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 0:1 (0:1) | |||||
Omsk | |||||||||
19:00 | Tomles | | Metallurg Novokuznetsk | 0:0 | |||||
Tomsk | |||||||||
19:00 | Luch | | SKA Khabarovsk | 1:2 | |||||
Vladivostok | |||||||||
19:00 | Traktor | | Selenga | 0:0 | |||||
Pavlodar |
Chelsea | | Nottingham Forest | 2:1* | ||||||
London | |||||||||
Preston North End | | Watford | 2:1* | ||||||
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
20:00 | |
21:00 | |
19:00 | |
18:30 | |
20:30 | |
20:00 | |
20:00 | |
20:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
20:45 | |
18:00 | |
20:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
19:45 | |
Local time | |
0:0 | |
3:1 | |
2:1 | |
2:3 | |
2:1 | |
1:2 | |
0:2 | |
0:1 | |
0:4 | |
1:2 | |
2:1 | |
3:2 aet | |
3:0 | |
2:1 | |
1:2 | |
2:3 | |
3:2 | |
0:2 | |
3:0 | |
1:2 | |
1:1 | |
1:1 | |
0:0 | |
1:0 | |
2:1 | |
0:2 | |
0:0 | |
1:2 | |
2:2 | |
1:0 | |
2:3 | |
1:1 | |
1:0 | |
1:1 | |
0:1 | |
1:2 | |
0:0 | |
0:0 | |
0:1 | |
0:1 | |
2:0 | |
2:0 | |
4:2 | |
2:3 | |
3:1 | |
2:2 | |
18:00* | |
1:2 | |
0:3 | |
4:0 | |
1:4 | |
1:0 | |
2:2 | |
2:0 | |
1:1 | |
0:1 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |