Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 16.11.2024 | | Biolog-Novokubansk | | Dynamo | | |
| Progress |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 09.11.2024 | | Dynamo | | FK Sevastopol | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 02.11.2024 | | Pobeda | | Dynamo | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 19.10.2024 | | Dynamo | | Kuban-Holding | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 12.10.2024 | | FK Astrakhan | | Dynamo | | |
| Astrakhan |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 05.10.2024 | | Dynamo | | FK Rostov-2 | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 28.09.2024 | | Dynamo-2 Makhachkala | | Dynamo | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 21.09.2024 | | Dynamo | | FK Forte | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 14.09.2024 | | Stroitel | | Dynamo | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 07.09.2024 | | Dynamo | | Rubin Yalta | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 31.08.2024 | | Alania-2 | | Dynamo | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 24.08.2024 | | Dynamo | | Angusht | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 17.08.2024 | | Druzhba | | Dynamo | | |
| Maykop |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 10.08.2024 | | Nart | | Dynamo | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 03.08.2024 | | Legion | | Dynamo | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 27.07.2024 | | Dynamo | | Spartak-Nalchik | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 06.07.2024 | | FK Sevastopol | | Dynamo | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 30.06.2024 | | Dynamo | | Pobeda | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 18.06.2024 | | Kuban-Holding | | Dynamo | | |
| Pavlovskaya |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 12.06.2024 | | Dynamo | | FK Astrakhan | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 06.06.2024 | | FK Rostov-2 | | Dynamo | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 31.05.2024 | | Dynamo | | Dynamo-2 Makhachkala | | |
| Stavropol |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 26.05.2024 | | FK Forte | | Dynamo | | |
| Taganrog |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 22.05.2024 | | Dynamo | | Biolog-Novokubansk | | 2:1 (0:1) |
| Stavropol |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 18.05.2024 | | Dynamo | | Stroitel | | 1:1 (0:0) |
| Stavropol |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 11.05.2024 | | Rubin Yalta | | Dynamo | | 0:2 (0:2) |
| Yalta |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 04.05.2024 | | Dynamo | | Alania-2 | | 0:1 (0:0) |
| Stavropol |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 27.04.2024 | | Angusht | | Dynamo | | 2:0 (1:0) |
| Nazran |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 20.04.2024 | | Dynamo | | Druzhba | | 1:0 (0:0) |
| Stavropol |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 11.04.2024 | | Dynamo | | Nart | | 0:0 |
| Stavropol |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 06.04.2024 | | Dynamo | | Legion | | 1:3 (1:0) |
| Stavropol |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 30.03.2024 | | Spartak-Nalchik | | Dynamo | | 2:2 (1:1) |
| Nalchik |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 25.11.2023 | | Dynamo | | Spartak-Nalchik | | 1:2 (1:0) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 19.11.2023 | | Pobeda | | Dynamo | | 2:0 (1:0) |
| Kaspiysk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 15.11.2023 | | Dynamo | | Alania-2 | | 1:0 (0:0) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 11.11.2023 | | Dynamo-2 Makhachkala | | Dynamo | | 1:1 (0:1) |
| Makhachkala |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 05.11.2023 | | Dynamo | | Pobeda | | 2:2 (1:1) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 29.10.2023 | | Alania-2 | | Dynamo | | 1:1 (1:1) |
| Vladikavkaz Football Academy Alania Stadium |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 25.10.2023 | | Dynamo | | Dynamo-2 Makhachkala | | 1:2 (0:1) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 21.10.2023 | | Spartak-Nalchik | | Dynamo | | 2:0 (1:0) |
| Nalchik |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 07.10.2023 | | Dynamo | | SKA | | 0:2 (0:2) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 01.10.2023 | | Rubin Yalta | | Dynamo | | 2:0 (0:0) |
| Yalta |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 23.09.2023 | | Dynamo | | Druzhba | | 0:0 |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 17.09.2023 | | Kuban-Holding | | Dynamo | | 2:0 (2:0) |
| Pavlovskaya |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 09.09.2023 | | Dynamo | | Biolog-Novokubansk | | 0:1 (0:1) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 03.09.2023 | | FK Sevastopol | | Dynamo | | 1:0 (1:0) |
| Sevastopol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 27.08.2023 | | SKA | | Dynamo | | 0:2 (0:1) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 19.08.2023 | | Dynamo | | Rubin Yalta | | 1:4 (0:2) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 13.08.2023 | | Druzhba | | Dynamo | | 1:0 (0:0) |
| Maykop |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 06.08.2023 | | Dynamo | | Kuban-Holding | | 0:1 (0:1) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 29.07.2023 | | Biolog-Novokubansk | | Dynamo | | 1:0 (0:0) |
| Progress |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 23.07.2023 | | Dynamo | | FK Sevastopol | | 0:2 (0:1) |
| Stavropol |