USSR, class B 1962, RSFSR, zone 1 |
| 20.10.1962 | | Znamya Truda | | Raketa | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 1 |
| 30.09.1962 | | Volga Kalinin | | Znamya Truda | | 0:0 |
| Kalinin |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 1 |
| 27.07.1962 | | Znamya Truda | | Shinnik | | 2:2 |
| Orekhovo-Zuyevo |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 1 |
| 22.07.1962 | | Znamya Truda | | Tekstilshchik Ivanovo | | 2:2 (1:2) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 1 |
| 01.07.1962 | | Khimik Novomoskovsk | | Znamya Truda | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 1 |
| 10.06.1962 | | Znamya Truda | | Onezhets | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 2 |
| 06.06.1961 | | Znamya Truda | | Zenit | | 0:0 |
| Orekhovo-Zuyevo |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 2 |
| 01.06.1961 | | Znamya Truda | | Iskra | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 2 |
| 27.05.1961 | | Spartak Smolensk | | Znamya Truda | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 2 |
| 14.05.1961 | | Serpukhov team | | Znamya Truda | | 1:1 (1:0) |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 1 |
| 02.10.1960 | | Trudovye Rezervy Kursk | | Znamya Truda | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 1 |
| 16.09.1960 | | Trudovye Rezervy Lipetsk | | Znamya Truda | | 2:2 (1:1) |
| Lipetsk |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 1 |
| 09.08.1960 | | Znamya Truda | | Tekstilshchik Smolensk | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 1 |
| 05.07.1960 | | Raketa | | Znamya Truda | | 2:2 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 1 |
| 19.06.1960 | | Lokomotiv Oryol | | Znamya Truda | | 2:2 (2:1) |
| Orel |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 1 |
| 22.05.1960 | | Tekstilshchik Smolensk | | Znamya Truda | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1959, Zone 2 |
| 04.08.1959 | | Znamya Truda | | Kolhospnyk Cherkassy | | 0:0 |
| Orekhovo-Zuyevo |
USSR, class B 1959, Zone 2 |
| 10.07.1959 | | Lokomotiv Gomel | | Znamya Truda | | 1:1 (0:1) |
| Gomel |
USSR, class B 1959, Zone 2 |
| 23.06.1959 | | Znamya Truda | | Avangard Zhitomir | | 2:2 |
| Orekhovo-Zuyevo |
USSR, class B 1959, Zone 2 |
| 29.05.1959 | | Shakhtyor Stalinogorsk | | Znamya Truda | | 1:1 (0:0) |
| Stalinogorsk |
USSR, class B 1959, Zone 2 |
| 19.05.1959 | | Trudovye Rezervy Kursk | | Znamya Truda | | 2:2 |
| Kursk |
USSR, class B 1959, Zone 2 |
| 13.05.1959 | | Znamya Truda | | Zvezda Kirovograd | | 0:0 |
| Likino-Dulyovo LIAZ Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 2 |
| 07.05.1959 | | Znamya Truda | | Krivoy Rog team | | 1:1 |
| Likino-Dulyovo LIAZ Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 2 |
| 22.04.1959 | | Avangard Kharkov | | Znamya Truda | | 1:1 (1:0) |
| Kharkiv |
USSR, class B 1958, Zone 2 |
| 26.10.1958 | | Trud Stalinogorsk | | Znamya Truda | | 0:0 |
| Stalinogorsk |
USSR, class B 1958, Zone 2 |
| 08.10.1958 | | Tekstilshchik | | Znamya Truda | | 0:0 |
| Ivanovo |
USSR, class B 1958, Zone 2 |
| 09.09.1958 | | Khimik Yaroslavl | | Znamya Truda | | 1:1 (1:0) |
| Yaroslavl |
USSR, class B 1958, Zone 2 |
| 07.08.1958 | | Znamya Truda | | Trudovye Rezervy Lugansk | | 1:1 |
| Orekhovo-Zuyevo |
USSR, class B 1958, Zone 2 |
| 27.07.1958 | | Znamya Truda | | Metallurg Dnepropetrovsk | | 0:0 |
| Orekhovo-Zuyevo |
USSR, class B 1958, Zone 2 |
| 27.06.1958 | | Raketa | | Znamya Truda | | 1:1 |
| Gorky |
USSR, class B 1958, Zone 2 |
| 18.06.1958 | | Kolhospnyk Cherkassy | | Znamya Truda | | 1:1 |
| Cherkasy |
USSR, class B 1958, Zone 2 |
| 30.05.1958 | | Znamya Truda | | Khimik Yaroslavl | | 3:3 |
| Orekhovo-Zuyevo |
USSR, class B 1958, Zone 2 |
| 20.05.1958 | | Avangard Kharkov | | Znamya Truda | | 2:2 (1:2) |
| Kharkiv |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone4 |
| 09.08.1949 | | Spartak Kalinin | | Krasnoye Znamya Orekhovo-Zuevo | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 1 |
| | | Znamya Truda | | Spartak Leningrad | | 2:2 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 1 |
| | | Znamya Truda | | Tralflotovets | | 1:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 1 |
| | | Sputnik | | Znamya Truda | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 2 |
| | | Znamya Truda | | Spartak Smolensk | | 2:2 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 2 |
| | | Torpedo Gorkiy | | Znamya Truda | | 0:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 1 |
| | | Znamya Truda | | Shakhtyor Stalinogorsk | | 1:1 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone4 |
| | | Zenit Tula | | Krasnoye Znamya Orekhovo-Zuevo | | 0:0 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone4 |
| | | Krasnoye Znamya Orekhovo-Zuevo | | Zenit Tula | | 1:1 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone4 |
| | | Krasnoye Znamya Orekhovo-Zuevo | | Krasnoye Znamya Ivanovo | | 2:2 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone4 |
| | | Krasnoye Znamya Orekhovo-Zuevo | | Spartak Noginsk | | 2:2 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone4 |
| | | Krasnoye Znamya Orekhovo-Zuevo | | Kalinin Factory | | 0:0 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone4 |
| | | Spartak Leningrad | | Krasnoye Znamya Orekhovo-Zuevo | | 1:1 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone4 |
| | | Spartak Leningrad Region | | Krasnoye Znamya Orekhovo-Zuevo | | 1:1 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone4 |
| | | Kovrov team | | Krasnoye Znamya Orekhovo-Zuevo | | 0:0 |
| |