Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 03.06.2023 | | Znamya Truda | | Rodina-M | | 1:3 (1:3) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 27.05.2023 | | Rodina-M | | Torpedo-2 | | 1:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 20.05.2023 | | FK Tver | | Rodina-M | | 0:1 (0:0) |
| Tver |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 14.05.2023 | | Rodina-M | | Khimik | | 0:2 (0:2) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 07.05.2023 | | Dynamo-2 | | Rodina-M | | 1:2 (1:0) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 30.04.2023 | | Rodina-M | | Znamya Truda | | 0:0 |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 23.04.2023 | | Torpedo-2 | | Rodina-M | | 2:2 (1:1) |
| Dolgoprudny |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 16.04.2023 | | Rodina-M | | FK Tver | | 0:0 |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 09.04.2023 | | Khimik | | Rodina-M | | 1:1 (1:0) |
| Dzerzhinsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 03.04.2023 | | Rodina-M | | Dynamo-2 | | 0:2 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 13.11.2022 | | Yadro | | Rodina-M | | 4:1 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 09.11.2022 | | Yenisey-2 | | Rodina-M | | 1:0 (0:0) |
| Krasnoyarsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 05.11.2022 | | Rodina-M | | Zorkiy | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 30.10.2022 | | Rodina-M | | Leningradets | | 0:3 (0:2) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 27.10.2022 | | Dynamo Sankt-Petersburg | | Rodina-M | | 6:1 (3:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 19.10.2022 | | Rodina-M | | Baltika-BFU | | 1:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 15.10.2022 | | Zvezda | | Rodina-M | | 2:1 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 07.10.2022 | | Rodina-M | | Elektron | | 3:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 01.10.2022 | | Luki-Energiya | | Rodina-M | | 4:1 (1:1) |
| Velikiye Luki |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 26.09.2022 | | Rodina-M | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 17.09.2022 | | Rodina-M | | Yenisey-2 | | 0:3 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 10.09.2022 | | Zorkiy | | Rodina-M | | 4:0 (3:0) |
| Krasnogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 04.09.2022 | | Leningradets | | Rodina-M | | 7:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 20.08.2022 | | Baltika-BFU | | Rodina-M | | 0:1 (0:1) |
| Kaliningrad |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 15.08.2022 | | Rodina-M | | Zvezda | | 0:0 |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 10.08.2022 | | Elektron | | Rodina-M | | 0:0 |
| Veliky Novgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 06.08.2022 | | Rodina-M | | Luki-Energiya | | 1:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 31.07.2022 | | Zenit-2 | | Rodina-M | | 4:2 (1:2) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 23.07.2022 | | Rodina-M | | Dynamo Sankt-Petersburg | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 17.07.2022 | | Rodina-M | | Yadro | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |