Team 1- All2DROTS (Moscow)Akhmat (Groznyi)Akron (Tolyatti)Alaniya (Vladikavkaz)Amkal (Moscow)Amkar (Perm)Arsenal (Tula)Atom (Novovoronezh)Avangard (Kursk)Baltika (Kaliningrad)Biolog-Novokubansk (Novokubansk)CSKA (Moscow)Chaika (Peschanokopskoye)Chernomorets (Novorossiysk)Dalnerechensk (Dalnerechensk)Druzhba (Maykop)Dynamo (Barnaul)Dynamo (Bryansk)Dynamo (Kirov)Dynamo (Makhachkala)Dynamo (Moscow)Dynamo (Saint Petersburg)Dynamo (Stavropol)Dynamo (Vladivostok)Dynamo (Vologda)Elektron (Veliky Novgorod)FC Kirovets-Voskhozhdeniye (Saint Petersburg)FK Astrahan (Astrakhan)FK Chelyabinsk (Chelyabinsk)FK Chertanovo (Moscow)FK Kaluga (Kaluga)FK Khimki (Khimki)FK Kolomna (Kolomna)FK Krasnodar (Krasnodar)FK Murom (Murom)FK Nizhniy Novgorod (Nizhniy Novgorod)FK Novosibirsk (Novosibirsk)FK Orenburg (Orenburg)FK OrenburgFK Rostov (Rostov-on-Don)FK Ryazan (Ryazan)FK Sochi (Sochi)FK Strogino (Moscow)FK Tver (Tver)FK Tyumen (Tyumen)FK Ufa (Ufa)FShM (Moscow)Fakel (Voronezh)Forte (Taganrog)Ilpar (Ilyinsky)Irkutsk (Irkutsk)Irtysh (Omsk)KAMAZ (Naberezhnye Chelny)Khimik (Dzerzhinsk)Khimik-Avgust (Vurnary)Kompozit (Pavlovsky Posad)Kosmos (Dolgoprudny)Krylia Sovetov (Samara)Kuban (Krasnodar)Kuban-Holding (Pavlovskaya)Kvant (Obninsk)Legion (Makhachkala)Leningradets (Leningrad Oblast)Lokomotiv (Moscow)Luki-Energiya (Velikiye Luki)Mashuk-KMV (Pyatigorsk)Metallurg (Lipetsk)Neftekhimik (Nizhnekamsk)Nosta (Novotroitsk)Orgenergostroy (Dimitrovgrad)Peresvet (Domodedovo)Pioner (Leningradskaya)Pobeda (Khasavyurt)Pskov (Pskov)Rodina (Moscow)Rodina Media (Moscow)Rotor (Volgograd)Rubin (Kazan)SKA (Rostov-on-Don)SKA-Khabarovsk (Khabarovsk)Sakhalin (Yuzhno-Sahalinsk)Sakhalinets (Moscow)Salyut (Belgorod)Saturn (Ramenskoye)Shinnik (Yaroslavl)Sokol (Saratov)Spartak (Kostroma)Spartak (Moscow)Spartak (Tambov)Spartak-Nalchik (Nalchik)StavropolAgrosoyuz (Nevinnomyssk)Tekstilshchik (Ivanovo)Temp (Barnaul)Torpedo (Miass)Torpedo (Moscow)Torpedo (Vladimir)Universitet (Ulyanovsk)Ural (Ekaterinburg)Uralets TS (Nizhniy Tagil)Veles (Moscow)Volga (Ulyanovsk)Volgar (Astrakhan)Yenisey (Krasnoyarsk)Zenit (Penza)Zenit (Saint Petersburg)Znamya (Noginsk)Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo)Zorkiy (Krasnogorsk)Zvezda (Saint Petersburg)Team 2- AllЛегион (Махачкала)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, June 4
Slovenia Armenia
18:00
Bonaire Sint Maarten
19:30
Ireland Hungary
19:45
Portugal Finland
Switzerland Estonia
20:15
Austria Serbia
20:45
Italy Turkey
21:00
Romania Bulgaria
21:30
Huachipato Grêmio
20:00
Real Tomayapo Internacional
20:30
Jedinstvo Podgorica
19:00
Mladost Donja Gorica Otrant
Barracas Central Huracán
15:00
Banfield Newell's Old Boys
Independiente Rivadavia Unión
Yesterday, June 2
Indonesia Tanzania
0:0
Baltika (Kaliningrad) Zenit (Saint Petersburg)
1:2
Irtysh FK Kaluga
2:2
Tekstilshchik Volga
1:0
Mashuk-KMV Spartak Kostroma
0:2
Torpedo Miass Dynamo Bryansk
Khimik Avangard
1:3
Ural-2 Dynamo Barnaul
2:1
Akron-2 Nosta
0:1
FK Orenburg-2 Sokol Kazan
5:6
Livyi Bereh Obolon
1:1*
Veres Epitsentr
3:1*
Tarpeda-BelAZ Dnepr
4:2
FK Homel FK Vitebsk
Kyzylzhar Yelimay
1:1
Qayrat Shakhtyor
Turan Aqtöbe
Jenis Atyrau
FK Andijon Paxtakor
Nasaf Lokomotiv
3:0
Excelsior NAC
4:1
Dila Kolxet`i 1913
Vestri Stjarnan
Víkingur R Fylkir
5:2
HK Breiðablik
Atalanta Fiorentina
2:3
Jelgava FK Liepāja
RFS Grobiņas
5:0
Tukums 2000 Auda
1:4
Riga FC Metta
TransINVEST Žalgiris Vilnius
Džiugas Žalgiris Kaunas
Molde Viking
Haugesund Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Sandefjord
3:3
Kristiansund Sarpsborg 08
3:1
Strømsgodset Odd
Tromsø Lillestrøm
Rosenborg Fredrikstad
Metz Saint-Étienne
2:2 aet
Djurgårdens Hammarby
0:3
Kalmar Västerås SK
0:4
Häcken AIK
Värnamo Mjällby
Trans Nõmme Kalju
Tammeka Kalev
4:0
Platense Boca Juniors
Central Córdoba Talleres
2:4
Rosario Central Lanús
Instituto Gimnasia y Esgrima
River Plate Tigre
Vasco da Gama Flamengo
1:6
Criciúma Palmeiras
Atlético Mineiro Bahia
São Paulo Cruzeiro
2:0
Fortaleza Atlético Paranaense
Atlanta United Charlotte
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament