Team 1- All1860 München (München)Alemannia (Aachen)Alemannia (Andernach)Alemannia Eggenstein (Eggenstein-Leopoldshafen)Arminia (Bielefeld)Arminia (Hannover)Augsburg (Augsburg)Augsburg II (Augsburg)BV 04 Düsseldorf (Düsseldorf)Bad Homburg (Bad Homburg)Bad Orb (Bad Orb)Bad Schwartau (Bad Schwartau)Baunatal (Baunatal)Bayer 04 (Leverkusen)Bayern (Hof)Bayern (München)Bayreuth (Bayreuth)Blau-Weiß Wulfen (Dorsten)Bleidenstadt (Taunusstein)Blumenthaler (Bremen)Bochum (Bochum)Bonner SC (Bonn)Borussia (Dortmund)Borussia (Mönchengladbach)Borussia Brand (Aachen)Bürstadt (Bürstadt)Chio Waldhof (Waldhof)Coburg (Coburg)Concordia (Hamburg)Darmstadt 98 (Darmstadt)Duisburg (Duisburg)Efferen (Hürth)Eintracht (Bad Kreuznach)Eintracht (Braunschweig)Eintracht (Bremen)Eintracht (Frankfurt am Main)Eintracht (Nordhorn)Eintracht (Trier)Eintracht Glas-Chemie (Wirges)Eisbachtaler Sportfreunde (Nentershausen)Ellingen-Bonefeld (Bonefeld)Elspe (Lennestadt)FC Konstanz (Konstanz)FSV Frankfurt (Frankfurt am Main)Fortuna (Düsseldorf)Fortuna (Köln)Freiburger FC (Freiburg im Breisgau)Fürth (Fürth)Gladenbach (Gladenbach)Göttingen 05 (Göttingen)Hamburger SV (Hamburg)Hannover 96 (Hannover)Hassia (Bingen am Rhein)Heidenheimer (Heidenheim)Hemmersdorf (Rehlingen-Siersburg)Herford (Herford)Hertha (Berlin)Hertha Zehlendorf (Berlin)Hildesheim (Hildesheim)Homburg (Homburg)Horner (Hamburg)Hummelsbütteler SV (Hamburg)Itzehoer SV (Itzehoe)Kaiserslautern (Kaiserslautern)Karlsruher (Karlsruher)Kickers (Offenbach)Köln (Köln)Langerwehe (Kreis Düren)Lichterfelder (Berlin)Lüssumer (Bremen)Lüttringhausen (Remscheid)Mainz 05 (Mainz)Neckargemünd (Neckargemünd)Normannia Gmünd (Schwäbisch Gmünd)Nürnberg (Nürnberg)OSV Hannover (Hannover)Ofterdingen (Ofterdingen)Oggersheim (Ludwigshafen am Rhein)Oldenburg (Oldenburg)Olympia Kirrlach (Waghäusel)Olympischer (Bremerhaven)Osnabrück (Osnabrück)Ottobrunn (Ottobrunn)Ottweiler (Ottweiler)Pirmasens (Pirmasens)Preußen (Münster)Rastatt 04 (Rastatt)Regensburg (Regensburg)Rehburg (Rehburg-Loccum)Rendsburger (Rendsburg)Rosenberg (Sulzbach-Rosenberg)Rot-Weiß (Essen)Röchling (Völklingen)Saar 05 (Saarbrücken)Saarbrücken (Saarbrücken)Salmrohr (Salmtal)Sandhausen (Sandhausen)Sankt Pauli (Hamburg)Sankt Wendel (Sankt Wendel)Schalke 04 (Gelsenkirchen)Schleswig 06 (Schleswig)Schloß Neuhaus (Paderborn)Schwarz-Weiß (Essen)Schwenningen (Villingen-Schwenningen)Struck (Remscheid)Stuttgart (Stuttgart)Stuttgarter Kickers (Stuttgart)Südwest (Nürnberg)Tailfingen (Albstadt)Tennis Borussia (Berlin)Traber (Berlin)TuRa-Harksheide (Norderstedt)Uerdingen 05 (Krefeld)Union (Solingen)Unterboihingen (Wendlingen am Neckar)Victoria 1889 (Berlin)Viersen (Viersen)Viktoria 04 (Köln)Villingen (Villingen-Schwenningen)Wacker 04 (Berlin)Wanne-Eickel (Herne)Warendorfer (Warendorf)Wattenscheid (Wattenscheid)Werder (Bremen)Westfalia (Herne)Wolfsburg (Wolfsburg)Wuppertaler SV (Wuppertal)Würzburg 04 (Würzburg)Team 2- AllHertha (Berlin)Lüssumer (Bremen)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 22
Atalanta Bayer 04
20:00
Auckland City Magenta
14:00
Pirae Rewa
18:00
FK Chelyabinsk Rotor
18:30
FK Forte Angusht
16:00
Alania-2 Stroitel
Dynamo Biolog-Novokubansk
FK Svislach (Svislach) FK Baranavichy (Baranavichy)
FK Kletsk (Kletsk) FK Orsha (Orsha)
Den Haag Excelsior
18:45
Levadia Kalev
19:00
Paide Nõmme Kalju
Vitória (Salvador) Botafogo (Rio de Janeiro)
Atlético Goianiense (Goiânia) Brusque (Brusque)
Fluminense (Rio de Janeiro) Sampaio Correa (São Luis)
Grêmio (Porto Alegre) Operário Ferroviário (Ponta Grossa)
19:30
Sport (Recife) Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
Atlético Paranaense (Curitiba) Ypiranga (Erechim)
Corinthians (São Paulo) América (Natal)
Juventude (Caxias do Sul) Internacional (Porto Alegre)
21:30
Montréal Forge
Qingdao West Coast Changchun Yatai
19:35
Shanghai Port Chengdu Rongcheng
Yesterday, May 20
Ifira Black Bird Magenta
1:2
FK Nizhniy Novgorod CSKA
2:6
Arsenal Akron
1:0
Neftekhimik Leningradets
Kuban FK Khimki
0:1
SKA-Khabarovsk Alaniya
FK Tyumen KAMAZ
2:0
Sokol Saratov Volgar
Torpedo Shinnik
1:1
Luki-Energiya FK Tver
Van Urartu
Ararat Alashkert
1:3
Dinamo Paxtakor
Surkhon Nasaf
Vestri Víkingur R
1:4
KA Fylkir
4:2
FH KR
Salernitana Hellas Verona
Bologna Juventus
3:3
Grobiņas Valmiera
0:2
RFS BFC Daugava
5:0
Ham-Kam Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Odd
0:0
Kristiansund Brann
2:2
Lillestrøm Fredrikstad
0:3
Molde Sarpsborg 08
2:4
Sandefjord Viking
Strømsgodset Haugesund
Tromsø Rosenborg
3:2
Zagłębie ŁKS
2:1
Djurgårdens Halmstad
Sirius Västerås SK
Häcken Malmö
San Lorenzo de Almagro Lanús
Estudiantes Deportivo Riestra
Rosario Central Tigre
Racing Club Argentinos Juniors
3:0
São Paulo Cruzeiro
20:00*
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24