Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 03.06.2023 | | FK Tver | | Zenit-2 | | 2:3 (1:2) |
| Tver |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 27.05.2023 | | Zenit-2 | | Khimik | | 2:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 20.05.2023 | | Dynamo-2 | | Zenit-2 | | 1:2 (0:1) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 07.05.2023 | | Torpedo-2 | | Zenit-2 | | 1:3 (1:3) |
| Dolgoprudny |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 30.04.2023 | | Zenit-2 | | FK Tver | | 3:1 (1:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 19.10.2022 | | Zenit-2 | | Elektron | | 6:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 08.10.2022 | | Yadro | | Zenit-2 | | 1:3 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 26.09.2022 | | Rodina-M | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 14.08.2022 | | Zenit-2 | | Luki-Energiya | | 3:1 (2:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 10.08.2022 | | Zenit-2 | | Yadro | | 2:1 (1:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 31.07.2022 | | Zenit-2 | | Rodina-M | | 4:2 (1:2) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 27.07.2022 | | Zorkiy | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| Krasnogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2B |
| 27.05.2022 | | Khimik | | Zenit-2 | | 0:4 (0:3) |
| Dzerzhinsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2B |
| 14.05.2022 | | Znamya Truda | | Zenit-2 | | 2:3 (1:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2021/22, Second division, Group 2B |
| 08.05.2022 | | Zenit-2 | | FK Chertanovo | | 3:2 (1:2) |
| Saint Petersburg |
Russia 2021/22, Second division, Group 2B |
| 24.04.2022 | | Zenit-2 | | Khimik | | 6:2 (1:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2021/22, Second division, Group 2B |
| 04.04.2022 | | FK Chertanovo | | Zenit-2 | | 0:8 (0:2) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 14.11.2021 | | Zenit-2 | | Luki-Energiya | | 5:3 (3:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 14.10.2021 | | Zenit-2 | | Krasava | | 1:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 18.09.2021 | | Zenit-2 | | Baltika-BFU | | 2:1 (1:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 28.08.2021 | | Zenit-2 | | FK Chita | | 4:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 1 |
| 01.08.2021 | | Zenit-2 | | Zvezda Sankt-Petersburg | | 2:1 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 15.06.2021 | | FK Smolensk | | Zenit-2 | | 1:3 (0:1) |
| Smolensk |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 10.06.2021 | | Zenit-2 | | Luki-Energiya | | 2:0 (2:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 24.05.2021 | | Rodina | | Zenit-2 | | 1:2 (1:2) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 18.05.2021 | | Zenit-2 | | Torpedo | | 3:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 11.05.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 29.04.2021 | | FK Tver | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| Tver |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 17.04.2021 | | Zenit Irkutsk | | Zenit-2 | | 0:3 |
| Irkutsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 06.04.2021 | | Zenit-2 | | FK Kolomna | | 1:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 07.11.2020 | | Zenit-2 | | Zvezda Sankt-Petersburg | | 4:2 (2:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 01.11.2020 | | Zenit-2 | | Dynamo-2 | | 3:1 (3:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 25.10.2020 | | Leningradets | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| Roshchino |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 18.10.2020 | | Zenit-2 | | Znamya Truda | | 1:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 14.10.2020 | | FK Kolomna | | Zenit-2 | | 1:4 (0:1) |
| Kolomna |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 09.10.2020 | | Zenit-2 | | FK Chita | | 3:0 (2:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 06.10.2020 | | Zenit-2 | | Zenit Irkutsk | | 4:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 20.09.2020 | | Zenit-2 | | FK Tver | | 3:1 (1:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 06.09.2020 | | Zenit-2 | | Lokomotiv-Kazanka | | 6:0 (4:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 09.11.2019 | | Zenit-2 | | Zvezda Sankt-Petersburg | | 2:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 12.10.2019 | | Zenit-2 | | Znamya Truda | | 3:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 21.09.2019 | | Olimp | | Zenit-2 | | 2:5 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 14.09.2019 | | Zenit-2 | | Rodina | | 1:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 06.09.2019 | | FK Kolomna | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| Kolomna |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 30.08.2019 | | Zenit-2 | | Luki-Energiya | | 4:1 (3:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 16.08.2019 | | Zvezda Sankt-Petersburg | | Zenit-2 | | 0:2 (0:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 24.07.2019 | | Zenit-2 | | FK Dolgoprudny | | 2:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 16.07.2019 | | FK Murom | | Zenit-2 | | 0:2 (0:1) |
| Murom |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 05.06.2015 | | Zenit-2 | | Torpedo Vladimir | | 5:2 (0:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 30.05.2015 | | Znamya Truda | | Zenit-2 | | 1:2 (1:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 12.05.2015 | | Zenit-2 | | FK Strogino | | 3:1 (3:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 06.05.2015 | | Dnepr | | Zenit-2 | | 1:3 (0:1) |
| Smolensk |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 30.04.2015 | | Zenit-2 | | Pskov-747 | | 3:1 (3:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 17.04.2015 | | Zenit-2 | | Volga Tver | | 2:0 (2:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 10.04.2015 | | Solaris | | Zenit-2 | | 1:2 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 04.11.2014 | | Spartak Kostroma | | Zenit-2 | | 0:3 (0:1) |
| Karavayevo |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 29.10.2014 | | Zenit-2 | | FK Domodedovo | | 3:2 (3:2) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 20.10.2014 | | Zenit-2 | | Znamya Truda | | 6:1 (3:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 17.10.2014 | | Zenit-2 | | FK Kolomna | | 2:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 17.09.2014 | | Zenit-2 | | Dnepr | | 5:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 11.09.2014 | | Pskov-747 | | Zenit-2 | | 1:2 (1:1) |
| Pskov |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 28.08.2014 | | Volga Tver | | Zenit-2 | | 2:4 (1:2) |
| Tver |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 22.08.2014 | | Zenit-2 | | Solaris | | 11:0 (5:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 08.08.2014 | | Zenit-2 | | Spartak Kostroma | | 5:2 (3:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 25.07.2014 | | Zenit-2 | | Saturn | | 2:1 (1:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2014/15, Second division, West |
| 18.07.2014 | | FK Kolomna | | Zenit-2 | | 1:5 (0:4) |
| Kolomna |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 02.06.2014 | | Zenit-2 | | FK Tosno | | 3:1 (0:1) |
| Tikhvin |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 10.05.2014 | | Zenit-2 | | Volga Tver | | 1:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 22.04.2014 | | Zenit-2 | | FK Kolomna | | 2:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 19.04.2014 | | Zenit-2 | | Znamya Truda | | 4:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 02.11.2013 | | Sever | | Zenit-2 | | 2:4 (2:2) |
| Nizhny Novgorod |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 27.10.2013 | | Zenit-2 | | Dnepr | | 3:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 24.10.2013 | | Zenit-2 | | Lokomotiv-2 | | 1:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 17.10.2013 | | FK Dolgoprudny | | Zenit-2 | | 1:2 (1:1) |
| Dolgoprudny |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 28.08.2013 | | Zenit-2 | | Spartak Kostroma | | 2:1 (2:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 18.08.2013 | | Volga Tver | | Zenit-2 | | 1:4 (1:2) |
| Tver |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 18.07.2013 | | Pskov-747 | | Zenit-2 | | 0:1 (0:1) |
| Pskov |
Russia 2008, Second division, West |
| 28.10.2008 | | Zenit-2 | | Dynamo Vologda | | 3:1 (0:0) |
| |
Russia 2008, Second division, West |
| 04.09.2008 | | Zenit-2 | | FK Reutov | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2008, Second division, West |
| 17.08.2008 | | Sever | | Zenit-2 | | 1:2 (1:2) |
| |
Russia 2008, Second division, West |
| 03.08.2008 | | Zenit-2 | | Nara-ShBFR | | 4:0 (2:0) |
| |
Russia 2008, Second division, West |
| 13.05.2008 | | Zenit-2 | | Volochanin-Ratmir | | 2:0 (0:0) |
| |
Russia 2008, Second division, West |
| 20.04.2008 | | Nara-ShBFR | | Zenit-2 | | 0:2 (0:2) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 28.10.2007 | | Zenit-2 | | Sportakademklub | | 3:0 (1:0) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 22.10.2007 | | Dynamo Vologda | | Zenit-2 | | 1:2 (1:0) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 16.10.2007 | | Zenit-2 | | Baltika-2 | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 10.10.2007 | | Zenit-2 | | Torpedo-RG | | 4:1 (2:0) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 27.09.2007 | | Zenit-2 | | Volochanin-Ratmir | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 22.09.2007 | | FK Smolensk | | Zenit-2 | | 1:5 (1:2) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 03.09.2007 | | Zenit-2 | | Spartak Shchyolkovo | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 16.08.2007 | | Spartak Kostroma | | Zenit-2 | | 1:3 (0:2) |
| Karavayevo |
Russia 2007, Second division, West |
| 09.08.2007 | | Zenit-2 | | Nara-Desna | | 3:2 (0:0) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 09.07.2007 | | Zenit-2 | | Zelenograd | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 26.06.2007 | | Zenit-2 | | FK Smolensk | | 2:0 (0:0) |
| |
Russia 2007, Second division, West |
| 12.06.2007 | | Zenit-2 | | FK Reutov | | 4:2 (2:1) |
| |
Russia 2006, Second division, West |
| 31.10.2006 | | Zenit-2 | | Petrotrest | | 4:2 (2:1) |
| |
Russia 2006, Second division, West |
| 21.09.2006 | | Zenit-2 | | Fortuna | | 3:2 (0:1) |
| |
Russia 2006, Second division, West |
| 08.08.2006 | | Zenit-2 | | Arsenal | | 3:2 (3:0) |
| |
Russia 2006, Second division, West |
| 11.07.2006 | | Zenit-2 | | Torpedo | | 2:1 (2:0) |
| |
Russia 2006, Second division, West |
| 25.06.2006 | | Zenit-2 | | Sportakademklub | | 4:1 (3:0) |
| |
Russia 2006, Second division, West |
| 14.06.2006 | | Baltika-2 | | Zenit-2 | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 2006, Second division, West |
| 11.06.2006 | | Fortuna | | Zenit-2 | | 0:4 (0:2) |
| |
Russia 2006, Second division, West |
| 05.05.2006 | | Zenit-2 | | Sheksna | | 3:2 (1:0) |
| |
Russia 2006, Second division, West |
| 02.05.2006 | | Zenit-2 | | Dynamo Vologda | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 28.10.2005 | | Zenit-2 | | Volga Tver | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 07.10.2005 | | Zenit-2 | | Sportakademklub | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 01.10.2005 | | Nara-Desna | | Zenit-2 | | 1:2 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 28.09.2005 | | Arsenal | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 21.09.2005 | | Zenit-2 | | Presnya | | 4:1 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 18.08.2005 | | Zenit-2 | | FK Reutov | | 3:1 (1:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 10.07.2005 | | Sportakademklub | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 03.07.2005 | | Zenit-2 | | Nara-Desna | | 2:0 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 22.06.2005 | | Presnya | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 12.06.2005 | | Zenit-2 | | Dynamo Vologda | | 3:0 (3:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 22.05.2005 | | Spartak Shchyolkovo | | Zenit-2 | | 0:2 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 11.05.2005 | | Zenit-2 | | Tekstilshchik-Telecom | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 08.05.2005 | | Zenit-2 | | Torpedo Vladimir | | 3:0 (0:0) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| 30.04.2005 | | Volga Tver | | Zenit-2 | | 1:2 (0:1) |
| |
Russia 2004, Second division, West |
| 07.09.2004 | | Zenit-2 | | BSK | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2004, Second division, West |
| 19.08.2004 | | Zenit-2 | | Pskov-2000 | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2004, Second division, West |
| 16.05.2004 | | Pskov-2000 | | Zenit-2 | | 0:2 (0:0) |
| |
Russia 2004, Second division, West |
| 06.05.2004 | | Zenit-2 | | Spartak Kostroma | | 3:1 (1:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2004, Second division, West |
| 27.04.2004 | | Almaz | | Zenit-2 | | 1:3 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 17.10.2003 | | Zenit-2 | | Spartak Shchyolkovo | | 3:0 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 04.10.2003 | | Sportakademklub | | Zenit-2 | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 25.09.2003 | | Zenit-2 | | BSK | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 16.09.2003 | | Spartak Kostroma | | Zenit-2 | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 01.09.2003 | | Zenit-2 | | Mosenergo | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 13.08.2003 | | Zenit-2 | | FK Pikalevo | | 3:1 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 20.07.2003 | | Zenit-2 | | Torpedo Vladimir | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 03.07.2003 | | Zenit-2 | | FK Vidnoye | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 21.06.2003 | | BSK | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 14.06.2003 | | Zenit-2 | | Dynamo Vologda | | 2:1 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 27.05.2003 | | Mosenergo | | Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 16.05.2003 | | Zenit-2 | | Tekstilshchik Ivanovo | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, West |
| 07.05.2003 | | FK Pikalevo | | Zenit-2 | | 1:2 (1:1) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 26.10.2002 | | Zenit-2 | | Arsenal | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 17.10.2002 | | Neftyanik | | Zenit-2 | | 1:5 (1:1) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 07.10.2002 | | Zenit-2 | | Pskov-2000 | | 3:1 (1:1) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 10.09.2002 | | FK Rybinsk | | Zenit-2 | | 1:2 (1:1) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 30.08.2002 | | Zenit-2 | | Spartak Kostroma | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 12.07.2002 | | Zenit-2 | | Neftyanik | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 25.06.2002 | | Zenit-2 | | Torpedo Vladimir | | 2:1 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 05.06.2002 | | Zenit-2 | | FK Rybinsk | | 2:1 (2:0) |
| |
Russia 2002, Second division, West |
| 05.05.2002 | | Zenit-2 | | Sportakademklub | | 3:2 (3:1) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 25.10.2001 | | Lotto-MKM | | Lokomotiv-Zenit-2 | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 22.10.2001 | | Nika | | Lokomotiv-Zenit-2 | | 0:2 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 07.10.2001 | | Svetogorets | | Lokomotiv-Zenit-2 | | 1:2 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 29.09.2001 | | Lokomotiv-Zenit-2 | | FK Rybinsk | | 5:1 (4:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 18.09.2001 | | Spartak-Telekom | | Lokomotiv-Zenit-2 | | 1:2 (0:1) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 12.09.2001 | | Lokomotiv-Zenit-2 | | Sportakademklub | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 09.09.2001 | | Lokomotiv-Zenit-2 | | Oazis | | 3:2 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 06.08.2001 | | Krivichi | | Lokomotiv-Zenit-2 | | 0:2 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 23.07.2001 | | Lokomotiv-Zenit-2 | | Lotto-MKM | | 2:0 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 20.07.2001 | | Lokomotiv-Zenit-2 | | Nika | | 6:2 (5:1) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 14.07.2001 | | Avtomobilist | | Lokomotiv-Zenit-2 | | 0:4 (0:1) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 11.07.2001 | | Torpedo Vladimir | | Lokomotiv-Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 06.07.2001 | | Lokomotiv-Zenit-2 | | Svetogorets | | 3:0 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 26.06.2001 | | FK Rybinsk | | Lokomotiv-Zenit-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 28.05.2001 | | Lokomotiv Sankt-Petersburg | | Mosenergo | | 3:1 (0:1) |
| |
Russia 2001, Second division, West |
| 27.04.2001 | | Lokomotiv Sankt-Petersburg | | Krivichi | | 3:1 (1:1) |
| |
Russia 2005, Second division, West |
| | | Zenit-2 | | Pskov-2000 | | 3:0 |
| |
Russia 2004, Second division, West |
| | | Zenit-2 | | FK Vidnoye | | 3:0 |
| |
Russia 2004, Second division, West |
| | | Zenit-2 | | Almaz | | 3:0 |
| |