Russia 2024, Second League Division BGroup 3 |
Total | Home | Away | |||||||||||||||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | |||||
1. | Kompozit | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 - 8 | 18 | 3 | 0 | 0 | 8 - 5 | 9 | 3 | 0 | 0 | 7 - 3 | 9 | ||||
2. | FK Khimki-M | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 - 3 | 14 | 2 | 1 | 0 | 4 - 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3 - 1 | 7 | ||||
3. | Arsenal-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 - 6 | 12 | 2 | 0 | 1 | 7 - 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 6 | ||||
4. | Kosmos | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 - 5 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 7 - 4 | 9 | ||||
5. | Dynamo Vladivostok | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 - 5 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7 - 2 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | 0 | ||||
6. | FK Ryazan | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 - 5 | 10 | 1 | 1 | 1 | 6 - 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 3 - 2 | 6 | ||||
7. | Spartak Tambov | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 - 7 | 10 | 2 | 0 | 1 | 6 - 5 | 6 | 1 | 1 | 1 | 4 - 2 | 4 | ||||
8. | Sakhalin | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 - 5 | 9 | 2 | 0 | 2 | 3 - 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 3 | ||||
9. | FK Oryol | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 - 7 | 9 | 2 | 0 | 1 | 4 - 3 | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 | 3 | ||||
10. | FK Strogino | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 - 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 - 5 | 3 | ||||
11. | Zenit Penza | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 - 5 | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 - 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 - 2 | 3 | ||||
12. | SKA-Khabarovsk-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 - 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 - 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 - 5 | 0 | ||||
13. | Salyut-Belgorod | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 - 12 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 - 9 | 1 | ||||
14. | FK Kolomna | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 - 13 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 - 8 | 0 | ||||
15. | Kvant | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 - 16 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 - 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 - 7 | 0 |
Points system: 3 for win, 1 for draw, 0 for loss
03.11.2024 | FK Ryazan | | Kompozit | ||||
Ryazan | |||||||
03.11.2024 | FK Kolomna | | Zenit Penza | ||||
Kolomna | |||||||
03.11.2024 | FK Oryol | | Dynamo Vladivostok | ||||
Oryol | |||||||
03.11.2024 | Kosmos | | Spartak Tambov | ||||
Dolgoprudny | |||||||
03.11.2024 | Sakhalin | | Arsenal-2 | ||||
03.11.2024 | Salyut-Belgorod | | FK Khimki-M | ||||
03.11.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | FK Strogino | ||||
Khabarovsk |
27.10.2024 | Dynamo Vladivostok | | Salyut-Belgorod | ||||
27.10.2024 | FK Khimki-M | | FK Ryazan | ||||
Khimki | |||||||
27.10.2024 | FK Strogino | | FK Oryol | ||||
Moscow | |||||||
27.10.2024 | Kompozit | | Kosmos | ||||
Noginsk | |||||||
27.10.2024 | Kvant | | SKA-Khabarovsk-2 | ||||
Obninsk | |||||||
27.10.2024 | Spartak Tambov | | FK Kolomna | ||||
27.10.2024 | Zenit Penza | | Sakhalin | ||||
20.10.2024 | Arsenal-2 | | Zenit Penza | ||||
Tula | |||||||
20.10.2024 | FK Ryazan | | Dynamo Vladivostok | ||||
Ryazan | |||||||
20.10.2024 | FK Kolomna | | Kompozit | ||||
Kolomna | |||||||
20.10.2024 | FK Oryol | | Kvant | ||||
Oryol | |||||||
20.10.2024 | Kosmos | | FK Khimki-M | ||||
Dolgoprudny | |||||||
20.10.2024 | Sakhalin | | Spartak Tambov | ||||
20.10.2024 | Salyut-Belgorod | | FK Strogino | ||||
13.10.2024 | Dynamo Vladivostok | | Kosmos | ||||
13.10.2024 | FK Khimki-M | | FK Kolomna | ||||
Khimki | |||||||
13.10.2024 | FK Strogino | | FK Ryazan | ||||
Moscow | |||||||
13.10.2024 | Kompozit | | Sakhalin | ||||
Noginsk | |||||||
13.10.2024 | Kvant | | Salyut-Belgorod | ||||
Obninsk | |||||||
13.10.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | FK Oryol | ||||
Khabarovsk | |||||||
13.10.2024 | Spartak Tambov | | Arsenal-2 | ||||
06.10.2024 | Arsenal-2 | | Kompozit | ||||
Tula | |||||||
06.10.2024 | FK Ryazan | | Kvant | ||||
Ryazan | |||||||
06.10.2024 | FK Kolomna | | Dynamo Vladivostok | ||||
Kolomna | |||||||
06.10.2024 | Kosmos | | FK Strogino | ||||
Dolgoprudny | |||||||
06.10.2024 | Sakhalin | | FK Khimki-M | ||||
06.10.2024 | Zenit Penza | | Spartak Tambov | ||||
05.10.2024 | Salyut-Belgorod | | SKA-Khabarovsk-2 | ||||
29.09.2024 | Dynamo Vladivostok | | Sakhalin | ||||
29.09.2024 | FK Khimki-M | | Arsenal-2 | ||||
Khimki | |||||||
29.09.2024 | FK Oryol | | Salyut-Belgorod | ||||
Oryol | |||||||
29.09.2024 | FK Strogino | | FK Kolomna | ||||
Moscow | |||||||
29.09.2024 | Kompozit | | Zenit Penza | ||||
Noginsk | |||||||
29.09.2024 | Kvant | | Kosmos | ||||
Obninsk | |||||||
29.09.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | FK Ryazan | ||||
Khabarovsk |
22.09.2024 | Arsenal-2 | | Dynamo Vladivostok | ||||
Tula | |||||||
22.09.2024 | FK Ryazan | | FK Oryol | ||||
Ryazan | |||||||
22.09.2024 | FK Kolomna | | Kvant | ||||
Kolomna | |||||||
22.09.2024 | Kosmos | | SKA-Khabarovsk-2 | ||||
Dolgoprudny | |||||||
22.09.2024 | Sakhalin | | FK Strogino | ||||
22.09.2024 | Spartak Tambov | | Kompozit | ||||
22.09.2024 | Zenit Penza | | FK Khimki-M | ||||
15.09.2024 | Dynamo Vladivostok | | Zenit Penza | ||||
15.09.2024 | FK Khimki-M | | Spartak Tambov | ||||
Khimki | |||||||
15.09.2024 | FK Oryol | | Kosmos | ||||
Oryol | |||||||
15.09.2024 | FK Strogino | | Arsenal-2 | ||||
Moscow | |||||||
15.09.2024 | Kvant | | Sakhalin | ||||
Obninsk | |||||||
15.09.2024 | Salyut-Belgorod | | FK Ryazan | ||||
15.09.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | FK Kolomna | ||||
Khabarovsk |
08.09.2024 | Arsenal-2 | | Kvant | ||||
Tula | |||||||
08.09.2024 | FK Kolomna | | FK Oryol | ||||
Kolomna | |||||||
08.09.2024 | Kompozit | | FK Khimki-M | ||||
Noginsk | |||||||
08.09.2024 | Kosmos | | Salyut-Belgorod | ||||
Dolgoprudny | |||||||
08.09.2024 | Sakhalin | | SKA-Khabarovsk-2 | ||||
08.09.2024 | Spartak Tambov | | Dynamo Vladivostok | ||||
08.09.2024 | Zenit Penza | | FK Strogino | ||||
01.09.2024 | Dynamo Vladivostok | | Kompozit | ||||
01.09.2024 | FK Ryazan | | Kosmos | ||||
Ryazan | |||||||
01.09.2024 | FK Oryol | | Sakhalin | ||||
Oryol | |||||||
01.09.2024 | FK Strogino | | Spartak Tambov | ||||
Moscow | |||||||
01.09.2024 | Kvant | | Zenit Penza | ||||
Obninsk | |||||||
01.09.2024 | Salyut-Belgorod | | FK Kolomna | ||||
01.09.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | Arsenal-2 | ||||
Khabarovsk |
18.08.2024 | FK Ryazan | | Sakhalin | ||||
Ryazan | |||||||
18.08.2024 | FK Oryol | | Zenit Penza | ||||
Oryol | |||||||
18.08.2024 | FK Strogino | | FK Khimki-M | ||||
Moscow | |||||||
18.08.2024 | Kosmos | | FK Kolomna | ||||
Dolgoprudny | |||||||
18.08.2024 | Kvant | | Kompozit | ||||
Obninsk | |||||||
18.08.2024 | Salyut-Belgorod | | Arsenal-2 | ||||
18.08.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | Spartak Tambov | ||||
Khabarovsk |
04.08.2024 | FK Ryazan | | Zenit Penza | ||||
Ryazan | |||||||
04.08.2024 | FK Kolomna | | Sakhalin | ||||
Kolomna | |||||||
04.08.2024 | FK Oryol | | Kompozit | ||||
Oryol | |||||||
04.08.2024 | Kosmos | | Arsenal-2 | ||||
Dolgoprudny | |||||||
04.08.2024 | Kvant | | Dynamo Vladivostok | ||||
Obninsk | |||||||
04.08.2024 | Salyut-Belgorod | | Spartak Tambov | ||||
04.08.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | FK Khimki-M | ||||
Khabarovsk |
07.07.2024 | FK Ryazan | | FK Khimki-M | ||||
Ryazan | |||||||
07.07.2024 | FK Kolomna | | Spartak Tambov | ||||
Kolomna | |||||||
07.07.2024 | FK Oryol | | FK Strogino | ||||
Oryol | |||||||
07.07.2024 | Kosmos | | Kompozit | ||||
Dolgoprudny | |||||||
07.07.2024 | Sakhalin | | Zenit Penza | ||||
07.07.2024 | Salyut-Belgorod | | Dynamo Vladivostok | ||||
07.07.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | Kvant | ||||
Khabarovsk |
01.07.2024 | Dynamo Vladivostok | | FK Ryazan | ||||
01.07.2024 | FK Khimki-M | | Kosmos | ||||
Khimki | |||||||
01.07.2024 | FK Strogino | | Salyut-Belgorod | ||||
Moscow | |||||||
01.07.2024 | Kompozit | | FK Kolomna | ||||
Noginsk | |||||||
01.07.2024 | Kvant | | FK Oryol | ||||
Obninsk | |||||||
01.07.2024 | Spartak Tambov | | Sakhalin | ||||
01.07.2024 | Zenit Penza | | Arsenal-2 | ||||
25.06.2024 | Arsenal-2 | | Spartak Tambov | ||||
Tula | |||||||
25.06.2024 | FK Ryazan | | FK Strogino | ||||
Ryazan | |||||||
25.06.2024 | FK Kolomna | | FK Khimki-M | ||||
Kolomna | |||||||
25.06.2024 | FK Oryol | | SKA-Khabarovsk-2 | ||||
Oryol | |||||||
25.06.2024 | Kosmos | | Dynamo Vladivostok | ||||
Dolgoprudny | |||||||
25.06.2024 | Sakhalin | | Kompozit | ||||
25.06.2024 | Salyut-Belgorod | | Kvant | ||||
19.06.2024 | Dynamo Vladivostok | | FK Kolomna | ||||
19.06.2024 | FK Khimki-M | | Sakhalin | ||||
Khimki | |||||||
19.06.2024 | FK Strogino | | Kosmos | ||||
Moscow | |||||||
19.06.2024 | Kompozit | | Arsenal-2 | ||||
Noginsk | |||||||
19.06.2024 | Kvant | | FK Ryazan | ||||
Obninsk | |||||||
19.06.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | Salyut-Belgorod | ||||
Khabarovsk | |||||||
19.06.2024 | Spartak Tambov | | Zenit Penza | ||||
13.06.2024 | Arsenal-2 | | FK Khimki-M | ||||
Tula | |||||||
13.06.2024 | FK Ryazan | | SKA-Khabarovsk-2 | ||||
Ryazan | |||||||
13.06.2024 | FK Kolomna | | FK Strogino | ||||
Kolomna | |||||||
13.06.2024 | Kosmos | | Kvant | ||||
Dolgoprudny | |||||||
13.06.2024 | Sakhalin | | Dynamo Vladivostok | ||||
13.06.2024 | Salyut-Belgorod | | FK Oryol | ||||
13.06.2024 | Zenit Penza | | Kompozit | ||||
07.06.2024 | Dynamo Vladivostok | | Arsenal-2 | ||||
07.06.2024 | FK Khimki-M | | Zenit Penza | ||||
Khimki | |||||||
07.06.2024 | FK Oryol | | FK Ryazan | ||||
Oryol | |||||||
07.06.2024 | FK Strogino | | Sakhalin | ||||
Moscow | |||||||
07.06.2024 | Kompozit | | Spartak Tambov | ||||
Noginsk | |||||||
07.06.2024 | Kvant | | FK Kolomna | ||||
Obninsk | |||||||
07.06.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | Kosmos | ||||
Khabarovsk |
01.06.2024 | Arsenal-2 | | FK Strogino | ||||
Tula | |||||||
01.06.2024 | FK Ryazan | | Salyut-Belgorod | ||||
Ryazan | |||||||
01.06.2024 | FK Kolomna | | SKA-Khabarovsk-2 | ||||
Kolomna | |||||||
01.06.2024 | Kosmos | | FK Oryol | ||||
Dolgoprudny | |||||||
01.06.2024 | Sakhalin | | Kvant | ||||
01.06.2024 | Spartak Tambov | | FK Khimki-M | ||||
01.06.2024 | Zenit Penza | | Dynamo Vladivostok | ||||
26.05.2024 | Dynamo Vladivostok | | Spartak Tambov | ||||
26.05.2024 | FK Khimki-M | | Kompozit | ||||
Khimki | |||||||
26.05.2024 | FK Oryol | | FK Kolomna | ||||
Oryol | |||||||
26.05.2024 | FK Strogino | | Zenit Penza | ||||
Moscow | |||||||
26.05.2024 | Kvant | | Arsenal-2 | ||||
Obninsk | |||||||
26.05.2024 | Salyut-Belgorod | | Kosmos | ||||
26.05.2024 | SKA-Khabarovsk-2 | | Sakhalin | ||||
Khabarovsk |
19.05.2024 17:00 | Kompozit | | Dynamo Vladivostok | ||||
Noginsk | |||||||
19.05.2024 17:00 | Spartak Tambov | | FK Strogino | ||||
Tambov | |||||||
19.05.2024 16:00 | FK Kolomna | | Salyut-Belgorod | ||||
Kolomna | |||||||
19.05.2024 16:00 | Sakhalin | | FK Oryol | ||||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
19.05.2024 14:00 | Arsenal-2 | | SKA-Khabarovsk-2 | ||||
Tula | |||||||
19.05.2024 14:00 | Kosmos | | FK Ryazan | ||||
Dolgoprudny | |||||||
19.05.2024 14:00 | Zenit Penza | | Kvant | ||||
Penza |
Local time
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
19.05 | Arsenal-2 - SKA-Khabarovsk-2 | 14:00 |
19.05 | Kosmos - FK Ryazan | 14:00 |
19.05 | Zenit Penza - Kvant | 14:00 |
19.05 | FK Kolomna - Salyut-Belgorod | 16:00 |
19.05 | Sakhalin - FK Oryol | 16:00 |
19.05 | Kompozit - Dynamo Vladivostok | 17:00 |
19.05 | Spartak Tambov - FK Strogino | 17:00 |
Local time
12:00 | |
15:00 | |
12:00* | |
20:30 | |
18:30 | |
20:30 | |
20:00 | |
20:30 | |
20:00 | |
20:45 | |
19:00 | |
18:00 | |
20:30 | |
18:45 | |
20:45 | |
18:00 | |
19:45 | |
20:00 | |
19:00 | |
19:35 | |
19:35 | |
19:35 | |
20:00 | |
Local time | |
2:0 | |
1:1 | |
4:0 | |
4:0 | |
2:1 | |
0:1 | |
2:2 | |
1:0 | |
1:1 | |
1:2 | |
5:0 | |
1:1 | |
8:0 | |
0:0 | |
2:1 | |
2:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
2:3 | |
1:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
1:0 | |
2:3 | |
1:2 | |
0:1 | |
1:2 | |
3:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
0:2 | |
2:1 | |
2:1 | |
0:3 | |
2:1 | |
1:2 | |
1:2 | |
1:0 | |
3:0 | |
6:1 | |
3:0 | |
0:2 | |
1:3 | |
1:4 | |
1:0 | |
0:0 | |
1:2 | |
1:0 | |
0:1 | |
2:2 | |
2:0 | |
0:2 | |
1:0 | |
2:0 | |
4:2 | |
2:0 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 19.05.2024
08.02.2024 – 24.05.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |