USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 07.10.1969 | | SKA Khabarovsk | | Sokol | | 2:1 (1:1) |
| Khabarovsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 13.09.1969 | | Kalininets | | Sokol | | 2:1 (1:0) |
| Sverdlovsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 05.09.1969 | | Tomles | | Sokol | | 1:0 (1:0) |
| Tomsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 2 |
| 19.08.1969 | | Rubin | | Sokol | | 3:1 |
| Kazan |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 2 |
| 14.07.1969 | | Metallurg Kuybyshev | | Sokol | | 4:1 (2:1) |
| Kuybyshev |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 2 |
| 25.06.1969 | | Spartak Yoshkar-Ola | | Sokol | | 1:0 |
| Yoshkar-Ola |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 2 |
| 21.06.1969 | | Sokol | | Rubin | | 1:2 |
| Saratov |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 2 |
| 05.06.1969 | | Zvezda Perm | | Sokol | | 1:0 |
| Perm |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 2 |
| 13.05.1969 | | Traktor | | Sokol | | 1:0 |
| Volgograd |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 2 |
| 09.05.1969 | | Volgar | | Sokol | | 3:1 (2:0) |
| Astrakhan |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 31.10.1968 | | Avangard | | Sokol | | 2:0 |
| Zhovti Vody |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 15.10.1968 | | Sokol | | Tavriya | | 1:3 |
| Saratov |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 04.10.1968 | | Sudostroitel | | Sokol | | 2:1 (1:1) |
| Mykolaiv |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 30.09.1968 | | Zvezda Kirovograd | | Sokol | | 3:1 |
| Kirovograd |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 07.09.1968 | | Sokol | | Metallist | | 0:1 (0:1) |
| Saratov |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 03.08.1968 | | Metallurg Kuybyshev | | Sokol | | 1:0 (1:0) |
| Kuybyshev |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 30.05.1968 | | Rostselmash | | Sokol | | 2:1 |
| Rostov-on-Don |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 11.05.1968 | | Sokol | | Shinnik | | 0:1 |
| Saratov |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 02.05.1968 | | Sokol | | Metallurg Kuybyshev | | 0:2 (0:1) |
| Saratov |
USSR, second group A 1968, Group 2 |
| 12.04.1968 | | Kuban | | Sokol | | 1:0 (0:0) |
| Krasnodar |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 19.10.1967 | | Sokol | | Zvezda Kirovograd | | 0:1 |
| Saratov |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 19.09.1967 | | Lokomotiv Kaluga | | Sokol | | 1:0 |
| Kaluga |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 09.08.1967 | | Moldova | | Sokol | | 2:0 |
| Chişinău |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 03.08.1967 | | SKA Odessa | | Sokol | | 3:2 |
| Odesa |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 23.07.1967 | | Tavriya | | Sokol | | 3:1 (2:1) |
| Simferopol |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 18.07.1967 | | Sokol | | Avangard | | 0:1 (0:1) |
| Saratov |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 05.07.1967 | | Zvezda Kirovograd | | Sokol | | 2:1 |
| Kirovograd |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 26.06.1967 | | Metallugr Tula | | Sokol | | 2:1 (1:1) |
| Tula |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 22.06.1967 | | SKA Lvov | | Sokol | | 2:1 |
| Lviv |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 23.05.1967 | | Metallist | | Sokol | | 2:0 (1:0) |
| Kharkiv |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 15.05.1967 | | Trud | | Sokol | | 1:0 (1:0) |
| Voronezh |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 06.04.1967 | | Avangard | | Sokol | | 1:0 (1:0) |
| Zhovti Vody |
USSR, second group A 1967, Group 2 |
| 02.04.1967 | | Dnepr | | Sokol | | 1:0 (1:0) |
| Dnipropetrovsk |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 22.10.1966 | | Sokol | | SKA Kiev | | 2:3 |
| Saratov |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 04.10.1966 | | Metallurg | | Sokol | | 5:0 |
| Zaporozhye |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 30.08.1966 | | Sokol | | Avangard | | 0:2 |
| Saratov |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 20.08.1966 | | Volga Kalinin | | Sokol | | 1:0 (0:0) |
| Kalinin |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 14.07.1966 | | Sokol | | Trud | | 0:2 |
| Saratov |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 09.07.1966 | | SKA Kiev | | Sokol | | 3:1 |
| Kiev |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 24.06.1966 | | Sokol | | Metallurg | | 1:2 |
| Saratov |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 08.06.1966 | | Dnepr | | Sokol | | 2:0 (1:0) |
| Dnipropetrovsk |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 02.06.1966 | | Sokol | | Sudostroitel | | 0:1 |
| Saratov |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 07.05.1966 | | Sokol | | Zvezda Kirovograd | | 0:1 |
| Saratov |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 20.04.1966 | | SKA Lvov | | Sokol | | 3:0 (0:0) |
| Lviv |
USSR, second group A 1966, Group 2 |
| 10.04.1966 | | Trud | | Sokol | | 1:0 (0:0) |
| Voronezh |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 2 |
| 14.10.1962 | | Sokol | | Trudovye Rezervy Kursk | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 2 |
| 07.10.1962 | | Trud Glukhovo | | Sokol | | 2:1 (1:0) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 2 |
| 30.09.1962 | | Traktor Vladimir | | Sokol | | 1:0 (1:0) |
| Vladimir |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 2 |
| 22.08.1962 | | Baltika | | Sokol | | 4:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 2 |
| 11.08.1962 | | Sokol | | Serpukhov team | | 3:4 |
| Saratov |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 2 |
| 27.07.1962 | | Trud Voronezh | | Sokol | | 4:1 |
| Voronezh |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 2 |
| 01.07.1962 | | Sokol | | Zarya | | 0:2 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 2 |
| 10.06.1962 | | Spartak Ryazan | | Sokol | | 2:0 (0:0) |
| Ryazan |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 2 |
| 03.06.1962 | | Sokol | | Baltika | | 2:3 (1:2) |
| Saratov |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 3 |
| 15.10.1961 | | Spartak Ulyanovsk | | Lokomotiv Saratov | | 3:0 |
| Ulyanovsk |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 3 |
| 27.08.1961 | | Traktor Stalingrad | | Lokomotiv Saratov | | 2:1 (0:0) |
| Stalingrad |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 3 |
| 30.07.1961 | | Lokomotiv Oryol | | Lokomotiv Saratov | | 2:1 |
| Orel |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 3 |
| 25.07.1961 | | Torpedo Lipetsk | | Lokomotiv Saratov | | 2:0 (1:0) |
| Lipetsk |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 3 |
| 01.06.1961 | | Lokomotiv Saratov | | Traktor Stalingrad | | 0:1 (0:0) |
| Saratov |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 2 |
| 16.10.1960 | | Lokomotiv Saratov | | Dynamo Kirov | | 0:1 (0:1) |
| Saratov |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 2 |
| 25.09.1960 | | Shinnik | | Lokomotiv Saratov | | 2:1 (2:1) |
| Yaroslavl |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 2 |
| 31.07.1960 | | Volga Kalinin | | Lokomotiv Saratov | | 5:2 (2:2) |
| Kalinin |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 2 |
| 26.07.1960 | | Zarya Penza | | Lokomotiv Saratov | | +:- |
| Penza |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 2 |
| 10.07.1960 | | Torpedo Gorkiy | | Lokomotiv Saratov | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 2 |
| 12.06.1960 | | Traktor Vladimir | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 (0:0) |
| Vladimir |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 2 |
| 09.06.1960 | | Trud Glukhovo | | Lokomotiv Saratov | | 2:0 (0:0) |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 2 |
| 05.06.1960 | | Lokomotiv Saratov | | Volga Kalinin | | 1:2 (1:2) |
| Saratov |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 2 |
| 14.05.1960 | | Metallurg Cherepovets | | Lokomotiv Saratov | | 3:0 (0:0) |
| Cherepovets |
USSR, class B 1959, Zone 1 |
| 25.10.1959 | | Metallurg Dnepropetrovsk | | Lokomotiv Saratov | | 2:0 (1:0) |
| Dnipropetrovsk |
USSR, class B 1959, Zone 1 |
| 18.10.1959 | | Metallurg Zaporozhye | | Lokomotiv Saratov | | 2:1 |
| Zaporizhia |
USSR, class B 1959, Zone 1 |
| 16.09.1959 | | Dynamo Kirov | | Lokomotiv Saratov | | 2:0 |
| Kirov |
USSR, class B 1959, Zone 1 |
| 12.09.1959 | | Iskra | | Lokomotiv Saratov | | 2:1 |
| Kazan |
USSR, class B 1959, Zone 1 |
| 29.07.1959 | | Lokomotiv Saratov | | Trud Voronezh | | 1:5 |
| Saratov |
USSR, class B 1959, Zone 1 |
| 23.06.1959 | | Trud Vladinir | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 |
| Vladimir |
USSR, class B 1959, Zone 1 |
| 18.06.1959 | | Trud Ryazan | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 (0:0) |
| Ryazan |
USSR, class B 1959, Zone 1 |
| 24.05.1959 | | Avangard Nikolayev | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 |
| Mykolaiv Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 1 |
| 02.05.1959 | | Lokomotiv Saratov | | Metallurg Zaporozhye | | 1:2 |
| Saransk Trud Stadium |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 26.10.1958 | | Torpedo Gorkiy | | Lokomotiv Saratov | | 2:1 (0:1) |
| Gorky |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 03.09.1958 | | Trudovye Rezervy Leningrad | | Lokomotiv Saratov | | 3:1 |
| Leningrad |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 27.08.1958 | | Lokomotiv Saratov | | Voronezh team | | 1:2 |
| Saratov |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 22.08.1958 | | Iskra | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 |
| Kazan |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 17.08.1958 | | Dynamo Kirov | | Lokomotiv Saratov | | 3:0 (1:0) |
| Kirov |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 07.08.1958 | | Dynamo Ulyanovsk | | Lokomotiv Saratov | | 5:2 (3:0) |
| Ulyanovsk |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 27.06.1958 | | Torpedo Taganrog | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 (0:0) |
| Taganrog |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 14.06.1958 | | Avangard Nikolayev | | Lokomotiv Saratov | | 3:0 (1:0) |
| Mykolaiv Avangard Stadium |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 14.05.1958 | | Energiya Volzhskiy | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 (0:0) |
| Volzhsky |
USSR, class B 1958, Zone 1 |
| 25.04.1958 | | Lokomotiv Saratov | | Torpedo Gorkiy | | 2:4 (1:3) |
| Saratov |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 19.10.1957 | | Krasnoye Znamya | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 (1:0) |
| Ivanovo |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 09.10.1957 | | Trudovye Rezervy Voroshilovgrad | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 (0:0) |
| Voroshilovgrad |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 06.10.1957 | | Voronezh team | | Lokomotiv Saratov | | 4:1 (3:0) |
| Voronezh |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 25.08.1957 | | Lokomotiv Saratov | | Torpedo Taganrog | | 1:4 |
| Saratov |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 20.08.1957 | | Lokomotiv Saratov | | Avangard Leningrad | | 1:4 |
| Saratov |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 16.08.1957 | | Neftyanik Krasnodar | | Lokomotiv Saratov | | 3:1 |
| Krasnodar |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 18.07.1957 | | Lokomotiv Saratov | | Krasnoye Znamya | | 0:1 (0:0) |
| Saratov |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 18.06.1957 | | Torpedo Taganrog | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 (0:0) |
| Taganrog |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 08.06.1957 | | Torpedo Stalingrad | | Lokomotiv Saratov | | 2:0 (0:0) |
| Stalingrad |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 23.05.1957 | | Neftyanik Groznyi | | Lokomotiv Saratov | | 1:0 (1:0) |
| Grozny |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 25.04.1957 | | Lokomotiv Saratov | | Shakhtyor Kadiyevka | | 1:2 |
| Saratov |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 20.04.1957 | | Avangard Kharkov | | Lokomotiv Saratov | | 7:1 (3:1) |
| Kharkiv |
USSR, class B 1957, Zone 1 |
| 07.04.1957 | | Metallurg Zaporozhye | | Lokomotiv Saratov | | 2:1 (1:1) |
| Zaporizhia |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 19.10.1955 | | Energiya | | Neftyanik Krasnodar | | 0:1 (0:1) |
| Saratov Burevestnik Stadium |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 09.10.1955 | | Zenit | | Energiya | | 2:0 |
| Kaliningrad |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 02.10.1955 | | Torpedo Gorkiy | | Energiya | | 4:0 (1:0) |
| Gorky |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 18.09.1955 | | Avangard Chelyabinsk | | Energiya | | 2:0 (2:0) |
| Chelyabinsk |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 08.09.1955 | | ODO Sverdlovsk | | Energiya | | 4:1 (1:1) |
| Sverdlovsk |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 04.09.1955 | | Energiya | | Spartak Tashkent | | 0:2 |
| Saratov |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 14.08.1955 | | Energiya | | ODO Tbilisi | | 0:3 (0:1) |
| Saratov |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 31.07.1955 | | Energiya | | Neftyanik Baku | | 0:4 (0:2) |
| Saratov |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 16.07.1955 | | ODO Tbilisi | | Energiya | | 2:1 |
| Tbilisi |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 26.06.1955 | | Neftyanik Baku | | Energiya | | 2:0 (0:0) |
| Bakı |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 22.05.1955 | | Energiya | | Torpedo Stalingrad | | 0:1 (0:1) |
| Saratov |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 15.05.1955 | | Urozhay | | Energiya | | 2:1 (0:0) |
| Almaty |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 04.05.1955 | | Energiya | | Avangard Chelyabinsk | | 1:2 (1:1) |
| Saratov |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 01.05.1955 | | Energiya | | Avangard Sverdlovsk | | 0:2 (0:0) |
| Saratov |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 24.04.1955 | | Energiya | | ODO Sverdlovsk | | 0:1 (0:1) |
| Saratov |
USSR, class B 1955, Zone 2 |
| 17.04.1955 | | Energiya | | Molotov team | | 0:2 (0:2) |
| Saratov |
USSR, class B 1954, Zone 2 |
| 19.09.1954 | | Energiya | | Voronezh team | | 0:1 |
| Saratov |
USSR, class B 1954, Zone 2 |
| 12.09.1954 | | Energiya | | Khimik | | 0:3 |
| Saratov |
USSR, class B 1954, Zone 2 |
| 15.08.1954 | | Spartak Vilnius | | Energiya | | 7:0 |
| Vilnius |
USSR, class B 1954, Zone 2 |
| 08.08.1954 | | Zenit | | Energiya | | 2:0 |
| Moscow |
USSR, class B 1954, Zone 2 |
| 25.07.1954 | | Kalev | | Energiya | | 2:0 (1:0) |
| Tallinn |
USSR, class B 1954, Zone 2 |
| 18.07.1954 | | Energiya | | Krasnoye Znamya | | 0:1 (0:0) |
| Saratov |
USSR, class B 1954, Zone 2 |
| 13.06.1954 | | Khimik | | Energiya | | 2:1 |
| Moscow Himik Stadium |
USSR, class B 1954, Zone 2 |
| 06.06.1954 | | Shakhtyor Mosbass | | Energiya | | 3:2 (3:0) |
| Donskoy |
USSR, class B 1954, Zone 2 |
| 01.05.1954 | | Krasnoye Znamya | | Energiya | | 2:1 (2:1) |
| Ivanovo |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| 18.09.1949 | | Torpedo Gorkiy | | Dynamo Saratov | | 3:1 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| 06.09.1949 | | Sverdlov Factory | | Dynamo Saratov | | 2:0 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| 19.08.1949 | | Dynamo Saratov | | Metallurg Moscow | | 1:4 |
| Saratov |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| 15.08.1949 | | Dynamo Saratov | | Sudostroitel Leningrad | | 0:1 |
| Saratov |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| 02.08.1949 | | Izhevsk Factory | | Dynamo Saratov | | 5:1 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| 28.07.1949 | | Dynamo Saratov | | MVO | | 0:4 |
| Saratov |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| 29.05.1949 | | Dynamo Saratov | | Izhevsk Factory | | 1:3 |
| Saratov |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 20.08.1948 | | Dynamo Saratov | | Zenit Izhevsk | | 1:2 (0:2) |
| Saratov |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 08.08.1948 | | Dynamo Kazan | | Dynamo Saratov | | 4:0 (3:0) |
| Kazan |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 06.08.1948 | | Dynamo Kazan | | Dynamo Saratov | | 2:0 |
| Kazan |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 30.07.1948 | | Zenit Kovrov | | Dynamo Saratov | | 2:0 |
| |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 16.07.1948 | | Dynamo Saratov | | Spartak Penza | | 1:5 |
| Saratov |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 11.07.1948 | | Dynamo Saratov | | Torpedo Gorkiy | | 2:6 |
| Saratov |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 09.07.1948 | | Dynamo Saratov | | Torpedo Gorkiy | | 0:4 |
| Saratov |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 04.07.1948 | | Dynamo Saratov | | Khimik Dzerzhinsk | | 1:3 (0:2) |
| Saratov |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 02.07.1948 | | Dynamo Saratov | | Khimik Dzerzhinsk | | 0:1 |
| Saratov |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 27.06.1948 | | Dzerzhinets Kolomna | | Dynamo Saratov | | 6:1 |
| |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 18.06.1948 | | Khimik Orekhovo-Zuevo | | Dynamo Saratov | | 4:1 (2:0) |
| |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| 11.06.1948 | | Dynamo Saratov | | Krasnoye Znamya | | 0:4 (0:0) |
| Saratov |
USSR, second group 1947, RSFSR, zone1 |
| 13.08.1947 | | Dynamo Saratov | | Khimik | | 2:4 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| | | Dynamo Kazan | | Dynamo Saratov | | 2:1 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| | | Dynamo Moscow Region | | Dynamo Saratov | | 3:0 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| | | Metallurg Moscow | | Dynamo Saratov | | 5:0 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| | | Sudostroitel Leningrad | | Dynamo Saratov | | 4:1 |
| |
USSR, second group 1949, RSFSR, zone3 |
| | | MVO | | Dynamo Saratov | | 2:0 |
| |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| | | Dynamo Moscow Region | | Dynamo Saratov | | 2:0 |
| |
USSR, second group 1948, RSFSR, zone1 |
| | | Dynamo Moscow Region | | Dynamo Saratov | | 3:2 |
| |
USSR, second group 1947, RSFSR, zone1 |
| | | Torpedo Gorkiy | | Dynamo Saratov | | 2:1 |
| |
USSR, second group 1947, RSFSR, zone1 |
| | | Torpedo Gorkiy | | Dynamo Saratov | | 8:2 |
| |
USSR, second group 1947, RSFSR, zone1 |
| | | Torpedo Ulyanovsk | | Dynamo Saratov | | 1:0 |
| |
USSR, second group 1947, RSFSR, zone1 |
| | | Torpedo Ulyanovsk | | Dynamo Saratov | | 2:1 |
| |
USSR, second group 1947, RSFSR, zone1 |
| | | Kirzhich Factory | | Dynamo Saratov | | 2:1 |
| |