Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 19.10.2024 | | Uralets | | Ural-2 | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 12.10.2024 | | Uralets | | Nosta | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 05.10.2024 | | Dynamo Kirov | | Uralets | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 28.09.2024 | | Uralets | | Sokol | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 21.09.2024 | | Rubin-2 | | Uralets | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 14.09.2024 | | Uralets | | FK Volna | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 07.09.2024 | | Krylia Sovetov-2 | | Uralets | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 31.08.2024 | | Uralets | | Lada-Tolyatti | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 24.08.2024 | | Amkar | | Uralets | | |
| Perm |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 17.08.2024 | | Uralets | | FK Orenburg-2 | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 10.08.2024 | | Pari NN-2 | | Uralets | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 03.08.2024 | | Uralets | | Akron-2 | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 27.07.2024 | | Dynamo Barnaul | | Uralets | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 06.07.2024 | | Nosta | | Uralets | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 29.06.2024 | | Uralets | | Dynamo Kirov | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 23.06.2024 | | Sokol | | Uralets | | |
| Kazan |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 15.06.2024 | | Uralets | | Rubin-2 | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 08.06.2024 | | FK Volna | | Uralets | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 01.06.2024 | | Uralets | | Krylia Sovetov-2 | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 25.05.2024 | | Lada-Tolyatti | | Uralets | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 18.05.2024 | | Uralets | | Amkar | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 11.05.2024 | | FK Orenburg-2 | | Uralets | | 0:2 (0:1) |
| Orenburg |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 04.05.2024 | | Uralets | | Pari NN-2 | | 1:1 (1:1) |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 28.04.2024 | | Akron-2 | | Uralets | | 4:2 (2:1) |
| Zhigulyovsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 21.04.2024 | | Uralets | | Dynamo Barnaul | | 1:3 (0:1) |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 13.04.2024 | | Ural-2 | | Uralets | | 1:1 (1:0) |
| Sysert |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 12.11.2023 | | Uralets | | Dynamo Barnaul | | 2:2 (1:1) |
| Nizhny Tagil |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 05.11.2023 | | Torpedo Miass | | Uralets | | 3:1 (0:1) |
| Miass |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 29.10.2023 | | Uralets | | Nosta | | 0:0 |
| Nizhny Tagil |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 22.10.2023 | | Rubin-2 | | Uralets | | 1:0 (0:0) |
| Kazan |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 08.10.2023 | | Ural-2 | | Uralets | | 0:1 (0:0) |
| Sysert |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 01.10.2023 | | Uralets | | Akron-2 | | 1:0 (0:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 20.09.2023 | | Uralets | | Khimik-Avgust | | 1:0 (0:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 17.09.2023 | | Uralets | | FK Orenburg-2 | | 0:1 (0:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 09.09.2023 | | Uralets | | Torpedo Miass | | 0:1 (0:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 03.09.2023 | | Nosta | | Uralets | | 0:0 |
| Novotroitsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 27.08.2023 | | Uralets | | Rubin-2 | | 0:1 (0:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 13.08.2023 | | Uralets | | Ural-2 | | 0:2 (0:1) |
| Nizhny Tagil |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 07.08.2023 | | Akron-2 | | Uralets | | 0:1 (0:1) |
| Zhigulyovsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 29.07.2023 | | Khimik-Avgust | | Uralets | | 0:0 |
| Vurnary Khimik Stadium |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 23.07.2023 | | FK Orenburg-2 | | Uralets | | 1:1 (0:0) |
| Orenburg |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 16.07.2023 | | Dynamo Barnaul | | Uralets | | 0:0 |
| Barnaul |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 14.10.1997 | | Elektron | | Uralets | | 0:1 (0:1) |
| Vyatskiye Polyany |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 11.10.1997 | | Dynamo Perm | | Uralets | | 1:2 (1:0) |
| Perm |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 05.10.1997 | | Uralets | | Neftyanik Pokhvistnevo | | 0:0 |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 02.10.1997 | | Uralets | | Energiya Ulyanovsk | | 3:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 25.09.1997 | | Biokhimik-Mordovia | | Uralets | | 1:1 (1:1) |
| Saransk |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 22.09.1997 | | Zenit Penza | | Uralets | | 2:1 (1:1) |
| Penza |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 13.09.1997 | | Uralets | | Gornyak | | 3:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 07.09.1997 | | Uralets | | Druzhba | | 3:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 04.09.1997 | | Uralets | | Progress | | 3:1 (0:1) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 28.08.1997 | | Trubnik | | Uralets | | 0:1 (0:0) |
| Kamensk-Uralsky |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 25.08.1997 | | Zenit Chelyabinsk | | Uralets | | 2:1 (1:1) |
| Chelyabinsk |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 18.08.1997 | | Uralets | | Neftyanik Bugulma | | 2:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 15.08.1997 | | Uralets | | KAMAZ-Chally-D | | 1:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 08.08.1997 | | Gazovik | | Uralets | | 1:0 (1:0) |
| Novotroitsk |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 05.08.1997 | | Metiznik | | Uralets | | 3:1 (2:1) |
| Magnitogorsk |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 30.07.1997 | | Uralets | | Iskra | | 1:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 27.07.1997 | | Uralets | | Volga | | 1:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 19.07.1997 | | Uralets | | Elektron | | 1:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 16.07.1997 | | Uralets | | Dynamo Perm | | 1:1 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 09.07.1997 | | Neftyanik Pokhvistnevo | | Uralets | | 1:0 (1:0) |
| Pokhvistnevo Neftyanik Stadium |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 06.07.1997 | | Energiya Ulyanovsk | | Uralets | | 1:0 (0:0) |
| Ulyanovsk |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 29.06.1997 | | Uralets | | Biokhimik-Mordovia | | 3:1 (1:1) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 26.06.1997 | | Uralets | | Zenit Penza | | 2:2 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 19.06.1997 | | Gornyak | | Uralets | | 0:2 (0:1) |
| Kachkanar |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 10.06.1997 | | Druzhba | | Uralets | | 2:1 (2:0) |
| Yoshkar-Ola |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 07.06.1997 | | Progress | | Uralets | | 4:1 (1:1) |
| Zelenodolsk |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 31.05.1997 | | Uralets | | Trubnik | | 0:2 (0:1) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 28.05.1997 | | Uralets | | Zenit Chelyabinsk | | 1:1 (1:0) |
| Nizhny Tagil Stroitel Stadium |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 21.05.1997 | | Neftyanik Bugulma | | Uralets | | 0:0 |
| Bugulma |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 18.05.1997 | | KAMAZ-Chally-D | | Uralets | | 0:1 (0:1) |
| Naberezhnye Chelny |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 11.05.1997 | | Uralets | | Gazovik | | 1:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 08.05.1997 | | Uralets | | Metiznik | | 1:0 (0:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 28.04.1997 | | Iskra | | Uralets | | 0:0 |
| Engels |
Russia 1997, Third league, Zone 5 |
| 25.04.1997 | | Volga | | Uralets | | 1:1 (1:0) |
| Balakovo |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 26.09.1996 | | Uralets | | KAMAZ-Chally-D | | 5:1 (3:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 23.09.1996 | | Uralets | | Neftyanik Bugulma | | 1:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 17.09.1996 | | Gazovik | | Uralets | | 2:0 (2:0) |
| Orenburg |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 14.09.1996 | | Metiznik | | Uralets | | 1:2 (1:2) |
| Magnitogorsk |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 07.09.1996 | | Uralets | | Elektron | | 2:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 04.09.1996 | | Uralets | | Dynamo Perm | | 0:0 |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 29.08.1996 | | Trubnik | | Uralets | | 2:1 (1:0) |
| Kamensk-Uralsky |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 26.08.1996 | | Gornyak Kushva | | Uralets | | 0:2 (0:2) |
| Kushva |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 19.08.1996 | | Uralets | | Gornyak Kachkanar | | 3:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 07.08.1996 | | Uralets | | Sodovik | | 3:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 01.08.1996 | | Dynamo-Gazovik-D | | Uralets | | 2:4 (2:2) |
| Tyumen |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 29.07.1996 | | Uralmash-D | | Uralets | | 0:3 (0:1) |
| Verkhnyaya Pyshma |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 08.07.1996 | | Uralets | | Gazovik | | 3:2 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 05.07.1996 | | Uralets | | Metiznik | | 5:1 (2:1) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 27.06.1996 | | Elektron | | Uralets | | 0:0 |
| Vyatskiye Polyany |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 24.06.1996 | | Dynamo Perm | | Uralets | | 0:3 (0:2) |
| Perm |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 18.06.1996 | | Uralets | | Trubnik | | 2:0 (2:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 15.06.1996 | | Uralets | | Gornyak Kushva | | 3:0 (0:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 09.06.1996 | | Gornyak Kachkanar | | Uralets | | 0:1 (0:0) |
| Kachkanar |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 26.05.1996 | | Sodovik | | Uralets | | 1:0 (0:0) |
| Sterlitamak |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 20.05.1996 | | Uralets | | Dynamo-Gazovik-D | | 4:1 (3:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 17.05.1996 | | Uralets | | Uralmash-D | | 2:0 (1:0) |
| Nizhny Tagil |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 09.05.1996 | | KAMAZ-Chally-D | | Uralets | | 1:1 |
| Naberezhnye Chelny |
Russia 1996, Third league, Zone 6 |
| 06.05.1996 | | Neftyanik Bugulma | | Uralets | | 2:1 |
| Bugulma |