Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 24.04.2024 | | Chaika | | FK Ufa | | 1:0 (1:0) |
| Peschanokopskoye |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 14.04.2024 | | Metallurg | | FK Ufa | | 1:0 (1:0) |
| Lipetsk |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 03.04.2024 | | FK Murom | | FK Ufa | | 1:0 (1:0) |
| Murom |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 08.10.2023 | | Irtysh | | FK Ufa | | 1:0 (1:0) |
| Omsk |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 03.09.2023 | | Dynamo Bryansk | | FK Ufa | | 1:0 (1:0) |
| Bryansk |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 27.08.2023 | | FK Ufa | | Volga | | 0:1 (0:0) |
| Ufa |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 18.08.2023 | | FK Krasnodar-2 | | FK Ufa | | 1:0 (1:0) |
| Krasnodar |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Gold |
| 16.07.2023 | | Chaika | | FK Ufa | | 2:1 (1:1) |
| Peschanokopskoye |
Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga |
| 05.10.2011 | | FK Tyumen | | FK Ufa | | 1:0 (1:0) |
| Tyumen |
Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga |
| 10.08.2011 | | Neftekhimik | | FK Ufa | | 2:0 (0:0) |
| Nizhnekamsk |
Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga |
| 08.07.2011 | | FK Chelyabinsk | | FK Ufa | | 3:0 (1:0) |
| Chelyabinsk |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 24.10.2010 | | Soyuz-Gazprom | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | 3:0 (0:0) |
| Izhevsk |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 12.10.2010 | | Akademiya | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | 2:0 (1:0) |
| Tolyatti |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 04.10.2010 | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | Gazovik | | 0:3 (0:0) |
| Ufa |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 27.09.2010 | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | Neftekhimik | | 0:1 (0:0) |
| Ufa |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 07.09.2010 | | Volga Ulyanovsk | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | 2:1 (1:0) |
| Ulyanovsk |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 24.08.2010 | | Sokol | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | 2:0 (1:0) |
| Saratov |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 17.08.2010 | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | FK Chelyabinsk | | 0:2 (0:1) |
| Ufa |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 26.07.2010 | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | Soyuz-Gazprom | | 1:2 (0:1) |
| Ufa |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 11.07.2010 | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | Akademiya | | 0:1 (0:1) |
| Ufa |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 04.07.2010 | | Gazovik | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | 3:0 (2:0) |
| Orenburg |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 26.06.2010 | | Neftekhimik | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | 4:1 (2:0) |
| Nizhnekamsk |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 19.05.2010 | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | Sokol | | 0:1 (0:0) |
| Ufa |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 11.05.2010 | | FK Chelyabinsk | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | 2:0 (0:0) |
| Chelyabinsk |
Russia 2010, Second division, Urals-Volga |
| 25.04.2010 | | FK Tyumen | | Bashinformsvyaz-Dinamo | | 3:1 (2:1) |
| Tyumen |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 01.10.2009 | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | FK Tyumen | | 1:2 (0:2) |
| Ufa |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 22.09.2009 | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | Volga Ulyanovsk | | 0:1 (0:1) |
| Ufa |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 19.09.2009 | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | Mordovia | | 0:4 (0:4) |
| Ufa |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 10.09.2009 | | Gazovik | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | 1:0 (0:0) |
| Orenburg |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 27.08.2009 | | Gornyak | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | 2:0 (2:0) |
| Uchaly |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 05.08.2009 | | Lada | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | 3:1 (2:0) |
| Tolyatti |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 23.06.2009 | | FK Tyumen | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | 4:0 (1:0) |
| Tyumen |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 14.06.2009 | | Volga Ulyanovsk | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | 2:0 (1:0) |
| Ulyanovsk |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 11.06.2009 | | Mordovia | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | 3:2 (0:1) |
| Saransk |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 10.05.2009 | | Soyuz-Gazprom | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | 2:1 (0:0) |
| Izhevsk |
Russia 2009, Second division, Urals-Volga |
| 07.05.2009 | | Neftekhimik | | Bashinvormsvyaz-Dynamo | | 2:0 (2:0) |
| Nizhnekamsk |