Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 25.11.2023 | | SKA | | Dynamo-2 Makhachkala | | 2:2 (1:1) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 19.11.2023 | | Spartak-Nalchik | | SKA | | 5:1 (3:0) |
| Nalchik |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 15.11.2023 | | SKA | | Pobeda | | 1:0 (0:0) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 11.11.2023 | | Alania-2 | | SKA | | 0:2 (0:1) |
| Vladikavkaz Football Academy Alania Stadium |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 05.11.2023 | | SKA | | Spartak-Nalchik | | 1:0 (0:0) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 30.10.2023 | | Pobeda | | SKA | | 0:5 (0:2) |
| Kaspiysk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 25.10.2023 | | SKA | | Alania-2 | | 2:1 (0:0) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup B |
| 21.10.2023 | | Dynamo-2 Makhachkala | | SKA | | 1:2 (0:2) |
| Makhachkala |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 14.10.2023 | | SKA | | FK Sevastopol | | 0:1 (0:1) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 07.10.2023 | | Dynamo | | SKA | | 0:2 (0:2) |
| Stavropol |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 23.09.2023 | | SKA | | Rubin Yalta | | 1:3 (0:3) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 17.09.2023 | | Druzhba | | SKA | | 1:0 (1:0) |
| Maykop |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 09.09.2023 | | SKA | | Kuban-Holding | | 0:1 (0:0) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 03.09.2023 | | Biolog-Novokubansk | | SKA | | 0:1 (0:1) |
| Progress |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 27.08.2023 | | SKA | | Dynamo | | 0:2 (0:1) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 13.08.2023 | | Rubin Yalta | | SKA | | 1:1 (0:0) |
| Yalta |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 06.08.2023 | | SKA | | Druzhba | | 0:1 (0:1) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 29.07.2023 | | Kuban-Holding | | SKA | | 1:3 (0:3) |
| Pavlovskaya |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 23.07.2023 | | SKA | | Biolog-Novokubansk | | 1:0 (1:0) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2023, Second League Division B, Group 1, subgroup 1 |
| 16.07.2023 | | FK Sevastopol | | SKA | | 3:1 (2:1) |
| Sevastopol |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 20.10.1994 | | SKA | | Volgar | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 17.10.1994 | | SKA | | Ingushetia | | 2:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 10.10.1994 | | Kristall Dyatkovo | | SKA | | 1:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 07.10.1994 | | FK Orel | | SKA | | 0:3 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 01.10.1994 | | SKA | | Avangard Kamyshin | | 2:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 27.09.1994 | | SKA | | Khimik Dankov | | 2:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 11.09.1994 | | Kolos | | SKA | | 1:3 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 08.09.1994 | | Rotor-D | | SKA | | 0:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 01.09.1994 | | SKA | | Avangard Kursk | | 2:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 18.08.1994 | | Dynamo Bryansk | | SKA | | 2:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 03.08.1994 | | Shakhtyor | | SKA | | 2:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 31.07.1994 | | Metallurg Krasny Sulin | | SKA | | 0:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 14.07.1994 | | SKA | | Kristall Dyatkovo | | 3:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 11.07.1994 | | SKA | | FK Orel | | 1:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 05.07.1994 | | Khimik Dankov | | SKA | | 3:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 03.06.1994 | | Avangard Kursk | | SKA | | 3:2 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 23.05.1994 | | SKA | | Turbostroitel | | 1:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 17.05.1994 | | Istochnik | | SKA | | 1:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 14.05.1994 | | Spartak-Bratskiy | | SKA | | 0:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 06.05.1994 | | SKA | | Shakhtyor | | 0:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 03.05.1994 | | SKA | | Metallurg Krasny Sulin | | 3:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| 24.04.1994 | | Volgar | | SKA | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | SKA | | Istochnik | | 2:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | SKA | | Atommash | | 2:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | SKA | | Dynamo Bryansk | | 2:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | SKA | | Spartak-Bratskiy | | 1:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | SKA | | Kolos | | 2:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | SKA | | Rotor-D | | 3:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | Turbostroitel | | SKA | | 3:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | Ingushetia | | SKA | | 3:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | Atommash | | SKA | | 0:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 2 |
| | | Avangard Kamyshin | | SKA | | 1:2 |
| |