USSR Cup 1969 |
17.08.1969 | Karpaty (Lvov) | | SKA (Rostov-on-Don) | 2:1 (0:1) | |||
Moscow |
29.07.1969 | SKA (Rostov-on-Don) | | CSKA (Moscow) | 1:0 (1:0) | |||
Rostov-on-Don | |||||||
19.07.1969 | Karpaty (Lvov) | | Sudostroitel (Nikolaev) | 2:0 (2:0) | |||
Lvov |
17.07.1969 | CSKA (Moscow) | | Dynamo (Kiev) | 1:0 aet | |||
Moscow | |||||||
17.07.1969 | SKA (Rostov-on-Don) | | Dynamo (Moscow) | 1:0 (0:0) | |||
Rostov-on-Don | |||||||
15.07.1969 | Torpedo (Moscow) | | Sudostroitel (Nikolaev) | 1:2 (0:2) | |||
Moscow | |||||||
14.07.1969 | Trud (Voronezh) | | Karpaty (Lvov) | 0:1 (0:1) | |||
Voronezh |
30.06.1969 | CSKA (Moscow) | | Avtomobilist (Zhitomir) | 1:0 (0:0) * | |||
Moscow |
29.06.1969 | CSKA (Moscow) | | Avtomobilist (Zhitomir) | 0:0 aet | |||
Moscow | |||||||
29.06.1969 | Sokol (Saratov) | | Trud (Voronezh) | 1:2 (1:2) | |||
Saratov | |||||||
28.06.1969 | Karpaty (Lvov) | | Chernomorets (Odessa) | 2:0 (0:0) | |||
Lviv | |||||||
28.06.1969 | Rubin (Kazan) | | Sudostroitel (Nikolaev) | 0:2 aet | |||
Kazan | |||||||
28.06.1969 | Zenit (Leningrad) | | Torpedo (Moscow) | 0:1 (0:0) | |||
Leningrad | |||||||
27.06.1969 | Dynamo (Moscow) | | Luch (Vladivostok) | 2:1 (2:0) | |||
Moscow | |||||||
27.06.1969 | Dynamo (Kiev) | | Shakhtyor (Karaganda) | 5:1 (1:1) | |||
Kiev | |||||||
12.06.1969 | SKA (Rostov-on-Don) | | Torpedo (Taganrog) | 3:0 (1:0) | |||
Rostov-on-Don |
23.05.1969 | Trud (Voronezh) | | Spartak (Moscow) | 1:0 (0:0) * | |||
Voronezh |
18.05.1969 | Spartak (Yoshkar-Ola) | | Sokol (Saratov) | 2:3 aet (1:1, 2:2) * | |||
Yoshkar-Ola | |||||||
25.04.1969 | Zhalgiris (Vilnius) | | Daugava (Riga) | 2:0 (1:0) * | |||
Vilnius Zhalgiris Central Stadium | |||||||
20.04.1969 | Alga (Frunze) | | Spartak (Brest) | 0:1 (0:1) * | |||
Frunze |
17.05.1969 | Karpaty (Lvov) | | SKA (Odessa) | 1:0 (0:0) | |||
Lviv | |||||||
17.05.1969 | Spartak (Yoshkar-Ola) | | Sokol (Saratov) | 0:0 aet | |||
Yoshkar-Ola | |||||||
16.05.1969 | Rubin (Kazan) | | Irtysh (Omsk) | 3:0 (2:0) | |||
Kazan | |||||||
06.05.1969 | Lokomotiv (Kaluga) | | Torpedo (Taganrog) | 1:2 (0:1) | |||
Kaluga | |||||||
05.05.1969 | Shinnik (Yaroslavl) | | Spartak (Belgorod) | 1:0 (0:0) | |||
Yaroslavl | |||||||
05.05.1969 | Trud (Voronezh) | | Rostselmash (Rostov-on-Don) | 1:0 (1:0) | |||
Voronezh | |||||||
05.05.1969 | Luch (Vladivostok) | | Rassvet (Krasnoyarsk) | +:- | |||
Vladivostok | |||||||
24.04.1969 | Shakhtyor (Karaganda) | | Politotdel (Tashkent region) | 1:0 (0:0) | |||
Karaganda | |||||||
24.04.1969 | Zhalgiris (Vilnius) | | Daugava (Riga) | 0:0 aet | |||
Vilnius | |||||||
20.04.1969 | Avtomobilist (Zhitomir) | | Krivbass (Krivoy Rog) | 2:0 (1:0) | |||
Korostyshiv | |||||||
20.04.1969 | Sudostroitel (Nikolaev) | | Metallurg (Zaporozhye) | 2:1 aet (0:0, 1:1) | |||
Mykolaiv | |||||||
19.04.1969 | Alga (Frunze) | | Spartak (Brest) | 2:2 aet (1:0, 1:1) | |||
Frunze |
05.04.1969 | Azovets (Zhdanov) | | Karpaty (Lvov) | 1:2 (1:1) * | |||
Zhdanov |
25.04.1969 | Stroitel (Ufa) | | Zvezda (Perm) | 0:3 (0:2) * | |||
Ufa | |||||||
14.04.1969 | SKA (Chita) | | Selenga (Ulan-Ude) | 2:1 aet (1:1) * | |||
Goryachy Klyuch | |||||||
25.03.1969 | Polad (Sumgait) | | Vostok (Ust-Kamenogorsk) | 1:1 aet * | |||
Sumqayıt | |||||||
24.03.1969 | Polad (Sumgait) | | Vostok (Ust-Kamenogorsk) | 3:3 aet * | |||
Sumqayıt |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
13:00* | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
+:- | |
* | |
12:15* | |
13:45* | |
14:30* | |
18:00 | |
16:00 | |
19:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
20:15 | |
14:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
20:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
16:15 | |
18:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
17:30 | |
20:15 | |
17:00 | |
21:00 | |
17:00 | |
19:10 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
12:30 | |
18:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
17:15 | |
19:15 | |
19:45 | |
Local time | |
0:0 | |
0:2 | |
0:2 | |
3:1 | |
2:0 | |
2:1 | |
1:2 | |
4:2 | |
2:2 | |
0:2 | |
0:1 | |
0:1 | |
1:0 | |
0:0 | |
0:4 | |
0:8 | |
1:3 | |
1:2* | |
0:1 | |
2:1 | |
4:2 | |
2:3 | |
2:1 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |