Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo), RussiaRussian CupDrawn |
Russian Cup 2023/24, 1/64 finals | |||||||
13.09.2023 | Veles (Moscow) | | Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo) | 1:1 (0:1), pen. 1:4 | |||
Domodedovo | |||||||
Russian Cup 2021/22, 1/256 finals | |||||||
14.07.2021 | Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo) | | Peresvet (Domodedovo) | 1:1 (0:1), pen. 3:4 | |||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||
Russian Cup 2018/19, 1/128 finals | |||||||
30.07.2018 | Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo) | | FK Strogino (Moscow) | 2:2 aet (0:2, 2:2), pen. 5:4 | |||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||
Russian Cup 2017/18, 1/128 finals | |||||||
23.07.2017 | Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo) | | FK Murom (Murom) | 1:1 aet (0:0, 1:1), pen. 4:3 | |||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||
Russian Cup 2008/09, 1/512 finals | |||||||
18.04.2008 | Saturn-2 (Moscow Region) | | Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo) | 1:1 aet (1:0, 1:1), pen. 4:3 | |||
Zhukovsky | |||||||
Russian Cup 1998/99, 1/8 finals | |||||||
10.11.1998 | Spartak-Orekhovo (Orekhovo-Zuevo) | | Saturn (Ramenskoye) | 0:0 aet, pen. 2:4 | |||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||
Russian Cup 1993/94, 1/64 finals | |||||||
08.05.1993 | Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo) | | Mosenergo (Moscow) | 0:0 aet, pen. 5:6 | |||
Orekhovo-Zuyevo |
Now in database:
|
10.06.2024 current Round of 16 & Quarterfinal of the Copa Libertadores 2024 added |
10.06.2024 current Round of 32 & Round of 16 of the Copa Sudamericana 2024 added |
09.06.2024 current 1/16 finals of the Belarusian Cup 2024/25 added |
07.04.2024 current |
18.06 | Lokomotiv (Gomel) - Isloch (Minsk District) | 17:00 |
18.06 | Maladzyechna-2018 (Maladzyechna) - Tarpeda-BelAZ (Zhodzina) | 19:00 |
19.06 | FK Miory (Miory) - Dynamo (Minsk) | 18:00 |
12.07 | Volna (Pinsk) - Shakhtsyor (Salihorsk) | |
12.07 | Belshina (Babruysk) - FK Minsk (Minsk) | |
12.07 | FK Baranavichy (Baranavichy) - FK Smorgon (Smorgon) | |
12.07 | Maxline (Vitebsk) - Naftan (Navapolatsk) | |
12.07 | Niva (Doubizna) - FK Gomel (Gomel) | |
12.07 | FK Orsha (Orsha) - Arsenal (Dzyarzhynsk) | |
12.07 | FK Lida (Lida) - FK Vitebsk (Vitebsk) | |
12.07 | Slonim-2017 (Slonim) - Dynamo (Brest) | |
12.07 | Krumkachy (Minsk) - Dnepr (Mogilev) | |
12.07 | BDU (Minsk) - FK Slutsk (Slutsk) | |
12.07 | Bumprom (Gomel) - Slavia (Mazyr) |
Local time
18:00 | |
21:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:30 | |
13:00 | |
14:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
18:00 | |
20:00 | |
Breiðablik KA | 19:15 |
18:00 | |
19:00 | |
19:30 | |
20:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:30 | |
21:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:45 | |
Local time | |
0:1 | |
3:0 | |
0:1 | |
0:2 | |
0:1 | |
0:4 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 10.09.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |