Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 19.05.2024 | | Rodina-2 | | Rotor | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 11.05.2024 | | Rodina-2 | | FK Krasnodar-2 | | 3:0 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 28.04.2024 | | Rodina-2 | | Metallurg | | 5:1 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 14.04.2024 | | Rodina-2 | | FK Murom | | 5:2 (3:0) |
| Khimki |
Russia 2023/24, Second League Division A, Second Stage, Group Gold |
| 03.04.2024 | | Rodina-2 | | Veles | | 2:0 (2:0) |
| Khimki |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 04.11.2023 | | Rodina-2 | | Tekstilshchik | | 3:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 21.10.2023 | | Rodina-2 | | Amkar | | 2:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 14.10.2023 | | FK Chelyabinsk | | Rodina-2 | | 0:1 (0:0) |
| Chelyabinsk |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 01.10.2023 | | Salyut-Belgorod | | Rodina-2 | | 0:1 (0:0) |
| Belgorod |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 16.09.2023 | | Rodina-2 | | Avangard | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 19.08.2023 | | Rodina-2 | | FK Chelyabinsk | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 05.08.2023 | | Rodina-2 | | Salyut-Belgorod | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 29.07.2023 | | Rodina-2 | | FK Chertanovo | | 2:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2023/24, Second League Division A, First Stage, Group Silver |
| 16.07.2023 | | Rodina-2 | | FK Forte | | 2:1 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 10.06.2023 | | Salyut-Belgorod | | Rodina-2 | | 0:1 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 04.06.2023 | | Rodina-2 | | Saturn | | 4:1 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 29.05.2023 | | Dynamo Vladivostok | | Rodina-2 | | 1:4 (1:3) |
| Dolgoprudny |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 15.05.2023 | | FK Kaluga | | Rodina-2 | | 1:2 (0:0) |
| Kaluga Orbita Stadium |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 05.05.2023 | | Saturn | | Rodina-2 | | 0:1 (0:0) |
| Ramenskoye |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 29.04.2023 | | Rodina-2 | | Dynamo Vladivostok | | 2:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3A |
| 08.04.2023 | | Kosmos | | Rodina-2 | | 0:1 (0:0) |
| Dolgoprudny |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 13.11.2022 | | Sakhalinets | | Rodina-2 | | 0:3 (0:2) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 24.10.2022 | | FK Strogino | | Rodina-2 | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 19.10.2022 | | Rodina-2 | | Kvant | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 08.10.2022 | | Rodina-2 | | FK Ryazan | | 3:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 02.10.2022 | | Peresvet | | Rodina-2 | | 0:2 (0:2) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 26.09.2022 | | Arsenal-2 | | Rodina-2 | | 0:2 (0:0) |
| Tula |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 22.09.2022 | | Rodina-2 | | Dynamo Bryansk | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 18.09.2022 | | Rodina-2 | | Sakhalin | | 5:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 04.09.2022 | | Spartak Tambov | | Rodina-2 | | 0:4 (0:4) |
| Tambov |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 21.08.2022 | | Kvant | | Rodina-2 | | 0:5 (0:3) |
| Obninsk |