CAF Confederation Cup 2019/20 |
25.10.2020 20:00 | Pyramids | | Renaissance | 0:1 (0:1) | |||
Rabat |
20.10.2020 21:00 | Pyramids | | Horoya | 2:0 (0:0) * | |||
Morocco, Rabat | |||||||
19.10.2020 21:00 | Renaissance | | Hassania | 2:1 (1:1) * | |||
Casablanca |
08.03.2020 20:00 | Renaissance | | Al-Masry | 1:0 (1:0) | |||
Berkane | |||||||
08.03.2020 17:00 | Hassania | | Al-Nasr Benghazi | 2:0 (0:0) | |||
Agadir | |||||||
08.03.2020 16:00 | Horoya | | Enyimba | 2:0 (1:0) | |||
Conakry | |||||||
08.03.2020 15:00 | Pyramids | | Zanaco FC | 0:1 (0:1) | |||
Cairo |
01.03.2020 21:00 | Al-Masry | | Renaissance | 2:2 (0:1) | |||
Suez | |||||||
01.03.2020 18:00 | Al-Nasr Benghazi | | Hassania | 0:5 (0:2) | |||
Egypt, Cairo | |||||||
01.03.2020 15:00 | Zanaco FC | | Pyramids | 0:3 (0:2) | |||
Lusaka | |||||||
01.03.2020 14:00 | Enyimba | | Horoya | 1:1 (1:0) | |||
Aba |
02.02.2020 20:00 | Enugu Rangers | | Al-Masry | 1:1 (1:1) | |||
Enugu | |||||||
02.02.2020 16:00 | FC Nouadhibou | | Pyramids | 0:1 (0:0) | |||
Nouakchott |
26.01.2020 21:00 | Al-Masry | | FC Nouadhibou | 1:0 (0:0) | |||
Alexandria | |||||||
26.01.2020 18:00 | Pyramids | | Enugu Rangers | 0:1 (0:0) | |||
Cairo |
12.01.2020 18:00 | Pyramids | | Al-Masry | 2:0 (1:0) | |||
Cairo | |||||||
12.01.2020 17:00 | Enugu Rangers | | FC Nouadhibou | 1:1 (0:1) | |||
Enugu |
29.12.2019 19:00 | FC Nouadhibou | | Enugu Rangers | 0:0 | |||
Nouakchott | |||||||
29.12.2019 18:00 | Al-Masry | | Pyramids | 1:2 (0:0) | |||
Alexandria |
08.12.2019 21:00 | Pyramids | | FC Nouadhibou | 6:0 (2:0) | |||
Cairo | |||||||
08.12.2019 18:00 | Al-Masry | | Enugu Rangers | 4:2 (2:0) | |||
Alexandria |
01.12.2019 19:00 | FC Nouadhibou | | Al-Masry | 2:3 (0:1) | |||
Nouakchott | |||||||
01.12.2019 14:00 | Enugu Rangers | | Pyramids | 1:3 (1:0) | |||
Enugu |
02.02.2020 18:00 | Al-Nasr Benghazi | | Horoya AC | 0:2 (0:1) | |||
Egypt, Cairo | |||||||
02.02.2020 18:00 | Bidvest Wits | | Djoliba AC | 0:2 (0:1) | |||
Johannesburg |
26.01.2020 19:00 | Djoliba AC | | Al-Nasr Benghazi | 0:1 (0:0) | |||
Bamako | |||||||
26.01.2020 16:00 | Horoya AC | | Bidvest Wits | 2:1 (1:1) | |||
Conakry |
12.01.2020 19:00 | Djoliba AC | | Horoya AC | 0:0 | |||
Bamako | |||||||
12.01.2020 18:00 | Al-Nasr Benghazi | | Bidvest Wits | 2:1 (0:0) | |||
Egypt, Cairo |
29.12.2019 18:00 | Bidvest Wits | | Al-Nasr Benghazi | 0:0 | |||
Johannesburg | |||||||
29.12.2019 16:00 | Horoya AC | | Djoliba AC | 1:0 (1:0) | |||
Conakry |
08.12.2019 16:00 | Djoliba AC | | Bidvest Wits | 1:0 (1:0) | |||
Bamako | |||||||
08.12.2019 16:00 | Horoya AC | | Al-Nasr Benghazi | 3:0 (1:0) | |||
Conakry |
01.12.2019 18:00 | Bidvest Wits | | Horoya AC | 0:0 | |||
Johannesburg | |||||||
01.12.2019 15:00 | Al-Nasr Benghazi | | Djoliba AC | 1:1 (0:0) | |||
Egypt, Cairo |
02.02.2020 20:00 | DC Motema Pembe | | ESAE FC | 1:0 (1:0) | |||
Kinshasa | |||||||
02.02.2020 20:00 | Renaissance | | Zanaco FC | 1:1 (1:1) | |||
Berkane |
26.01.2020 15:00 | Zanaco FC | | DC Motema Pembe | 2:1 (0:1) | |||
Lusaka | |||||||
26.01.2020 14:00 | ESAE FC | | Renaissance | 1:5 (1:3) | |||
Porto-Novo |
12.01.2020 15:00 | Zanaco FC | | ESAE FC | 3:0 (0:0) | |||
Lusaka | |||||||
12.01.2020 14:00 | DC Motema Pembe | | Renaissance | 1:0 (0:0) | |||
Kinshasa |
29.12.2019 20:00 | Renaissance | | DC Motema Pembe | 3:0 (2:0) | |||
Berkane | |||||||
29.12.2019 14:00 | ESAE FC | | Zanaco FC | 0:0 | |||
Porto-Novo |
08.12.2019 15:00 | Zanaco FC | | Renaissance | 1:1 (1:1) | |||
Lusaka | |||||||
08.12.2019 14:00 | ESAE FC | | DC Motema Pembe | 0:2 (0:1) | |||
Porto-Novo |
01.12.2019 17:00 | Renaissance | | ESAE FC | 3:0 (2:0) | |||
Berkane | |||||||
01.12.2019 14:00 | DC Motema Pembe | | Zanaco FC | 1:1 (0:1) | |||
Kinshasa |
02.02.2020 17:00 | Hassania | | Paradou | 0:3 (0:1) | |||
Agadir | |||||||
02.02.2020 16:00 | San Pédro | | Enyimba International | 2:5 (2:3) | |||
San-Pédro |
26.01.2020 20:00 | Paradou | | San Pédro | 0:0 | |||
Blida | |||||||
26.01.2020 17:00 | Enyimba International | | Hassania | 1:1 (1:1) | |||
Aba |
12.01.2020 20:00 | Hassania | | San Pédro | 3:0 (0:0) | |||
Agadir | |||||||
12.01.2020 14:00 | Enyimba International | | Paradou | 4:1 (3:0) | |||
Aba |
29.12.2019 20:00 | Paradou | | Enyimba International | 1:0 (0:0) | |||
Blida | |||||||
29.12.2019 13:00 | San Pédro | | Hassania | 1:1 (0:1) | |||
Abidjan |
08.12.2019 20:00 | Paradou | | Hassania | 0:2 (0:1) | |||
Blida | |||||||
08.12.2019 14:00 | Enyimba International | | San Pédro | 1:0 (0:0) | |||
Aba |
01.12.2019 20:00 | Hassania | | Enyimba International | 2:0 (2:0) | |||
Agadir | |||||||
01.12.2019 16:00 | San Pédro | | Paradou | 0:0 | |||
San-Pédro |
05.11.2019 16:00 | ESAE FC | | Génération Foot | 0:1 (0:1), pen. 4:3 | |||
Cotonou | |||||||
03.11.2019 20:45 | Paradou | | KCCA | 4:1 (2:1) | |||
Alger | |||||||
03.11.2019 20:00 | Pyramids | | Young Africans | 3:0 (1:0) | |||
Cairo | |||||||
03.11.2019 19:00 | Hassania | | Green Eagles | 2:1 (0:0) | |||
Agadir | |||||||
03.11.2019 19:00 | Renaissance | | Fosa Juniors | 5:0 (4:0) | |||
Berkane | |||||||
03.11.2019 18:00 | Bidvest Wits | | Songo | 6:0 (2:0) | |||
Johannesburg | |||||||
03.11.2019 16:00 | San Pédro | | Asante Kotoko | 2:0 (1:0) | |||
Abidjan | |||||||
03.11.2019 16:00 | Djoliba AC | | Elect Sport | 4:0 (1:0) | |||
Bamako | |||||||
03.11.2019 16:00 | Enugu Rangers | | ASC Kara | 1:0 (1:0) | |||
Enugu | |||||||
03.11.2019 16:00 | Proline | | Al-Nasr Benghazi | 0:2 (0:1) | |||
Kampala | |||||||
03.11.2019 15:30 | DC Motema Pembe | | Gor Mahia | 2:1 (1:1) | |||
Kinshasa | |||||||
03.11.2019 15:00 | Bandari | | Horoya | 0:1 (0:0) | |||
Nairobi | |||||||
03.11.2019 15:00 | TS Galaxy | | Enyimba | 1:2 (0:0) | |||
Nelspruit | |||||||
03.11.2019 15:00 | Zanaco FC | | Cano Sport | 5:1 (2:0) | |||
Lusaka | |||||||
03.11.2019 15:00 | Al-Masry | | Côte d'Or | 2:0 (1:0) | |||
Alexandria | |||||||
03.11.2019 15:00 | Triangle United | | FC Nouadhibou | 3:2 (0:1) | |||
Bulawayo |
30.10.2019 18:00 | Génération Foot | | ESAE FC | 0:1 (0:0) | |||
Thiès | |||||||
27.10.2019 19:00 | Al-Nasr Benghazi | | Proline | 2:2 (1:1) | |||
Egypt, Alexandria | |||||||
27.10.2019 17:00 | Cano Sport | | Zanaco FC | 1:3 (0:1) | |||
Malabo | |||||||
27.10.2019 17:00 | FC Nouadhibou | | Triangle United | 2:0 (0:0) | |||
Nouakchott | |||||||
27.10.2019 16:00 | Horoya | | Bandari | 4:2 (2:2) | |||
Conakry | |||||||
27.10.2019 16:00 | Young Africans | | Pyramids | 1:2 (0:1) | |||
Mwanza | |||||||
27.10.2019 16:00 | Enyimba | | TS Galaxy | 2:0 (1:0) | |||
Aba | |||||||
27.10.2019 16:00 | KCCA | | Paradou | 0:0 | |||
Nairobi | |||||||
27.10.2019 16:00 | Gor Mahia | | DC Motema Pembe | 1:1 (0:0) | |||
Nairobi | |||||||
27.10.2019 16:00 | Côte d'Or | | Al-Masry | 0:4 (0:2) | |||
Victoria | |||||||
27.10.2019 16:00 | ASC Kara | | Enugu Rangers | 2:1 (1:1) | |||
Lomé | |||||||
27.10.2019 15:30 | Elect Sport | | Djoliba AC | 0:1 (0:0) | |||
N'Djamena | |||||||
27.10.2019 15:00 | Asante Kotoko | | San Pédro | 1:0 (0:0) | |||
Kumasi | |||||||
27.10.2019 15:00 | Songo | | Bidvest Wits | 1:2 (1:1) | |||
Beira | |||||||
27.10.2019 15:00 | Green Eagles | | Hassania | 1:1 (1:0) | |||
Lusaka | |||||||
27.10.2019 14:30 | Fosa Juniors | | Renaissance | 2:0 (1:0) | |||
Antananarivo CNaPS Stadium |
29.09.2019 18:00 | CS Sfaxien | | Paradou | 0:0 | |||
Sfax | |||||||
29.09.2019 17:45 | CR Belouizdad | | Pyramids | 0:1 (0:0) | |||
Alger | |||||||
29.09.2019 16:00 | Djoliba AC | | Maranatha | 1:1 (0:0) | |||
Bamako | |||||||
29.09.2019 16:00 | Enugu Rangers | | Pélican | 3:1 (1:1) | |||
Enugu | |||||||
29.09.2019 16:00 | San Pédro | | Santoba | 3:0 (1:0) | |||
Abidjan | |||||||
29.09.2019 15:30 | Ben Guerdane | | Bandari | 2:1 (2:0) | |||
Ben Guerdane | |||||||
29.09.2019 15:00 | Al-Masry | | Malindi | 3:1 (1:1) | |||
Alexandria | |||||||
28.09.2019 21:00 | Renaissance | | Ashanti Gold | 2:0 (2:0) | |||
Berkane | |||||||
28.09.2019 20:00 | Hassania | | Al Ittihad | 0:0 | |||
Agadir | |||||||
28.09.2019 16:00 | Proline | | Kigali | 2:1 (2:0) | |||
Kampala | |||||||
28.09.2019 16:00 | Salitas | | ESAE FC | 0:0, pen. 2:3 | |||
Ouagadougou | |||||||
28.09.2019 15:00 | Triangle United | | Azam | 1:0 (0:0) | |||
Bulawayo | |||||||
28.09.2019 15:00 | Zanaco FC | | Bolton City | 3:0 (1:0) | |||
Lusaka | |||||||
28.09.2019 14:30 | CNaPS Sport | | TS Galaxy | 1:3 (0:1) | |||
Antananarivo CNaPS Stadium | |||||||
27.09.2019 19:00 | Bidvest Wits | | Young Buffaloes | 3:0 (2:0) | |||
Johannesburg | |||||||
27.09.2019 15:30 | DC Motema Pembe | | Al Khartoum | 1:2 (1:1), pen. 3:1 | |||
Kinshasa |
15.09.2019 20:45 | Paradou | | CS Sfaxien | 3:1 (1:1) | |||
Alger | |||||||
15.09.2019 16:15 | Malindi | | Al-Masry | 1:4 (1:3) | |||
Zanzibar | |||||||
15.09.2019 16:00 | Azam | | Triangle United | 0:1 (0:1) | |||
Dar es Salaam | |||||||
15.09.2019 16:00 | ESAE FC | | Salitas | 0:0 | |||
Cotonou | |||||||
15.09.2019 16:00 | Santoba | | San Pédro | 0:0 | |||
Conakry | |||||||
15.09.2019 15:00 | Bolton City | | Zanaco FC | 1:2 (0:2) | |||
Curepipe | |||||||
15.09.2019 15:00 | TS Galaxy | | CNaPS Sport | 1:0 (1:0) | |||
Nelspruit | |||||||
14.09.2019 20:00 | Pyramids | | CR Belouizdad | 1:1 (0:0) | |||
Cairo | |||||||
14.09.2019 17:00 | Al Ittihad | | Hassania | 1:1 (0:1) | |||
Tunisia, Sfax | |||||||
14.09.2019 16:00 | Maranatha | | Djoliba AC | 1:2 (1:1) | |||
Lomé | |||||||
14.09.2019 15:30 | Pélican | | Enugu Rangers | 2:1 (2:1) | |||
Libreville | |||||||
14.09.2019 15:30 | Young Buffaloes | | Bidvest Wits | 1:0 (1:0) | |||
Manzini | |||||||
14.09.2019 15:00 | Ashanti Gold | | Renaissance | 3:2 (2:0) | |||
Obuasi | |||||||
14.09.2019 15:00 | Bandari | | Ben Guerdane | 2:0 (0:0) | |||
Nairobi | |||||||
14.09.2019 15:00 | Kigali | | Proline | 1:1 (0:0) | |||
Kigali | |||||||
13.09.2019 19:00 | Al Khartoum | | DC Motema Pembe | 1:2 (0:0) | |||
Omdurman |
Local time
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |