Russia 2024, Second League Division BGroup 4FK Orenburg-2, Wins |
Total | Home | Away | |||||||||||||||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | |||||
1. | Dynamo Kirov | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 - 6 | 22 | 4 | 0 | 0 | 13 - 3 | 12 | 3 | 1 | 0 | 9 - 3 | 10 | ||||
2. | Amkar | 8 | 6 | 1 | 1 | 13 - 4 | 19 | 3 | 1 | 1 | 8 - 4 | 10 | 3 | 0 | 0 | 5 - 0 | 9 | ||||
3. | Sokol Kazan | 8 | 5 | 3 | 0 | 16 - 10 | 18 | 1 | 2 | 0 | 5 - 3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 - 7 | 13 | ||||
4. | Ural-2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 - 7 | 17 | 3 | 2 | 0 | 9 - 4 | 11 | 2 | 0 | 1 | 4 - 3 | 6 | ||||
5. | Rubin-2 | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 - 6 | 14 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 6 - 3 | 10 | ||||
6. | Krylia Sovetov-2 | 8 | 1 | 7 | 0 | 8 - 7 | 10 | 1 | 3 | 0 | 6 - 5 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 - 2 | 4 | ||||
7. | Uralets | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 - 10 | 9 | 0 | 2 | 2 | 2 - 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 - 5 | 7 | ||||
8. | FK Volna | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 - 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 5 - 6 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 - 5 | 5 | ||||
9. | FK Orenburg-2 | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 - 19 | 7 | 1 | 1 | 3 | 9 - 12 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 - 7 | 3 | ||||
10. | Pari NN-2 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 - 13 | 7 | 1 | 1 | 2 | 2 - 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 - 10 | 3 | ||||
11. | Nosta | 8 | 2 | 0 | 6 | 9 - 13 | 6 | 1 | 0 | 3 | 5 - 6 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 - 7 | 3 | ||||
12. | Lada-Tolyatti | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 - 9 | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 - 4 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 - 5 | 1 | ||||
13. | Dynamo Barnaul | 8 | 1 | 3 | 4 | 10 - 16 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 - 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 - 12 | 5 | ||||
14. | Akron-2 | 8 | 1 | 0 | 7 | 4 - 15 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4 - 9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 6 | 0 |
Points system: 3 for win, 1 for draw, 0 for loss
04.05.2024 17:30 | Akron-2 | | FK Orenburg-2 | 0:1 (0:1) | |||
Zhigulyovsk |
28.04.2024 17:00 | FK Orenburg-2 | | Ural-2 | 2:0 (1:0) | |||
Orenburg |
Local time
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
08.06 | FK Volna - Uralets | 16:00 |
08.06 | Dynamo Barnaul - Akron-2 | 17:00 |
08.06 | Nosta - FK Orenburg-2 | 17:00 |
08.06 | Amkar - Dynamo Kirov | 19:00 |
09.06 | Pari NN-2 - Ural-2 | 14:00 |
09.06 | Sokol Kazan - Lada-Tolyatti | 15:30 |
09.06 | Krylia Sovetov-2 - Rubin-2 | 18:00 |
Local time
15:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
19:00 | |
18:00 | |
17:30 | |
18:30 | |
19:00 | |
19:30 | |
19:45 | |
19:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
20:45 | |
20:45 | |
21:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
Local time | |
2:1 | |
1:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
1:0 | |
1:1 | |
2:2 | |
4:1 | |
4:1 | |
6:0 | |
4:1 | |
4:0 | |
0:4 | |
2:1 | |
3:0 | |
2:0 | |
3:0 | |
5:0 | |
0:0 | |
1:0 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |