Team 1- AllAbingdon TownAccrington StanleyAldershotAlford UnitedAlfreton TownAlton TownAltrinchamAndoverAnnfield PlainArsenalArundelAshford TownAshingtonAshton UnitedAston VillaAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBacup BoroughBanbury SpencerBangor CityBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarry TownBath CityBedford TownBedlington MechanicsBedworth TownBelper TownBetteshanger Colliery WelfareBexhill TownBexleyheath & WellingBidefordBiggleswade TownBillingham SynthoniaBilstonBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBlyth SpartansBognor Regis TownBoldon Colliery WelfareBolton WanderersBoston UnitedBournemouthBradford CityBradford Park AvenueBrentfordBrentwood & WarleyBridgwater TownBridlington TownBridportBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBungay TownBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCalne & Harris UnitedCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChesham UnitedCheshuntChesterChesterfieldChichester CityChippenham TownChippenham UnitedChorleyClacton TownClaptonClitheroeColchester UnitedCongleton TownConsettCorby TownCoventry CityCowesCradley HeathCrawley TownCray WanderersCreswell CollieryCrewe AlexandraCrook TownCrystal PalaceDagenhamDarlingtonDartfordDarwenDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDevizes TownDoncaster RoversDorchester TownDorkingDoverDulwich HamletDunstable TownDurham CityEarlestownEast End Park WMCEastbourne UnitedEastbourneEbbw ValeEdgware TownEllesmere Port TownEly CityEnfieldEpsomErith & BelvedereEvenwood TownEvertonEvesham UnitedExeter CityEynesbury RoversFareham TownFerryhill AthleticFinchleyFleetwoodFlint Town UnitedFolkestoneFord UnitedFrickley CollieryFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlastonburyGloucester CityGoole TownGorlestonGranthamGravesend & NorthfleetGrays AthleticGreat Yarmouth TownGrimsby TownGuildford CityHalesowen TownHalifax TownHarrow TownHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHastings UnitedHayesHeanor TownHednesford TownHendonHereford UnitedHertford TownHinckley AthleticHistonHitchin TownHolbeach UnitedHorden Colliery WelfareHornchurch & UpminsterHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslow TownHuddersfield TownHull CityHuntley & PalmersHyde UnitedIlfordIlkeston TownIpswich TownKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianLancaster CityLancing AthleticLeatherheadLeeds UnitedLeicester CityLetchworth TownLeyton OrientLeytonLeytonstoneLincoln CityLinotype & MachineryLittlehampton TownLiverpoolLlandudnoLlanelliLockheed LeamingtonLong Eaton UnitedLostock GralamLoughborough UnitedLouth UnitedLovells AthleticLowestoft TownLuton TownLythamMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMelksham TownMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMiddlesbroughMillwallMilnthorpe CorinthiansMineheadMoor GreenMorecambeMossleyMurton Colliery WelfareNelsonNetherfieldNew BrightonNewburnNewcastle UnitedNewhavenNewmarket TownNewport CountyNewport IOWNorth ShieldsNorthampton TownNorthwich VictoriaNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOldham AthleticOswestry TownOxford CityOxford UnitedPenrithPenzancePeterborough UnitedPlymouth ArgylePoole TownPort ValePortland UnitedPortsmouthPrescot CablesPreston North EndPwllheli & DistrictQueens Park RangersRainham TownRamsgate AthleticRansome & MarlesReadingRedditchRedhillRetford TownRhylRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham UnitedRothwell TownRugby TownRuncornRushden TownSalisburyScarboroughScunthorpe UnitedSelby TownSheffield UnitedSheffield WednesdaySheppey UnitedSheringhamShildonShirebrook Miners WelfareShotton Colliery WelfareShrewsbury TownSilksworth Colliery WelfareSittingbourneSkegness TownSkelmersdale UnitedSlough TownSnowdown Colliery WelfareSouth BankSouth LiverpoolSouth Normanton Miners WelfareSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSouthwickSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt BlazeySt Helens TownSt Neots TownStafford RangersStaines TownStalybridge CelticStamfordStevenage TownStockport CountyStocktonStoke CityStonehouseStorkStourbridgeStowmarketStreetSudbury TownSunderlandSutton TownSutton UnitedSwansea TownSwindon TownTamworthTilburyTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTranmere RoversTrowbridge TownTruro CityTunbridge Wells UnitedUxbridgeVauxhall Motors LutonWadebridge TownWalsallWalthamstow AvenueWalton & HershamWareWarminster TownWatfordWealdstoneWellingborough TownWellington TownWembleyWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWestbury UnitedWeston-Super-MareWeymouthWhitby TownWhitley BayWhitstableWigan AthleticWillingtonWimbledonWindsor & EtonWinsford UnitedWisbech TownWitney TownWitton AlbionWokingWokingham TownWolverhampton WanderersWolverton Town & BRWoodford TownWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil TownYiewsleyYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllGuildford CityИстборнНортгемптон ТаунТонбридж
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, June 2
Indonesia Tanzania
16:00
Baltika (Kaliningrad) Zenit (Saint Petersburg)
18:00
Irtysh FK Kaluga
12:00
Tekstilshchik Volga
Mashuk-KMV Spartak Kostroma
Torpedo Miass Dynamo Bryansk
17:00
Khimik Avangard
Ural-2 Dynamo Barnaul
13:00
Akron-2 Nosta
15:00
FK Orenburg-2 Sokol Kazan
Livyi Bereh Obolon
16:00*
Veres Epitsentr
17:00*
Tarpeda-BelAZ Dnepr
FK Homel FK Vitebsk
19:00
Kyzylzhar Yelimay
Qayrat Shakhtyor
Turan Aqtöbe
Jenis Atyrau
21:00
FK Andijon Paxtakor
Nasaf Lokomotiv
19:30
Excelsior NAC
Dila Kolxet`i 1913
20:00
Vestri Stjarnan
14:00
Víkingur R Fylkir
HK Breiðablik
19:15
Atalanta Fiorentina
RFS Grobiņas
Jelgava FK Liepāja
Tukums 2000 Auda
Riga FC Metta
TransINVEST Žalgiris Vilnius
Džiugas Žalgiris Kaunas
18:25
Molde Viking
14:30
Haugesund Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Sandefjord
Kristiansund Sarpsborg 08
Strømsgodset Odd
Tromsø Lillestrøm
Rosenborg Fredrikstad
Metz Saint-Étienne
Djurgårdens Hammarby
Kalmar Västerås SK
Häcken AIK
16:30
Värnamo Mjällby
Trans Nõmme Kalju
Tammeka Kalev
Platense Boca Juniors
Central Córdoba Talleres
Rosario Central Lanús
Instituto Gimnasia y Esgrima
20:30
River Plate Tigre
Vasco da Gama Flamengo
Criciúma Palmeiras
Atlético Mineiro Bahia
São Paulo Cruzeiro
18:30
Fortaleza Atlético Paranaense
Atlanta United Charlotte
16:45
Yesterday, May 31
Costa Rica Uruguay
Mexico Bolivia
1:0
Pobeda FK Forte
1:2
Spartak-Nalchik Alania-2
0:0
Biolog-Novokubansk Rubin Yalta
Kuban-Holding FK Rostov-2
1:1
Legion Angusht
0:1
Dynamo Dynamo-2 Makhachkala
3:2
FK Sevastopol Stroitel
Nart Druzhba
2:1
FK Smorgon Slavia
3:3
BATE FK Slutsk
6:0
Surkhon Soʼgʼdiyona
AGMK Metallurg
FH Fram
Dainava Hegelmann
0:2
Otrant Mladost Donja Gorica
Podgorica Jedinstvo
1:3
Mladá Boleslav Hradec Králové
3:1
Nõmme United Vaprus
New York City San Jose Earthquakes
5:1
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24