Team 1- AllAeroflot (Irkutsk)Akkurgan (Tashkent region)Aktyubinets (Aktyubinsk)Alay (Osh)Alazani (Gurdzhaani)Alga (Frunze)Amur (Blagoveshchensk)Angara (Irkutsk)Araks (Echmiadzin)Ararat (Yerevan)Avangard (Kerch)Avangard (Kolomna)Avangard (Komsomolsk-na-Amure)Avangard (Makeevka)Avangard (Rovenki)Avangard (Ternopol)Avangard (Zheltye Vody)Avtomobilist (Kustanay)Avtomobilist (Zhitomir)Baltika (Kaliningrad)Bolshevik (Leningrad)Bukovina (Chernovtsy)Burovik (Almetievsk)CSKA (Moscow)Chaika (Zelenodolsk)Chernomorets (Odessa)Daugava (Riga)Desna (Chernigov)Dila (Gori)Dnepr (Cherkassy)Dnepr (Dnepropetrovsk)Dnepr (Kremenchug)Dvina (Vitebsk)Dynamo (Batumi)Dynamo (Bryansk)Dynamo (Khmelnitskiy)Dynamo (Kiev)Dynamo (Kirov)Dynamo (Kirovabad)Dynamo (Leningrad)Dynamo (Makhachkala)Dynamo (Minsk)Dynamo (Moscow)Dynamo (Stavropol)Dynamo (Sukhumi)Dynamo (Tallin)Dynamo (Tbilisi)Dynamo (Vologda)Energetik (Dushanbe)Energiya (Cheboksary)Energiya (Novaya Kahovka)Energiya (Novocherkassk)Energiya (Volzhskiy)Fakel (Bukhara)Goryn (Rovno)Granitas (Klaipeda)Guria (Lanchkhuti)Inguri (Zugdidi)Irrigator (Chardzhou)Irtysh (Omsk)Irtysh (Pavlodar)Iskra (Smolensk)Kairat (Alma-Ata)Kalininets (Sverdlovsk)Kalitva (Belaya Kalitva)Kara-Kum (Mary)Karpaty (Lvov)Karpaty (Mukachevo)Kauchuk (Sterlitamak)Khimik (Balakovo)Khimik (Berezniki)Khimik (Dzerzhinsk)Khimik (Novomoskovsk)Khimik (Salavat)Khimik (Severodonetsk)Khimmashevets (Penza)Kolkhida (Poti)Kolos (Akimovka)Kovrovets (Kovrov)Krivbass (Krivoy Rog)Krylya Sovetov (Kuybyshev)Kuban (Krasnodar)Kuzbass (Kemerovo)Lernagorts (Kafan)Lokomotiv (Chelyabinsk)Lokomotiv (Donetsk)Lokomotiv (Kaluga)Lokomotiv (Kherson)Lokomotiv (Krasnoyarsk)Lokomotiv (Moscow)Lokomotiv (Orenburg)Lokomotiv (Tbilisi)Lokomotiv (Vinnitsa)Lori (Kirovakan)Luch (Vladivostok)Magaroeli (Chiatura)Mashinostroitel (Balashiha)Mashinostroitel (Pyatigorsk)Meshakhte (Tkibuli)Metallist (Kharkov)Metallurg (Almalyk)Metallurg (Cherepovets)Metallurg (Chimkent)Metallurg (Kuybyshev)Metallurg (Lipetsk)Metallurg (Magnitogorsk)Metallurg (Novokuznetsk)Metallurg (Rustavi)Metallurg (Tula)Metallurg (Zaporozhye)Metallurg (Zlatoust)Moldova (Kishinyov)Narzan (Kislovodsk)Neftchi (Baku)Neftyanik (Bugulma)Neftyanik (Drogobych)Neftyanik (Fergana)Neftyanik (Oktyabrskiy)Neftyanik (Omsk)Neftyanik (Syzran)Neftyanik (Tumen)Neman (Grodno)Ok Oltyn (Andizhan Region)Okean (Vladivostok)Onezhets (Petrozavodsk)Pakhtaaral (Syrdarya Region)Pakhtakor (Kurgan-Tube)Pakhtakor (Tashkent)Pamir (Leninabad)Polad (Sumgait)Politotdel (Tashkent region)Progress (Berdichev)Progress (Biysk)Progress (Kamensk-Shakhtinsky)Prometey (Dneprodzerzhinsk)Pursey (Bratsk)Rassvet (Krasnoyarsk)Rostselmash (Rostov-on-Don)Rubin (Kazan)Rybak (Nakhodka)SKA (Chita)SKA (Khabarovsk)SKA (Kiev)SKA (Lvov)SKA (Novosibirsk)SKA (Odessa)SKA (Rostov-on-Don)SKChF (Sevastopol)Samarkand (Samarkand region)Saturn (Rybinsk)Selenga (Ulan-Ude)Selstroy (Poltava)Sevan (Oktemberyan)Sever (Murmansk)Shakhtyor (Donetsk)Shakhtyor (Kadievka)Shakhtyor (Karaganda)Shakhtyor (Kiselyovsk)Shakhtyor (Krasnograd)Shakhtyor (Novovolynsk)Shakhtyor (Prokopyevsk)Shakhtyor (Shakhty)Shakhtyor (Sverdlovsk)Shinnik (Yaroslavl)Shirak (Leninakan)Shukura (Kobuleti)Sitall (Konstantinovka)Sokol (Saratov)Spartak (Andizhan)Spartak (Belgorod)Spartak (Brest)Spartak (Gomel)Spartak (Ivano-Frankovsk)Spartak (Kislovodsk)Spartak (Kostroma)Spartak (Mogiliev)Spartak (Moscow)Spartak (Nalchik)Spartak (Ordzhonikidze)Spartak (Oryol)Spartak (Ryazan)Spartak (Saransk)Spartak (Sumy)Spartak (Tambov)Spartak (Yoshkar-Ola)Start (Angarsk)Start (Dzerzhinsk)Stroitel (Ashkhabad)Stroitel (Ufa)Sudostroitel (Nikolaev)Sverdlovets (Tashkent Region)Tavriya (Simferopol)Tekstilshchik (Ivanovo)Tekstilshchik (Mingechaur)Temp (Barnaul)Terek (Groznyi)Tomles (Tomsk)Torpedo (Armavir)Torpedo (Kharkov)Torpedo (Kutaisi)Torpedo (Lutsk)Torpedo (Lyubertsy)Torpedo (Miass)Torpedo (Moscow)Torpedo (Pavlovo)Torpedo (Podolsk)Torpedo (Rubtsovsk)Torpedo (Taganrog)Traktor (Vladimir)Traktor (Volgograd)Trubnik (Nikopol)Trud (Engels)Trud (Tolyatti)Trud (Voronezh)Trudovye Rezervy (Kursk)Tselinnik (Yangier)Tsement (Novorossiysk)Tsementnik (Semipalatinsk)Tyazhmash (Syzran)Uralan (Elista)Uralets (Nizhniy Tagil)Uralmash (Sverdlovsk)Urozhay (Derbent)Urozhay (Krymsk)Urozhay (Maykop)Urozhay (Pavlovskaya)Urozhay (Svetlograd)Verkhovina (Uzhgorod)Volga (Gorkiy)Volga (Kalinin)Volga (Ulyanovsk)Volgar (Astrakhan)Vostok (Ust-Kamenogorsk)Zarafshan (Navoi)Zarya (Lugansk)Zauralets (Kurgan)Zenit (Izhevsk)Zenit (Leningrad)Zhalgiris (Vilnius)Znamya (Noginsk)Znamya Truda (Orehovo-Zuevo)Zveinieks (Liepaja)Zvezda (Kirovograd)Zvezda (Perm)Zvezda (Serpukhov)Team 2- AllКаучук (Стерлитамак)
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 16
Fluminense Cerro Porteño
19:00
São Paulo Barcelona
21:00
Universitario Botafogo
San Lorenzo de Almagro Liverpool
Rosario Central Caracas
Cruzeiro Unión La Calera
Universidad Católica Alianza
Internacional Delfín
Racing Club Avellaneda Coquimbo Unido
Luqueño Bragantino
20:00
Leningradets Arsenal
17:00
FK Tyumen SKA-Khabarovsk
Shinnik Akron
18:30
Volgar Neftekhimik
Torpedo Kuban
19:30
Urartu Alashkert
18:00
Noah Ararat-Armenia
FK Smorgon Isloch
Leeds United Norwich City
Las Palmas Real Betis
Almería Barcelona
21:30
Real Sociedad Valencia
22:00
BFC Daugava Metta
Tukums 2000 Grobiņas
Brann Sandefjord
Bodø/Glimt Tromsø
Haugesund Kristiansund
Fredrikstad Strømsgodset
Odd Molde
Rosenborg KFUM-Kameratene
Sarpsborg 08 Ham-Kam
Viking Lillestrøm
Brommapojkarna Djurgårdens
Sirius Göteborg
Kalmar Norrköping
Malmö GAIS
Shandong Taishan Shenzhen Peng City
19:35
Local time
Yesterday, May 14
Talleres Cobresal
1:0
LDU Junior
0:1
Millonarios Palestino
Peñarol Atlético Mineiro
2:0
River Plate Libertad
Defensa y Justicia Independiente
1:1
Nacional Potosi Sportivo Trinidense
Sportivo Ameliano Deportivo Rayo Zuliano
Racing Montevideo Nacional
2:1
Corinthians Argentinos Juniors
4:0
Auckland City Hekari United
Solomon Warriors Rewa
2:3
Baltika (Kaliningrad) Spartak (Moscow)
Van West Armenia
CSKA Pyunik
0:3
Lokomotiv AGMK
0:2
Tottenham Hotspur Manchester City
Emmen Dordrecht
2:2
De Graafschap Den Haag
Samgurali Gagra
Samtredia Dinamo Tbilisi
0:0
Saburtalo Dila
1:4
Atlético Osasuna Mallorca
Real Madrid Alavés
5:0
Girona Villarreal
FK Liepāja Riga FC
Partick Thistle Raith Rovers
1:2
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament