Team 1- AllAbbey UnitedAberdare AthleticAbingdon TownAccrington StanleyAddlestoneAldershot Traction Co.AldershotAlfreton TownAltofts West Riding CollieryAltrinchamAnnfield PlainApsleyArdsley AthleticArsenalAshingtonAspatria AthleticAston VillaAylesbury UnitedBaldock TownBangor CityBarkingBarnetBarnsleyBarnton VictoriaBarrow YMCABarrowBarryBarton TownBasford UnitedBasingstokeBath CityBeckenhamBedford TownBedlington UnitedBerkhamsted TownBexhillBexleyheath TownBiggleswade & DistrictBilston UnitedBirmingham Corporation TramwaysBirminghamBirtleyBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBlandfordBloxwich StrollersBlyth SpartansBognor Regis TownBolton WanderersBoots AthleticBostall HeathBostonBotwell MissionBournemouth TramwaysBournemouthBowness RoversBowthorn RecreationBradford CityBradford Park AvenueBreightmet UnitedBrentfordBrentwood & WarleyBrentwood Mental HospitalBridlington TownBrigg TownBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBristol St GeorgeBritish Oil & Cake MillsBromleyBromsgrove RoversBroughton RangersBurnhope InstituteBurnleyBurnsideBurscough RangersBurton TownBuryCallender AthleticCalne & Harris UnitedCamberley & YorktownCambridge TownCannock TownCardiff CityCarlisle UnitedCastleford TownCharlton AthleticChathamChelmsfordChelseaCheltenham TownChesham UnitedChesterChesterfieldChichesterChilton Colliery RecreationChippenham RoversChippenham TownChopwell InstituteChorleyCivil ServiceClacton TownClandownClapton OrientClaptonCleator Moor CelticCleethorpes TownClevedonCockfieldColchester TownColeford AthleticColwyn BayConnah's QuayConsettCorinthiansCoventry CityCowesCowleyCradley HeathCraghead UnitedCrawcrook AlbionCray WanderersCrewe AlexandraCrittall AthleticCrystal PalaceCudworth VillageCustom HouseDarfieldDarlingtonDartfordDarwenDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDevizes TownDick KerrsDipton UnitedDoncaster RoversDorchester TownDorkingDulwich HamletDurham CityEarleEast CowesEast GrinsteadEastbourne Old ComradesEghamEgremontEllesmere Port CementEllesmere Port TownEmsworthEnfieldEpsom TownEsh WinningEston UnitedEvertonEvesham TownExeter CityFarsley CelticFelixstowe TownFelling CollieryFerryhill AthleticFiley TownFinchleyFlintFolkestoneFrickley CollieryFrizington AthleticFrodingham AthleticFrome TownFulhamGER RomfordGainsborough TrinityGillinghamGlastonburyGlossopGloucester CityGodalmingGoole TownGosforth & CoxlodgeGosport AthleticGranthamGrassmoorGrays AthleticGrays Thurrock UnitedGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGreen WavesGresley CollieryGresley RoversGrimethorpe CollieryGrimsby Haycroft RoversGrimsby TownGuildford CityGuildfordGuiseleyHalifax TownHallamHampstead TownHanham AthleticHarrogateHarrowbyHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHaywards SportsHeadingleyHeanor TownHednesford TownHemsworth West EndHendon TownHenley TownHereford UnitedHertford TownHessleHigham Ferrers TownHinckley UnitedHorsforthHorwich CentralHorwich Railway Mechanics InstituteHounslowHoveHucknall ByronHuddersfield TownHull CityHull Old BoysHurstIbstock CollieryIlfordIlkeston UnitedIpswich WorksJarrowKempston RoversKendal TownKeswickKettering TownKeynshamKing's LynnKingstonianKingswoodKirkleyLancaster TownLangfordLangley ParkLeamington TownLeasingthorne CollieryLeavesden Mental HospitalLedburyLeeds UnitedLeicester CityLeighton UnitedLeiston Works AthleticLentonLetchworth TownLeyland Motors KingstonLeytonLeytonstoneLincoln CityLiverpoolLlandudnoLoftus AlbionLondon CaledoniansLostock GralamLoughborough CorinthiansLouth TownLovells AthleticLowestoft TownLuddendenfootLuton AmateurLuton TownLythamMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedManchester CityManchester North EndManchester UnitedMansfield TownMapplewell & Staincross AthleticMarfleetMargateMarineMarket Harborough TownMarkham Main CollieryMarlowMatlock TownMelkshamMerthyr TownMethley PerseveranceMexboroughMiddlesbroughMillwallMineheadMitcham WanderersMoira UnitedMonckton AthleticMorecambeMoss Bay UnitedMurton Colliery WelfareNantwichNetherfieldNew BrightonNew Hucknall CollieryNewark TownNewbury TownNewcastle UnitedNewhavenNewmarket TownNewport CountyNormanby MangnesiteNormanby Park Steel WorksNorthampton TownNorthern NomadsNorthfleet UnitedNorthwich VictoriaNorton WoodseatsNorwich CEYMSNorwich CityNorwich Priory AthleticNottingham ForestNotts CountyNuneaton TownNunheadOakengates TownOld JohniansOld LyonianOldham AthleticOsborne AthleticOswestry TownOxford CityParkeston RailwayPaulton RoversPelawPenrithPeterborough & Fletton UnitedPeterborough G.N. LocoPeterbro' Westwood WorksPilkington RecreationPlymouth ArgylePlymouth Civil ServicePolytechnicPontefract BoroughPoolePort ValePortland UnitedPortsmouthPrescot CablesPreston North EndQueens Park RangersRAF UxbridgeRAMC AldershotRAOC HilseaRM ChathamRM PortsmouthRadstock TownRansome & MarlesReadingReckitt'sRedditchRedhillReigate PrioryRhyl AthleticRipley TownRochdaleRossington MainRotherham AmateursRotherham UnitedRothwell TownRushden TownRyde SportsSalisbury CitySalisbury CorinthiansSandbach RamblersScarborough PenguinsScarboroughScotswoodScunthorpe UnitedSeaham HarbourSelby OCOSeveralls AthleticShankhouseSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldSheppey UnitedSheringhamShildonShirebrookShrewsbury TownSittingbourneSkelmersdale UnitedSloughSneintonSouth Bank East EndSouth BankSouth Kirkby CollierySouth Normanton CollierySouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSouthwickSpalding UnitedSpen Black & WhiteSpencer MoultonSpennymoor UnitedSt Albans CitySt AustellSt Helens TownSt Peter's AlbionStafford RangersStaines TownStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStaveley TownStevenage TownStockport CountyStockton ShamrocksStocktonStoke CityStourbridgeStreetSunderland West EndSunderlandSutton JunctionSutton TownSutton UnitedSwansea TownSwindon CorinthiansSwindon TownSwindon VictoriaTaunton TownThetford TownThorne CollieryThornycrofts BasingstokeTilburyTimperleyTooting TownTorquay UnitedTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTreeton Reading RoomTrowbridge TownTufnell ParkTunbridge Wells RangersUlverston TownUsworth CollieryUxbridgeVernon AthleticWalker CelticWalker ParkWallsendWalsall LMSWalsall PhoenixWalsallWaltham ComradesWalthamstow AvenueWalthamstow GrangeWalton-on-ThamesWarminster TownWashington CollieryWaterlowsWatford Old BoysWatfordWath AthleticWealdstoneWellingborough TownWellington St George'sWellington TownWellington WorksWells CityWelton RoversWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest NorwoodWest StanleyWeston-Super-MareWeybridgeWeymouthWhiston ParishWhitchurchWhite-le-Head RangersWhitehaven AthleticWhitstableWhitwick ImperialWigan BoroughWillenhallWillingtonWimbledonWinchester CityWindermereWindsor & EtonWinsford UnitedWisbech TownWitton AlbionWokingWolverhampton AmateurWolverhampton WanderersWolverton TownWombwellWood Green TownWoolwich PolytechnicWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil & Petter's UnitedYork CityTeam 2- AllHarwich & Parkeston
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 22
Atalanta Bayer 04
20:00
Auckland City Magenta
14:00
Pirae Rewa
18:00
FK Chelyabinsk Rotor
18:30
FK Forte Angusht
16:00
Alania-2 Stroitel
Dynamo Biolog-Novokubansk
FK Svislach (Svislach) FK Baranavichy (Baranavichy)
FK Kletsk (Kletsk) FK Orsha (Orsha)
Den Haag Excelsior
18:45
Levadia Kalev
19:00
Paide Nõmme Kalju
Vitória (Salvador) Botafogo (Rio de Janeiro)
Atlético Goianiense (Goiânia) Brusque (Brusque)
Fluminense (Rio de Janeiro) Sampaio Correa (São Luis)
Grêmio (Porto Alegre) Operário Ferroviário (Ponta Grossa)
19:30
Sport (Recife) Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
Atlético Paranaense (Curitiba) Ypiranga (Erechim)
Corinthians (São Paulo) América (Natal)
Juventude (Caxias do Sul) Internacional (Porto Alegre)
21:30
Montréal Forge
Qingdao West Coast Changchun Yatai
19:35
Shanghai Port Chengdu Rongcheng
Yesterday, May 20
Ifira Black Bird Magenta
1:2
FK Nizhniy Novgorod CSKA
2:6
Arsenal Akron
1:0
Neftekhimik Leningradets
Kuban FK Khimki
0:1
SKA-Khabarovsk Alaniya
FK Tyumen KAMAZ
2:0
Sokol Saratov Volgar
Torpedo Shinnik
1:1
Luki-Energiya FK Tver
Van Urartu
Ararat Alashkert
1:3
Dinamo Paxtakor
Surkhon Nasaf
Vestri Víkingur R
1:4
KA Fylkir
4:2
FH KR
Salernitana Hellas Verona
Bologna Juventus
3:3
Grobiņas Valmiera
0:2
RFS BFC Daugava
5:0
Ham-Kam Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Odd
0:0
Kristiansund Brann
2:2
Lillestrøm Fredrikstad
0:3
Molde Sarpsborg 08
2:4
Sandefjord Viking
Strømsgodset Haugesund
Tromsø Rosenborg
3:2
Zagłębie ŁKS
2:1
Djurgårdens Halmstad
Sirius Västerås SK
Häcken Malmö
San Lorenzo de Almagro Lanús
Estudiantes Deportivo Riestra
Rosario Central Tigre
Racing Club Argentinos Juniors
3:0
São Paulo Cruzeiro
20:00*
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24