Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 08.06.2024 | | Veles | | FK Krasnodar-2 | | |
| |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 01.06.2024 | | Metallurg | | Veles | | |
| |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 30.05.2024 | | Veles | | FK Novosibirsk | | |
| |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 26.05.2024 | | Veles | | FK Chelyabinsk | | |
| |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 19.05.2024 | | FK Murom | | Veles | | 0:1 (0:0) |
| Murom |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 15.05.2024 | | Veles | | Rodina-2 | | 2:1 (2:0) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 11.05.2024 | | Veles | | FK Ufa | | 0:0 |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 05.05.2024 | | FK Novosibirsk | | Veles | | 0:0 |
| Novosibirsk |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 28.04.2024 | | Veles | | Chaika | | 1:0 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 24.04.2024 | | Rotor | | Veles | | 2:3 (0:2) |
| Volgograd |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 20.04.2024 | | Veles | | Metallurg | | 0:2 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 14.04.2024 | | FK Chelyabinsk | | Veles | | 0:0 |
| Miass |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 07.04.2024 | | Veles | | FK Murom | | 1:0 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 03.04.2024 | | Rodina-2 | | Veles | | 2:0 (2:0) |
| Khimki |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 30.03.2024 | | FK Ufa | | Veles | | 2:0 (1:0) |
| Ufa |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 18.03.2024 | | Chaika | | Veles | | 1:0 (0:0) |
| Peschanokopskoye |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 10.03.2024 | | Veles | | Rotor | | 1:2 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 03.03.2024 | | FK Krasnodar-2 | | Veles | | 1:0 (0:0) |
| Krasnodar |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 12.11.2023 | | Veles | | Volga | | 0:0 |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 05.11.2023 | | Veles | | FK Murom | | 2:2 (1:0) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 29.10.2023 | | FK Krasnodar-2 | | Veles | | 4:1 (3:0) |
| Krasnodar |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 22.10.2023 | | Veles | | Chaika | | 2:0 (2:0) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 15.10.2023 | | Irtysh | | Veles | | 0:1 (0:0) |
| Omsk |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 08.10.2023 | | Veles | | Spartak Kostroma | | 2:1 (1:1) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 01.10.2023 | | FK Ufa | | Veles | | 2:0 (0:0) |
| Ufa |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 23.09.2023 | | Veles | | Dynamo Bryansk | | 2:1 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 17.09.2023 | | Rotor | | Veles | | 4:2 (2:1) |
| Volgograd |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 09.09.2023 | | FK Murom | | Veles | | 1:0 (0:0) |
| Murom |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 03.09.2023 | | Veles | | FK Krasnodar-2 | | 3:0 (1:0) |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 27.08.2023 | | Chaika | | Veles | | 5:0 (2:0) |
| Peschanokopskoye |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 19.08.2023 | | Veles | | Irtysh | | 0:0 |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 13.08.2023 | | Spartak Kostroma | | Veles | | 0:0 |
| Karavayevo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 06.08.2023 | | Veles | | FK Ufa | | 0:0 |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 30.07.2023 | | Dynamo Bryansk | | Veles | | 0:1 (0:1) |
| Bryansk |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 23.07.2023 | | Veles | | Rotor | | 0:0 |
| Domodedovo |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 16.07.2023 | | Volga | | Veles | | 1:0 (1:0) |
| Ulyanovsk |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 02.11.2019 | | Veles | | Zenit-2 | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 26.10.2019 | | Zvezda Sankt-Petersburg | | Veles | | 0:3 (0:2) |
| Saint Petersburg |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 18.10.2019 | | Veles | | Pskov-747 | | 6:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 12.10.2019 | | Veles | | FK Dolgoprudny | | 3:1 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 05.10.2019 | | FK Murom | | Veles | | 1:2 (0:2) |
| Murom |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 28.09.2019 | | Veles | | Znamya Truda | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 21.09.2019 | | Lokomotiv-Kazanka | | Veles | | 1:2 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 15.09.2019 | | Veles | | Leningradets | | 1:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 10.09.2019 | | Zenit-2 | | Veles | | 3:3 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 06.09.2019 | | Olimp | | Veles | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 30.08.2019 | | Veles | | Rodina | | 1:2 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 24.08.2019 | | FK Kolomna | | Veles | | 1:2 (1:0) |
| Kolomna |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 16.08.2019 | | Veles | | Luki-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 01.08.2019 | | Veles | | Zvezda Sankt-Petersburg | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 24.07.2019 | | Pskov-747 | | Veles | | 2:0 (1:0) |
| Pskov |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 19.07.2019 | | Torpedo | | Veles | | 1:1 (1:0) |
| Vladimir |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 02.06.2019 | | Veles | | FK Kolomna | | 7:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 26.05.2019 | | Pskov-747 | | Veles | | 1:3 (0:0) |
| Pskov |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 19.05.2019 | | Veles | | Leningradets | | 2:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 11.05.2019 | | Dnepr | | Veles | | 0:3 |
| Smolensk |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 04.05.2019 | | Veles | | Lokomotiv-Kazanka | | 1:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 27.04.2019 | | Torpedo Vladimir | | Veles | | 0:2 (0:1) |
| Vladimir |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 13.04.2019 | | Veles | | Tekstilshchik | | 2:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 06.04.2019 | | FK Dolgoprudny | | Veles | | 1:0 (1:0) |
| Dolgoprudny |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 10.11.2018 | | Veles | | FK Murom | | 1:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 03.11.2018 | | FK Chertanovo-2 | | Veles | | 0:3 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 27.10.2018 | | Veles | | Luki-Energiya | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 20.10.2018 | | Znamya Truda | | Veles | | 0:1 (0:0) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 13.10.2018 | | Veles | | Pskov-747 | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 06.10.2018 | | Leningradets | | Veles | | 0:2 (0:1) |
| Tikhvin |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 29.09.2018 | | Veles | | Dnepr | | 5:0 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 22.09.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | Veles | | 3:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 15.09.2018 | | Veles | | Torpedo Vladimir | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 03.09.2018 | | Tekstilshchik | | Veles | | 1:1 (1:0) |
| Ivanovo |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 25.08.2018 | | Veles | | FK Dolgoprudny | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 17.08.2018 | | FK Murom | | Veles | | 2:2 (1:0) |
| Murom |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 10.08.2018 | | Veles | | FK Chertanovo-2 | | 2:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 03.08.2018 | | Luki-Energiya | | Veles | | 3:0 (1:0) |
| Velikiye Luki |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 26.07.2018 | | Veles | | Znamya Truda | | 1:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 18.07.2018 | | FK Kolomna | | Veles | | 1:2 (0:1) |
| Kolomna |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 27.05.2018 | | Spartak Kostroma | | Veles | | 2:1 (2:0) |
| Karavayevo |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 20.05.2018 | | Veles | | Lokomotiv-Kazanka | | 2:2 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 16.05.2018 | | FK Dolgoprudny | | Veles | | 2:3 (1:1) |
| Dolgoprudny |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 11.05.2018 | | Veles | | Dynamo-2 | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 04.05.2018 | | TsRFSO | | Veles | | 2:0 (1:0) |
| Smolensk |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 29.04.2018 | | Veles | | Tekstilshchik | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 20.04.2018 | | FK Murom | | Veles | | 1:2 (0:1) |
| Murom |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 14.04.2018 | | Veles | | Pskov-747 | | 4:2 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 08.04.2018 | | FK Chertanovo | | Veles | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 11.11.2017 | | Veles | | FK Kolomna | | 4:0 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 04.11.2017 | | Torpedo Vladimir | | Veles | | 1:0 (1:0) |
| Vladimir |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 28.10.2017 | | Veles | | Luki-Energiya | | 2:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 21.10.2017 | | Znamya Truda | | Veles | | 1:3 (0:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 13.10.2017 | | Lokomotiv-Kazanka | | Veles | | 1:2 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 07.10.2017 | | Veles | | FK Dolgoprudny | | 0:0 |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 01.10.2017 | | Dynamo-2 | | Veles | | 2:3 (2:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 23.09.2017 | | Veles | | TsRFSO | | 2:1 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 16.09.2017 | | Tekstilshchik | | Veles | | 3:2 (3:0) |
| Ivanovo |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 08.09.2017 | | Veles | | FK Murom | | 2:2 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 01.09.2017 | | Pskov-747 | | Veles | | 2:0 (2:0) |
| Pskov |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 27.08.2017 | | Veles | | FK Chertanovo | | 0:2 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 18.08.2017 | | FK Kolomna | | Veles | | 0:6 (0:5) |
| Kolomna |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 11.08.2017 | | Veles | | Torpedo Vladimir | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 03.08.2017 | | Luki-Energiya | | Veles | | 0:0 |
| Velikiye Luki |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 27.07.2017 | | Veles | | Znamya Truda | | 3:1 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 19.07.2017 | | Veles | | Spartak Kostroma | | 1:3 (0:1) |
| Moscow |