Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 16.11.2024 | | FK Sevastopol | | Pobeda | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 02.11.2024 | | Pobeda | | Dynamo | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 26.10.2024 | | Kuban-Holding | | Pobeda | | |
| Pavlovskaya |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 19.10.2024 | | Pobeda | | FK Astrakhan | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 12.10.2024 | | FK Rostov-2 | | Pobeda | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 06.10.2024 | | Pobeda | | Dynamo-2 Makhachkala | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 28.09.2024 | | FK Forte | | Pobeda | | |
| Taganrog |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 22.09.2024 | | Pobeda | | Stroitel | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 14.09.2024 | | Rubin Yalta | | Pobeda | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 08.09.2024 | | Pobeda | | Alania-2 | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 31.08.2024 | | Angusht | | Pobeda | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 24.08.2024 | | Pobeda | | Druzhba | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 17.08.2024 | | Nart | | Pobeda | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 10.08.2024 | | Pobeda | | Legion | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 03.08.2024 | | Spartak-Nalchik | | Pobeda | | |
| Nalchik |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 28.07.2024 | | Pobeda | | Biolog-Novokubansk | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 30.06.2024 | | Dynamo | | Pobeda | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 24.06.2024 | | Pobeda | | Kuban-Holding | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 18.06.2024 | | FK Astrakhan | | Pobeda | | |
| Astrakhan |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 19.05.2024 | | Pobeda | | Rubin Yalta | | 0:0 |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 04.05.2024 | | Pobeda | | Angusht | | 0:0 |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 24.04.2024 | | Pobeda | | FK Sevastopol | | 0:0 |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 20.04.2024 | | Pobeda | | Nart | | 1:1 (0:1) |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 08.04.2024 | | Pobeda | | Spartak-Nalchik | | 2:2 (1:0) |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 30.03.2024 | | Biolog-Novokubansk | | Pobeda | | 2:2 (1:0) |
| Progress |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 25.11.2023 | | FK Sevastopol | | Pobeda | | 0:0 |
| Sevastopol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 11.11.2023 | | Pobeda | | Biolog-Novokubansk | | 1:1 (1:1) |
| Kaspiysk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 05.11.2023 | | Dynamo | | Pobeda | | 2:2 (1:1) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 25.10.2023 | | Biolog-Novokubansk | | Pobeda | | 2:2 (1:1) |
| Progress |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 2 |
| 14.10.2023 | | Mashuk-KMV | | Pobeda | | 1:1 (0:1) |
| Pyatigorsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 2 |
| 08.10.2023 | | Legion | | Pobeda | | 2:2 (0:2) |
| Makhachkala |