USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 13-24 |
| 20.10.1969 | | Traktor | | Luch | | 4:1 |
| Volgograd |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 13-24 |
| 16.10.1969 | | Zvezda Perm | | Luch | | 2:0 |
| Perm |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 08.08.1969 | | Tomles | | Luch | | 1:0 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 04.08.1969 | | Kuzbass | | Luch | | 2:0 (0:0) |
| Kemerovo |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 02.07.1969 | | Luch | | SKA Khabarovsk | | 0:3 |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 21.06.1969 | | SKA Chita | | Luch | | 1:0 |
| Chita |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 17.06.1969 | | Selenga | | Luch | | 1:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 05.06.1969 | | Luch | | Kuzbass | | 0:3 (0:0) |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 25.05.1969 | | Luch | | Aeroflot | | 0:2 |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 12.05.1969 | | Irtysh | | Luch | | 3:0 |
| Omsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 09.05.1969 | | Dynamo Barnaul | | Luch | | 1:0 (1:0) |
| Barnaul |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 02.05.1969 | | Lokomotiv Chelyabinsk | | Luch | | 3:0 (2:0) |
| Chelyabinsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 31.10.1968 | | Vostok | | Luch | | 2:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 04.10.1968 | | Selenga | | Luch | | 2:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 23.09.1968 | | Luch | | Kuzbass | | 0:3 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 15.09.1968 | | Luch | | Temp | | 1:2 (1:1) |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 03.08.1968 | | Stroitel Ashkhabad | | Luch | | 3:1 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 26.07.1968 | | Zarafshan | | Luch | | 1:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 20.07.1968 | | Luch | | Alga | | 0:2 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 01.07.1968 | | Shakhtyor | | Luch | | 3:0 |
| Karagandy |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 27.06.1968 | | Irtysh | | Luch | | 1:0 |
| Omsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 06.06.1968 | | SKA Khabarovsk | | Luch | | 1:0 |
| Khabarovsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 02.06.1968 | | Luch | | SKA Chita | | 0:1 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 22.05.1968 | | Kuzbass | | Luch | | 1:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 20.04.1968 | | Energetik | | Luch | | 2:1 |
| |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 09.10.1967 | | Lokomotiv Chelyabinsk | | Luch | | 2:0 |
| Chelyabinsk |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 01.09.1967 | | Shakhtyor | | Luch | | 2:0 (2:0) |
| Karagandy |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 22.08.1967 | | Politotdel | | Luch | | 2:1 |
| Yangibozor |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 16.08.1967 | | Stroitel Ashkhabad | | Luch | | 1:0 |
| Ashkhabad |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 17.06.1967 | | SKA Novosibirsk | | Luch | | 2:0 |
| Novosibirsk |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 07.06.1967 | | Uralmash | | Luch | | 3:0 |
| Sverdlovsk |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 28.04.1967 | | Alga | | Luch | | 1:0 (1:0) |
| Frunze |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 17.04.1967 | | Energetik | | Luch | | 2:1 |
| Dushanbe |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 21.10.1966 | | Luch | | Kuzbass | | 0:1 |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 02.10.1966 | | Neftyanik | | Luch | | 1:0 |
| Fergana |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 21.08.1966 | | Luch | | Uralmash | | 0:1 |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 02.08.1966 | | Stroitel Ufa | | Luch | | 1:0 |
| Ufa |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 23.07.1966 | | Politotdel | | Luch | | 1:0 |
| Politotdel Kokhoz |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 17.07.1966 | | Alga | | Luch | | 3:0 |
| Frunze |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 03.07.1966 | | Luch | | Neftyanik | | 0:1 |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 23.06.1966 | | Torpedo | | Luch | | 2:1 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 11.06.1966 | | Stroitel Ashkhabad | | Luch | | 1:0 |
| Ashkhabad |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 01.06.1966 | | Kuzbass | | Luch | | 2:0 |
| Kemerovo |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 22.05.1966 | | Lokomotiv Chelyabinsk | | Luch | | 4:1 |
| Chelyabinsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 17.05.1966 | | Uralmash | | Luch | | 1:0 |
| Sverdlovsk |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 16.09.1962 | | Zabaikalets | | Luch | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 02.09.1962 | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | Luch | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 23.08.1962 | | Luch | | SKA Khabarovsk | | 0:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 01.08.1962 | | Temp | | Luch | | 3:2 (0:1) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 27.07.1962 | | SKA Novosibirsk | | Luch | | 5:3 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 22.07.1962 | | Irtysh | | Luch | | 3:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 24.09.1961 | | Temp Barnaul | | Luch | | 1:0 (1:0) |
| Barnaul |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 10.09.1961 | | Luch | | SKA Khabarovsk | | 0:3 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 07.06.1961 | | SKA Khabarovsk | | Luch | | 2:0 |
| Khabarovsk |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 12.10.1960 | | SKA Khabarovsk | | Luch | | 1:0 |
| Khabarovsk |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 11.09.1960 | | Sibelektromotor | | Luch | | 2:0 (2:0) |
| Tomsk |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 07.09.1960 | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Luch | | 2:1 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 05.08.1960 | | Temp Barnaul | | Luch | | 3:2 (2:0) |
| Barnaul |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 18.06.1960 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Luch | | 2:0 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 17.05.1960 | | Luch | | Mashinostroitel | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 08.05.1960 | | Luch | | SKA Khabarovsk | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 02.05.1960 | | Luch | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | 0:3 |
| |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 18.10.1959 | | Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | | Luch | | 1:0 |
| Komsomolsk-on-Amur |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 11.10.1959 | | Luch | | SKVO Khabarovsk | | 0:2 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 27.09.1959 | | SKVO Sverdlovsk | | Luch | | +:- |
| Sverdlovsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 20.09.1959 | | Irtysh | | Luch | | 2:0 (2:0) |
| Omsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 15.09.1959 | | Sibselmash | | Luch | | 4:0 |
| Novosibirsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 06.09.1959 | | Luch | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 1:2 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 02.09.1959 | | Luch | | Sibelektromotor | | 1:4 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 23.08.1959 | | SKVO Chita | | Luch | | 2:1 |
| Chita |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 16.08.1959 | | Energiya Irkutsk | | Luch | | 5:1 |
| Irkutsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 12.08.1959 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Luch | | 2:0 |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 05.08.1959 | | Luch | | Khimik Kemerovo | | 2:3 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 28.07.1959 | | Luch | | Urozhay Barnaul | | 1:3 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 25.07.1959 | | Luch | | Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | | 1:3 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 21.06.1959 | | Luch | | Energiya Irkutsk | | 1:3 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 07.06.1959 | | Urozhay Barnaul | | Luch | | 1:0 |
| Barnaul |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 30.05.1959 | | Khimik Kemerovo | | Luch | | 4:0 |
| Kemerovo |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 24.05.1959 | | Sibelektromotor | | Luch | | 3:2 |
| Tomsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 16.05.1959 | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Luch | | 1:0 |
| Krasnoyarsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 06.05.1959 | | Luch | | Irtysh | | 0:1 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 02.05.1959 | | Luch | | Sibselmash | | 0:1 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 12.08.1958 | | Sibselmash | | Luch | | 3:1 |
| Novosibirsk |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 24.06.1958 | | SKVO Khabarovsk | | Luch | | 2:1 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 08.06.1958 | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Luch | | 2:1 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 04.06.1958 | | Energiya Irkutsk | | Luch | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 30.05.1958 | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | Luch | | 3:0 (1:0) |
| Stalinsk |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 25.05.1958 | | Tomich | | Luch | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 20.07.1957 | | SKVO Khabarovsk | | Dynamo Vladivostok | | 1:0 (0:0) |
| Khabarovsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 30.06.1957 | | Burevestnik | | Dynamo Vladivostok | | 5:0 (2:0) |
| Tomsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 20.06.1957 | | Krasnaya Zvezda | | Dynamo Vladivostok | | 2:0 (1:0) |
| Omsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 02.06.1957 | | Dynamo Vladivostok | | SKVO Chita | | 0:2 (0:0) |
| Vladivostok |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Luch | | SKA Novosibirsk | | 2:3 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | SKA Novosibirsk | | Luch | | 6:1 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | Luch | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| | | Irtysh | | Luch | | 3:2 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| | | Luch | | Irtysh | | 0:1 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| | | Luch | | Temp Barnaul | | 2:3 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| | | Luch | | Khimik Kemerovo | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| | | Sibselmash | | Luch | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| | | Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | | Luch | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| | | Urozhay Barnaul | | Luch | | 2:1 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| | | SKVO Chita | | Luch | | 2:0 |
| |