Russia 2024, Second League Division BGroup 4 |
Total | Home | Away | |||||||||||||||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | |||||
1. | Dynamo Kirov | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 - 5 | 16 | 3 | 0 | 0 | 8 - 3 | 9 | 2 | 1 | 0 | 7 - 2 | 7 | ||||
2. | Amkar | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 - 3 | 15 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 5 - 0 | 9 | ||||
3. | Rubin-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 - 4 | 13 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6 - 1 | 9 | ||||
4. | Sokol Kazan | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 - 5 | 12 | 0 | 2 | 0 | 3 - 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 5 - 2 | 10 | ||||
5. | Ural-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 - 5 | 11 | 2 | 2 | 0 | 7 - 3 | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 3 | ||||
6. | Krylia Sovetov-2 | 6 | 1 | 5 | 0 | 7 - 6 | 8 | 1 | 3 | 0 | 6 - 5 | 6 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 2 | ||||
7. | FK Orenburg-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 - 8 | 7 | 1 | 1 | 2 | 4 - 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 - 2 | 3 | ||||
8. | Pari NN-2 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 - 8 | 6 | 1 | 0 | 2 | 2 - 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 - 5 | 3 | ||||
9. | Dynamo Barnaul | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 - 12 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 - 10 | 5 | ||||
10. | Uralets | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 - 10 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 - 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 - 5 | 4 | ||||
11. | Lada-Tolyatti | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 - 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 - 3 | 4 | 0 | 1 | 2 | 3 - 5 | 1 | ||||
12. | FK Volna | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 - 9 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 - 5 | 4 | ||||
13. | Nosta | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 - 11 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 - 7 | 0 | ||||
14. | Akron-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 - 12 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 - 8 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | 0 |
Points system: 3 for win, 1 for draw, 0 for loss
19.05.2024 14:00 | Krylia Sovetov-2 | | Pari NN-2 | 2:2 (1:1) | |||
Samara | |||||||
18.05.2024 17:00 | FK Orenburg-2 | | Lada-Tolyatti | 1:1 (1:0) | |||
Orenburg | |||||||
18.05.2024 17:00 | Uralets | | Amkar | 0:1 (0:1) | |||
Nizhny Tagil | |||||||
18.05.2024 15:00 | Rubin-2 | | Dynamo Barnaul | 1:1 (0:0) | |||
Kazan | |||||||
18.05.2024 14:30 | Akron-2 | | FK Volna | 0:3 (0:0) | |||
Zhigulyovsk | |||||||
18.05.2024 14:00 | Dynamo Kirov | | Nosta | 3:1 (1:0) | |||
Kirov | |||||||
18.05.2024 13:00 | Ural-2 | | Sokol Kazan | 1:1 (1:0) | |||
Sysert |
Local time
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
25.05 | Pari NN-2 - Rubin-2 | 13:00 |
25.05 | Amkar - Krylia Sovetov-2 | 15:00 |
25.05 | Lada-Tolyatti - Uralets | 15:00 |
25.05 | Dynamo Barnaul - Dynamo Kirov | 17:00 |
25.05 | FK Volna - FK Orenburg-2 | 17:00 |
26.05 | Sokol Kazan - Akron-2 | 12:00 |
26.05 | Nosta - Ural-2 | 17:00 |
Local time
18:00 | |
15:30* | |
17:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
20:45 | |
17:30 | |
18:30 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
15:30 | |
19:00 | |
21:15 | |
21:15 | |
Local time | |
3:0 | |
1:0 | |
4:2 aet | |
2:1 | |
2:2 | |
1:2 | |
2:1 | |
0:8 | |
0:6 | |
1:2 | |
2:2 | |
0:2 | |
1:2 | |
4:2 | |
2:0 | |
19:30* | |
1:0 | |
20:00* | |
2:1 | |
21:30* | |
1:2 | |
2:2 | |
2:0 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
08.02.2024 – 24.05.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
08.08.2023 – 22.05.2024
18.08.2023 – 19.05.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |