USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 13.09.1969 | | Selenga | | Rubin | | 1:0 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 18.07.1969 | | Selenga | | Lokomotiv Chelyabinsk | | 1:0 (1:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 10.07.1969 | | Selenga | | Dynamo Barnaul | | 1:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 06.07.1969 | | Selenga | | Irtysh | | 2:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 17.06.1969 | | Selenga | | Luch | | 1:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 09.06.1969 | | Selenga | | Aeroflot | | 2:0 (1:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 31.05.1969 | | Selenga | | Kuzbass | | 1:0 (1:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 15.05.1969 | | Kalininets | | Selenga | | 0:2 |
| Sverdlovsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 02.05.1969 | | Irtysh | | Selenga | | 0:1 (0:0) |
| Omsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 15.10.1968 | | Selenga | | Rassvet | | 2:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 04.10.1968 | | Selenga | | Luch | | 2:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 23.09.1968 | | Selenga | | Stroitel Ashkhabad | | 1:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 11.09.1968 | | Selenga | | Temp | | 1:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 20.08.1968 | | Selenga | | Vostok | | 2:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 12.08.1968 | | Selenga | | Alga | | 1:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 20.07.1968 | | Selenga | | Irtysh | | 2:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 12.07.1968 | | Selenga | | SKA Novosibirsk | | 3:1 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 06.05.1968 | | Selenga | | Energetik | | 3:1 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 02.05.1968 | | Selenga | | Neftyanik | | 1:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 28.04.1968 | | Selenga | | Pamir | | 3:1 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 12.04.1968 | | Alga | | Selenga | | 1:2 |
| Frunze |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 13.07.1962 | | Baikal | | Temp | | 3:1 (2:0) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 20.05.1962 | | Irtysh | | Baikal | | 0:1 |
| Omsk |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 10.09.1961 | | Zabaikalets | | Baikal | | 2:4 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 14.05.1961 | | Baikal | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 10.07.1960 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Amur | | 2:0 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 18.06.1960 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Luch | | 2:0 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 12.06.1960 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | 1:0 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 15.05.1960 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Sibelektromotor | | 1:0 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 19.08.1959 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | SKVO Chita | | 2:0 |
| Ulan-Ude Lokomotiv Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 16.08.1959 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | | 2:1 |
| Ulan-Ude Lokomotiv Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 12.08.1959 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Luch | | 2:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 16.06.1959 | | SKVO Chita | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 0:1 |
| Chita |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 10.05.1959 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Urozhay Barnaul | | 3:1 |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 18.06.1958 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | | 1:0 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 18.05.1958 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Tomich | | 2:0 (1:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Amur | | 4:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Baikal | | Shakhtyor Prokopyevsk | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Metallurg Novokuznetsk | | Baikal | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Baikal | | Amur | | 3:1 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Baikal | | Tomich | | 3:2 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Baikal | | 0:1 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| | | Lokomotiv Svobodny | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 0:1 |
| |