Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 10.06.2023 | | Znamya | | Kvant | | 5:1 (2:1) |
| Noginsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 04.06.2023 | | Spartak Tambov | | Znamya | | 1:2 (1:1) |
| Tambov |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 10.05.2023 | | Znamya | | Peresvet | | 4:1 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 05.05.2023 | | Znamya | | Spartak Tambov | | 4:1 (2:1) |
| Noginsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 22.04.2023 | | Znamya | | FK Strogino | | 3:1 (2:1) |
| Noginsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 18.04.2023 | | Kvant | | Znamya | | 0:2 (0:2) |
| Obninsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 15.04.2023 | | Znamya | | Sakhalin | | 2:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 09.04.2023 | | Peresvet | | Znamya | | 0:1 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 13.11.2022 | | Znamya | | SKA-Khabarovsk-2 | | 1:0 (0:0) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 04.11.2022 | | FK Balashikha | | Znamya | | 1:5 (1:2) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 30.10.2022 | | Znamya | | FK Kolomna | | 2:0 (1:0) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 22.09.2022 | | Sokol | | Znamya | | 1:2 (1:2) |
| Saratov |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 05.09.2022 | | FK Khimki-M | | Znamya | | 1:2 (1:2) |
| Khimki |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 14.08.2022 | | Znamya | | Kosmos | | 1:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 2 |
| 16.07.2022 | | SKA-Khabarovsk-2 | | Znamya | | 1:2 (0:2) |
| Khabarovsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3B |
| 05.06.2022 | | Znamya | | Zenit | | 2:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3B |
| 21.05.2022 | | Znamya | | Fakel-M | | 1:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3B |
| 07.05.2022 | | Znamya | | Arsenal-2 | | 4:1 (2:0) |
| Noginsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3B |
| 10.04.2022 | | Znamya | | Sakhalin | | 2:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3B |
| 03.04.2022 | | Arsenal-2 | | Znamya | | 0:2 (0:1) |
| Tula |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 31.10.2021 | | Znamya | | Metallurg | | 3:1 (1:1) |
| Noginsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 26.09.2021 | | Znamya | | SKA-Khabarovsk-2 | | 1:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 18.09.2021 | | FK Khimki-M | | Znamya | | 1:2 (1:1) |
| Khimki |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 07.09.2021 | | Metallurg | | Znamya | | 2:3 (1:2) |
| Vidnoye |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 21.08.2021 | | Znamya | | FK Kolomna | | 5:3 (2:0) |
| Noginsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 18.07.2021 | | Znamya | | FK Strogino | | 3:1 (1:1) |
| Noginsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 15.06.2021 | | Znamya | | FK Strogino | | 4:2 (2:0) |
| Noginsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 21.05.2021 | | Znamya | | FK Khimki-M | | 4:1 (2:0) |
| Noginsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 29.04.2021 | | Znamya | | Krasny | | 2:1 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 18.04.2021 | | Znamya | | Metallurg Vidnoye | | 3:1 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 11.04.2021 | | Znamya | | Sakhalin | | 1:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 01.04.2021 | | Metallurg Lipetsk | | Znamya | | 1:2 (1:1) |
| Lipetsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 03.11.2020 | | Znamya | | Saturn | | 1:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 29.10.2020 | | Fakel-M | | Znamya | | 0:1 (0:0) |
| Voronezh |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 05.10.2020 | | Metallurg Vidnoye | | Znamya | | 1:2 (1:1) |
| Vidnoye |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 21.09.2020 | | FK Khimki-M | | Znamya | | 1:3 (0:2) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 3 |
| 15.08.2020 | | Znamya | | Metallurg Lipetsk | | 3:0 |
| Noginsk |
Russia 2002, Second division, West |
| 17.10.2002 | | Avtomobilist | | FK Rybinsk | | 2:1 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 14.10.2002 | | Avtomobilist | | Severstal | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 23.08.2002 | | Avtomobilist | | Neftyanik | | 4:2 (1:1) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 21.07.2002 | | Avtomobilist | | BSK | | 3:1 (1:1) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 09.06.2002 | | Avtomobilist | | Krasnoznamensk | | 2:1 (2:0) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 23.05.2002 | | Avtomobilist | | Spartak Shchyolkovo | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 06.07.2001 | | Neftyanik | | Avtomobilist | | 1:2 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 16.06.2001 | | Nika | | Avtomobilist | | 0:2 (0:2) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 15.05.2001 | | FK Rybinsk | | Avtomobilist | | 1:2 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 07.05.2001 | | Avtomobilist | | Spartak-Telekom | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 04.05.2001 | | Avtomobilist | | Spartak Kostroma | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 27.04.2001 | | Oazis | | Avtomobilist | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 24.04.2001 | | Sportakademklub | | Avtomobilist | | 2:4 (1:3) |
| |
Russia 2000, Second division, West |
| 14.10.2000 | | Avtomobilist | | Dynamo Vologda | | 1:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 2000, Second division, West |
| 02.10.2000 | | Avtomobilist | | CSKA-2 | | 3:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2000, Second division, West |
| 27.09.2000 | | Avtomobilist | | Sportakademklub | | 2:1 (1:1) |
| Noginsk |
Russia 2000, Second division, West |
| 18.09.2000 | | Dynamo-2 | | Avtomobilist | | 0:2 (0:0) |
| Serpukhov |
Russia 2000, Second division, West |
| 09.08.2000 | | Avtomobilist | | Neftyanik | | 2:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 2000, Second division, West |
| 31.07.2000 | | Volochanin-89 | | Avtomobilist | | 0:1 (0:1) |
| Vyshny Volochyok |
Russia 2000, Second division, West |
| 06.07.2000 | | Dynamo Vologda | | Avtomobilist | | 0:1 (0:0) |
| Vologda |
Russia 2000, Second division, West |
| 25.06.2000 | | CSKA-2 | | Avtomobilist | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2000, Second division, West |
| 16.06.2000 | | Oazis | | Avtomobilist | | 1:2 (1:1) |
| Yartsevo |
Russia 2000, Second division, West |
| 06.06.2000 | | Avtomobilist | | Lokomotiv-2 | | 3:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2000, Second division, West |
| 04.05.2000 | | Spartak Kostroma | | Avtomobilist | | 0:3 (0:0) |
| Kostroma |
Russia 2000, Second division, West |
| 26.04.2000 | | Avtomobilist | | Spartak Shchyolkovo | | 1:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2000, Second division, West |
| 23.04.2000 | | Avtomobilist | | Volochanin-89 | | 1:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 21.10.1999 | | Spartak Kostroma | | Avtomobilist | | 1:6 (1:3) |
| Kostroma |
Russia 1999, Second division, West |
| 15.10.1999 | | Avtomobilist | | Spartak-Peresvet | | 2:0 (2:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 12.10.1999 | | Avtomobilist | | Sportakademklub | | 2:1 (2:1) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 03.10.1999 | | Spartak Shchyolkovo | | Avtomobilist | | 1:2 (0:2) |
| Shchyolkovo |
Russia 1999, Second division, West |
| 26.09.1999 | | Avtomobilist | | Volga Tver | | 4:1 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 14.09.1999 | | Dynamo-2 | | Avtomobilist | | 0:2 (0:1) |
| Serpukhov |
Russia 1999, Second division, West |
| 08.09.1999 | | Avtomobilist | | Oazis | | 2:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 05.09.1999 | | Avtomobilist | | Energiya Velikie Luki | | 3:1 (2:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 30.08.1999 | | Saturn-2 | | Avtomobilist | | 0:1 (0:0) |
| Klimovsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 09.08.1999 | | Avtomobilist | | Dynamo Sankt-Petersburg | | 1:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 03.08.1999 | | Spartak-2 | | Avtomobilist | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 1999, Second division, West |
| 31.07.1999 | | CSKA-2 | | Avtomobilist | | 1:2 (0:0) |
| Moscow |
Russia 1999, Second division, West |
| 16.07.1999 | | Avtomobilist | | Dynamo Vologda | | 4:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 13.07.1999 | | Avtomobilist | | Spartak Kostroma | | 8:1 (4:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 07.07.1999 | | Spartak-Peresvet | | Avtomobilist | | 1:3 (0:1) |
| Bryansk |
Russia 1999, Second division, West |
| 28.06.1999 | | Avtomobilist | | Spartak Shchyolkovo | | 3:2 (3:1) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 25.06.1999 | | Avtomobilist | | Neftyanik Yaroslavl | | 2:1 (0:1) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 19.06.1999 | | Volga Tver | | Avtomobilist | | 0:3 (0:1) |
| Tver |
Russia 1999, Second division, West |
| 16.06.1999 | | Volochanin-89 | | Avtomobilist | | 0:1 (0:1) |
| Vyshny Volochyok |
Russia 1999, Second division, West |
| 10.06.1999 | | Avtomobilist | | Lokomotiv-2 | | 4:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 07.06.1999 | | Avtomobilist | | Dynamo-2 | | 1:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 29.05.1999 | | Energiya Velikie Luki | | Avtomobilist | | 0:2 (0:2) |
| Velikiye Luki |
Russia 1999, Second division, West |
| 20.05.1999 | | Avtomobilist | | Torpedo-2 | | 2:1 (2:1) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 14.05.1999 | | Mosenergo | | Avtomobilist | | 1:3 (0:2) |
| Moscow |
Russia 1999, Second division, West |
| 04.05.1999 | | Zenit-2 | | Avtomobilist | | 1:2 (0:2) |
| Saint Petersburg |
Russia 1999, Second division, West |
| 01.05.1999 | | Dynamo Sankt-Petersburg | | Avtomobilist | | 1:2 (0:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 1999, Second division, West |
| 26.04.1999 | | Avtomobilist | | CSKA-2 | | 3:1 (2:1) |
| Noginsk |
Russia 1999, Second division, West |
| 23.04.1999 | | Avtomobilist | | Spartak-2 | | 3:0 (2:0) |
| Noginsk |
Russia 1998, Second division, West |
| 16.10.1998 | | Avtomobilist | | Krasnoznamensk-Selyatino | | 2:0 (0:0) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 07.10.1998 | | Torpedo-2 | | Avtomobilist | | 1:2 (1:1) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 04.10.1998 | | FK Khimki | | Avtomobilist | | 1:2 (0:1) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 25.09.1998 | | Avtomobilist | | CSKA-2 | | 3:2 (2:1) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 07.09.1998 | | Avtomobilist | | Monolit | | 3:0 (1:0) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 04.09.1998 | | Avtomobilist | | Torpedo-ZIL | | 1:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 1998, Second division, West |
| 14.08.1998 | | Volga Tver | | Avtomobilist | | 0:1 (0:0) |
| Tver |
Russia 1998, Second division, West |
| 11.08.1998 | | Volochanin | | Avtomobilist | | 1:2 (1:0) |
| Vyshny Volochyok |
Russia 1998, Second division, West |
| 05.08.1998 | | Avtomobilist | | Dynamo Vologda | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 02.08.1998 | | Avtomobilist | | Spartak Kostroma | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 16.07.1998 | | Mosenergo | | Avtomobilist | | 0:4 (0:0) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 13.07.1998 | | Krasnoznamensk-Selyatino | | Avtomobilist | | 0:3 (0:1) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 10.07.1998 | | Sportakademklub | | Avtomobilist | | 0:2 (0:0) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 02.07.1998 | | Avtomobilist | | Torpedo-2 | | 3:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 1998, Second division, West |
| 29.06.1998 | | Avtomobilist | | FK Khimki | | 5:1 (3:0) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 22.06.1998 | | Spartak-2 | | Avtomobilist | | 1:2 (1:0) |
| Moscow |
Russia 1998, Second division, West |
| 13.06.1998 | | Avtomobilist | | Zenit-2 | | 2:0 (2:0) |
| Noginsk |
Russia 1998, Second division, West |
| 10.06.1998 | | Avtomobilist | | Dynamo Sankt-Petersburg | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 21.05.1998 | | Avtomobilist | | Energiya Velikie Luki | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 1998, Second division, West |
| 06.05.1998 | | Avtomobilist | | Volga Tver | | 1:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 1998, Second division, West |
| 24.04.1998 | | Spartak Kostroma | | Avtomobilist | | 0:1 (0:1) |
| Karavayevo |
Russia 1997, Second league, West |
| 23.10.1997 | | Avtomobilist | | Spartak Anapa | | 5:2 (2:2) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 13.10.1997 | | SKA Rostov-on-Don | | Avtomobilist | | 0:2 (0:1) |
| Rostov-on-Don |
Russia 1997, Second league, West |
| 04.10.1997 | | Avtomobilist | | Lokomotiv | | 3:2 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 22.09.1997 | | Dynamo Vologda | | Avtomobilist | | 0:1 (0:1) |
| Vologda |
Russia 1997, Second league, West |
| 07.09.1997 | | Avtomobilist | | Avangard | | 3:1 (1:1) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 19.08.1997 | | Avtomobilist | | Venets | | 3:0 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 16.08.1997 | | Avtomobilist | | Torpedo Armavir | | 5:1 (3:1) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 06.08.1997 | | Energiya Pyatigorsk | | Avtomobilist | | 1:4 (0:1) |
| Pyatigorsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 30.07.1997 | | Avtomobilist | | Avtodor-BMK | | 4:2 (3:1) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 19.07.1997 | | Avtomobilist | | Avtozapchast | | 5:1 (3:0) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 09.07.1997 | | Spartak Anapa | | Avtomobilist | | 0:2 (0:2) |
| Anapa |
Russia 1997, Second league, West |
| 07.06.1997 | | Avtomobilist | | Dynamo Vologda | | 2:0 (0:0) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 31.05.1997 | | Kavkazkabel | | Avtomobilist | | 1:2 (1:1) |
| Prokhladny |
Russia 1997, Second league, West |
| 11.05.1997 | | Avtomobilist | | MChS-Selyatino | | 2:1 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 08.05.1997 | | Avtomobilist | | Spartak Tambov | | 3:0 (2:0) |
| Noginsk |
Russia 1997, Second league, West |
| 15.04.1997 | | Avtomobilist | | Energiya Pyatigorsk | | 3:0 (2:0) |
| Noginsk |