03.07.1965 < | Football matches for 4.07.1965 | > 05.07.1965 |
Krylya Sovetov (Kuybyshev) | | Dynamo (Leningrad) | 3:1 (1:0) | ||||||
Kuybyshev |
Spartak Ryazan | | Zenit | 1:0 (1:0) | ||||||
Ryazan | |||||||||
Khimik Dzerzhinsk | | Spartak Yoshkar-Ola | 3:1 (2:0) | ||||||
Dzerzhinsk | |||||||||
Znamya | | Dynamo Kirov | 1:0 (1:0) | ||||||
Noginsk | |||||||||
Znamya Truda | | Khimik Berezniki | 3:1 (1:0) | ||||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
Torpedo Pavlovo | | Rubin | 0:0 | ||||||
Pavlovo | |||||||||
Traktor | | Zvezda Perm | 2:1 (1:1) | ||||||
Vladimir | |||||||||
Kovrovets | | Progress Zelenodolsk | 2:0 (1:0) | ||||||
Kovrov | |||||||||
Energiya Cheboksary | | Neftyanik Bugulma | 0:1 (0:0) | ||||||
Cheboksary |
Sokol | | Trudovye Rezervy Kursk | 2:0 | ||||||
Volgar | | Progress Kamensk | 2:0 | ||||||
Energiya Volzhskiy | | Spartak Oryol | 1:2 (1:0) | ||||||
Volzhsky | |||||||||
Spartak Tambov | | Torpedo Taganrog | 1:1 (0:0) | ||||||
Tambov | |||||||||
Spartak Saransk | | Torpedo Armavir | 1:2 (1:0) | ||||||
Saransk | |||||||||
Trud Penza | | Energiya Novocherkassk | 2:1 | ||||||
Penza | |||||||||
16:00 | Torpedo Lipetsk | | Shakhtyor Shakhty | 1:1 | |||||
Lipetsk | |||||||||
17:00 | Volga | | Metallurg Kuybyshev | 0:1 (0:0) | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
17:00 | Neftyanik Syzran | | Trud Tolyatti | 3:1 (1:0) | |||||
Syzran | |||||||||
17:30 | Sevan | | Spartak Belgorod | 1:1 (0:0) | |||||
Hoktemberyan |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Sokol | 38 | 24 | 12 | 2 | 63-25 | 60 | ||
2. | Torpedo Armavir | 38 | 17 | 13 | 8 | 47-39 | 47 | ||
3. | Volgar | 38 | 18 | 8 | 12 | 70-50 | 44 | ||
4. | Torpedo Lipetsk | 38 | 14 | 16 | 8 | 34-28 | 44 | ||
5. | Trudovye Rezervy Kursk | 38 | 15 | 13 | 10 | 48-36 | 43 | ||
6. | Volga | 38 | 16 | 11 | 11 | 45-40 | 43 | ||
7. | Spartak Belgorod | 38 | 14 | 14 | 10 | 41-34 | 42 | ||
8. | Spartak Oryol | 38 | 15 | 10 | 13 | 42-34 | 40 | ||
9. | Torpedo Taganrog | 38 | 13 | 13 | 12 | 45-30 | 39 | ||
10. | Metallurg Kuybyshev | 38 | 15 | 8 | 15 | 42-45 | 38 |
Neftyanik Fergana | | Metallurg Magnitogorsk | 3:1 | ||||||
Fergana | |||||||||
Pamir | | Lokomotiv Orenburg | 2:0 | ||||||
Dynamo Tselinograd | | Zarafshan | 0:0 | ||||||
Tselinograd | |||||||||
Spartak Andizhan | | Khimik Salavat | 3:0 | ||||||
Shakhtyor Osh | | Stroitel | 1:0 | ||||||
18:00 | Trud Kurgan | | Irtysh Omsk | 0:0 | |||||
Kurgan |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Irtysh Omsk | 38 | 24 | 7 | 7 | 67-27 | 55 | ||
2. | Neftyanik Fergana | 38 | 22 | 9 | 7 | 56-25 | 53 | ||
3. | Stroitel | 38 | 21 | 9 | 8 | 65-30 | 51 | ||
4. | Metallurg Magnitogorsk | 38 | 19 | 11 | 8 | 57-31 | 49 | ||
5. | Pamir | 38 | 18 | 10 | 10 | 59-34 | 46 | ||
6. | Metallist | 38 | 15 | 15 | 8 | 55-35 | 45 | ||
7. | Khimik Chirchik | 38 | 19 | 7 | 12 | 59-42 | 45 | ||
8. | Dynamo Tselinograd | 38 | 14 | 13 | 11 | 51-38 | 41 | ||
9. | Lokomotiv Orenburg | 38 | 14 | 13 | 11 | 51-38 | 41 | ||
10. | Zarafshan | 38 | 15 | 10 | 13 | 56-62 | 40 |
Day 28 | |||||||||
Botev Vratsa | | Sliven | 0:0 | ||||||
Dunav | | Spartak Sofia | 1:1 | ||||||
Marek | | Beroe | 3:1 | ||||||
Slavia | | Levski | 2:2 | ||||||
Spartak Plovdiv | | Cherno More | 1:2 | ||||||
Day 15 | |||||||||
Independiente | | Banfield | 2:1 | ||||||
Vélez Sársfield | | Rosario Central | 1:1 | ||||||
Atlanta | | Estudiantes | 2:1 | ||||||
San Lorenzo de Almagro | | Platense | 2:0 | ||||||
River Plate | | Boca Juniors | 1:2 | ||||||
Chacarita Juniors | | Huracán | 1:3 | ||||||
Gimnasia y Esgrima | | Argentinos Juniors | 2:1 | ||||||
Newell's Old Boys | | Ferro Carril Oeste | 0:0 | ||||||
Lanús | | Racing Club | 1:0 | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Boca Juniors | 34 | 19 | 12 | 3 | 55-30 | 50 | ||
2. | River Plate | 34 | 22 | 5 | 7 | 55-24 | 49 | ||
3. | Vélez Sársfield | 34 | 14 | 12 | 8 | 48-32 | 40 | ||
4. | Ferro Carril Oeste | 34 | 11 | 15 | 8 | 41-33 | 37 | ||
5. | Estudiantes | 34 | 13 | 10 | 11 | 41-39 | 36 | ||
6. | Racing Club | 34 | 10 | 16 | 8 | 39-35 | 36 | ||
7. | Platense | 34 | 12 | 11 | 11 | 37-30 | 35 | ||
8. | San Lorenzo de Almagro | 34 | 12 | 10 | 12 | 41-35 | 34 | ||
9. | Banfield | 34 | 11 | 12 | 11 | 34-32 | 34 | ||
10. | Rosario Central | 34 | 9 | 14 | 11 | 37-39 | 32 |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
15:00 | |
21:00 | |
22:00 | |
15:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
* | |
* | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
* | |
14:00 | |
16:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
19:30 | |
16:30 | |
18:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
14:50 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
20:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |