Team 1- All1860 München (München)Alemannia (Aachen)Ansbach 09 (Ansbach)Arminia (Bielefeld)Arminia (Hannover)Atlas (Delmenhorst)Augsburg (Augsburg)BFC Preussen (Berlin)Bayer 04 (Leverkusen)Bayern (München)Bayreuth (Bayreuth)Bielefeld (Bielefeld)Blau-Weiß (Wesselburen)Blau-Weiß Niederembt (Elsdorf)Blumenthaler (Bremen)Bochum (Bochum)Borussia (Dortmund)Borussia (Hannover)Borussia (Mönchengladbach)Borussia (Neunkirchen)Bottrop (Bottrop)Bramfelder SV (Hamburg)Bremer (Bremen)Buchonia (Flieden)Burglengenfeld (Burglengenfeld)Bünder SV (Bünde)Bürstadt (Bürstadt)Celle (Celle)Concordia (Hamburg)Darmstadt 98 (Darmstadt)Dillenburg (Dillenburg)Dudweiler (Saarbrücken)Duisburg (Duisburg)ESV Ingolstadt (Ingolstadt)Egelsbach (Egelsbach)Eintracht (Braunschweig)Eintracht (Frankfurt am Main)Eintracht (Nordhorn)Eintracht (Trier)Eintracht II (Braunschweig)Eisbachtaler Sportfreunde (Nentershausen)Emsdetten 05 (Emsdetten)Eppingen (Eppingen)Erkenschwick (Oer-Erkenschwick)FSV Frankfurt (Frankfurt am Main)FSV Pfaffenhofen/Ilm (Pfaffenhofen an der Ilm)Fortuna (Düsseldorf)Fortuna (Köln)Frechen (Frechen)Freiburg (Freiburg im Breisgau)Freiburger FC (Freiburg im Breisgau)Friedrichshafen (Friedrichshafen)Fürstenfeldbruck (Fürstenfeldbruck)Fürth (Fürth)Gaggenau (Gaggenau)Gersthofen (Gersthofen)Hamburger SV (Hamburg)Hammer (Hamm)Hannover 96 (Hannover)Harburg (Hamburg)Heilbronn (Heilbronn)Hemmersdorf (Rehlingen-Siersburg)Herford (Herford)Hertha (Berlin)Hessen (Kassel)Hirschaid (Hirschaid)Holstein (Kiel)Homburg (Homburg)Kaiserslautern (Kaiserslautern)Karlsruher (Karlsruher)Kickers (Offenbach)Klafeld-Geisweid 08 (Siegen)Köln (Köln)Langerwehe (Kreis Düren)Lauda (Lauda-Königshofen)Limburgerhof (Limburgerhof)MTV Ingolstadt (Ingolstadt)Mainz 05 (Mainz)Moselfeuer (Lehmen)Neureut 08 (Karlsruhe)Neuss (Neuss)Nürnberg (Nürnberg)OSV Hannover (Hannover)Offenburger FV (Offenburg)Oldenburg (Oldenburg)Olympischer (Bremerhaven)Osnabrück (Osnabrück)Ottering (Moosthenning)Pfullendorf (Pfullendorf)Pliezhausen (Pliezhausen)Plön (Plön)Preußen (Münster)Rot (Stuttgart)Rot-Weiß (Essen)Rot-Weiß (Frankfurt am Main)Rot-Weiß (Lüdenscheid)Rot-Weiß (Niebüll)Rot-Weiß (Oberhausen)Röchling (Völklingen)Röttenbach (Röttenbach)SG 05 Pirmasens (Pirmasens)Saarbrücken (Saarbrücken)Schalke 04 (Gelsenkirchen)Schwarz-Weiß (Essen)Siegburger (Siegburg)Stuttgart (Stuttgart)Stuttgart II (Stuttgart)Stuttgarter Kickers (Stuttgart)Südwest (Ludwigshafen am Rhein)Tennis Borussia (Berlin)TuS Neuendorf (Koblenz)Uerdingen 05 (Krefeld)Ulm 1846 (Ulm)Union (Solingen)Viersen (Viersen)Viktoria 04 (Köln)Wacker 04 (Berlin)Waldhof (Mannheim)Wanne-Eickel (Herne)Wattenscheid (Wattenscheid)Werder (Bremen)Wilhelmshaven (Wilhelmshaven)Wissen (Wissen)Wormatia (Worms)Wuppertaler SV (Wuppertal)Würges (Bad Camberg)Würzburg 04 (Würzburg)Würzburger Kickers (Würzburg)Team 2- AllАйнтрахт (Брауншвейг)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 24
Auckland City Pirae
18:00
LNZ Vorskla
15:30*
CSKA Van
17:00
Urartu Ararat
19:00
FK Vitebsk Naftan
Dynamo Brest Tarpeda-BelAZ
21:00
Metallurg Navbahor
Olimpik FK Andijon
Telavi Samgurali
20:00
Torpedo Gagra
Girona Granada
Genoa Bologna
20:45
BFC Daugava Riga FC
17:30
FK Liepāja Valmiera
18:30
Sūduva TransINVEST
Bodø/Glimt KFUM-Kameratene
Elfsborg Halmstad
Malmö Kalmar
Deportivo Riestra Rosario Central
15:30
Tigre Racing Club
Belgrano Central Córdoba
21:15
Lanús Estudiantes
Yesterday, May 22
Atalanta Bayer 04
3:0
Auckland City Magenta
1:0
Pirae Rewa
4:2 aet
FK Chelyabinsk Rotor
2:1
FK Forte Angusht
2:2
Alania-2 Stroitel
1:2
Dynamo Biolog-Novokubansk
FK Svislach (Svislach) FK Baranavichy (Baranavichy)
0:8
FK Kletsk (Kletsk) FK Orsha (Orsha)
0:6
Den Haag Excelsior
Levadia Kalev
Paide Nõmme Kalju
0:2
Vitória (Salvador) Botafogo (Rio de Janeiro)
Atlético Goianiense (Goiânia) Brusque (Brusque)
4:2
Fluminense (Rio de Janeiro) Sampaio Correa (São Luis)
2:0
Grêmio (Porto Alegre) Operário Ferroviário (Ponta Grossa)
19:30*
Sport (Recife) Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
Atlético Paranaense (Curitiba) Ypiranga (Erechim)
20:00*
Corinthians (São Paulo) América (Natal)
Juventude (Caxias do Sul) Internacional (Porto Alegre)
21:30*
Montréal Forge
Qingdao West Coast Changchun Yatai
Shanghai Port Chengdu Rongcheng
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24