Football matches in March 2021 |
Day 3 | |||||||||
30.03 20:00 | Azerbaijan | | Serbia | 1:2 (0:1)* | |||||
Bakı | |||||||||
30.03 20:45 | Luxembourg | | Portugal | 1:3 (1:1)* | |||||
Lëtzebuerg | |||||||||
Day 2 | |||||||||
27.03 19:45 | Ireland | | Luxembourg | 0:1 (0:0)* | |||||
Dublin | |||||||||
27.03 20:45 | Serbia | | Portugal | 2:2 (0:2)* | |||||
Belgrade | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 20:45 | Portugal | | Azerbaijan | 1:0 (1:0) | |||||
Italy, Torino | |||||||||
24.03 20:45 | Serbia | | Ireland | 3:2 (1:1)* | |||||
Belgrade |
Day 3 | |||||||||
31.03 19:45 | Northern Ireland | | Bulgaria | 0:0* | |||||
Belfast | |||||||||
31.03 21:45 | Lithuania | | Italy | 0:2 (0:0)* | |||||
Vilnius | |||||||||
Day 2 | |||||||||
28.03 20:45 | Switzerland | | Lithuania | 1:0 (1:0)* | |||||
St. Gallen | |||||||||
28.03 21:45 | Bulgaria | | Italy | 0:2 (0:1)* | |||||
Sofia | |||||||||
Day 1 | |||||||||
25.03 19:00 | Bulgaria | | Switzerland | 1:3 (0:3) | |||||
Sofia | |||||||||
25.03 20:45 | Italy | | Northern Ireland | 2:0 (2:0) | |||||
Parma |
Day 3 | |||||||||
31.03 20:45 | Bosnia and Herzegovina | | France | 0:1 (0:0)* | |||||
Sarajevo | |||||||||
31.03 21:45 | Ukraine | | Kazakhstan | 1:1 (1:0)* | |||||
Kiev | |||||||||
Day 2 | |||||||||
28.03 19:00 | Kazakhstan | | France | 0:2 (0:2)* | |||||
Astana | |||||||||
28.03 21:45 | Ukraine | | Finland | 1:1 (0:0)* | |||||
Kiev | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 20:45 | France | | Ukraine | 1:1 (1:0)* | |||||
Saint-Denis | |||||||||
24.03 21:45 | Finland | | Bosnia and Herzegovina | 2:2 (0:0)* | |||||
Helsinki |
Day 3 | |||||||||
30.03 19:45 | Wales | | Czech Republic | 1:0 (0:0)* | |||||
Cardiff | |||||||||
30.03 20:45 | Belgium | | Belarus | 8:0 (4:0)* | |||||
Leuven | |||||||||
Day 2 | |||||||||
27.03 20:00 | Belarus | | Estonia | 4:2 (1:1) | |||||
Minsk | |||||||||
27.03 20:45 | Czech Republic | | Belgium | 1:1 (0:0)* | |||||
Praha | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 20:45 | Belgium | | Wales | 3:1 (2:1)* | |||||
Leuven | |||||||||
24.03 20:45 | Estonia | | Czech Republic | 2:6 (1:4)* | |||||
Poland, Lublin |
Day 3 | |||||||||
31.03 19:45 | Scotland | | Faroe Islands | 4:0 (1:0)* | |||||
Glasgow | |||||||||
31.03 20:45 | Austria | | Denmark | 0:4 (0:0)* | |||||
Wien | |||||||||
31.03 21:45 | Moldova | | Israel | 1:4 (1:1)* | |||||
Chişinău | |||||||||
Day 2 | |||||||||
28.03 18:00 | Denmark | | Moldova | 8:0 (5:0)* | |||||
Herning | |||||||||
28.03 20:45 | Austria | | Faroe Islands | 3:1 (3:1)* | |||||
Wien | |||||||||
28.03 21:45 | Israel | | Scotland | 1:1 (1:0)* | |||||
Tel Aviv | |||||||||
Day 1 | |||||||||
25.03 19:00 | Israel | | Denmark | 0:2 (0:1) | |||||
Tel Aviv | |||||||||
25.03 19:45 | Scotland | | Austria | 2:2 (0:0)* | |||||
Glasgow | |||||||||
25.03 21:45 | Moldova | | Faroe Islands | 1:1 (1:0) | |||||
Chişinău |
Day 3 | |||||||||
30.03 20:45 | Gibraltar | | Netherlands | 0:7 (0:1) | |||||
Gibraltar | |||||||||
30.03 20:45 | Montenegro | | Norway | 0:1 (0:1)* | |||||
Podgorica | |||||||||
30.03 21:45 | Turkey | | Latvia | 3:3 (2:1)* | |||||
İstanbul | |||||||||
Day 2 | |||||||||
27.03 15:00 | Montenegro | | Gibraltar | 4:1 (2:1)* | |||||
Podgorica | |||||||||
27.03 18:00 | Norway | | Turkey | 0:3 (0:2)* | |||||
Spain, Málaga | |||||||||
27.03 18:00 | Netherlands | | Latvia | 2:0 (1:0) | |||||
Amsterdam | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 20:00 | Turkey | | Netherlands | 4:2 (2:0)* | |||||
İstanbul | |||||||||
24.03 20:45 | Gibraltar | | Norway | 0:3 (0:2)* | |||||
Gibraltar | |||||||||
24.03 21:45 | Latvia | | Montenegro | 1:2 (1:1)* | |||||
Rīga |
Day 3 | |||||||||
30.03 19:00 | Cyprus | | Slovenia | 1:0 (1:0)* | |||||
Nicosia | |||||||||
30.03 20:45 | Croatia | | Malta | 3:0 (0:0)* | |||||
Rijeka | |||||||||
30.03 20:45 | Slovakia | | Russia | 2:1 (1:0)* | |||||
Trnava | |||||||||
Day 2 | |||||||||
27.03 17:00 | Russia | | Slovenia | 2:1 (2:1) | |||||
Sochi | |||||||||
27.03 18:00 | Croatia | | Cyprus | 1:0 (1:0)* | |||||
Rijeka | |||||||||
27.03 20:45 | Slovakia | | Malta | 2:2 (0:2)* | |||||
Trnava | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 20:45 | Malta | | Russia | 1:3 (0:2)* | |||||
Ta' Qali | |||||||||
24.03 20:45 | Slovenia | | Croatia | 1:0 (1:0)* | |||||
Ljubljana Športni park Stožice | |||||||||
24.03 21:45 | Cyprus | | Slovakia | 0:0* | |||||
Nicosia |
Day 3 | |||||||||
31.03 19:45 | England | | Poland | 2:1 (1:0)* | |||||
London | |||||||||
31.03 20:45 | Andorra | | Hungary | 1:4 (0:1)* | |||||
Andorra la Vella | |||||||||
31.03 20:45 | San Marino | | Albania | 0:2 (0:0) | |||||
Serravalle | |||||||||
Day 2 | |||||||||
28.03 18:00 | Albania | | England | 0:2 (0:1)* | |||||
Tiranë | |||||||||
28.03 20:45 | Poland | | Andorra | 3:0 (1:0)* | |||||
Warszawa | |||||||||
28.03 20:45 | San Marino | | Hungary | 0:3 (0:1)* | |||||
Serravalle | |||||||||
Day 1 | |||||||||
25.03 19:45 | England | | San Marino | 5:0 (3:0)* | |||||
London | |||||||||
25.03 20:45 | Andorra | | Albania | 0:1 (0:1)* | |||||
Andorra la Vella | |||||||||
25.03 20:45 | Hungary | | Poland | 3:3 (1:0)* | |||||
Budapest |
Day 3 | |||||||||
31.03 20:00 | Armenia | | Romania | 3:2 (0:0) | |||||
Yerevan | |||||||||
31.03 20:45 | Germany | | North Macedonia | 1:2 (0:1)* | |||||
Duisburg | |||||||||
31.03 20:45 | Liechtenstein | | Iceland | 1:4 (0:2)* | |||||
Vaduz | |||||||||
Day 2 | |||||||||
28.03 20:00 | Armenia | | Iceland | 2:0 (0:0) | |||||
Yerevan | |||||||||
28.03 20:45 | North Macedonia | | Liechtenstein | 5:0 (1:0)* | |||||
Skopje | |||||||||
28.03 21:45 | Romania | | Germany | 0:1 (0:1)* | |||||
Bucureşti | |||||||||
Day 1 | |||||||||
25.03 20:45 | Germany | | Iceland | 3:0 (2:0)* | |||||
Duisburg | |||||||||
25.03 20:45 | Liechtenstein | | Armenia | 0:1 (0:0) | |||||
Vaduz | |||||||||
25.03 21:45 | Romania | | North Macedonia | 3:2 (1:0) | |||||
Bucureşti |
Day 3 | |||||||||
30.03 19:00 | Grenada | | US Virgin Islands | 1:0 (1:0)* | |||||
Saint George's | |||||||||
Day 2 | |||||||||
27.03 19:00 | US Virgin Islands | | Antigua and Barbuda | 0:3 (0:3) | |||||
Saint Croix | |||||||||
28.03 18:00 | Montserrat | | El Salvador | 1:1 (0:1) | |||||
Curaçao, Willemstad | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 18:00 | Antigua and Barbuda | | Montserrat | 2:2 (2:2)* | |||||
Curaçao, Willemstad | |||||||||
25.03 20:25 | El Salvador | | Grenada | 2:0 (1:0) | |||||
San Salvador |
Day 3 | |||||||||
30.03 20:00 | Bermuda | | Aruba | 5:0 (2:0)* | |||||
USA, Bradenton IMG Academy | |||||||||
Day 2 | |||||||||
27.03 20:00 | Aruba | | Suriname | 0:6 (0:3) | |||||
USA, Bradenton IMG Academy | |||||||||
29.03 18:00 | Cayman Islands | | Canada | 0:11 (0:6) | |||||
USA, Bradenton IMG Academy | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 19:00 | Suriname | | Cayman Islands | 3:0 (2:0)* | |||||
Paramaribo | |||||||||
25.03 20:00 | Canada | | Bermuda | 5:1 (2:0) | |||||
USA, Orlando |
Day 3 | |||||||||
30.03 18:00 | Saint Vincent and Grenadines | | British Virgin Islands | 3:0 (2:0) | |||||
Curaçao, Willemstad | |||||||||
Day 2 | |||||||||
27.03 18:00 | British Virgin Islands | | Guatemala | 0:3 (0:2) | |||||
Curaçao, Willemstad | |||||||||
28.03 15:00 | Cuba | | Curaçao | 1:2 (1:2) | |||||
Guatemala, Ciudad de Guatemala | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 18:00 | Guatemala | | Cuba | 1:0 (0:0)* | |||||
Ciudad de Guatemala | |||||||||
25.03 18:00 | Curaçao | | Saint Vincent and Grenadines | 5:0 (4:0) | |||||
Willemstad |
Day 3 | |||||||||
30.03 19:30 | Barbados | | Anguilla | 1:0 (0:0) | |||||
Dominican Republic, Santo Domingo de Guzmán | |||||||||
Day 2 | |||||||||
27.03 18:00 | Anguilla | | Dominican Republic | 0:6 (0:3) | |||||
USA, Fort Lauderdale | |||||||||
28.03 16:00 | Dominica | | Panama | 1:2 (0:1) | |||||
Dominican Republic, Santo Domingo de Guzmán | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 19:00 | Dominican Republic | | Dominica | 1:0 (0:0)* | |||||
Santo Domingo de Guzmán | |||||||||
25.03 20:00 | Panama | | Barbados | 1:0 (0:0) | |||||
Dominican Republic, Santo Domingo de Guzmán |
Day 2 | |||||||||
30.03 17:00 | Belize | | Turks and Caicos Islands | 5:0 (1:0) | |||||
Dominican Republic, San Cristóbal | |||||||||
Day 1 | |||||||||
25.03 17:00 | Haiti | | Belize | 2:0 (0:0) | |||||
Port-au-Prince | |||||||||
27.03 16:30 | Turks and Caicos Islands | | Nicaragua | 0:7 (0:3) | |||||
Dominican Republic, San Cristóbal |
Day 3 | |||||||||
30.03 15:00 | Guyana | | Bahamas | 4:0 (1:0) | |||||
Dominican Republic, Santo Domingo de Guzmán | |||||||||
Day 2 | |||||||||
27.03 19:00 | Bahamas | | Saint Kitts and Nevis | 0:4 (0:1) | |||||
Nassau | |||||||||
28.03 17:00 | Puerto Rico | | Trinidad and Tobago | 1:1 (0:0) | |||||
Mayagüez | |||||||||
Day 1 | |||||||||
24.03 16:00 | Saint Kitts and Nevis | | Puerto Rico | 1:0 (1:0)* | |||||
Dominican Republic, San Cristóbal | |||||||||
25.03 19:00 | Trinidad and Tobago | | Guyana | 3:0 (3:0) | |||||
Dominican Republic, San Cristóbal |
Day 6 | |||||||||
29.03 15:00 | Malawi | | Uganda | 1:0 (1:0) | |||||
Lilongwe | |||||||||
29.03 16:00 | Burkina Faso | | South Sudan | 1:0 (0:0) | |||||
Ouagadougou | |||||||||
Day 5 | |||||||||
24.03 15:00 | South Sudan | | Malawi | 0:1 (0:0) | |||||
Sudan, Omdurman | |||||||||
24.03 16:00 | Uganda | | Burkina Faso | 0:0 | |||||
Kampala |
Day 6 | |||||||||
28.03 16:00 | Ghana | | São Tomé and Príncipe | 3:1 (2:0) | |||||
Cape Coast | |||||||||
28.03 18:00 | Sudan | | South Africa | 2:0 (2:0) | |||||
Omdurman | |||||||||
Day 5 | |||||||||
24.03 14:00 | São Tomé and Príncipe | | Sudan | 0:2 (0:1) | |||||
São Tomé | |||||||||
25.03 18:00 | South Africa | | Ghana | 1:1 (0:0) | |||||
Johannesburg |
Day 6 | |||||||||
30.03 14:00 | Central African Republic | | Mauritania | 0:1 (0:1) | |||||
Bangui | |||||||||
30.03 20:00 | Morocco | | Burundi | 1:0 (1:0) | |||||
Rabat | |||||||||
Day 5 | |||||||||
26.03 15:00 | Burundi | | Central African Republic | 2:2 (0:1) | |||||
Bujumbura | |||||||||
26.03 19:00 | Mauritania | | Morocco | 0:0 | |||||
Nouakchott |
Day 6 | |||||||||
30.03 20:00 | Cameroon | | Rwanda | 0:0 | |||||
Douala | |||||||||
30.03 21:00 | Mozambique | | Cape Verde | 0:1 (0:0) | |||||
Maputo | |||||||||
Day 5 | |||||||||
24.03 15:00 | Rwanda | | Mozambique | 1:0 (0:0) | |||||
Kigali | |||||||||
26.03 15:00 | Cape Verde | | Cameroon | 3:1 (1:1) | |||||
Praia |
Day 6 | |||||||||
30.03 16:00 | Senegal | | Eswatini | 1:1 (0:1) | |||||
Thiès | |||||||||
30.03 16:00 | Guinea-Bissau | | Congo | 3:0 (1:0) | |||||
Bissau | |||||||||
Day 5 | |||||||||
26.03 15:00 | Eswatini | | Guinea-Bissau | 1:3 (1:2) | |||||
Manzini | |||||||||
26.03 17:00 | Congo | | Senegal | 0:0 | |||||
Brazzaville |
Day 6 | |||||||||
28.03 14:00 | Tunisia | | Equatorial Guinea | 2:1 (1:0) | |||||
Radès | |||||||||
28.03 16:00 | Tanzania | | Libya | 1:0 (1:0) | |||||
Dar es Salaam | |||||||||
Day 5 | |||||||||
25.03 20:00 | Equatorial Guinea | | Tanzania | 1:0 (0:0) | |||||
Malabo | |||||||||
25.03 21:00 | Libya | | Tunisia | 2:5 (1:1) | |||||
Benghazi |
Day 6 | |||||||||
30.03 13:00 | Côte d'Ivoire | | Ethiopia | 3:1 (2:0) | |||||
Abidjan | |||||||||
30.03 16:00 | Madagascar | | Niger | 0:0 | |||||
Toamasina | |||||||||
Day 5 | |||||||||
24.03 16:00 | Ethiopia | | Madagascar | 4:0 (3:0) | |||||
Bahir Dar | |||||||||
26.03 16:00 | Niger | | Côte d'Ivoire | 0:3 (0:2) | |||||
Togo, Lomé |
Day 8 | |||||||||
30.03 20:30 | Saudi Arabia | | Palestine | 5:0 (2:0) | |||||
Riyadh |
Day 9 | |||||||||
30.03 19:30 | Mongolia | | Japan | 0:14 (0:5) | |||||
Japan, Chiba | |||||||||
Day 7 | |||||||||
25.03 18:00 | Tajikistan | | Mongolia | 3:0 (1:0) | |||||
Dushanbe |
05.03 | Bermuda | | Bahamas | 3:0 (1:0) | |||||
USA, Bradenton IMG Academy | |||||||||
07.03 | Bermuda | | Bahamas | 0:0 | |||||
USA, Bradenton IMG Academy | |||||||||
13.03 15:00 | Kenya | | South Sudan | 1:0 (0:0) | |||||
Nairobi | |||||||||
15.03 15:00 | Kenya | | Tanzania | 2:1 (1:1) | |||||
Nairobi | |||||||||
17.03 16:00 | Ethiopia | | Malawi | 4:0 (2:0) | |||||
Bahir Dar | |||||||||
19.03 | Barbados | | Turks and Caicos Islands | 2:0 (1:0) | |||||
Dominican Republic, Punta Cana Cap Cana Sports City | |||||||||
20.03 17:45 | Oman | | Jordan | 0:0 | |||||
UAE, Dubai | |||||||||
24.03 17:45 | Jordan | | Lebanon | 1:0 (0:0) | |||||
UAE, Dubai | |||||||||
24.03 18:00 | Qatar | | Luxembourg | 1:0 (1:0) | |||||
Hungary, Debrecen | |||||||||
24.03 20:00 | Belarus | | Honduras | 1:1 (1:1) | |||||
Zhodzina | |||||||||
24.03 20:45 | Kosovo | | Lithuania | 4:0 (1:0) | |||||
Pristina | |||||||||
25.03 17:45 | India | | Oman | 1:1 (0:1) | |||||
UAE, Dubai | |||||||||
25.03 18:30 | USA | | Jamaica | 4:1 (1:0)* | |||||
Austria, Wiener Neustadt | |||||||||
25.03 19:00 | Bahrain | | Syria | 3:1 (2:1)* | |||||
Isa Town | |||||||||
25.03 19:20 | Japan | | South Korea | 3:0 (2:0) | |||||
Yokohama | |||||||||
25.03 20:30 | Saudi Arabia | | Kuwait | 1:0 (0:0) | |||||
Riyadh | |||||||||
26.03 22:00 | Chile | | Bolivia | 2:1 (2:1) | |||||
Rancagua | |||||||||
27.03 17:30 | Nepal | | Bangladesh | 0:0 | |||||
Kathmandu | |||||||||
27.03 18:00 | Qatar | | Azerbaijan | 2:1 (0:1) | |||||
Hungary, Debrecen | |||||||||
27.03 18:00 | Bosnia and Herzegovina | | Costa Rica | 0:0 | |||||
Zenica | |||||||||
27.03 20:00 | Wales | | Mexico | 1:0 (1:0) | |||||
Cardiff | |||||||||
28.03 17:00 | Greece | | Honduras | 2:1 (1:1) | |||||
Thessaloniki | |||||||||
28.03 17:05 | Northern Ireland | | USA | 1:2 (0:1) | |||||
Belfast | |||||||||
29.03 15:30 | Ecuador | | Bolivia | 2:1 (1:0) | |||||
Sangolquí | |||||||||
29.03 17:45 | Kuwait | | Lebanon | 1:1 (1:0) | |||||
UAE, Dubai | |||||||||
29.03 18:00 | Uzbekistan | | Iraq | 0:1 (0:0) | |||||
Toshkent | |||||||||
29.03 19:05 | India | | UAE | 0:6 (0:2) | |||||
UAE, Dubai | |||||||||
30.03 17:30 | Iran | | Syria | 3:0 (2:0) | |||||
Tehran | |||||||||
30.03 19:00 | Bahrain | | Jordan | 1:2 (0:1) | |||||
Riffa | |||||||||
30.03 20:45 | Qatar | | Ireland | 1:1 (0:1) | |||||
Hungary, Debrecen | |||||||||
30.03 22:00 | Costa Rica | | Mexico | 0:1 (0:0) | |||||
Austria, Wiener Neustadt | |||||||||
31.03 17:45 | Sweden | | Estonia | 1:0 (1:0) | |||||
Solna | |||||||||
31.03 20:45 | Switzerland | | Finland | 3:2 (1:2) | |||||
St. Gallen |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
09.03 21:00 | Borussia Dortmund | | Sevilla | 2:2 (1:0)* | 3:2 (3:1) | 5:4 | |||
Dortmund | |||||||||
09.03 21:00 | Juventus | | Porto | 3:2 aet (0:1, 2:1)* | 1:2 (0:1) | 4:4 | |||
Torino | |||||||||
10.03 21:00 | Paris Saint-Germain | | Barcelona | 1:1 (1:1)* | 4:1 (1:1) | 5:2 | |||
Paris | |||||||||
10.03 21:00 | Liverpool | | RB Leipzig | 2:0 (0:0)* | 2:0 (0:0) | 4:0 | |||
Hungary, Budapest | |||||||||
16.03 21:00 | Manchester City | | Borussia Mönchengladbach | 2:0 (2:0)* | 2:0 (1:0) | 4:0 | |||
Hungary, Budapest | |||||||||
16.03 21:00 | Real Madrid | | Atalanta | 3:1 (1:0)* | 1:0 (0:0) | 4:1 | |||
Madrid | |||||||||
17.03 20:00 | Chelsea | | Atlético | 2:0 (1:0)* | 1:0 (0:0) | 3:0 | |||
London | |||||||||
17.03 21:00 | Bayern | | Lazio | 2:1 (1:0)* | 4:1 (3:0) | 6:2 | |||
München |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
18.03 17:55 | Arsenal | | Olympiakós Pireus | 0:1 (0:0)* | 3:1 (1:0) | 3:2 | |||
London | |||||||||
18.03 18:55 | Molde | | Granada | 2:1 (1:0)* | 0:2 (0:1) | 2:3 | |||
Hungary, Budapest | |||||||||
18.03 18:55 | Dinamo Zagreb | | Tottenham Hotspur | 3:0 aet (0:0, 2:0)* | 0:2 (0:1) | 3:2 | |||
Zagreb | |||||||||
18.03 19:55 | Shahtar Donetsk | | Roma | 1:2 (0:0) | 0:3 (0:1) | 1:5 | |||
Kiev | |||||||||
18.03 20:00 | Rangers | | Slavia Prague | 0:2 (0:1)* | 1:1 (1:1) | 1:3 | |||
Glasgow | |||||||||
18.03 21:00 | Young Boys | | Ajax | 0:2 (0:1)* | 0:3 (0:0) | 0:5 | |||
Bern | |||||||||
18.03 21:00 | Villarreal | | Dynamo Kiev | 2:0 (2:0)* | 2:0 (1:0) | 4:0 | |||
Villarreal | |||||||||
18.03 21:00 | Milan | | Manchester United | 0:1 (0:0)* | 1:1 (0:0) | 1:2 | |||
Milano | |||||||||
Day 1 | |||||||||
11.03 17:55 | Manchester United | | Milan | 1:1 (0:0)* | |||||
Manchester | |||||||||
11.03 18:55 | Ajax | | Young Boys | 3:0 (0:0)* | |||||
Amsterdam | |||||||||
11.03 18:55 | Slavia Prague | | Rangers | 1:1 (1:1)* | |||||
Praha | |||||||||
11.03 19:55 | Dynamo Kiev | | Villarreal | 0:2 (0:1) | |||||
Kiev | |||||||||
11.03 20:00 | Tottenham Hotspur | | Dinamo Zagreb | 2:0 (1:0)* | |||||
London | |||||||||
11.03 21:00 | Granada | | Molde | 2:0 (1:0)* | |||||
Granada | |||||||||
11.03 21:00 | Roma | | Shahtar Donetsk | 3:0 (1:0)* | |||||
Roma | |||||||||
11.03 22:00 | Olympiakós Pireus | | Arsenal | 1:3 (0:1)* | |||||
Piraeus |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
16.03 18:15 | Bolívar | | Montevideo Wanderers | 5:0 (2:0) | 0:1 (0:0) | 5:1 | |||
La Paz | |||||||||
16.03 18:15 | Deportivo Lara | | Santos | 1:1 (0:1) | 1:2 (0:0) | 2:3 | |||
Caracas | |||||||||
16.03 19:30 | Ayacucho | | Grêmio | 1:2 (1:1) | 1:6 (0:4) | 2:8 | |||
Ecuador, Quito | |||||||||
16.03 19:30 | Independiente del Valle | | Unión Española | 6:2 (4:0) | 0:1 (0:0) | 6:3 | |||
Quito | |||||||||
17.03 19:15 | Libertad | | Universidad Católica | 2:2 (1:0) | 1:0 (1:0) | 3:2 | |||
Asunción | |||||||||
17.03 19:30 | Junior | | Caracas | 3:1 (1:0) | 2:1 (0:1) | 5:2 | |||
Barranquilla | |||||||||
17.03 21:30 | San Lorenzo de Almagro | | Universidad de Chile | 2:0 (1:0) | 1:1 (0:0) | 3:1 | |||
Buenos Aires | |||||||||
18.03 19:30 | Atlético Nacional | | Guaraní | 3:0 (2:0) | 2:0 (1:0) | 5:0 | |||
Medellín | |||||||||
Day 1 | |||||||||
09.03 19:15 | Montevideo Wanderers | | Bolívar | 1:0 (0:0) | |||||
Montevideo | |||||||||
09.03 19:15 | Santos | | Deportivo Lara | 2:1 (0:0) | |||||
Santos | |||||||||
09.03 21:30 | Unión Española | | Independiente del Valle | 1:0 (0:0) | |||||
Santiago | |||||||||
10.03 17:15 | Universidad Católica | | Libertad | 0:1 (0:1) | |||||
Quito | |||||||||
10.03 20:30 | Caracas | | Junior | 1:2 (1:0) | |||||
Caracas | |||||||||
10.03 21:30 | Grêmio | | Ayacucho | 6:1 (4:0) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
10.03 21:30 | Universidad de Chile | | San Lorenzo de Almagro | 1:1 (0:0) | |||||
Santiago | |||||||||
11.03 21:30 | Guaraní | | Atlético Nacional | 0:2 (0:1) | |||||
Asunción |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
02.03 19:30 | Universidad Católica | | Liverpool | 3:0 (2:0) | 1:2 (1:0) | 4:2 | |||
Quito | |||||||||
03.03 18:15 | Caracas | | Universidad César Vallejo | 2:0 (1:0) | 0:0 | 2:0 | |||
Caracas | |||||||||
03.03 21:30 | Guaraní | | Royal Pari | 1:1 (0:0) | 4:1 (3:0) | 5:2 | |||
Asunción |
Day 1 | |||||||||
16.03 17:15 | Macará | | Emelec | 2:2 (1:2)* | |||||
Ambato | |||||||||
16.03 19:15 | 12 de Octubre | | Nacional Asunción | 0:0* | |||||
Asunción | |||||||||
16.03 19:30 | Deportes Tolima | | Deportivo Cali | 3:0 (2:0)* | |||||
Ibagué | |||||||||
16.03 21:30 | Deportes Antofagasta | | Huachipato | 0:1 (0:0)* | |||||
Antofagasta | |||||||||
17.03 18:15 | Guabirá | | Nacional Potosí | 4:1 (1:1)* | |||||
Montero | |||||||||
17.03 19:30 | Universidad Técnica | | Sport Huancayo | 0:1 (0:0)* | |||||
Cuzco | |||||||||
17.03 20:30 | Jorge Wilstermann | | Palmaflor | 2:1 (2:0)* | |||||
Cochabamba | |||||||||
17.03 20:30 | Aragua | | Mineros | 0:1 (0:0)* | |||||
Maracay | |||||||||
18.03 17:15 | Aucas | | Guayaquil City | 2:1 (1:1)* | |||||
Quito | |||||||||
18.03 18:15 | Metropolitanos | | Academia | 2:0 (1:0)* | |||||
Caracas | |||||||||
18.03 19:15 | Guaireña | | River Plate | 1:2 (0:0)* | |||||
Asunción | |||||||||
18.03 19:30 | La Equidad | | Deportivo Pasto | 1:2 (1:1)* | |||||
Bogotá | |||||||||
18.03 19:30 | Carlos A. Mannucci | | Melgar | 1:2 (0:2)* | |||||
Lima | |||||||||
18.03 21:30 | Cobresal | | Palestino | 0:0* | |||||
El Salvador |
Day 4 | |||||||||
16.03 14:00 | AS Vita Club | | Al-Ahly Cairo | 0:3 (0:2) | |||||
Kinshasa | |||||||||
16.03 16:00 | Simba | | Al-Merrikh | 3:0 (2:0) | |||||
Dar es Salaam | |||||||||
Day 3 | |||||||||
06.03 15:00 | Al-Merrikh | | Simba | 0:0 | |||||
Omdurman | |||||||||
06.03 21:00 | Al-Ahly Cairo | | AS Vita Club | 2:2 (0:1) | |||||
Cairo |
Day 4 | |||||||||
16.03 15:00 | Al-Hilal | | CR Belouizdad | 0:0 | |||||
Omdurman | |||||||||
16.03 18:00 | Mamelodi Sundowns | | TP Mazembe | 1:0 (1:0) | |||||
Pretoria | |||||||||
Day 3 | |||||||||
05.03 20:00 | CR Belouizdad | | Al-Hilal | 1:1 (1:1) | |||||
Alger | |||||||||
06.03 15:00 | TP Mazembe | | Mamelodi Sundowns | 1:2 (0:0) | |||||
Lubumbashi |
Day 4 | |||||||||
16.03 16:00 | Horoya AC | | Wydad Casablanca | 0:0 | |||||
Conakry | |||||||||
16.03 17:00 | Atlético Petróleos | | Kaizer Chiefs | 0:0 | |||||
Luanda | |||||||||
Day 3 | |||||||||
06.03 18:00 | Kaizer Chiefs | | Atlético Petróleos | 2:0 (1:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
06.03 20:00 | Wydad Casablanca | | Horoya AC | 2:0 (1:0) | |||||
Casablanca |
Day 4 | |||||||||
16.03 20:00 | MC Alger | | Teungueth | 1:0 (1:0) | |||||
Radès | |||||||||
16.03 21:00 | Zamalek SC | | Espérance | 0:1 (0:0) | |||||
Cairo | |||||||||
Day 3 | |||||||||
06.03 16:00 | Teungueth | | MC Alger | 0:1 (0:1) | |||||
Thiès | |||||||||
06.03 17:00 | Espérance | | Zamalek SC | 3:1 (2:1) | |||||
Radès |
Day 2 | |||||||||
17.03 18:00 | Orlando Pirates | | Enyimba International | 2:1 (1:1) | |||||
Johannesburg | |||||||||
17.03 21:00 | Al Ahly | | ES Sétif | 1:0 (1:0) | |||||
Egypt, Cairo | |||||||||
Day 1 | |||||||||
10.03 14:00 | Enyimba International | | Al Ahly | 2:1 (2:1) | |||||
Aba | |||||||||
10.03 19:00 | ES Sétif | | Orlando Pirates | 0:0 | |||||
Ghana, Accra |
Day 2 | |||||||||
17.03 14:00 | Coton Sport FC | | Renaissance | 2:0 (0:0) | |||||
Garoua | |||||||||
17.03 15:00 | NAPSA Stars | | JS Kabylie | 2:2 (1:0) | |||||
Lusaka | |||||||||
Day 1 | |||||||||
10.03 20:00 | Renaissance | | NAPSA Stars | 2:0 (2:0) | |||||
Berkane | |||||||||
10.03 20:00 | JS Kabylie | | Coton Sport FC | 1:0 (0:0) | |||||
Tizi Ouzou |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||||
1. | JS Kabylie | 6 | 3 | 3 | 0 | 7-4 | 12 | |||
2. | Coton Sport FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 10-6 | 9 | |||
3. | Renaissance | 6 | 2 | 2 | 2 | 4-4 | 8 | |||
4. | NAPSA Stars | 6 | 1 | 1 | 4 | 5-12 | 4 |
Day 2 | |||||||||
17.03 16:00 | Salitas | | Étoile du Sahel | 1:0 (0:0) | |||||
Ouagadougou | |||||||||
17.03 16:00 | ASC Diaraf | | CS Sfaxien | 1:1 (0:0) | |||||
Thiès | |||||||||
Day 1 | |||||||||
10.03 14:00 | CS Sfaxien | | Salitas | 1:0 (0:0) | |||||
Sfax | |||||||||
10.03 17:00 | Étoile du Sahel | | ASC Diaraf | 2:0 (0:0) | |||||
Radès |
03.03 14:00 | FK Ufa (Ufa) | | Ural (Ekaterinburg) | 3:0 (0:0) | |||||
Ufa |
Day 23 | |||||||||
17.03 19:00 | Rotor | | FK Rostov | 0:4 (0:1) | |||||
Volgograd | |||||||||
17.03 20:00 | Akhmat | | Arsenal | 2:0 (1:0) | |||||
Grozny | |||||||||
17.03 20:00 | CSKA | | Zenit | 2:3 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
18.03 19:00 | FK Krasnodar | | Dynamo | 2:3 (1:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
18.03 19:00 | FK Ufa | | Lokomotiv | 0:1 (0:0) | |||||
Ufa | |||||||||
18.03 19:00 | Spartak | | Ural | 5:1 (3:0) | |||||
Moscow | |||||||||
19.03 19:00 | Rubin | | FK Khimki | 1:3 (1:2) | |||||
Kazan | |||||||||
19.03 19:00 | FK Sochi | | FK Tambov | 5:0 (1:0) | |||||
Sochi | |||||||||
Day 22 | |||||||||
12.03 19:00 | FK Khimki | | FK Rostov | 1:0 (0:0) | |||||
Khimki | |||||||||
13.03 14:00 | Arsenal | | CSKA | 2:1 (2:0) | |||||
Tula | |||||||||
13.03 14:00 | Ural | | Rotor | 1:0 (0:0) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
13.03 16:30 | Zenit | | Akhmat | 4:0 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
13.03 19:00 | Dynamo | | Spartak | 1:2 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
14.03 16:00 | FK Ufa | | Rubin | 0:3 (0:2) | |||||
Ufa | |||||||||
14.03 16:30 | FK Tambov | | FK Krasnodar | 0:4 (0:1) | |||||
Saransk | |||||||||
14.03 19:00 | Lokomotiv | | FK Sochi | 3:1 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
Day 21 | |||||||||
06.03 14:00 | CSKA | | Akhmat | 2:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
06.03 17:30 | Rotor | | FK Khimki | 0:0 | |||||
Volgograd | |||||||||
06.03 19:00 | FK Rostov | | FK Sochi | 0:0 | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
07.03 16:00 | Ural | | FK Ufa | 0:0 | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
07.03 16:30 | Dynamo | | FK Tambov | 2:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
07.03 19:00 | Spartak | | FK Krasnodar | 6:1 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
08.03 14:00 | Arsenal | | Lokomotiv | 0:3 (0:0) | |||||
Tula | |||||||||
08.03 16:30 | Rubin | | Zenit | 2:1 (1:0) | |||||
Kazan |
Day 33 | |||||||||
28.03 14:00 | Spartak-2 | | Tekstilshchik | 1:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
28.03 15:00 | FK Chertanovo | | Akron | 0:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
28.03 15:00 | Dynamo | | Fakel | 0:2 (0:0) | |||||
Bryansk | |||||||||
28.03 15:00 | Chaika | | SKA-Khabarovsk | 2:1 (0:0) | |||||
Peschanokopskoye | |||||||||
28.03 15:00 | FK Orenburg | | Veles | 3:0 (2:0) | |||||
Orenburg | |||||||||
28.03 15:00 | Tom | | Torpedo | 1:0 (0:0) | |||||
Tomsk | |||||||||
28.03 16:00 | Alaniya | | Krylia Sovetov | 0:1 (0:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
28.03 16:00 | Neftekhimik | | Volgar | 1:1 (0:1) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
28.03 16:00 | FK Nizhniy Novgorod | | FK Krasnodar-2 | 3:0 (2:0) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
28.03 17:00 | Irtysh | | Shinnik | 0:0 | |||||
Omsk | |||||||||
28.03 17:00 | Yenisey | | Baltika | 1:2 (1:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
Day 32 | |||||||||
24.03 15:00 | Fakel | | Irtysh | 3:1 (3:0) | |||||
Voronezh | |||||||||
24.03 15:00 | FK Krasnodar-2 | | Yenisey | 0:2 (0:1) | |||||
Krasnodar | |||||||||
24.03 15:00 | Shinnik | | Tom | 2:3 (2:3) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
24.03 16:00 | Akron | | FK Nizhniy Novgorod | 0:0 | |||||
Zhigulyovsk | |||||||||
24.03 16:00 | Krylia Sovetov | | Neftekhimik | 2:0 (1:0) | |||||
Samara | |||||||||
24.03 17:00 | Tekstilshchik | | Alaniya | 0:2 (0:1) | |||||
Ivanovo | |||||||||
24.03 18:30 | Veles | | Chaika | 0:1 (0:1) | |||||
Domodedovo | |||||||||
24.03 18:30 | Volgar | | Dynamo | 2:1 (1:1) | |||||
Astrakhan | |||||||||
24.03 19:00 | SKA-Khabarovsk | | Spartak-2 | 3:0 (2:0) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
24.03 19:00 | Torpedo | | FK Chertanovo | 3:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
24.03 19:30 | Baltika | | FK Orenburg | 1:2 (0:2) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
Day 31 | |||||||||
20.03 14:00 | Spartak-2 | | Alaniya | 3:3 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
20.03 15:00 | FK Chertanovo | | Shinnik | 2:2 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
20.03 15:00 | Dynamo | | Krylia Sovetov | 0:2 (0:0) | |||||
Bryansk | |||||||||
20.03 15:00 | FK Orenburg | | FK Krasnodar-2 | 1:0 (0:0) | |||||
Orenburg | |||||||||
20.03 15:00 | SKA-Khabarovsk | | Veles | 1:1 (0:0) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
20.03 15:00 | Tekstilshchik | | Neftekhimik | 0:1 (0:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
20.03 15:00 | Tom | | Fakel | 0:3 (0:2) | |||||
Tomsk | |||||||||
20.03 16:00 | Chaika | | Baltika | 0:1 (0:1) | |||||
Peschanokopskoye | |||||||||
20.03 16:00 | FK Nizhniy Novgorod | | Torpedo | 4:1 (3:1) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
20.03 17:00 | Irtysh | | Volgar | 1:0 (1:0) | |||||
Omsk | |||||||||
20.03 17:00 | Yenisey | | Akron | 0:1 (0:1) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
Day 30 | |||||||||
14.03 14:00 | FK Krasnodar-2 | | Chaika | 1:1 (0:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
14.03 14:00 | Torpedo | | Yenisey | 0:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
14.03 14:00 | Veles | | Spartak-2 | 5:0 (2:0) | |||||
Domodedovo | |||||||||
14.03 14:00 | Shinnik | | FK Nizhniy Novgorod | 1:3 (0:2) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
14.03 15:00 | Alaniya | | Neftekhimik | 1:1 (1:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
14.03 15:00 | Fakel | | FK Chertanovo | 4:1 (1:1) | |||||
Voronezh | |||||||||
14.03 15:00 | Krylia Sovetov | | Irtysh | 3:1 (2:1) | |||||
Samara | |||||||||
14.03 15:00 | Tekstilshchik | | Dynamo | 1:0 (0:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
14.03 15:00 | Volgar | | Tom | 2:1 (1:0) | |||||
Astrakhan | |||||||||
14.03 16:00 | Akron | | FK Orenburg | 1:1 (1:0) | |||||
Zhigulyovsk | |||||||||
14.03 17:00 | Baltika | | SKA-Khabarovsk | 1:0 (0:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
Day 29 | |||||||||
10.03 14:00 | FK Nizhniy Novgorod | | Fakel | 1:2 (1:2) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
10.03 14:00 | Spartak-2 | | Neftekhimik | 0:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
10.03 14:00 | Veles | | Baltika | 0:1 (0:0) | |||||
Domodedovo | |||||||||
10.03 17:00 | Dynamo | | Alaniya | 0:2 (0:0) | |||||
Bryansk | |||||||||
10.03 17:00 | Chaika | | Akron | 0:1 (0:0) | |||||
Peschanokopskoye | |||||||||
10.03 18:00 | FK Chertanovo | | Volgar | 1:1 (0:1) | |||||
Moscow | |||||||||
10.03 18:00 | FK Orenburg | | Torpedo | 3:0 (2:0) | |||||
Orenburg | |||||||||
10.03 18:30 | SKA-Khabarovsk | | FK Krasnodar-2 | 0:0 | |||||
Khabarovsk | |||||||||
10.03 18:30 | Tom | | Krylia Sovetov | 1:3 (0:1) | |||||
Tomsk | |||||||||
10.03 19:00 | Irtysh | | Tekstilshchik | 0:1 (0:1) | |||||
Omsk | |||||||||
10.03 19:00 | Yenisey | | Shinnik | 6:0 (2:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
Day 28 | |||||||||
06.03 13:00 | Akron | | SKA-Khabarovsk | 1:1 (0:0) | |||||
Zhigulyovsk | |||||||||
06.03 14:00 | Alaniya | | Irtysh | 1:0 (1:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
06.03 14:00 | FK Krasnodar-2 | | Veles | 2:1 (1:1) | |||||
Krasnodar | |||||||||
06.03 14:00 | Shinnik | | FK Orenburg | 1:4 (0:2) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
06.03 15:00 | Krylia Sovetov | | FK Chertanovo | 5:0 (4:0) | |||||
Samara | |||||||||
06.03 15:00 | Tekstilshchik | | Tom | 1:1 (1:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
06.03 15:00 | Volgar | | FK Nizhniy Novgorod | 1:1 (0:0) | |||||
Astrakhan | |||||||||
06.03 16:00 | Neftekhimik | | Dynamo | 5:1 (2:1) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
06.03 16:00 | Torpedo | | Chaika | 1:2 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
06.03 17:00 | Baltika | | Spartak-2 | 1:0 (1:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
06.03 17:00 | Yenisey | | Fakel | 1:3 (1:0) | |||||
Krasnoyarsk |
Day 21 | |||||||||
28.03 13:00 | Inter | | Druzhba | 0:0 | |||||
Lermontov | |||||||||
28.03 15:00 | Spartak-Nalchik | | FK Yessentuki | 1:0 (0:0) | |||||
Nalchik | |||||||||
28.03 16:00 | Kuban | | SKA | 2:0 (1:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
28.03 16:00 | FK Makhachkala | | Legion-Dynamo | 1:1 (0:0) | |||||
Kaspiysk | |||||||||
28.03 16:00 | Chernomorets | | Biolog-Novokubansk | 1:0 (1:0) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
29.03 13:00 | FK Tuapse | | FK Forte | 0:6 (0:3) | |||||
Tuapse School Stadiun | |||||||||
30.03 13:00 | Anzhi | | Kuban-Holding | 0:1 (0:0) | |||||
Makhachkala Politekh Stadium | |||||||||
Day 20 | |||||||||
24.03 14:00 | FK Yessentuki | | Chernomorets | 1:1 (0:1) | |||||
Yessentuki | |||||||||
24.03 15:00 | Mashuk-KMV | | FK Tuapse | 4:1 (3:0) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
24.03 15:00 | SKA | | FK Makhachkala | 1:0 (0:0) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
24.03 15:00 | Legion-Dynamo | | Dynamo | 1:1 (1:0) | |||||
Makhachkala | |||||||||
24.03 15:00 | Kuban-Holding | | Spartak-Nalchik | 1:0 (1:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
24.03 15:45 | Druzhba | | Kuban | 0:2 (0:0) | |||||
Maykop | |||||||||
24.03 19:00 | FK Forte | | Inter | 4:0 (2:0) | |||||
Taganrog | |||||||||
25.03 14:00 | FK Krasnodar-3 | | Anzhi | 1:1 (0:1) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 19 | |||||||||
19.03 14:00 | Dynamo | | SKA | 1:3 (0:1) | |||||
Yessentuki | |||||||||
19.03 16:00 | FK Makhachkala | | Druzhba | 6:0 (1:0) | |||||
Kaspiysk | |||||||||
20.03 13:00 | Biolog-Novokubansk | | FK Yessentuki | 4:0 (2:0) | |||||
Progress | |||||||||
20.03 14:00 | Anzhi | | Legion-Dynamo | 0:2 (0:1) | |||||
Makhachkala Politekh Stadium | |||||||||
20.03 15:00 | Kuban | | FK Forte | 3:0 (2:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
20.03 15:00 | Spartak-Nalchik | | FK Krasnodar-3 | 0:1 (0:1) | |||||
Nalchik | |||||||||
20.03 15:30 | Chernomorets | | Kuban-Holding | 1:1 (0:1) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
20.03 16:00 | Inter | | Mashuk-KMV | 1:2 (1:2) | |||||
Lermontov | |||||||||
Day 18 | |||||||||
12.03 14:00 | FK Krasnodar-3 | | Chernomorets | 0:2 (0:1) | |||||
Krasnodar | |||||||||
12.03 14:00 | Kuban-Holding | | Biolog-Novokubansk | 3:2 (2:2) | |||||
Krasnodar | |||||||||
13.03 13:00 | FK Forte | | FK Makhachkala | 0:0 | |||||
Taganrog | |||||||||
13.03 15:00 | Druzhba | | Dynamo | 0:2 (0:1) | |||||
Maykop | |||||||||
13.03 17:30 | Legion-Dynamo | | Spartak-Nalchik | 0:0 | |||||
Makhachkala | |||||||||
13.03 18:00 | Mashuk-KMV | | Kuban | 1:2 (1:1) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
14.03 16:00 | SKA | | Anzhi | 0:1 (0:1) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
17.03 13:00 | FK Tuapse | | Inter | 3:1 (0:1) | |||||
Tuapse School Stadiun |
Day 17 | |||||||||
05.03 14:00 | Anzhi | | FK Forte | 1:1 (1:0) | |||||
Makhachkala Politekh Stadium | |||||||||
05.03 17:00 | Kuban | | Inter | 6:0 (2:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
06.03 13:00 | Biolog-Novokubansk | | Legion-Dynamo | 1:1 (0:1) | |||||
Yessentuki | |||||||||
06.03 14:30 | Chernomorets | | SKA | 1:0 (1:0) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
07.03 14:00 | FK Makhachkala | | FK Tuapse | 3:1 (1:1) | |||||
Makhachkala | |||||||||
07.03 14:00 | FK Yessentuki | | FK Krasnodar-3 | 1:3 (1:1) | |||||
Yessentuki | |||||||||
07.03 15:00 | Spartak-Nalchik | | Druzhba | 3:1 (1:0) | |||||
Nalchik | |||||||||
30.03 18:00 | Dynamo | | Mashuk-KMV | 2:1 (2:0) | |||||
Stavropol |
03.03 14:00 | Veres (Rivne) | | Zorya (Lugansk) | 1:2 (1:1) | |||||
Lutsk | |||||||||
03.03 17:00 | Dynamo (Kyiv) | | Kolos (Kovalivka) | 0:0 aet, pen. 4:3 | |||||
Kiev | |||||||||
03.03 19:00 | Dnipro-1 (Dnipro) | | PFK Oleksandriya (Oleksandriya) | 1:1 aet (0:0, 1:1), pen. 3:4 | |||||
Dnipro | |||||||||
03.03 19:00 | Ahrobiznes (Volochysk) | | Shakhtar (Donetsk) | 1:0 aet (0:0, 0:0) | |||||
Kiev |
Day 19 | |||||||||
20.03 14:00 | FK Mariupol | | FK Mynai | 0:0 | |||||
Mariupol | |||||||||
20.03 17:00 | Desna | | Dnipro-1 | 0:2 (0:1) | |||||
Chernigiv | |||||||||
20.03 19:30 | Vorskla | | Olympik | 3:0 (2:0) | |||||
Poltava | |||||||||
21.03 14:00 | Ingulets | | FK Oleksandriya | 1:0 (1:0) | |||||
Kropyvnytskyi | |||||||||
21.03 17:00 | FK Lviv | | Shakhtar | 3:2 (1:1) | |||||
Kharkiv | |||||||||
21.03 17:00 | Dynamo | | Rukh | 3:0 (0:0) | |||||
Kiev | |||||||||
21.03 19:30 | Kolos | | Zorya | 1:0 (1:0) | |||||
Kovalivka | |||||||||
Day 18 | |||||||||
13.03 14:00 | FK Mynai | | Ingulets | 0:1 (0:1) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
13.03 17:00 | Vorskla | | Dnipro-1 | 0:1 (0:1) | |||||
Poltava | |||||||||
14.03 14:00 | FK Mariupol | | Kolos | 1:4 (1:2) | |||||
Kovalivka | |||||||||
14.03 17:00 | Shakhtar | | Desna | 4:0 (1:0) | |||||
Kiev | |||||||||
14.03 17:00 | Zorya | | Dynamo | 0:2 (0:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
14.03 19:30 | FK Oleksandriya | | Olympik | 2:0 (1:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
Day 17 | |||||||||
06.03 14:00 | FK Mariupol | | Vorskla | 0:1 (0:1) | |||||
Poltava | |||||||||
06.03 17:00 | Olympik | | Shakhtar | 0:1 (0:1) | |||||
Kiev | |||||||||
07.03 14:00 | Dynamo | | FK Mynai | 3:0 (0:0) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
07.03 17:00 | Zorya | | FK Lviv | 4:0 (4:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
07.03 19:30 | Ingulets | | Kolos | 0:0 | |||||
Kropyvnytskyi | |||||||||
08.03 14:00 | Rukh | | Desna | 0:4 (0:2) | |||||
Lviv | |||||||||
08.03 14:00 | Dnipro-1 | | FK Oleksandriya | 0:0 | |||||
Dnipro |
Day 19 | |||||||||
31.03 14:00 | Alians | | Ahrobiznes | 1:1 (1:0) | |||||
Bairak Alians-Arena | |||||||||
31.03 14:00 | Veres | | Chornomorets | 4:0 (2:0) | |||||
Lviv | |||||||||
31.03 15:00 | Avanhard | | Nyva Ternopil | 3:1 (2:1) | |||||
Kramatorsk | |||||||||
31.03 15:00 | Hirnyk-Sport | | VPK-Ahro | 1:2 (1:1) | |||||
Horishni Plavni | |||||||||
31.03 17:00 | Volyn | | MFK Mykolaiv | 0:0 | |||||
Lutsk | |||||||||
31.03 17:00 | Prykarpattya | | Polissya | 1:1 (1:0) | |||||
Ivano-Frankivsk | |||||||||
31.03 18:00 | Obolon | | Kremin | 3:0 (2:0) | |||||
Kiev | |||||||||
31.03 19:00 | Metalist 1925 | | Krystal | 1:0 (1:0) | |||||
Kharkiv | |||||||||
Day 18 | |||||||||
25.03 15:00 | Ahrobiznes | | Metalist 1925 | 1:2 (1:2) | |||||
Volochisk Yunist Stadium | |||||||||
26.03 14:00 | MFK Mykolaiv | | Alians | 2:0 (2:0) | |||||
Mykolaiv | |||||||||
26.03 14:00 | Polissya | | Krystal | 1:1 (1:1) | |||||
Zhytomyr | |||||||||
26.03 15:00 | Kremin | | Hirnyk-Sport | 1:1 (1:0) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
26.03 16:00 | Prykarpattya | | Veres | 0:1 (0:0) | |||||
Ivano-Frankivsk | |||||||||
26.03 17:00 | Chornomorets | | Obolon | 1:1 (0:1) | |||||
Odesa | |||||||||
26.03 17:00 | Nyva Ternopil | | Volyn | 0:2 (0:2) | |||||
Lutsk | |||||||||
26.03 18:00 | VPK-Ahro | | Avanhard | 2:1 (1:1) | |||||
Dnipro | |||||||||
Day 17 | |||||||||
19.03 14:00 | Krystal | | Ahrobiznes | 1:4 (1:2) | |||||
Kherson | |||||||||
19.03 14:00 | Hirnyk-Sport | | Chornomorets | 0:1 (0:0) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
19.03 16:00 | Prykarpattya | | Obolon | 1:2 (1:2) | |||||
Ivano-Frankivsk | |||||||||
19.03 17:00 | Volyn | | VPK-Ahro | 4:0 (1:0) | |||||
Lutsk | |||||||||
19.03 19:00 | Metalist 1925 | | MFK Mykolaiv | 1:0 (1:0) | |||||
Kharkiv | |||||||||
20.03 14:00 | Alians | | Nyva Ternopil | 4:0 (2:0) | |||||
Bairak Alians-Arena | |||||||||
20.03 14:00 | Veres | | Polissya | 2:0 (2:0) | |||||
Lviv | |||||||||
Day 16 | |||||||||
05.03 17:00 | Chornomorets | | Avanhard | 3:1 (1:0) | |||||
Odesa |
Day 15 | |||||||||
12.03 18:00 | Chornomorets | | Volyn | 1:0 (1:0) | |||||
Odesa | |||||||||
Day 6 | |||||||||
15.03 19:00 | Metalist 1925 | | Alians | 2:1 (2:1) | |||||
Kharkiv | |||||||||
Day 5 | |||||||||
04.03 18:00 | Obolon | | VPK-Ahro | 0:0 | |||||
Kiev | |||||||||
Day 1 | |||||||||
12.03 14:00 | Hirnyk-Sport | | Prykarpattya | 1:1 (0:0) | |||||
Kremenchuk |
Day 14 | |||||||||
25.03 15:00 | Podillya | | Karpaty Lviv | 4:1 (3:0) | |||||
Khmelnytsky | |||||||||
27.03 13:00 | Bukovyna | | Dinaz | 1:2 (0:2) | |||||
Chernivtsi | |||||||||
27.03 15:00 | Chernihiv | | Rubikon | 0:1 (0:0) | |||||
Chernigiv | |||||||||
27.03 16:00 | Nyva Vinnytsya | | Volyn-2 | 3:0 (2:0) | |||||
Vinnytsia Khimik Stadium | |||||||||
27.03 17:30 | Chaika | | Karpaty Halych | 0:3 (0:1) | |||||
Makariv | |||||||||
28.03 14:00 | FK Uzhhorod | | Obolon-2 | 4:2 (3:1) | |||||
Uzhgorod |
Day 13 | |||||||||
18.03 16:00 | FK Uzhhorod | | Volyn-2 | 3:0 (1:0) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
19.03 13:30 | Dinaz | | Chaika | 2:0 (0:0) | |||||
Kiev | |||||||||
20.03 13:00 | Obolon-2 | | Bukovyna | 0:1 (0:1) | |||||
Bucha | |||||||||
20.03 14:00 | Nyva Vinnytsya | | Karpaty Lviv | 4:2 (2:2) | |||||
Vinnytsia Khimik Stadium | |||||||||
20.03 15:00 | Chernihiv | | Karpaty Halych | 1:3 (1:1) | |||||
Chernigiv | |||||||||
Day 11 | |||||||||
23.03 16:00 | FK Uzhhorod | | Epitsentr | 2:0 (1:0) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
Day 9 | |||||||||
23.03 17:00 | Rubikon | | Bukovyna | 1:3 (0:2) | |||||
Shchastlive |
Day 14 | |||||||||
27.03 14:00 | Balkany | | Peremoha | 2:1 (2:0) | |||||
Zorya | |||||||||
27.03 15:00 | Enerhiya | | MFK Mykolaiv-2 | 3:0 (1:0) | |||||
Nova Kakhovka | |||||||||
27.03 15:00 | Kryvbas | | Real Pharma | 6:0 (3:0) | |||||
Kryvyi Rih | |||||||||
28.03 14:00 | Yarud | | Tavriya | 2:0 (1:0) | |||||
Mariupol | |||||||||
28.03 14:00 | Metalurh | | FK Nikopol | 7:1 (3:1) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
28.03 15:00 | Metal | | Dnipro | 5:0 (3:0) | |||||
Kharkiv |
Day 13 | |||||||||
19.03 12:00 | Yarud | | MFK Mykolaiv-2 | 1:1 (1:1) | |||||
Mariupol | |||||||||
19.03 14:00 | Balkany | | FK Nikopol | 0:0 | |||||
Mayaky | |||||||||
19.03 14:00 | Metalurh | | Real Pharma | 3:1 (2:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
19.03 15:00 | Enerhiya | | Peremoha | 0:0 | |||||
Nova Kakhovka | |||||||||
19.03 15:30 | Kryvbas | | Dnipro | 1:0 (1:0) | |||||
Kryvyi Rih | |||||||||
Day 12 | |||||||||
14.03 14:00 | FK Nikopol | | Enerhiya | 3:0 (2:0) | |||||
Nikopol | |||||||||
Day 11 | |||||||||
23.03 14:00 | Yarud | | FK Nikopol | 2:0 (1:0) | |||||
Mariupol | |||||||||
Day 10 | |||||||||
23.03 15:00 | Dnipro | | Enerhiya | 1:0 (1:0) | |||||
Bilozirya Zorya Stadium | |||||||||
Day 5 | |||||||||
23.03 14:00 | Tavriya | | Kryvbas | 1:1 (0:0) | |||||
Marianivka Marianivskiy Stadium |
Day 20 | |||||||||
13.03 17:00 | Qarabağ | | Sabah | 2:0 (1:0) | |||||
Bakı | |||||||||
13.03 19:15 | Sumqayıt | | Keşlə | 2:2 (0:1) | |||||
Sumqayıt | |||||||||
14.03 15:00 | Qəbələ | | Zira | 1:1 (1:0) | |||||
Qəbələ | |||||||||
14.03 17:15 | Neftçi | | Səbail | 4:0 (1:0) | |||||
Bakı | |||||||||
Day 19 | |||||||||
08.03 16:00 | Sabah | | Sumqayıt | 1:1 (1:0) | |||||
Masazyr | |||||||||
08.03 18:15 | Neftçi | | Keşlə | 3:1 (2:0) | |||||
Bakı | |||||||||
09.03 15:00 | Qəbələ | | Səbail | 1:1 (0:0) | |||||
Qəbələ | |||||||||
09.03 17:15 | Zira | | Qarabağ | 0:2 (0:2) | |||||
Bakı | |||||||||
Day 18 | |||||||||
02.03 16:00 | Səbail | | Keşlə | 1:1 (0:0) | |||||
Bakı | |||||||||
02.03 18:15 | Qarabağ | | Qəbələ | 3:0 (3:0) | |||||
Bakı | |||||||||
03.03 16:00 | Sumqayıt | | Zira | 0:0 | |||||
Sumqayıt | |||||||||
03.03 18:15 | Neftçi | | Sabah | 2:1 (1:0) | |||||
Bakı |
Day 18 | |||||||||
16.03 15:00 | Noah | | Pyunik | 0:1 (0:1) | |||||
Yerevan | |||||||||
16.03 18:00 | Ararat | | Lori | 3:0 | |||||
Yerevan | |||||||||
17.03 15:00 | Alashkert | | Shirak | 0:0 | |||||
Yerevan | |||||||||
18.03 16:00 | Ararat-Armenia | | Van | 3:0 (2:0) | |||||
Yerevan | |||||||||
Day 17 | |||||||||
04.03 14:00 | Lori | | Noah | 2:0 (1:0) | |||||
Vanadzor | |||||||||
05.03 14:00 | Pyunik | | Alashkert | 1:1 (1:0) | |||||
Yerevan | |||||||||
06.03 14:00 | Van | | Urartu | 3:1 (2:0) | |||||
Charentsavan | |||||||||
07.03 14:00 | Shirak | | Ararat-Armenia | 2:2 (0:0) | |||||
Gyumri | |||||||||
Day 16 | |||||||||
01.03 14:00 | Shirak | | Pyunik | 0:2 (0:0) | |||||
Gyumri | |||||||||
01.03 15:30 | Ararat | | Van | 0:0 | |||||
Yerevan | |||||||||
02.03 14:00 | Ararat-Armenia | | Urartu | 0:1 (0:0) | |||||
Yerevan |
Day 2 | |||||||||
19.03 18:00 | Slavia | | Tarpeda-BelAZ | 0:1 (0:0) | |||||
Mazyr | |||||||||
19.03 20:45 | Isloch | | FK Smorgon | 2:0 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
20.03 14:00 | Energetik-BDU | | Shakhtsyor | 1:2 (0:2) | |||||
Minsk | |||||||||
20.03 16:00 | FK Vitebsk | | Dynamo Minsk | 0:0 | |||||
Vitebsk | |||||||||
20.03 18:00 | Dynamo Brest | | BATE | 0:0 | |||||
Brest | |||||||||
20.03 20:00 | FK Minsk | | Rukh | 2:2 (0:2) | |||||
Minsk | |||||||||
21.03 15:00 | FK Slutsk | | Neman | 1:1 (0:1) | |||||
Slutsk State College Stadium | |||||||||
21.03 17:00 | FK Homel | | Sputnik | 2:0 (1:0) | |||||
Gomel | |||||||||
Day 1 | |||||||||
12.03 17:30 | Isloch | | Slavia | 1:0 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
13.03 14:00 | Energetik-BDU | | FK Smorgon | 3:0 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
13.03 16:00 | Rukh | | FK Homel | 1:1 (0:0) | |||||
Brest | |||||||||
13.03 17:45 | Dynamo Minsk | | Tarpeda-BelAZ | 3:0 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
13.03 20:45 | Shakhtsyor | | FK Minsk | 1:0 (0:0) | |||||
Salihorsk | |||||||||
14.03 15:00 | Sputnik | | Dynamo Brest | 0:4 (0:1) | |||||
Gomel | |||||||||
14.03 17:00 | Neman | | FK Vitebsk | 0:0 | |||||
Hrodna | |||||||||
14.03 19:00 | BATE | | FK Slutsk | 3:0 (1:0) | |||||
Minsk |
Day 1 | |||||||||
06.03 14:30 | FK Minsk (Minsk) | | Isloch (Minsk District) | 1:1 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
06.03 16:30 | Tarpeda-BelAZ (Zhodzina) | | Arsenal (Dzyarzhynsk) | 3:0 (0:0) | |||||
Zhodzina | |||||||||
07.03 14:30 | BATE (Barysaw) | | FK Vitebsk (Vitebsk) | 2:1 (1:1) | |||||
Minsk | |||||||||
07.03 16:30 | Shakhtsyor (Salihorsk) | | Neman (Hrodna) | 3:0 (0:0) | |||||
Salihorsk |
02.03 19:00 | Shakhtsyor | | BATE | 0:0, pen. 5:4 | |||||
Minsk |
Day 2 | |||||||||
19.03 14:00 | Taraz | | Kyzylzhar | 0:0 | |||||
Taraz | |||||||||
19.03 16:00 | Kaysar | | Qayrat | 0:3 (0:1) | |||||
Kyzylorda | |||||||||
19.03 18:00 | Astana | | Caspiy | 2:0 (2:0)* | |||||
Nur-Sultan | |||||||||
20.03 14:00 | Zhetysu | | Turan | 3:0 (1:0)* | |||||
Almaty | |||||||||
20.03 16:00 | Shakhtyor | | Ordabasy | 0:2 (0:0)* | |||||
Astana | |||||||||
20.03 16:00 | Akzhayik | | Atyrau | 1:0 (0:0)* | |||||
Oral | |||||||||
20.03 19:00 | Aqtöbe | | Tobil | 1:1 (0:0)* | |||||
Almaty | |||||||||
Day 1 | |||||||||
13.03 15:00 | Qayrat | | Zhetysu | 2:0 (0:0)* | |||||
Almaty | |||||||||
13.03 16:00 | Atyrau | | Shakhtyor | 0:1 (0:1)* | |||||
Atyrau | |||||||||
13.03 17:00 | Turan | | Astana | 2:2 (1:1) | |||||
Turkestan | |||||||||
14.03 15:00 | Caspiy | | Aqtöbe | 1:1 (0:0) | |||||
Aktau | |||||||||
14.03 17:00 | Kaysar | | Taraz | 2:3 (2:3) | |||||
Kyzylorda | |||||||||
14.03 17:00 | Tobil | | Akzhayik | 2:0 (1:0) | |||||
Kostanay |
06.03 15:00 | Tobil (Kostanay) | | Astana (Astana) | 1:1 (1:0), pen. 5:4 | |||||
Turkestan |
05.03 15:00 | Qayrat (Almaty) | | Shakhtyor (Karagandy) | 2:1 (0:0) | |||||
Turkestan |
02.03 15:00 | Shakhtyor (Karagandy) | | Astana (Astana) | 0:2 (0:1)* | |||||
Turkestan | |||||||||
03.03 15:00 | Tobil (Kostanay) | | Qayrat (Almaty) | 3:3 (1:1), pen. 4:2 | |||||
Turkestan |
Day 26 | |||||||||
19.03 13:00 | Milsami | | Dinamo-Auto | 2:2 (2:1) | |||||
Vadul lui Vodă | |||||||||
19.03 13:00 | Sfîntul Gheorghe | | Dacia Buiucani | 2:0 (0:0) | |||||
Chişinău | |||||||||
19.03 15:00 | Sheriff | | Petrocub | 0:0 | |||||
Tiraspol | |||||||||
Day 25 | |||||||||
12.03 13:00 | Milsami | | Codru | 7:2 (4:2) | |||||
Vadul lui Vodă | |||||||||
12.03 15:00 | Dinamo-Auto | | Zimbru | 3:0 (1:0) | |||||
Tiraspol | |||||||||
13.03 13:00 | Sheriff | | Florești | 6:0 (2:0) | |||||
Tiraspol | |||||||||
13.03 15:00 | Petrocub | | Sfîntul Gheorghe | 2:0 (1:0) | |||||
Vadul lui Vodă | |||||||||
14.03 15:00 | Dacia Buiucani | | Speranţa | 4:1 (1:0) | |||||
Chişinău | |||||||||
Day 24 | |||||||||
06.03 12:30 | Dacia Buiucani | | Codru | 5:1 (2:0) | |||||
Chişinău | |||||||||
06.03 14:30 | Sheriff | | Dinamo-Auto | 7:0 (3:0) | |||||
Tiraspol | |||||||||
07.03 12:30 | Speranţa | | Petrocub | 1:3 (0:1) | |||||
Vadul lui Vodă | |||||||||
07.03 14:30 | Zimbru | | Milsami | 1:2 (0:1) | |||||
Chişinău | |||||||||
08.03 12:30 | Sfîntul Gheorghe | | Florești | 3:2 (1:0) | |||||
Chişinău | |||||||||
Day 23 | |||||||||
01.03 12:30 | Dinamo-Auto | | Sfîntul Gheorghe | 0:2 (0:1) | |||||
Tiraspol | |||||||||
01.03 14:30 | Milsami | | Sheriff | 0:1 (0:0) | |||||
Vadul lui Vodă |
Day 3 | |||||||||
18.03 16:15 | Turon | | Lokomotiv | 2:2 (2:1) | |||||
Yaypan | |||||||||
18.03 18:30 | AGMK | | Paxtakor | 0:3 (0:2) | |||||
Olmaliq | |||||||||
19.03 18:30 | Navbahor | | Nasaf | 0:0 | |||||
Namangan | |||||||||
19.03 18:30 | Qizilqum | | Soʼgʼdiyona | 1:1 (0:0) | |||||
Navoiy | |||||||||
20.03 16:15 | Surkhon | | Qoʼqon 1912 | 1:1 (0:0) | |||||
Termiz | |||||||||
20.03 17:00 | Mashʼal | | Metallurg | 2:1 (1:0) | |||||
Muborak | |||||||||
20.03 18:30 | Bunyodkor | | FK Andijon | 3:1 (1:0) | |||||
Toshkent | |||||||||
Day 2 | |||||||||
14.03 16:15 | Lokomotiv | | Navbahor | 1:2 (1:1) | |||||
Toshkent | |||||||||
14.03 17:00 | Soʼgʼdiyona | | Turon | 1:0 (0:0) | |||||
Jizzax | |||||||||
14.03 18:30 | Nasaf | | AGMK | 1:1 (1:0) | |||||
Qarshi | |||||||||
15.03 16:15 | Qoʼqon 1912 | | Qizilqum | 0:0 | |||||
Kokand | |||||||||
15.03 18:30 | Paxtakor | | Mashʼal | 3:0 (2:0) | |||||
Toshkent | |||||||||
16.03 16:15 | FK Andijon | | Surkhon | 1:0 (1:0) | |||||
Andijon | |||||||||
16.03 18:30 | Metallurg | | Bunyodkor | 1:0 (1:0) | |||||
Bekobod | |||||||||
Day 1 | |||||||||
09.03 18:30 | AGMK | | Lokomotiv | 2:1 (1:1) | |||||
Olmaliq | |||||||||
09.03 18:30 | Navbahor | | Soʼgʼdiyona | 0:1 (0:1) | |||||
Namangan | |||||||||
10.03 16:15 | Turon | | Qoʼqon 1912 | 1:2 (0:1) | |||||
Yaypan | |||||||||
10.03 18:30 | Bunyodkor | | Mashʼal | 1:0 (0:0) | |||||
Toshkent | |||||||||
10.03 18:30 | Nasaf | | Paxtakor | 2:3 (1:0) | |||||
Qarshi | |||||||||
11.03 16:15 | Surkhon | | Metallurg | 1:0 (0:0) | |||||
Termiz | |||||||||
11.03 18:30 | Qizilqum | | FK Andijon | 1:0 (1:0) | |||||
Navoiy |
06.03 16:00 | Paxtakor (Tashkent) | | Nasaf (Qarshi) | 1:0 (0:0) | |||||
Samarqand |
Day 22 | |||||||||
20.03 17:00 | LASK | | Red Bull | 0:1 (0:1) | |||||
Pasching | |||||||||
21.03 17:00 | Tirol | | Rapid | 1:1 (0:0) | |||||
Innsbruck | |||||||||
21.03 17:00 | Austria | | Wolfsberg | 3:5 (1:3) | |||||
Wien | |||||||||
21.03 17:00 | Admira Wacker | | Sturm | 0:0 | |||||
Maria Enzersdorf | |||||||||
21.03 17:00 | Hartberg | | St. Pölten | 3:3 (0:1) | |||||
Hartberg | |||||||||
21.03 17:00 | Rheindorf Altach | | Ried | 2:1 (0:1) | |||||
Altach | |||||||||
Day 21 | |||||||||
13.03 17:00 | Red Bull | | Admira Wacker | 3:1 (3:0) | |||||
Salzburg | |||||||||
14.03 17:00 | Rapid | | Hartberg | 4:0 (1:0) | |||||
Wien | |||||||||
14.03 17:00 | Sturm | | Austria | 2:1 (0:0) | |||||
Graz | |||||||||
14.03 17:00 | St. Pölten | | Rheindorf Altach | 0:1 (0:0) | |||||
St. Pölten | |||||||||
14.03 17:00 | Wolfsberg | | Tirol | 3:5 (1:3) | |||||
Wolfsberg | |||||||||
14.03 17:00 | Ried | | LASK | 0:3 (0:1) | |||||
Ried im Innkreis | |||||||||
Day 20 | |||||||||
06.03 17:00 | Rheindorf Altach | | LASK | 0:1 (0:1) | |||||
Altach | |||||||||
06.03 17:00 | Tirol | | Sturm | 1:1 (0:0) | |||||
Innsbruck | |||||||||
06.03 17:00 | Hartberg | | Admira Wacker | 2:1 (1:1) | |||||
Hartberg | |||||||||
07.03 14:30 | Ried | | Wolfsberg | 0:4 (0:2) | |||||
Ried im Innkreis | |||||||||
07.03 14:30 | Red Bull | | St. Pölten | 4:1 (2:1) | |||||
Salzburg | |||||||||
07.03 17:00 | Austria | | Rapid | 0:0 | |||||
Wien |
Day 33 | |||||||||
04.03 18:00 | Fulham | | Tottenham Hotspur | 0:1 (0:1)* | |||||
London | |||||||||
10.03 18:00 | Manchester City | | Southampton | 5:2 (3:1)* | |||||
Manchester | |||||||||
Day 29 | |||||||||
02.03 20:00 | Manchester City | | Wolverhampton Wanderers | 4:1 (1:0)* | |||||
Manchester | |||||||||
03.03 18:00 | Burnley | | Leicester City | 1:1 (1:1)* | |||||
Burnley | |||||||||
03.03 18:00 | Sheffield United | | Aston Villa | 1:0 (1:0)* | |||||
Sheffield | |||||||||
03.03 20:15 | Crystal Palace | | Manchester United | 0:0* | |||||
London | |||||||||
04.03 18:00 | West Bromwich Albion | | Everton | 0:1 (0:0)* | |||||
West Bromwich | |||||||||
04.03 20:15 | Liverpool | | Chelsea | 0:1 (0:1)* | |||||
Liverpool | |||||||||
19.03 20:00 | Fulham | | Leeds United | 1:2 (1:1)* | |||||
London | |||||||||
20.03 20:00 | Brighton & Hove Albion | | Newcastle United | 3:0 (1:0)* | |||||
Brighton & Hove | |||||||||
21.03 15:00 | West Ham United | | Arsenal | 3:3 (3:1)* | |||||
London | |||||||||
Day 28 | |||||||||
12.03 20:00 | Newcastle United | | Aston Villa | 1:1 (0:0)* | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
13.03 12:30 | Leeds United | | Chelsea | 0:0* | |||||
Leeds | |||||||||
13.03 15:00 | Crystal Palace | | West Bromwich Albion | 1:0 (1:0)* | |||||
London | |||||||||
13.03 17:30 | Everton | | Burnley | 1:2 (1:2)* | |||||
Liverpool | |||||||||
13.03 20:00 | Fulham | | Manchester City | 0:3 (0:0)* | |||||
London | |||||||||
14.03 12:00 | Southampton | | Brighton & Hove Albion | 1:2 (1:1)* | |||||
Southampton | |||||||||
14.03 14:00 | Leicester City | | Sheffield United | 5:0 (1:0)* | |||||
Leicester | |||||||||
14.03 16:30 | Arsenal | | Tottenham Hotspur | 2:1 (1:1)* | |||||
London | |||||||||
14.03 19:15 | Manchester United | | West Ham United | 1:0 (0:0)* | |||||
Manchester | |||||||||
15.03 20:00 | Wolverhampton Wanderers | | Liverpool | 0:1 (0:1)* | |||||
Wolverhampton | |||||||||
Day 27 | |||||||||
06.03 12:30 | Burnley | | Arsenal | 1:1 (1:1)* | |||||
Burnley | |||||||||
06.03 15:00 | Sheffield United | | Southampton | 0:2 (0:1)* | |||||
Sheffield | |||||||||
06.03 17:30 | Aston Villa | | Wolverhampton Wanderers | 0:0* | |||||
Birmingham | |||||||||
06.03 20:00 | Brighton & Hove Albion | | Leicester City | 1:2 (1:0)* | |||||
Brighton & Hove | |||||||||
07.03 12:00 | West Bromwich Albion | | Newcastle United | 0:0* | |||||
West Bromwich | |||||||||
07.03 14:00 | Liverpool | | Fulham | 0:1 (0:1)* | |||||
Liverpool | |||||||||
07.03 16:30 | Manchester City | | Manchester United | 0:2 (0:1)* | |||||
Manchester | |||||||||
07.03 19:15 | Tottenham Hotspur | | Crystal Palace | 4:1 (1:1)* | |||||
London | |||||||||
08.03 18:00 | Chelsea | | Everton | 2:0 (1:0)* | |||||
London | |||||||||
08.03 20:00 | West Ham United | | Leeds United | 2:0 (2:0)* | |||||
London | |||||||||
Day 26 | |||||||||
01.03 20:00 | Everton | | Southampton | 1:0 (1:0)* | |||||
Liverpool | |||||||||
Day 18 | |||||||||
21.03 19:30 | Aston Villa | | Tottenham Hotspur | 0:2 (0:1)* | |||||
Birmingham |
Day 38 | |||||||||
20.03 12:30 | Brentford | | Nottingham Forest | 1:1 (1:0) | |||||
Brentford | |||||||||
20.03 15:00 | Bristol City | | Rotherham United | 0:2 (0:1) | |||||
Bristol | |||||||||
20.03 15:00 | Coventry City | | Wycombe Wanderers | 0:0 | |||||
Coventry | |||||||||
20.03 15:00 | Barnsley | | Sheffield Wednesday | 1:2 (0:1) | |||||
Barnsley | |||||||||
20.03 15:00 | Millwall | | Middlesbrough | 1:0 (1:0) | |||||
London | |||||||||
20.03 15:00 | Reading | | Queens Park Rangers | 1:1 (0:1) | |||||
Reading | |||||||||
20.03 15:00 | Watford | | Birmingham City | 3:0 (1:0) | |||||
Watford | |||||||||
20.03 15:00 | Norwich City | | Blackburn Rovers | 1:1 (0:0) | |||||
Norwich | |||||||||
20.03 15:00 | Preston North End | | Luton Town | 0:1 (0:0) | |||||
Preston | |||||||||
20.03 15:00 | Stoke City | | Derby County | 1:0 (0:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
20.03 17:30 | Swansea City | | Cardiff City | 0:1 (0:1) | |||||
Swansea | |||||||||
Day 37 | |||||||||
16.03 19:00 | Cardiff City | | Stoke City | 0:0 | |||||
Cardiff | |||||||||
16.03 19:00 | Derby County | | Brentford | 2:2 (0:2) | |||||
Derby | |||||||||
16.03 19:00 | Middlesbrough | | Preston North End | 2:0 (1:0) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
16.03 19:00 | Luton Town | | Coventry City | 2:0 (2:0) | |||||
Luton | |||||||||
16.03 19:00 | Rotherham United | | Watford | 1:4 (0:3) | |||||
Rotherham | |||||||||
16.03 19:45 | AFC Bournemouth | | Swansea City | 3:0 (2:0) | |||||
Bournemouth | |||||||||
17.03 19:00 | Nottingham Forest | | Norwich City | 0:2 (0:2) | |||||
Nottingham | |||||||||
17.03 19:00 | Queens Park Rangers | | Millwall | 3:2 (0:2) | |||||
London | |||||||||
17.03 19:00 | Wycombe Wanderers | | Barnsley | 1:3 (0:1) | |||||
High Wycombe | |||||||||
17.03 19:45 | Birmingham City | | Reading | 2:1 (1:1) | |||||
Birmingham | |||||||||
17.03 19:45 | Blackburn Rovers | | Bristol City | 0:0 | |||||
Blackburn | |||||||||
17.03 19:45 | Sheffield Wednesday | | Huddersfield Town | 1:1 (1:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
Day 36 | |||||||||
12.03 19:45 | Blackburn Rovers | | Brentford | 0:1 (0:1) | |||||
Blackburn | |||||||||
13.03 12:15 | Luton Town | | Swansea City | 0:1 (0:1) | |||||
Luton | |||||||||
13.03 15:00 | AFC Bournemouth | | Barnsley | 2:3 (2:1) | |||||
Bournemouth | |||||||||
13.03 15:00 | Birmingham City | | Bristol City | 0:3 (0:1) | |||||
Birmingham | |||||||||
13.03 15:00 | Cardiff City | | Watford | 1:2 (1:1) | |||||
Cardiff | |||||||||
13.03 15:00 | Derby County | | Millwall | 0:1 (0:1) | |||||
Derby | |||||||||
13.03 15:00 | Middlesbrough | | Stoke City | 3:0 (2:0) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
13.03 15:00 | Nottingham Forest | | Reading | 1:1 (0:0) | |||||
Nottingham | |||||||||
13.03 15:00 | Queens Park Rangers | | Huddersfield Town | 0:1 (0:0) | |||||
London | |||||||||
13.03 15:00 | Wycombe Wanderers | | Preston North End | 1:0 (1:0) | |||||
High Wycombe | |||||||||
14.03 12:15 | Sheffield Wednesday | | Norwich City | 1:2 (1:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
Day 35 | |||||||||
05.03 19:45 | Huddersfield Town | | Cardiff City | 0:0 | |||||
Huddersfield | |||||||||
06.03 12:30 | Watford | | Nottingham Forest | 1:0 (1:0) | |||||
Watford | |||||||||
06.03 15:00 | Bristol City | | Queens Park Rangers | 0:2 (0:2) | |||||
Bristol | |||||||||
06.03 15:00 | Coventry City | | Derby County | 1:0 (1:0) | |||||
Coventry | |||||||||
06.03 15:00 | Barnsley | | Birmingham City | 1:0 (0:0) | |||||
Barnsley | |||||||||
06.03 15:00 | Millwall | | Blackburn Rovers | 0:2 (0:1) | |||||
London | |||||||||
06.03 15:00 | Reading | | Sheffield Wednesday | 3:0 (1:0) | |||||
Reading | |||||||||
06.03 15:00 | Norwich City | | Luton Town | 3:0 (2:0) | |||||
Norwich | |||||||||
06.03 15:00 | Preston North End | | AFC Bournemouth | 1:1 (0:1) | |||||
Preston | |||||||||
06.03 15:00 | Stoke City | | Wycombe Wanderers | 2:0 (0:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
06.03 15:00 | Swansea City | | Middlesbrough | 2:1 (1:0) | |||||
Swansea | |||||||||
Day 34 | |||||||||
02.03 19:00 | Cardiff City | | Derby County | 4:0 (1:0) | |||||
Cardiff | |||||||||
02.03 19:00 | Coventry City | | Middlesbrough | 1:2 (1:1) | |||||
Coventry | |||||||||
02.03 19:00 | Millwall | | Preston North End | 2:1 (1:1) | |||||
London | |||||||||
02.03 19:00 | Huddersfield Town | | Birmingham City | 1:1 (0:0) | |||||
Huddersfield | |||||||||
02.03 19:45 | Nottingham Forest | | Luton Town | 0:1 (0:0) | |||||
Nottingham | |||||||||
02.03 20:00 | Reading | | Blackburn Rovers | 1:0 (1:0) | |||||
Reading | |||||||||
03.03 17:30 | Norwich City | | Brentford | 1:0 (1:0) | |||||
Norwich | |||||||||
03.03 19:00 | Watford | | Wycombe Wanderers | 2:0 (1:0) | |||||
Watford | |||||||||
03.03 19:00 | Queens Park Rangers | | Barnsley | 1:3 (1:2) | |||||
London | |||||||||
03.03 19:45 | Bristol City | | AFC Bournemouth | 1:2 (1:1) | |||||
Bristol | |||||||||
03.03 19:45 | Sheffield Wednesday | | Rotherham United | 1:2 (0:1) | |||||
Sheffield | |||||||||
03.03 20:15 | Stoke City | | Swansea City | 1:2 (1:1) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
Day 28 | |||||||||
10.03 19:00 | Barnsley | | Derby County | 0:0 | |||||
Barnsley | |||||||||
Day 25 | |||||||||
09.03 18:00 | Blackburn Rovers | | Swansea City | 1:1 (1:1)* | |||||
Blackburn | |||||||||
Day 24 | |||||||||
09.03 19:00 | Queens Park Rangers | | Wycombe Wanderers | 1:0 (1:0)* | |||||
London |
20.03 12:15 | AFC Bournemouth | | Southampton | 0:3 (0:2)* | |||||
Bournemouth | |||||||||
20.03 17:30 | Everton | | Manchester City | 0:2 (0:0)* | |||||
Liverpool | |||||||||
21.03 13:30 | Chelsea | | Sheffield United | 2:0 (1:0)* | |||||
London | |||||||||
21.03 17:00 | Leicester City | | Manchester United | 3:1 (1:1)* | |||||
Leicester |
Day 31 | |||||||||
19.03 20:45 | Genk | | Standard | 2:2 (0:0)* | |||||
Genk | |||||||||
20.03 18:30 | Mouscron-Péruwelz | | Oostende | 0:1 (0:0)* | |||||
Mouscron | |||||||||
20.03 20:45 | Eupen | | Kortrijk | 2:0 (0:0)* | |||||
Eupen | |||||||||
21.03 13:30 | Brugge | | Antwerp | 0:2 (0:2)* | |||||
Brugge | |||||||||
21.03 16:00 | Mechelen | | Oud-Heverlee | 2:2 (1:1)* | |||||
Mechelen | |||||||||
21.03 18:15 | Anderlecht | | Zulte Waregem | 4:1 (2:1)* | |||||
Bruxelles | |||||||||
21.03 20:45 | Gent | | Cercle | 1:0 (0:0)* | |||||
Gent | |||||||||
Day 29 | |||||||||
05.03 20:45 | Charleroi | | Sint-Truiden | 0:0* | |||||
Charleroi | |||||||||
06.03 16:15 | Eupen | | Oud-Heverlee | 3:3 (2:2)* | |||||
Eupen | |||||||||
06.03 18:30 | Waasland-Beveren | | Beerschot | 1:2 (1:1)* | |||||
Beveren | |||||||||
06.03 20:45 | Antwerp | | Kortrijk | 4:2 (1:0)* | |||||
Antwerpen | |||||||||
07.03 13:30 | Mouscron-Péruwelz | | Standard | 1:0 (1:0)* | |||||
Mouscron | |||||||||
07.03 16:00 | Brugge | | Zulte Waregem | 3:0 (2:0)* | |||||
Brugge | |||||||||
07.03 18:15 | Anderlecht | | Mechelen | 1:1 (1:0)* | |||||
Bruxelles | |||||||||
07.03 20:45 | Genk | | Cercle | 2:0 (2:0)* | |||||
Genk | |||||||||
08.03 20:45 | Gent | | Oostende | 1:0 (1:0)* | |||||
Gent | |||||||||
Day 28 | |||||||||
01.03 20:45 | Oud-Heverlee | | Antwerp | 2:0 (2:0)* | |||||
Leuven | |||||||||
15.03 20:45 | Gent | | Brugge | 0:4 (0:0)* | |||||
Gent | |||||||||
Day 26 | |||||||||
12.03 20:45 | Charleroi | | Brugge | 1:1 (0:1)* | |||||
Charleroi |
Day 22 | |||||||||
19.03 17:30 | Etar | | Botev Plovdiv | 0:0* | |||||
Veliko Tarnovo | |||||||||
20.03 12:30 | PFC Montana | | Cherno More | 1:1 (0:0)* | |||||
Montana | |||||||||
20.03 15:00 | Arda | | Lokomotiv | 0:2 (0:0)* | |||||
Kardzhali | |||||||||
20.03 17:30 | Tsarsko Selo | | Ludogorets | 1:1 (0:0)* | |||||
Sofia | |||||||||
21.03 12:00 | CSKA 1948 | | Botev Vratsa | 1:0 (0:0)* | |||||
Sofia | |||||||||
21.03 14:15 | Beroe | | CSKA | 1:0 (0:0)* | |||||
Stara Zagora | |||||||||
21.03 16:30 | Levski | | Slavia | 1:0 (0:0)* | |||||
Sofia | |||||||||
Day 21 | |||||||||
12.03 17:00 | Ludogorets | | Arda | 1:0 (0:0)* | |||||
Razgrad | |||||||||
12.03 19:15 | Lokomotiv | | Beroe | 1:1 (0:1)* | |||||
Plovdiv | |||||||||
13.03 12:00 | Slavia | | PFC Montana | 2:1 (2:1)* | |||||
Sofia | |||||||||
13.03 14:15 | Botev Plovdiv | | CSKA 1948 | 3:2 (2:0)* | |||||
Plovdiv | |||||||||
13.03 16:30 | Botev Vratsa | | Levski | 1:3 (1:0)* | |||||
Vratsa | |||||||||
14.03 17:00 | CSKA | | Etar | 1:0 (0:0)* | |||||
Sofia | |||||||||
15.03 17:30 | Cherno More | | Tsarsko Selo | 1:0 (1:0)* | |||||
Varna | |||||||||
Day 20 | |||||||||
06.03 15:00 | Arda | | Cherno More | 1:0 (1:0)* | |||||
Kardzhali | |||||||||
06.03 17:30 | CSKA | | Lokomotiv | 0:0* | |||||
Sofia | |||||||||
07.03 12:00 | Etar | | CSKA 1948 | 3:1 (1:1)* | |||||
Veliko Tarnovo | |||||||||
07.03 14:30 | Beroe | | Ludogorets | 1:4 (0:1)* | |||||
Stara Zagora | |||||||||
07.03 17:00 | Levski | | Botev Plovdiv | 2:2 (2:1)* | |||||
Sofia | |||||||||
08.03 17:30 | Tsarsko Selo | | Slavia | 2:0 (1:0)* | |||||
Sofia | |||||||||
09.03 17:30 | PFC Montana | | Botev Vratsa | 0:1 (0:0)* | |||||
Montana |
Day 26 | |||||||||
13.03 14:45 | Újpest | | Kisvárda | 3:0 (3:0) | |||||
Budapest | |||||||||
13.03 17:00 | MTK | | Zalaegerszegi TE | 3:0 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
13.03 19:30 | Diósgyőr | | Honvéd | 0:0 | |||||
Miskolc | |||||||||
14.03 14:05 | Mezőkövesd-Zsóry | | Budafok | 2:1 (1:1) | |||||
Mezőkövesd | |||||||||
14.03 17:00 | Ferencváros | | Paks | 5:2 (1:1) | |||||
Budapest | |||||||||
14.03 19:15 | Puskás | | MOL Fehérvár | 1:0 (0:0) | |||||
Felcsút | |||||||||
Day 25 | |||||||||
05.03 20:00 | Diósgyőr | | MTK | 0:0 | |||||
Miskolc | |||||||||
06.03 17:00 | Paks | | Mezőkövesd-Zsóry | 2:2 (0:1) | |||||
Paks | |||||||||
06.03 19:30 | Puskás | | Újpest | 2:1 (1:1) | |||||
Felcsút | |||||||||
07.03 16:00 | Honvéd | | Kisvárda | 0:1 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
07.03 18:00 | Zalaegerszegi TE | | Ferencváros | 2:2 (1:0) | |||||
Zalaegerszeg | |||||||||
07.03 20:00 | Budafok | | MOL Fehérvár | 1:2 (1:1) | |||||
Budapest | |||||||||
Day 24 | |||||||||
02.03 15:15 | Kisvárda | | Puskás | 0:1 (0:1) | |||||
Kisvárda | |||||||||
02.03 17:30 | Honvéd | | MTK | 3:2 (1:2) | |||||
Budapest | |||||||||
02.03 20:00 | Ferencváros | | Diósgyőr | 1:0 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
03.03 15:15 | Mezőkövesd-Zsóry | | Zalaegerszegi TE | 2:0 (2:0) | |||||
Mezőkövesd | |||||||||
03.03 17:30 | Újpest | | Budafok | 2:0 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
03.03 20:00 | MOL Fehérvár | | Paks | 2:2 (1:0) | |||||
Székesfehérvár |
Day 26 | |||||||||
19.03 20:30 | Arminia | | RB Leipzig | 0:1 (0:0)* | |||||
Bielefeld | |||||||||
20.03 15:30 | Köln | | Borussia Dortmund | 2:2 (1:1)* | |||||
Köln | |||||||||
20.03 15:30 | Werder | | Wolfsburg | 1:2 (1:2)* | |||||
Bremen | |||||||||
20.03 15:30 | Eintracht | | Union | 5:2 (4:2)* | |||||
Frankfurt am Main | |||||||||
20.03 15:30 | Bayern | | Stuttgart | 4:0 (4:0)* | |||||
München | |||||||||
20.03 18:30 | Schalke 04 | | Borussia Mönchengladbach | 0:3 (0:1)* | |||||
Gelsenkirchen | |||||||||
21.03 13:30 | Hoffenheim | | Mainz 05 | 1:2 (1:2)* | |||||
Sinsheim | |||||||||
21.03 15:30 | Hertha | | Bayer 04 | 3:0 (3:0)* | |||||
Berlin | |||||||||
21.03 18:00 | Freiburg | | Augsburg | 2:0 (0:0)* | |||||
Freiburg im Breisgau | |||||||||
Day 25 | |||||||||
12.03 20:30 | Augsburg | | Borussia Mönchengladbach | 3:1 (0:0)* | |||||
Augsburg | |||||||||
13.03 15:30 | Werder | | Bayern | 1:3 (0:2)* | |||||
Bremen | |||||||||
13.03 15:30 | Mainz 05 | | Freiburg | 1:0 (0:0)* | |||||
Mainz | |||||||||
13.03 15:30 | Wolfsburg | | Schalke 04 | 5:0 (1:0)* | |||||
Wolfsburg | |||||||||
13.03 15:30 | Union | | Köln | 2:1 (0:1)* | |||||
Berlin | |||||||||
13.03 18:30 | Borussia Dortmund | | Hertha | 2:0 (0:0)* | |||||
Dortmund | |||||||||
14.03 13:30 | Bayer 04 | | Arminia | 1:2 (0:1)* | |||||
Leverkusen | |||||||||
14.03 15:30 | RB Leipzig | | Eintracht | 1:1 (0:0)* | |||||
Leipzig | |||||||||
14.03 18:00 | Stuttgart | | Hoffenheim | 2:0 (1:0)* | |||||
Stuttgart | |||||||||
Day 24 | |||||||||
05.03 20:30 | Schalke 04 | | Mainz 05 | 0:0* | |||||
Gelsenkirchen | |||||||||
06.03 15:30 | Freiburg | | RB Leipzig | 0:3 (0:1)* | |||||
Freiburg im Breisgau | |||||||||
06.03 15:30 | Borussia Mönchengladbach | | Bayer 04 | 0:1 (0:0)* | |||||
Mönchengladbach | |||||||||
06.03 15:30 | Hoffenheim | | Wolfsburg | 2:1 (2:1)* | |||||
Sinsheim | |||||||||
06.03 15:30 | Hertha | | Augsburg | 2:1 (0:1)* | |||||
Berlin | |||||||||
06.03 15:30 | Eintracht | | Stuttgart | 1:1 (0:0)* | |||||
Frankfurt am Main | |||||||||
06.03 18:30 | Bayern | | Borussia Dortmund | 4:2 (2:2)* | |||||
München | |||||||||
07.03 15:30 | Köln | | Werder | 1:1 (0:0)* | |||||
Köln | |||||||||
07.03 18:00 | Arminia | | Union | 0:0* | |||||
Bielefeld | |||||||||
Day 20 | |||||||||
10.03 18:30 | Arminia | | Werder | 0:2 (0:0)* | |||||
Bielefeld |
Day 27 | |||||||||
19.03 20:00 | Heerenveen | | Twente | 0:0* | |||||
Heerenveen | |||||||||
20.03 16:30 | Fortuna | | Utrecht | 0:1 (0:0)* | |||||
Sittard | |||||||||
20.03 20:00 | Feyenoord | | Emmen | 1:1 (1:0)* | |||||
Rotterdam | |||||||||
20.03 21:00 | Waalwijk | | Groningen | 3:1 (2:1)* | |||||
Waalwijk | |||||||||
21.03 12:15 | Zwolle | | VVV-Venlo | 2:1 (0:0)* | |||||
Zwolle | |||||||||
21.03 14:30 | AZ | | PSV | 2:0 (1:0)* | |||||
Alkmaar | |||||||||
21.03 14:30 | Vitesse | | Willem II | 0:0* | |||||
Arnhem | |||||||||
21.03 16:45 | Heracles | | Sparta | 1:1 (0:0)* | |||||
Almelo | |||||||||
21.03 20:00 | Ajax | | Den Haag | 5:0 (4:0)* | |||||
Amsterdam | |||||||||
Day 26 | |||||||||
13.03 16:30 | Willem II | | Heerenveen | 3:1 (1:0)* | |||||
Tilburg | |||||||||
13.03 18:45 | Den Haag | | Heracles | 1:2 (0:0)* | |||||
Den Haag | |||||||||
13.03 20:00 | AZ | | Twente | 4:1 (3:1)* | |||||
Alkmaar | |||||||||
13.03 20:00 | Groningen | | Emmen | 1:1 (0:1)* | |||||
Groningen | |||||||||
13.03 21:00 | Sparta | | Waalwijk | 2:0 (0:0)* | |||||
Rotterdam | |||||||||
14.03 12:15 | VVV-Venlo | | Fortuna | 1:3 (0:1)* | |||||
Venlo | |||||||||
14.03 14:30 | Utrecht | | Vitesse | 1:3 (1:1)* | |||||
Utrecht | |||||||||
14.03 14:30 | PSV | | Feyenoord | 1:1 (1:1)* | |||||
Eindhoven | |||||||||
14.03 16:45 | Zwolle | | Ajax | 0:2 (0:2)* | |||||
Zwolle | |||||||||
Day 25 | |||||||||
05.03 20:00 | Emmen | | Sparta | 1:1 (0:1)* | |||||
Emmen | |||||||||
06.03 16:30 | Feyenoord | | VVV-Venlo | 6:0 (3:0)* | |||||
Rotterdam | |||||||||
06.03 18:45 | Twente | | Willem II | 1:1 (0:0)* | |||||
Enschede | |||||||||
06.03 20:00 | Heerenveen | | Den Haag | 3:0 (1:0)* | |||||
Heerenveen | |||||||||
06.03 21:00 | Waalwijk | | Utrecht | 1:2 (0:1)* | |||||
Waalwijk | |||||||||
07.03 12:15 | Ajax | | Groningen | 3:1 (1:0)* | |||||
Amsterdam | |||||||||
07.03 14:30 | Fortuna | | PSV | 1:3 (0:2)* | |||||
Sittard | |||||||||
07.03 14:30 | Heracles | | Zwolle | 2:1 (0:0)* | |||||
Almelo | |||||||||
07.03 16:45 | Vitesse | | AZ | 2:1 (1:0)* | |||||
Arnhem | |||||||||
Day 21 | |||||||||
09.03 18:45 | VVV-Venlo | | Sparta | 0:1 (0:0)* | |||||
Venlo |
Day 5 | |||||||||
20.03 16:00 | Kobuleti | | Samgurali | 2:0 (1:0) | |||||
Kobuleti | |||||||||
20.03 18:00 | Telavi | | Dinamo Tbilisi | 0:3 (0:0) | |||||
Telavi | |||||||||
20.03 20:00 | Saburtalo | | Dinamo Batumi | 0:0 | |||||
Tbilisi | |||||||||
21.03 16:00 | Samtredia | | Lokomotivi | 3:4 (0:3) | |||||
Samtredia | |||||||||
21.03 19:00 | Dila | | Torpedo | 1:1 (0:0) | |||||
Gori | |||||||||
Day 4 | |||||||||
13.03 19:00 | Dinamo Batumi | | Samtredia | 2:0 (2:0) | |||||
Batumi | |||||||||
14.03 16:00 | Samgurali | | Dila | 1:2 (1:0) | |||||
Tskhaltubo | |||||||||
14.03 18:00 | Torpedo | | Telavi | 2:2 (0:1) | |||||
Kutaisi | |||||||||
14.03 20:00 | Dinamo Tbilisi | | Saburtalo | 4:3 (2:2) | |||||
Tbilisi | |||||||||
15.03 16:00 | Lokomotivi | | Kobuleti | 2:1 (0:0) | |||||
Tbilisi | |||||||||
Day 3 | |||||||||
09.03 16:00 | Kobuleti | | Samtredia | 1:0 (0:0) | |||||
Kobuleti | |||||||||
09.03 19:00 | Dinamo Tbilisi | | Dinamo Batumi | 0:1 (0:0) | |||||
Tbilisi | |||||||||
10.03 17:00 | Telavi | | Samgurali | 0:0 | |||||
Rustavi | |||||||||
10.03 19:00 | Dila | | Lokomotivi | 0:0 | |||||
Gori | |||||||||
10.03 20:00 | Saburtalo | | Torpedo | 0:0 | |||||
Tbilisi | |||||||||
Day 2 | |||||||||
05.03 15:00 | Samtredia | | Dila | 0:2 (0:2) | |||||
Samtredia | |||||||||
05.03 20:00 | Dinamo Batumi | | Kobuleti | 1:1 (1:0) | |||||
Batumi | |||||||||
05.03 20:00 | Torpedo | | Dinamo Tbilisi | 0:2 (0:0) | |||||
Kutaisi | |||||||||
06.03 15:00 | Samgurali | | Saburtalo | 0:0 | |||||
Tskhaltubo | |||||||||
06.03 16:00 | Lokomotivi | | Telavi | 3:2 (2:0) | |||||
Tbilisi | |||||||||
Day 1 | |||||||||
01.03 19:00 | Saburtalo | | Lokomotivi | 2:0 (1:0) | |||||
Tbilisi |
Day 28 | |||||||||
19.03 21:00 | Real Betis | | Levante | 2:0 (0:0)* | |||||
Sevilla | |||||||||
20.03 14:00 | Athletic | | Eibar | 1:1 (1:1)* | |||||
Bilbao | |||||||||
20.03 16:15 | Celta de Vigo | | Real Madrid | 1:3 (1:2)* | |||||
Vigo | |||||||||
20.03 18:30 | Huesca | | Atlético Osasuna | 0:0* | |||||
Huesca | |||||||||
20.03 21:00 | Real Valladolid | | Sevilla | 1:1 (1:0)* | |||||
Valladolid | |||||||||
21.03 14:00 | Getafe | | Elche | 1:1 (0:1)* | |||||
Getafe | |||||||||
21.03 16:15 | Valencia | | Granada | 2:1 (1:0)* | |||||
Valencia | |||||||||
21.03 16:15 | Villarreal | | Cádiz | 2:1 (1:0)* | |||||
Villarreal | |||||||||
21.03 18:30 | Atlético Madrid | | Alavés | 1:0 (0:0)* | |||||
Madrid | |||||||||
21.03 21:00 | Real Sociedad | | Barcelona | 1:6 (0:2)* | |||||
San Sebastián | |||||||||
Day 27 | |||||||||
12.03 21:00 | Levante | | Valencia | 1:0 (1:0)* | |||||
Valencia | |||||||||
13.03 14:00 | Alavés | | Cádiz | 1:1 (1:0)* | |||||
Vitoria-Gasteiz | |||||||||
13.03 16:15 | Real Madrid | | Elche | 2:1 (0:0)* | |||||
Madrid | |||||||||
13.03 18:30 | Atlético Osasuna | | Real Valladolid | 0:0* | |||||
Pamplona | |||||||||
13.03 21:00 | Getafe | | Atlético Madrid | 0:0* | |||||
Getafe | |||||||||
14.03 14:00 | Celta de Vigo | | Athletic | 0:0* | |||||
Vigo | |||||||||
14.03 16:15 | Granada | | Real Sociedad | 1:0 (0:0)* | |||||
Granada | |||||||||
14.03 18:30 | Eibar | | Villarreal | 1:3 (0:2)* | |||||
Éibar | |||||||||
14.03 21:00 | Sevilla | | Real Betis | 1:0 (1:0)* | |||||
Sevilla | |||||||||
15.03 21:00 | Barcelona | | Huesca | 4:1 (2:1)* | |||||
Barcelona | |||||||||
Day 26 | |||||||||
05.03 21:00 | Valencia | | Villarreal | 2:1 (0:1)* | |||||
Valencia | |||||||||
06.03 14:00 | Real Valladolid | | Getafe | 2:1 (2:1)* | |||||
Valladolid | |||||||||
06.03 16:15 | Elche | | Sevilla | 2:1 (0:0)* | |||||
Elche | |||||||||
06.03 18:30 | Cádiz | | Eibar | 1:0 (1:0)* | |||||
Cádiz | |||||||||
06.03 21:00 | Atlético Osasuna | | Barcelona | 0:2 (0:1)* | |||||
Pamplona | |||||||||
07.03 14:00 | Huesca | | Celta de Vigo | 3:4 (2:2)* | |||||
Huesca | |||||||||
07.03 16:15 | Atlético Madrid | | Real Madrid | 1:1 (1:0)* | |||||
Madrid | |||||||||
07.03 18:30 | Real Sociedad | | Levante | 1:0 (1:0)* | |||||
San Sebastián | |||||||||
07.03 21:00 | Athletic | | Granada | 2:1 (1:0)* | |||||
Bilbao | |||||||||
08.03 21:00 | Real Betis | | Alavés | 3:2 (0:2)* | |||||
Sevilla | |||||||||
Day 25 | |||||||||
01.03 21:00 | Real Madrid | | Real Sociedad | 1:1 (0:0)* | |||||
Madrid |
Day 18 | |||||||||
10.03 19:00 | Atlético Madrid | | Athletic | 2:1 (1:1)* | |||||
Madrid | |||||||||
Day 2 | |||||||||
17.03 19:00 | Sevilla | | Elche | 2:0 (1:0)* | |||||
Sevilla |
Day 28 | |||||||||
19.03 20:45 | Parma | | Genoa | 1:2 (1:0)* | |||||
Parma | |||||||||
20.03 15:00 | Crotone | | Bologna | 2:3 (2:0)* | |||||
Crotone | |||||||||
20.03 18:00 | Spezia | | Cagliari | 2:1 (0:0)* | |||||
La Spezia | |||||||||
21.03 12:30 | Hellas Verona | | Atalanta | 0:2 (0:2)* | |||||
Verona | |||||||||
21.03 15:00 | Juventus | | Benevento | 0:1 (0:0)* | |||||
Torino | |||||||||
21.03 15:00 | Udinese | | Lazio | 0:1 (0:1)* | |||||
Udine | |||||||||
21.03 15:00 | Sampdoria | | Torino | 1:0 (1:0)* | |||||
Genova | |||||||||
21.03 18:00 | Fiorentina | | Milan | 2:3 (1:1)* | |||||
Firenze | |||||||||
21.03 20:45 | Roma | | Napoli | 0:2 (0:2)* | |||||
Roma | |||||||||
Day 27 | |||||||||
12.03 15:00 | Lazio | | Crotone | 3:2 (2:1)* | |||||
Roma | |||||||||
12.03 20:45 | Atalanta | | Spezia | 3:1 (0:0)* | |||||
Bergamo | |||||||||
13.03 15:00 | Sassuolo | | Hellas Verona | 3:2 (1:1)* | |||||
Reggio nell'Emilia | |||||||||
13.03 18:00 | Benevento | | Fiorentina | 1:4 (0:3)* | |||||
Benevento | |||||||||
13.03 20:45 | Genoa | | Udinese | 1:1 (1:1)* | |||||
Genova | |||||||||
14.03 12:30 | Bologna | | Sampdoria | 3:1 (2:1)* | |||||
Bologna | |||||||||
14.03 15:00 | Torino | | Inter | 1:2 (0:0)* | |||||
Torino | |||||||||
14.03 15:00 | Parma | | Roma | 2:0 (1:0)* | |||||
Parma | |||||||||
14.03 18:00 | Cagliari | | Juventus | 1:3 (0:3)* | |||||
Cagliari | |||||||||
14.03 20:45 | Milan | | Napoli | 0:1 (0:0)* | |||||
Milano | |||||||||
Day 26 | |||||||||
06.03 15:00 | Spezia | | Benevento | 1:1 (0:1)* | |||||
La Spezia | |||||||||
06.03 18:00 | Udinese | | Sassuolo | 2:0 (1:0)* | |||||
Udine | |||||||||
06.03 20:45 | Juventus | | Lazio | 3:1 (1:1)* | |||||
Torino | |||||||||
07.03 12:30 | Roma | | Genoa | 1:0 (1:0)* | |||||
Roma | |||||||||
07.03 15:00 | Hellas Verona | | Milan | 0:2 (0:1)* | |||||
Verona | |||||||||
07.03 15:00 | Fiorentina | | Parma | 3:3 (2:1)* | |||||
Firenze | |||||||||
07.03 15:00 | Crotone | | Torino | 4:2 (1:1)* | |||||
Crotone | |||||||||
07.03 18:00 | Sampdoria | | Cagliari | 2:2 (0:1)* | |||||
Genova | |||||||||
07.03 20:45 | Napoli | | Bologna | 3:1 (1:0)* | |||||
Napoli | |||||||||
08.03 20:45 | Inter | | Atalanta | 1:0 (0:0)* | |||||
Milano | |||||||||
Day 25 | |||||||||
02.03 20:45 | Juventus | | Spezia | 3:0 (0:0)* | |||||
Torino | |||||||||
03.03 18:30 | Sassuolo | | Napoli | 3:3 (2:1)* | |||||
Reggio nell'Emilia | |||||||||
03.03 20:45 | Cagliari | | Bologna | 1:0 (1:0)* | |||||
Cagliari | |||||||||
03.03 20:45 | Atalanta | | Crotone | 5:1 (1:1)* | |||||
Bergamo | |||||||||
03.03 20:45 | Fiorentina | | Roma | 1:2 (0:0)* | |||||
Firenze | |||||||||
03.03 20:45 | Milan | | Udinese | 1:1 (0:0)* | |||||
Milano | |||||||||
03.03 20:45 | Benevento | | Hellas Verona | 0:3 (0:2)* | |||||
Benevento | |||||||||
03.03 20:45 | Genoa | | Sampdoria | 1:1 (0:0)* | |||||
Genova | |||||||||
04.03 20:45 | Parma | | Inter | 1:2 (0:0)* | |||||
Parma | |||||||||
Day 24 | |||||||||
17.03 15:00 | Torino | | Sassuolo | 3:2 (0:2)* | |||||
Torino |
Day 2 | |||||||||
19.03 17:00 | Valmiera | | BFC Daugava | 2:2 (1:1) | |||||
Valmiera | |||||||||
19.03 17:00 | FK Liepāja | | Riga FC | 0:2 (0:1) | |||||
Liepāja | |||||||||
20.03 15:00 | Spartaks | | METTA/LU | 1:0 (0:0) | |||||
Tukums Tukuma pilsētas stadions | |||||||||
Day 1 | |||||||||
13.03 14:00 | BFC Daugava | | Spartaks | 2:1 (1:0) | |||||
Daugavpils | |||||||||
13.03 15:00 | FK Liepāja | | METTA/LU | 4:1 (2:0) | |||||
Liepāja | |||||||||
14.03 15:00 | RFS | | Valmiera | 2:3 (1:1) | |||||
Rīga |
Day 11 | |||||||||
12.03 18:00 | Sūduva | | Hegelmann Litauen | 2:0 (0:0) | |||||
Marijampolė |
Day 4 | |||||||||
19.03 18:00 | Sūduva | | Nevėžis | 1:0 (1:0) | |||||
Marijampolė | |||||||||
20.03 13:00 | Žalgiris Kaunas | | Riteriai | 2:1 (1:0) | |||||
Kaunas | |||||||||
20.03 15:00 | Panevėžys | | Banga | 4:2 (1:1) | |||||
Panevėžys | |||||||||
20.03 19:00 | Žalgiris Vilnius | | Hegelmann Litauen | 2:0 (1:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
21.03 15:00 | Dainava | | Džiugas | 1:1 (0:0) | |||||
Alytus | |||||||||
Day 2 | |||||||||
13.03 15:00 | Žalgiris Vilnius | | Dainava | 2:2 (1:1) | |||||
Vilnius | |||||||||
14.03 13:00 | Žalgiris Kaunas | | Nevėžis | 5:0 (2:0) | |||||
Marijampolė | |||||||||
14.03 15:00 | Panevėžys | | Džiugas | 1:0 (0:0) | |||||
Panevėžys | |||||||||
Day 1 | |||||||||
05.03 18:00 | Žalgiris Kaunas | | Banga | 1:0 (0:0) | |||||
Marijampolė | |||||||||
06.03 13:00 | Džiugas | | Hegelmann Litauen | 2:1 (1:0) | |||||
Telšiai | |||||||||
06.03 15:00 | Dainava | | Nevėžis | 0:2 (0:1) | |||||
Marijampolė | |||||||||
07.03 15:00 | Sūduva | | Panevėžys | 0:1 (0:0) | |||||
Marijampolė | |||||||||
16.03 17:00 | Žalgiris Vilnius | | Riteriai | 2:0 (2:0) | |||||
Vilnius |
Day 22 | |||||||||
19.03 18:00 | Piast | | Cracovia | 2:0 (1:0)* | |||||
Gliwice | |||||||||
19.03 20:30 | Pogoń | | Lechia | 1:0 (0:0)* | |||||
Szczecin | |||||||||
20.03 15:00 | Śląsk | | Wisła Płock | 0:0* | |||||
Wrocław | |||||||||
20.03 17:30 | Raków | | Górnik | 0:0* | |||||
Bełchatów | |||||||||
20.03 20:00 | Lech | | Jagiellonia | 2:3 (2:1)* | |||||
Poznań | |||||||||
21.03 12:30 | Warta | | Podbeskidzie | 2:0 (0:0)* | |||||
Grodzisk Wielkopolski | |||||||||
21.03 15:00 | Wisła Kraków | | Stal | 3:1 (0:0)* | |||||
Kraków | |||||||||
21.03 17:30 | Zagłębie | | Legia | 0:4 (0:3)* | |||||
Lubin | |||||||||
Day 21 | |||||||||
12.03 18:00 | Cracovia | | Śląsk | 1:1 (0:0)* | |||||
Kraków | |||||||||
12.03 20:30 | Jagiellonia | | Pogoń | 0:1 (0:0)* | |||||
Białystok | |||||||||
13.03 15:00 | Wisła Płock | | Raków | 2:2 (0:0)* | |||||
Płock | |||||||||
13.03 17:30 | Lechia | | Wisła Kraków | 2:0 (0:0)* | |||||
Gdańsk | |||||||||
13.03 20:00 | Legia | | Warta | 3:2 (2:1)* | |||||
Warszawa | |||||||||
14.03 15:00 | Górnik | | Zagłębie | 2:0 (1:0)* | |||||
Zabrze | |||||||||
14.03 17:30 | Lech | | Piast | 0:0* | |||||
Poznań | |||||||||
15.03 18:00 | Stal | | Podbeskidzie | 2:1 (0:1)* | |||||
Mielec | |||||||||
Day 20 | |||||||||
05.03 20:30 | Wisła Kraków | | Górnik | 0:0* | |||||
Kraków | |||||||||
06.03 15:00 | Podbeskidzie | | Lechia | 2:2 (1:1)* | |||||
Bielsko-Biała | |||||||||
06.03 17:30 | Zagłębie | | Jagiellonia | 3:0 (0:0)* | |||||
Lubin | |||||||||
06.03 20:00 | Raków | | Cracovia | 0:0* | |||||
Bełchatów | |||||||||
07.03 12:30 | Piast | | Stal | 2:1 (0:1)* | |||||
Gliwice | |||||||||
07.03 15:00 | Pogoń | | Lech | 0:1 (0:1)* | |||||
Szczecin | |||||||||
07.03 17:30 | Śląsk | | Legia | 0:1 (0:0)* | |||||
Wrocław | |||||||||
08.03 18:00 | Warta | | Wisła Płock | 2:0 (1:0)* | |||||
Grodzisk Wielkopolski | |||||||||
Day 16 | |||||||||
04.03 20:30 | Stal | | Wisła Płock | 2:2 (0:1)* | |||||
Mielec |
Day 24 | |||||||||
19.03 20:30 | Gil Vicente | | Nacional | 2:0 (0:0)* | |||||
Barcelos | |||||||||
20.03 15:30 | Santa Clara | | Tondela | 1:1 (0:1)* | |||||
Ponta Delgada | |||||||||
20.03 15:30 | Paços de Ferreira | | Moreirense | 3:0 (3:0)* | |||||
Paços de Ferreira | |||||||||
20.03 18:00 | Portimonense | | Porto | 1:2 (0:1)* | |||||
Portimão | |||||||||
20.03 20:30 | Sporting | | Vitória | 1:0 (1:0)* | |||||
Lisboa | |||||||||
21.03 15:00 | Rio Ave | | Belenenses | 0:0* | |||||
Vila do Conde | |||||||||
21.03 17:30 | Boavista | | Farense | 0:1 (0:1)* | |||||
Porto | |||||||||
21.03 17:30 | Marítimo | | Famalicão | 0:4 (0:2)* | |||||
Funchal | |||||||||
21.03 20:00 | Braga | | Benfica | 0:2 (0:1)* | |||||
Braga | |||||||||
Day 23 | |||||||||
12.03 20:30 | Nacional | | Marítimo | 1:2 (1:0)* | |||||
Funchal | |||||||||
13.03 15:30 | Farense | | Belenenses | 0:1 (0:0)* | |||||
Faro | |||||||||
13.03 18:00 | Benfica | | Boavista | 2:0 (1:0)* | |||||
Lisboa | |||||||||
13.03 18:00 | Santa Clara | | Portimonense | 2:0 (1:0)* | |||||
Ponta Delgada | |||||||||
13.03 20:30 | Tondela | | Sporting | 0:1 (0:0)* | |||||
Tondela | |||||||||
14.03 15:00 | Moreirense | | Rio Ave | 1:1 (0:1)* | |||||
Moreira de Cónegos | |||||||||
14.03 17:30 | Vitória | | Gil Vicente | 2:4 (1:3)* | |||||
Guimarães | |||||||||
14.03 20:00 | Porto | | Paços de Ferreira | 2:0 (0:0)* | |||||
Porto | |||||||||
15.03 20:15 | Famalicão | | Braga | 2:2 (1:2)* | |||||
Vila Nova de Famalicão | |||||||||
Day 22 | |||||||||
05.03 18:30 | Paços de Ferreira | | Nacional | 2:1 (2:0)* | |||||
Paços de Ferreira | |||||||||
05.03 20:45 | Sporting | | Santa Clara | 2:1 (1:0)* | |||||
Lisboa | |||||||||
06.03 15:30 | Portimonense | | Tondela | 3:0 (2:0)* | |||||
Portimão | |||||||||
06.03 18:00 | Gil Vicente | | Porto | 0:2 (0:1)* | |||||
Barcelos | |||||||||
06.03 20:30 | Boavista | | Famalicão | 3:0 (1:0)* | |||||
Porto | |||||||||
07.03 17:30 | Marítimo | | Moreirense | 0:2 (0:1)* | |||||
Funchal | |||||||||
07.03 20:00 | Rio Ave | | Farense | 2:0 (1:0)* | |||||
Vila do Conde | |||||||||
08.03 20:15 | Belenenses | | Benfica | 0:3 (0:0)* | |||||
Lisboa | |||||||||
09.03 21:45 | Braga | | Vitória | 3:0 (2:0)* | |||||
Braga | |||||||||
Day 21 | |||||||||
01.03 19:00 | Benfica | | Rio Ave | 2:0 (0:0)* | |||||
Lisboa | |||||||||
01.03 20:15 | Moreirense | | Belenenses | 2:2 (2:1)* | |||||
Moreira de Cónegos |
Day 28 | |||||||||
19.03 18:00 | Metalac | | Napredak | 2:2 (1:1) | |||||
Gornji Milanovac | |||||||||
20.03 15:00 | Bačka | | Partizan | 0:4 (0:1) | |||||
Bačka Palanka | |||||||||
20.03 15:00 | Radnički | | Voždovac | 0:1 (0:0) | |||||
Niŝ | |||||||||
20.03 15:00 | Spartak | | TSC | 2:2 (1:0) | |||||
Subotica | |||||||||
20.03 15:00 | FK Zlatibor | | Javor | 0:2 (0:1) | |||||
Zlatibor | |||||||||
20.03 19:00 | Crvena Zvezda | | Mladost | 4:1 (3:1) | |||||
Belgrade | |||||||||
21.03 15:00 | FK Mačva | | Čukarički | 1:2 (1:1) | |||||
Šabac | |||||||||
21.03 15:00 | Rad | | Radnik | 2:0 (1:0) | |||||
Belgrade | |||||||||
21.03 15:00 | Vojvodina | | Inđija | 2:1 (2:0) | |||||
Novi Sad | |||||||||
21.03 15:00 | Novi Pazar | | Proleter | 5:0 (3:0) | |||||
Novi Pazar | |||||||||
Day 27 | |||||||||
13.03 16:00 | Čukarički | | Radnički | 0:0 | |||||
Belgrade | |||||||||
14.03 13:00 | Inđija | | Novi Pazar | 1:0 (0:0) | |||||
Inđija | |||||||||
14.03 13:00 | Javor | | Rad | 1:1 (0:1) | |||||
Ivanjica | |||||||||
14.03 13:00 | Mladost | | Metalac | 1:1 (1:1) | |||||
Lučani | |||||||||
14.03 13:00 | Napredak | | Bačka | 2:1 (1:0) | |||||
Kruŝevac | |||||||||
15.03 14:00 | Proleter | | Spartak | 2:0 (0:0) | |||||
Novi Sad | |||||||||
15.03 14:00 | Radnik | | Vojvodina | 2:2 (2:1) | |||||
Surdulica | |||||||||
15.03 14:00 | TSC | | FK Mačva | 3:0 (2:0) | |||||
Bačka Topola | |||||||||
15.03 16:05 | Voždovac | | Crvena Zvezda | 1:4 (1:2) | |||||
Belgrade | |||||||||
15.03 18:10 | Partizan | | FK Zlatibor | 5:1 (3:0) | |||||
Belgrade | |||||||||
Day 26 | |||||||||
07.03 13:00 | Inđija | | Radnik | 0:1 (0:0) | |||||
Inđija | |||||||||
07.03 15:00 | FK Mačva | | Proleter | 3:1 (2:1) | |||||
Šabac | |||||||||
07.03 15:00 | Metalac | | Voždovac | 2:1 (0:0) | |||||
Gornji Milanovac | |||||||||
07.03 15:00 | Vojvodina | | Javor | 2:0 (2:0) | |||||
Novi Sad | |||||||||
07.03 15:00 | Novi Pazar | | Spartak | 2:1 (1:1) | |||||
Novi Pazar | |||||||||
07.03 15:00 | Radnički | | TSC | 2:0 (1:0) | |||||
Niŝ | |||||||||
07.03 17:05 | Rad | | Partizan | 0:5 (0:2) | |||||
Belgrade | |||||||||
07.03 19:15 | Crvena Zvezda | | Čukarički | 2:0 (0:0) | |||||
Belgrade | |||||||||
08.03 16:00 | Bačka | | Mladost | 1:1 (1:0) | |||||
Bačka Palanka | |||||||||
08.03 18:05 | FK Zlatibor | | Napredak | 1:2 (1:1) | |||||
Zlatibor | |||||||||
Day 25 | |||||||||
02.03 16:00 | Partizan | | Vojvodina | 2:0 (1:0) | |||||
Belgrade | |||||||||
03.03 14:00 | Čukarički | | Metalac | 2:0 (1:0) | |||||
Belgrade | |||||||||
03.03 14:00 | Mladost | | FK Zlatibor | 0:2 (0:2) | |||||
Lučani | |||||||||
03.03 14:00 | Napredak | | Rad | 0:2 (0:1) | |||||
Kruŝevac | |||||||||
03.03 14:00 | Voždovac | | Bačka | 2:1 (0:1) | |||||
Belgrade | |||||||||
03.03 14:00 | Radnik | | Novi Pazar | 4:1 (1:1) | |||||
Surdulica | |||||||||
03.03 16:05 | Javor | | Inđija | 1:1 (1:0) | |||||
Ivanjica | |||||||||
03.03 16:05 | Proleter | | Radnički | 2:1 (1:0) | |||||
Novi Sad | |||||||||
03.03 16:05 | Spartak | | FK Mačva | 3:2 (1:1) | |||||
Subotica | |||||||||
03.03 16:05 | TSC | | Crvena Zvezda | 1:3 (0:0) | |||||
Bačka Topola | |||||||||
Day 22 | |||||||||
11.03 19:10 | Crvena Zvezda | | FK Mačva | 4:0 (2:0) | |||||
Belgrade |
Day 27 | |||||||||
13.03 15:00 | Aluminij | | Domžale | 1:0 (1:0) | |||||
Kidričevo | |||||||||
14.03 14:45 | Mura | | Maribor | 0:0 | |||||
Murska Sobota | |||||||||
14.03 19:30 | Koper | | Celje | 1:1 (1:0) | |||||
Koper | |||||||||
15.03 15:00 | Gorica | | Tabor | 0:3 (0:0) | |||||
Nova Gorica | |||||||||
Day 26 | |||||||||
10.03 15:00 | NK Bravo | | Aluminij | 0:1 (0:1) | |||||
Ljubljana | |||||||||
10.03 17:00 | Domžale | | Mura | 1:1 (0:1) | |||||
Domžale | |||||||||
11.03 13:00 | Tabor | | Olimpija | 0:3 (0:1) | |||||
Sežana | |||||||||
11.03 15:00 | Celje | | Gorica | 0:1 (0:1) | |||||
Celje | |||||||||
11.03 17:15 | Maribor | | Koper | 4:2 (1:1) | |||||
Maribor | |||||||||
Day 25 | |||||||||
06.03 15:00 | Mura | | Aluminij | 2:0 (1:0) | |||||
Murska Sobota | |||||||||
06.03 17:15 | Gorica | | Maribor | 1:1 (1:1) | |||||
Nova Gorica | |||||||||
06.03 19:30 | Koper | | Domžale | 0:2 (0:2) | |||||
Koper | |||||||||
07.03 15:00 | Tabor | | NK Bravo | 0:0 | |||||
Sežana | |||||||||
07.03 17:00 | Olimpija | | Celje | 1:0 (1:0) | |||||
Ljubljana | |||||||||
Day 24 | |||||||||
01.03 16:00 | Aluminij | | Koper | 0:1 (0:1) | |||||
Kidričevo |
Day 30 | |||||||||
19.03 21:00 | Saint-Étienne | | Monaco | 0:4 (0:1)* | |||||
Saint-Étienne | |||||||||
20.03 13:00 | Metz | | Rennes | 1:3 (0:2)* | |||||
Metz | |||||||||
20.03 17:00 | Nice | | Marseille | 3:0 (1:0)* | |||||
Nice | |||||||||
21.03 13:00 | Strasbourg | | Lens | 1:2 (1:2)* | |||||
Strasbourg | |||||||||
21.03 15:00 | Brest | | Angers | 0:0* | |||||
Brest | |||||||||
21.03 15:00 | Dijon | | Reims | 0:1 (0:0)* | |||||
Dijon | |||||||||
21.03 15:00 | Montpellier | | Bordeaux | 3:1 (1:1)* | |||||
Montpellier | |||||||||
21.03 15:00 | Nantes | | Lorient | 1:1 (1:0)* | |||||
Nantes | |||||||||
21.03 17:05 | Lille | | Nîmes | 1:2 (1:2)* | |||||
Lille | |||||||||
21.03 21:00 | Lyon | | Paris Saint-Germain | 2:4 (0:2)* | |||||
Lyon | |||||||||
Day 29 | |||||||||
12.03 21:00 | Reims | | Lyon | 1:1 (1:0)* | |||||
Reims | |||||||||
13.03 13:00 | Angers | | Saint-Étienne | 0:1 (0:0)* | |||||
Angers | |||||||||
13.03 17:00 | Marseille | | Brest | 3:1 (1:0)* | |||||
Marseille | |||||||||
14.03 13:00 | Nîmes | | Montpellier | 1:1 (0:0)* | |||||
Nîmes | |||||||||
14.03 15:00 | Dijon | | Bordeaux | 1:3 (0:2)* | |||||
Dijon | |||||||||
14.03 15:00 | Lens | | Metz | 2:2 (2:1)* | |||||
Lens | |||||||||
14.03 15:00 | Lorient | | Nice | 1:1 (0:0)* | |||||
Lorient | |||||||||
14.03 15:00 | Rennes | | Strasbourg | 1:0 (1:0)* | |||||
Rennes | |||||||||
14.03 17:05 | Monaco | | Lille | 0:0* | |||||
Monte Carlo | |||||||||
14.03 21:00 | Paris Saint-Germain | | Nantes | 1:2 (1:0)* | |||||
Paris | |||||||||
Day 28 | |||||||||
03.03 19:00 | Brest | | Dijon | 3:1 (3:1)* | |||||
Brest | |||||||||
03.03 19:00 | Lyon | | Rennes | 1:0 (0:0)* | |||||
Lyon | |||||||||
03.03 19:00 | Metz | | Angers | 0:1 (0:1)* | |||||
Metz | |||||||||
03.03 19:00 | Nice | | Nîmes | 2:1 (1:0)* | |||||
Nice | |||||||||
03.03 19:00 | Saint-Étienne | | Lens | 2:3 (1:2)* | |||||
Saint-Étienne | |||||||||
03.03 21:00 | Bordeaux | | Paris Saint-Germain | 0:1 (0:1)* | |||||
Bordeaux | |||||||||
03.03 21:00 | Lille | | Marseille | 2:0 (0:0)* | |||||
Lille | |||||||||
03.03 21:00 | Montpellier | | Lorient | 1:1 (1:1)* | |||||
Montpellier | |||||||||
03.03 21:00 | Nantes | | Reims | 1:2 (1:1)* | |||||
Nantes | |||||||||
03.03 21:00 | Strasbourg | | Monaco | 1:0 (0:0)* | |||||
Strasbourg | |||||||||
Day 22 | |||||||||
10.03 19:00 | Marseille | | Rennes | 1:0 (0:0)* | |||||
Marseille |
Day 26 | |||||||||
19.03 18:00 | Osijek | | Lokomotiva | 2:0 (1:0) | |||||
Osijek | |||||||||
20.03 15:00 | Slaven | | Istra 1961 | 1:1 (1:1) | |||||
Koprivnica | |||||||||
20.03 17:05 | Hajduk | | Šibenik | 1:0 (0:0) | |||||
Split | |||||||||
21.03 15:00 | Rijeka | | Varaždin | 2:0 (2:0) | |||||
Rijeka | |||||||||
21.03 17:30 | Dinamo | | Gorica | 1:0 (0:0) | |||||
Zagreb | |||||||||
Day 25 | |||||||||
12.03 18:00 | Rijeka | | Slaven | 1:1 (0:0) | |||||
Rijeka | |||||||||
13.03 15:00 | Lokomotiva | | Istra 1961 | 0:1 (0:1) | |||||
Zagreb | |||||||||
13.03 17:05 | Gorica | | Hajduk | 1:1 (1:1) | |||||
Velika Gorica | |||||||||
14.03 15:00 | Varaždin | | Dinamo | 0:5 (0:3) | |||||
Varaždin | |||||||||
14.03 17:05 | Šibenik | | Osijek | 0:4 (0:1) | |||||
Šibenik | |||||||||
Day 24 | |||||||||
05.03 18:00 | Istra 1961 | | Šibenik | 3:2 (0:1) | |||||
Pula | |||||||||
06.03 15:00 | Slaven | | Lokomotiva | 0:0 | |||||
Koprivnica | |||||||||
06.03 17:05 | Hajduk | | Varaždin | 2:0 (2:0) | |||||
Split | |||||||||
07.03 15:00 | Osijek | | Gorica | 1:1 (0:0) | |||||
Osijek | |||||||||
07.03 17:30 | Dinamo | | Rijeka | 2:0 (1:0) | |||||
Zagreb |
Day 16 | |||||||||
10.03 17:00 | Istra 1961 | | Lokomotiva | 3:1 (2:1) | |||||
Pula | |||||||||
17.03 17:00 | Slaven | | Rijeka | 1:3 (1:0) | |||||
Koprivnica |
Day 26 | |||||||||
20.03 13:00 | Zeta | | Petrovac | 1:1 (1:0) | |||||
Golubovci | |||||||||
20.03 14:00 | Jezero | | Budućnost | 1:2 (0:2) | |||||
Plav | |||||||||
20.03 14:00 | Rudar | | Iskra | 0:0 | |||||
Pljevlja | |||||||||
20.03 15:00 | Sutjeska | | Podgorica | 1:1 (0:1) | |||||
Nikšić | |||||||||
20.03 16:00 | Dečić | | Titograd | 1:0 (0:0) | |||||
Tuzi | |||||||||
Day 25 | |||||||||
14.03 13:00 | Budućnost | | Iskra | 1:0 (1:0) | |||||
Podgorica | |||||||||
14.03 14:00 | Petrovac | | Jezero | 0:2 (0:1) | |||||
Petrovac na Moru | |||||||||
14.03 15:00 | Sutjeska | | Rudar | 1:1 (1:0) | |||||
Nikšić | |||||||||
14.03 16:00 | Titograd | | Zeta | 0:2 (0:1) | |||||
Podgorica | |||||||||
14.03 17:00 | Podgorica | | Dečić | 0:3 (0:2) | |||||
Podgorica | |||||||||
Day 24 | |||||||||
10.03 13:00 | Rudar | | Budućnost | 1:1 (0:1) | |||||
Pljevlja | |||||||||
10.03 15:00 | Iskra | | Petrovac | 0:0 | |||||
Danilovgrad | |||||||||
10.03 16:00 | Dečić | | Sutjeska | 2:1 (0:1) | |||||
Tuzi | |||||||||
10.03 17:00 | Zeta | | Podgorica | 1:3 (0:1) | |||||
Golubovci | |||||||||
Day 23 | |||||||||
06.03 13:00 | Sutjeska | | Zeta | 4:3 (2:3) | |||||
Nikšić | |||||||||
06.03 14:00 | Dečić | | Rudar | 0:1 (0:0) | |||||
Tuzi | |||||||||
06.03 15:00 | Podgorica | | Jezero | 2:1 (1:0) | |||||
Podgorica | |||||||||
06.03 16:00 | Titograd | | Iskra | 0:0 | |||||
Podgorica | |||||||||
06.03 17:00 | Petrovac | | Budućnost | 1:4 (1:0) | |||||
Petrovac na Moru |
Day 24 | |||||||||
19.03 18:00 | Pardubice | | Mladá Boleslav | 2:2 (1:0)* | |||||
Praha | |||||||||
20.03 14:00 | Příbram | | Zbrojovka | 1:1 (0:1)* | |||||
Příbram | |||||||||
20.03 16:00 | Karviná | | Sigma | 0:1 (0:0)* | |||||
Karviná | |||||||||
20.03 18:30 | Jablonec | | Slovan | 2:1 (1:0)* | |||||
Jablonec nad Nisou | |||||||||
21.03 14:00 | Slovácko | | Baník | 2:1 (2:0)* | |||||
Uherské Hradiště | |||||||||
21.03 14:00 | Teplice | | Bohemians 1905 | 1:1 (0:0)* | |||||
Teplice | |||||||||
21.03 16:00 | Dynamo | | Sparta | 0:0* | |||||
České Budějovice | |||||||||
21.03 18:30 | Slavia | | Opava | 4:0 (1:0)* | |||||
Praha | |||||||||
Day 23 | |||||||||
12.03 18:00 | Slovan | | Teplice | 2:1 (0:1)* | |||||
Liberec | |||||||||
13.03 14:00 | Opava | | Pardubice | 1:0 (1:0)* | |||||
Opava | |||||||||
13.03 16:00 | Baník | | Příbram | 5:0 (2:0)* | |||||
Ostrava | |||||||||
13.03 16:00 | Fastav | | Dynamo | 3:0 (1:0)* | |||||
Zlín | |||||||||
14.03 14:00 | Bohemians 1905 | | Karviná | 2:0 (1:0)* | |||||
Praha | |||||||||
14.03 16:00 | Zbrojovka | | Jablonec | 1:2 (0:1)* | |||||
Brno | |||||||||
14.03 18:30 | Mladá Boleslav | | Slavia | 0:3 (0:2)* | |||||
Mladá Boleslav | |||||||||
Day 22 | |||||||||
06.03 14:00 | Příbram | | Slovan | 0:2 (0:0)* | |||||
Příbram | |||||||||
06.03 16:00 | Fastav | | Bohemians 1905 | 0:0* | |||||
Zlín | |||||||||
06.03 16:00 | Teplice | | Opava | 3:1 (1:1)* | |||||
Teplice | |||||||||
06.03 18:30 | Viktoria | | Sigma | 1:0 (0:0)* | |||||
Plzeň | |||||||||
07.03 14:00 | Dynamo | | Mladá Boleslav | 1:3 (0:1)* | |||||
České Budějovice | |||||||||
07.03 14:00 | Karviná | | Zbrojovka | 1:1 (1:0)* | |||||
Karviná | |||||||||
07.03 18:30 | Slavia | | Baník | 2:1 (2:0)* | |||||
Praha | |||||||||
Day 21 | |||||||||
09.03 18:00 | Sparta | | Příbram | 4:0 (2:0)* | |||||
Praha |
Day 32 | |||||||||
20.03 15:00 | Kilmarnock | | Motherwell | 4:1 (1:1) | |||||
Kilmarnock | |||||||||
20.03 15:00 | Dundee United | | Aberdeen | 1:0 (0:0) | |||||
Dundee | |||||||||
20.03 15:00 | Hamilton Academical | | St. Mirren | 1:1 (0:1) | |||||
Hamilton | |||||||||
20.03 15:00 | Livingston | | Hibernian | 1:1 (1:1) | |||||
Livingston | |||||||||
20.03 15:00 | St. Johnstone | | Ross County | 1:0 (0:0) | |||||
Perth | |||||||||
21.03 12:00 | Celtic | | Rangers | 1:1 (1:1) | |||||
Glasgow | |||||||||
Day 31 | |||||||||
06.03 15:00 | Aberdeen | | Hamilton Academical | 0:0 | |||||
Aberdeen | |||||||||
06.03 15:00 | Motherwell | | Livingston | 3:1 (1:0) | |||||
Motherwell | |||||||||
06.03 15:00 | Rangers | | St. Mirren | 3:0 (2:0) | |||||
Glasgow | |||||||||
06.03 15:00 | Ross County | | Kilmarnock | 3:2 (1:1) | |||||
Dingwall | |||||||||
06.03 15:00 | St. Johnstone | | Hibernian | 1:0 (1:0) | |||||
Perth | |||||||||
07.03 12:00 | Dundee United | | Celtic | 0:0 | |||||
Dundee | |||||||||
Day 30 | |||||||||
03.03 18:00 | Hamilton Academical | | St. Johnstone | 1:1 (1:0) | |||||
Hamilton | |||||||||
03.03 18:00 | Livingston | | Rangers | 0:1 (0:0) | |||||
Livingston | |||||||||
Day 29 | |||||||||
13.03 15:00 | Ross County | | Hibernian | 1:2 (0:0) | |||||
Dingwall | |||||||||
Day 25 | |||||||||
13.03 15:00 | Livingston | | Hamilton Academical | 2:1 (2:1) | |||||
Livingston |
Day 3 | |||||||||
13.03 13:00 | Levadia | | Vaprus | 5:0 (3:0) | |||||
Tallinn | |||||||||
13.03 16:00 | Kuressaare | | Tulevik | 2:3 (1:1) | |||||
Kuressaare | |||||||||
14.03 13:00 | Paide | | Trans | 5:1 (1:0) | |||||
Paide | |||||||||
28.03 13:00 | Legion | | Nõmme Kalju | 0:1 (0:0) | |||||
Tallinn | |||||||||
Day 2 | |||||||||
20.03 13:00 | Kuressaare | | Tammeka | 1:3 (1:1) | |||||
Kuressaare | |||||||||
20.03 16:00 | Levadia | | Legion | 4:3 (3:3) | |||||
Tallinn | |||||||||
20.03 19:00 | Trans | | Vaprus | 1:1 (1:0) | |||||
Narva | |||||||||
21.03 15:00 | Tulevik | | Paide | 0:1 (0:0) | |||||
Viljandi |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
07.03 18:00 | Palmeiras (São Paulo) | | Grêmio (Porto Alegre) | 2:0 (0:0) | 1:0 (1:0) | 3:0 | |||
São Paulo |
26.03 21:30 | Corinthians (São Paulo) | | Retrô (Camaragibe) | 1:1 (1:0), pen. 5:3* | |||||
Saquarema |
Day 14 | |||||||||
26.03 18:05 | Melbourne City | | Western Sydney Wanderers | 4:1 (1:1) | |||||
Melbourne | |||||||||
27.03 18:10 | Central Coast Mariners | | Melbourne Victory | 1:1 (1:1) | |||||
Gosford | |||||||||
27.03 20:20 | Perth Glory | | Newcastle United Jets | 2:1 (2:0) | |||||
Perth | |||||||||
28.03 16:05 | Wellington Phoenix | | Macarthur FC | 0:1 (0:0) | |||||
Wollongong | |||||||||
28.03 18:10 | Adelaide United | | Sydney | 1:0 (0:0) | |||||
Adelaide | |||||||||
Day 13 | |||||||||
19.03 18:05 | Western Sydney Wanderers | | Perth Glory | 3:0 (1:0) | |||||
Sydney | |||||||||
20.03 16:05 | Macarthur FC | | Western United | 2:1 (2:1) | |||||
Campbelltown | |||||||||
21.03 15:05 | Wellington Phoenix | | Brisbane Roar | 1:1 (1:0) | |||||
Wollongong | |||||||||
21.03 17:40 | Newcastle United Jets | | Adelaide United | 1:4 (0:4) | |||||
Newcastle | |||||||||
22.03 18:05 | Melbourne City | | Central Coast Mariners | 2:0 (1:0) | |||||
Melbourne | |||||||||
24.03 18:05 | Wellington Phoenix | | Melbourne Victory | 4:1 (2:0) | |||||
Wollongong | |||||||||
24.03 20:20 | Perth Glory | | Sydney | 1:1 (1:0) | |||||
Perth | |||||||||
Day 12 | |||||||||
12.03 18:05 | Melbourne City | | Macarthur FC | 3:0 (3:0) | |||||
Melbourne | |||||||||
13.03 17:05 | Sydney | | Newcastle United Jets | 2:1 (0:1) | |||||
Sydney | |||||||||
13.03 19:10 | Melbourne Victory | | Adelaide United | 1:3 (1:1) | |||||
Melbourne | |||||||||
14.03 15:05 | Central Coast Mariners | | Perth Glory | 2:2 (1:1) | |||||
Gosford | |||||||||
14.03 17:40 | Western United | | Brisbane Roar | 1:0 (0:0) | |||||
Melbourne | |||||||||
15.03 18:05 | Western Sydney Wanderers | | Wellington Phoenix | 4:3 (1:2) | |||||
Sydney | |||||||||
Day 11 | |||||||||
05.03 18:35 | Adelaide United | | Newcastle United Jets | 2:1 (1:1) | |||||
Adelaide | |||||||||
06.03 16:05 | Brisbane Roar | | Sydney | 1:1 (1:0) | |||||
Brisbane | |||||||||
06.03 19:10 | Melbourne Victory | | Melbourne City | 0:6 (0:1) | |||||
Melbourne | |||||||||
07.03 15:05 | Wellington Phoenix | | Perth Glory | 3:0 (2:0) | |||||
Wollongong | |||||||||
07.03 17:10 | Western United | | Western Sydney Wanderers | 0:1 (0:0) | |||||
Ballarat | |||||||||
08.03 18:05 | Central Coast Mariners | | Macarthur FC | 2:0 (1:0) | |||||
Gosford | |||||||||
10.03 19:05 | Sydney | | Western United | 2:0 (1:0) | |||||
Sydney | |||||||||
Day 10 | |||||||||
02.03 18:05 | Western Sydney Wanderers | | Melbourne City | 0:2 (0:1) | |||||
Sydney | |||||||||
02.03 20:20 | Perth Glory | | Central Coast Mariners | 1:2 (0:2) | |||||
Perth |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Melbourne City | 26 | 15 | 4 | 7 | 57-32 | 49 | ||
2. | Sydney | 26 | 13 | 8 | 5 | 39-23 | 47 | ||
3. | Central Coast Mariners | 26 | 12 | 6 | 8 | 35-31 | 42 | ||
4. | Brisbane Roar | 26 | 11 | 7 | 8 | 36-28 | 40 | ||
5. | Adelaide United | 26 | 11 | 6 | 9 | 39-41 | 39 | ||
6. | Macarthur FC | 26 | 11 | 6 | 9 | 33-36 | 39 | ||
7. | Wellington Phoenix | 26 | 10 | 8 | 8 | 44-34 | 38 | ||
8. | Western Sydney Wanderers | 26 | 9 | 8 | 9 | 45-43 | 35 | ||
9. | Perth Glory | 26 | 9 | 7 | 10 | 44-44 | 34 | ||
10. | Western United | 26 | 8 | 4 | 14 | 30-47 | 28 |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
12:00 | |
15:00 | |
12:00* | |
20:30 | |
18:30 | |
20:30 | |
20:00 | |
20:30 | |
20:00 | |
20:45 | |
19:00 | |
18:00 | |
20:30 | |
18:45 | |
20:45 | |
18:00 | |
19:45 | |
20:00 | |
19:00 | |
19:35 | |
19:35 | |
19:35 | |
20:00 | |
Local time | |
2:0 | |
1:1 | |
4:0 | |
4:0 | |
2:1 | |
0:1 | |
2:2 | |
1:0 | |
1:1 | |
1:2 | |
5:0 | |
1:1 | |
8:0 | |
0:0 | |
2:1 | |
2:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
2:3 | |
1:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
1:0 | |
2:3 | |
1:2 | |
0:1 | |
1:2 | |
3:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
0:2 | |
2:1 | |
2:1 | |
0:3 | |
2:1 | |
1:2 | |
1:2 | |
1:0 | |
3:0 | |
6:1 | |
3:0 | |
0:2 | |
1:3 | |
1:4 | |
1:0 | |
0:0 | |
1:2 | |
1:0 | |
0:1 | |
2:2 | |
2:0 | |
0:2 | |
1:0 | |
2:0 | |
4:2 | |
2:0 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 19.05.2024
08.02.2024 – 24.05.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |